Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Chima Chukwu - fot. Woytek / Legionisci.com
Daniel Chima Chukwu - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 14 lutego 2018 r. godz. 10:08

Chukwu odszedł z Legii!

Woytek, źródło: Legia.com, moldefk.no

Daniel Chima Chukwu odchodzi z Legii Warszawa na zasadzie transferu definitywnego do Molde FK. Nigeryjski napastnik trafił na Łazienkowską rok temu i podpisał kontrakt do czerwca 2020 roku. Przez 12 miesięcy zagrał tylko w 9 spotkaniach i nie strzelił żadnej bramki. Zimą stracił miejsce w kadrze pierwszej drużyny, nie brał także udziału w przygotowaniach drugiego zespołu.

- Nie ma co ukrywać, że Daniel Chima Chukwu nie ma przyszłości w Legii. Dostał kilka szans, ale nie wyszło - mówił w grudniu prezes stołecznego klubu Dariusz Mioduski.

Chima Chukwu był jednym z najlepiej opłacanych zawodników w Legii. Z Molde podpisał umowę do czerwca 2020 roku.

- Wspaniale wrócić do domu. Znam ten klub bardzo dobrze. Kilka razy odwiedzałem Molde gdy grałem w innych drużynach i zawsze byłem witany jak członek rodziny. Ole Gunnar Solskjær zawsze mówił, że miło będzie mnie tu widzieć ponownie. Cieszę się, że w końcu udało mi się wrócić - skomentował zmianę klubu Nigeryjczyk.

- Cieszymy się, że Daniel wrócił. Jest niesamowitym chłopakiem, który pracuje niewiarygodnie ciężko, by pomóc drużynie. Podczas poprzedniego pobytu w Molde wygrał trzy tytuły mistrzowskie i dwa puchary, więc wie co jest do zdobycia. Dołącza do nas wzbogacony o dużą dawkę doświadczeń i wiem, że da z siebie wszystko dla Molde FK - powiedział prezes Øystein Neerland.

Bilans Chukwu w Legii (mecze / gole)
Sezon 2016/17
Ekstraklasa: 2 / 0
Liga Europy: 1 / 0

Sezon 2017/18
Ekstraklasa: 2 / 0
Puchar Polski: 4 / 0



Komentarze: (154)

Pabelas, 14.02.2018 10:11:17 - *.ind.roche.com

Autor tak się z radości ucieszył na tę wiadomość,że artukuł ma tytuł :
Chukwu doszedł z Legii! :D Fajnie, że koniec sagi z Chukwu ;)

Robinson, 14.02.2018 10:12:45 - *.static.ip.netia.com.pl

Żegnaj Legendo! Za rok Chelsea albo Man City i będziecie hejterzy płakać!

Krisu, 14.02.2018 10:12:50 - *.centertel.pl

Paaazie pazie narazie

Marcin Polkowice , 14.02.2018 10:14:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wkoncu najlepsze info ostatnich tygodni. Ps szok że wogóle ktoś go chciał

dsds, 14.02.2018 10:14:27 - *.opera-mini.net

WKONCU :D

gRUBY 46, 14.02.2018 10:15:59 - *.internetdsl.tpnet.pl

KU WA NARESZCIE
DARMOZJAD

Przemo, 14.02.2018 10:16:35 - *.74

największe wzmocnienie tego okienka. ktoś kto sprowadza takich ogórków powinien pokrywać ich pensje z własnych pieniędzy a nie pieniędzy klubu

Qbafan, 14.02.2018 10:17:43 - *.internetdsl.tpnet.pl

Dzię- ku - je - my ! Dzię - ku - je - my !

urban, 14.02.2018 10:17:58 - *.7-1.cable.virginm.net

Nieeee!! qrwa kocur z niego byl

klapy, 14.02.2018 10:18:17 - *.skybroadband.com

czas najwyzszy

zibin55, 14.02.2018 10:18:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wow... mega hit bo uwalnia 700 keuro rocznie czyli mamy kasę na kolesiów z Grecji:)))))))))
No i porównajmy to okienko do kilku ostatnich....
nareszcie profesjonalizm i konkretne decyzje

S(L)upsk, 14.02.2018 10:18:57 - *.slupsk.vectranet.pl

Yes Yes Yes:) tylko zeby drogi do Molde nie zgubil :)

Heh, 14.02.2018 10:20:03 - *.play-internet.pl

Teraz jeszcze tylko nasłuchamy się w norweskich mediach o rasizmie w Polsce i jak to "biedny" Chukwu nie mógł się odnaleźć w szatni zdominowanej przez "nietolerancyjnych białych" :D

Zamoj, 14.02.2018 10:20:06 - *.26.ipv4.supernova.orange.pl

Chwalcie Pana bo dobry

Wspaniała informacja na początek Wielkiego Postu

Kristof , 14.02.2018 10:20:45 - *.dynamic.mm.pl

Ta wiadomość jest czymś niezwykłym ponieważ chodziły głosy iż Danielem mocno są zainteresowane kluby z górnej czołówki Premier League i Budesligi, była nawet oferta z Schalke opiewająca na kwotę 15mln euro, jednakże jak się okazało Daniel zdecydował się na Molde ponieważ tam mają dużo śniegu a on lubi śnieg i śnieżne klimaty.

ludzik , 14.02.2018 10:21:00 - *.centertel.pl

Nie!
Tylko nie to! I co teraz bedzie?

Scypion Afrykański, 14.02.2018 10:22:37 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Bardzo dobra wiadomość, bo facet był cienki jak włos, a zarabiał krocie. Ciekawe czy w Molde odpali.

Cch, 14.02.2018 10:23:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No i gitara. Najlepsza wiadomość w tym okienku transferowym. Jeszcze tylko Hama.

leon, 14.02.2018 10:24:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

torba i kij na drogę:)

@rek, 14.02.2018 10:27:07 - *.dynamic.chello.pl

A taki piękny był......, "hamerykański"....:)))
Żeby się nie okazało, iż Dariusz Mioduski musiał jeszcze cosik "dopłacić", żeby te Molde w ogóle od nas odkupiło tego obiboka...:)))

do Pabelas

Dobrze, iż w tytule nie pojawiło się " Chukwu doszedł w Legii...!!! :)))

Pozdro (L)

Sawo, 14.02.2018 10:28:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jeszcze tylko śmiszek chiszek Jędrzejczyk Broź i Nasz Kapitan Kopa i serio bede bardzo zadowolony. Tylko nie piszcie o Kuchym bo do niego mam jakis sentyment i za te dwie bramki strzelone Lechii ma u mnie duuuuzy margines bledu ;)

piszu, 14.02.2018 10:29:49 - *.dynamic.chello.pl

do @rek wiesz cos na temat pervana loda i coulibalego? jest cos na rzeczy? z gory dzieki za odpowiedz brachu

Wawa, 14.02.2018 10:29:56 - *.244

N
a
R
E
S
z
C
i
E
Bez żalllllluuuuuuu

White Power, 14.02.2018 10:32:44 - *.ciechanow24.pl

WON! Kopa w dupę jeszcze na odchodne powinien dostać nierób je**ny

Javan, 14.02.2018 10:33:04 - *.dynamic.chello.pl

Przykład prownicjonalnej nieudolności działaczy i trenerów Legii. Chukwa nie był złym piłkarzem, przyszedł do klubu z dużymi zaległościami. Pensji sam sobie nie zaproponował. Zgodził się na tą jaką wypracowali agent i prezes Legii. Gdyby trener Magiera miał więcej umiejętności doprowadził by go do optymalnej formy i mielibyśmy z niego pozytek. A tak to nieumiejętne jego prowadzenie skutkowało wiecznymi kontuzjami przy których trudno nadrobić zaległości i dojść do formy. Do tego zminił się prezes a Mioduski od początku stękał na zarobki Chukwu. W rundzie jesiennej Chukwu został przez trenerów Legii przygotowany do sezonu jak każdy inny zawodnik czyli beznadziejnie i tak się prezentował jak kazdy inny zawodnik. Kiedy zmienił się trener wiadomo już było że Chukwa jest już skreślony i Jozak w zasadzie nie dał mu szansy grać tym bardziej że wiedział o niechęci Mioduskiego do zarobków Chukwu. Tak więc stało się to co było oczywiste,. Teraz pod okiem normalnego trenera Chukwu odbuduje formę i w pucharach sam ogra Pazdana i spółkę

ooon, 14.02.2018 10:33:31 - *.142.threembb.co.uk

Alleluja!

@rek do piszu, 14.02.2018 10:34:01 - *.dynamic.chello.pl

Powiem tak: kasa "uwolniona" to teraz prace nad kolejnym transferem, -ami powinny ruszyć z kopyta...:)))

A tak na marginesie tej "sprzedaży DCC" rodzi się u mnie pytanie: KTO I KIEDY ODPOWIE WRESZCIE ZA TE PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO (vide: Langil, Berto, Necid i Czukwu)...???

Pozdro (L)

zibin55, 14.02.2018 10:35:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Sawo: myślę,że z Jędzą będziemy się męczyć jednak na dotychczasowych warunkach do końca kontraktu ale Broź tylko do czerwca...nie wiem jak ma Kopa kontrakt. Kuchy z rezerwy może być pożyteczny...w końcu jakiś legionista emocjonalny powinien być w drużynie (Malarz pewnie nie zadlugo pogra)

PROBOSZCZ, 14.02.2018 10:36:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ALLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! CZARNA PERŁA ZATONEŁA!

Zbik, 14.02.2018 10:37:21 - *.74

Trochę wstyd że go w brudnych portkach puścili.

zibin55, 14.02.2018 10:39:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do @rek: ja mam nadzieję jednak,że z Berto jak wróci będziemy mieli jeszcze pociechę.
Javan też miał racje chyba co do Chukwu

Jest!!, 14.02.2018 10:41:46 - *.31

Transfer roku!!!!

pol, 14.02.2018 10:42:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nico, Prijo teraz ten - znowu zespól osłabiony...

Ja, 14.02.2018 10:46:02 - *.play-internet.pl

Zatrudnienie tego goscia to byl jeden z najwiekszych przewałów w historii klubu.

messiegomenago, 14.02.2018 10:52:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nareszcie

S(L)oik, 14.02.2018 10:52:29 - *.20

NAJLEPSZY TRANSFER W TYM OKIENKU :)

(L)egia, 14.02.2018 10:53:04 - *.play-internet.pl

Znakomita wiadomosc. Co za ulga.

Zajmon Szczecin , 14.02.2018 10:58:43 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niewypał oddany! a latem:
Broziowi nie przedłuża,
Jedzrzejczyka wykurza,
Kope odpala, przywitamy Michalaka.
Może Czerwo albo Jodła jeszcze odpali.

@rek, 14.02.2018 11:01:00 - *.dynamic.chello.pl

Tak będzie wyglądać dzisiejsza walentynkowa radość kibiców (L)egii z faktu odejścia DCC do Molde..:)))

https://pbs.twimg.com/media/DV_KpBoXkAAJ7lY.jpg

Pozdro (L)

tomiacab, 14.02.2018 11:01:01 - *.65

Hurrrraaaaaaaa!!!!!

pablo, 14.02.2018 11:02:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pięknie!!!!!!

Bubek, 14.02.2018 11:06:04 - *.centertel.pl

Alleluja!!!

do @rek, 14.02.2018 11:09:28 - *.edelkey.net

Ja to myślę, że odpowiedzieć powinien @rek, bo jest taki cwaniaczek na wszystkie tematy.

Hiszpan, 14.02.2018 11:16:22 - *.play-internet.pl

Transfer roku.

@rek do do..., 14.02.2018 11:18:43 - *.dynamic.chello.pl

Nigdy nie pisałem, iż wiem wszystko... Nigdy też nie udzielam się na forum we wszystkich postach i newsach... Jak ci coś nie pasuje, to po prostu nie czytaj "mnie" i tyle w temacie... A do twej złośliwej głowy podrzucę kwestię: sprawy finansowe w firmach zawsze i wszędzie są objęte największą tajemnicą... Czaisz teraz bazę..? Pozdro (L)

nitka, 14.02.2018 11:22:14 - *.play-internet.pl

@do@tek a ja myślę ze on przynajmniej ma coś konkretnego do powiedzenia (napisania) na temat naszego Klubu nie tak jak ty co nawet przedstawić się nie potrafi a tylko krytykować...zwykły paź jestes i tyle w temacie...Daniel żegnamy i raczej nie tęsknimy...powodzenia mimo wszystko...

banxxx, 14.02.2018 11:24:42 - *.play-internet.pl

Ja tam tego @rka lubię, kibic, udziela się w necie, nie obraża innych. Potrafi normalnie odpisać, nie wyzywa. Normalny człowiek:) ja się na wielu sprawach nie znam zwyczajnie, i doznałem wyzwisk od napinaczy. A @rek, po ludzku, wyjaśnił mi sprawę. Tak więc kolego, wyj...ne miej na hejterów :) pozdro (L)

nareszcie!, 14.02.2018 11:26:13 - *.217-rev.hti.pl

Najlepsza wiadomość dnia, wydarzenie roku!
Ciekawe ile musieliśmy im dopłacić za ten transfer?

nitka, 14.02.2018 11:30:35 - *.play-internet.pl

@banxxx Lepiej Brachu bym tego nie ujął...pozdro...

Do kristof , 14.02.2018 11:31:39 - *.play-internet.pl

Zamilcz wreszcie kretynie .

WWL, 14.02.2018 11:32:46 - *.play-internet.pl

Szkoda tylko kasy.Nie informacji na jakich zasadach odszedł.Za DARMO?
Czy może okaże się ze pół pensji to my musimy mu płacić?

raca, 14.02.2018 11:33:39 - *.68.ipv4.supernova.orange.pl

coby rozmiar butów dobrze mu dobrali...

Kamil , 14.02.2018 11:39:42 - *.136

Teraz pora na Kucharczyka i Kopczyńskiego:)

ko, 14.02.2018 11:46:01 - *.dynamic.chello.pl

jeszcze tylko Pazdan i Jędrzejczyk out i będzie super

syjon85, 14.02.2018 11:51:32 - *.play-internet.pl

płakać chyba nikt nie będzie ... powodzenia życzę w dalszej karierze ....

mietek, 14.02.2018 11:58:06 - *.internetia.net.pl

@Do kristof: Nie tylko tutaj trolluje. Pozostaje mieć nadzieję, że w końcu admin straci cierpliwość :)

@ @rek: Uff, udało się :) Baba z wozu, koniom lżej :))) Wracając do tego, co pisałeś przy innym poście - może faktycznie trzech graczy się zgarnąć nie uda, ale na pewno jest na wypłaty dla przynajmniej dwóch :)

A kogo rozliczyć? Co do Berto, to już raczej DM - był u władzy sam w momencie tego transferu i nikt go "nie musiał podpuszczać", jak to bywało w przeszłości :)

Natomiast co do samej odpowiedzialności - znasz moje zdanie na ten temat :) Użyłem kiedyś porównania do świata polityki i tego nie zmieniam :)

(L), 14.02.2018 11:58:46 - *.223

yupi!!nareszcie,aż zapomniałem że mam kaca:)

krytykant_zawodowiec, 14.02.2018 12:07:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Ciekawe ile mu zaplacili za rozwiazanie kontraktu moze ktos napisze. Niezly hsjs zarobil

do Leon, 14.02.2018 12:12:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Torbę już ma i to całkiem drogą:)

Cch, 14.02.2018 12:14:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawe czy to byl transfer gotowkowy xd

Lech Bolęsa , 14.02.2018 12:24:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nieeeeeee !!!! Daniel Why ?!?

Dickson Chotowski, 14.02.2018 12:28:03 - *.range109-145.btcentralplus.com

My chyba im zaplacilismy zeby go wzieli.

Alex uk, 14.02.2018 12:30:48 - *.16-1.cable.virginm.net

Piechota go puscili z torbami kuntakinte je.....ny

stefan, 14.02.2018 12:30:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bez sensu. Powinien dostać jeszcze szanse !!

świrki, świrki nie napinać się wariaty!

Kipkorir, 14.02.2018 12:35:20 - *.dynamic.chello.pl

Nareszcie saga tego ogóra w Legii dobiegła końca. Kto był odpowiedzialny za tego typu transfery i czy kiedykolwiek poniósł odpowiedzialność?

kulkaa, 14.02.2018 12:37:24 - *.dynamic.chello.pl

Ale widzę że u niego z kasą krucho skoro musi dorabiać jako malarz pokojowy . Piękne spodnie

CWKSiak, 14.02.2018 12:43:45 - *.centertel.pl

Brać natychmiast tegi Pervana! Okazja z której żal nie skorzystać. Młody, ofensywny, Chorwacki kocur w promocyjnej cenie. 2 lata w Legii i będzie kosztować z 5 milionów €. Być może nawet więcej bo to Chorwat a ci mają renomę

Maryjan, 14.02.2018 12:44:02 - *.2

Pieknie sie stalo ze Molde zechcialo zabrac od nosa tego asa. Jeszcze tylko pozbyc sie marnego Dzejdzejczyka Kopyczynskiego i wiecznie mlodego utalentowanego Fatalczyk i mozna z nadzieja patrzec w przyszlosc!

kubaLLLL, 14.02.2018 12:51:34 - *.icpnet.pl

hej @rek. Lod od. lata w Leeds.Muzin odrzucil nasza of ostatecznie i Astana teraz albo Belgia lub Holandia latem gdzie bardzo chce.Natomiast chorwat jest w "chorym klubie" jeszcze wywalony do klubu kokosa.Chce do nas ze wzgledu na Jozaka ale ciezko to idzie ponoc moze sie skonczyc tym ze zostanie tam do lata i odejdzie za darmo.Wlascicielami jest miasto i ciezko cokolwiek tam negocjowac

Lech Bolęsa, 14.02.2018 12:54:06 - *.lsas.aero

For Money?!? Daniel Come back! Please!!!

podobno, 14.02.2018 13:00:50 - *.dynamic.mm.pl

Podobno za 10 pilek odszedl

@rek do kubaLLL, 14.02.2018 13:09:53 - *.dynamic.chello.pl

Siemka... Wczoraj dostałem kilka info i tweetów od dziennikarzy... Astana przebiła poprzednią propozycję na OC na jakieś 250 tysia i procenty od sprzedaży, a do tego blisko 400 tysia pensji rocznie... Lod się waha z tym Leeds, ale niech idzie... Walka na całego teraz idzie o Marko i w sumie to MP mnie teraz najbardziej interesuje... Pozdro (L)

(L) Praga(L) , 14.02.2018 13:13:22 - *.dynamic.chello.pl

@rek co do rozliczania to raczej w każdym klubie są wpadki szczególnie jak bierze się gościa za darmo. patrząc na to z innej strony to jak byśmy dali za niego 500tys euro i pensja była by 200 to nikt by tak głośno o tym nie mówił vide masłowski na nim klub stracił wiecej

oLaf, 14.02.2018 13:20:15 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Kunta Kinte out to najlepsza wiadomość na Walentynki!!!!

Hit wzmocnień Legii tej zimy!!!! : )

WF, 14.02.2018 13:20:36 - *.play-internet.pl

Teraz kolej na Jędze i Pazdana

Superrezerwowy zmowu pod skrzydłami Solskjaera, 14.02.2018 13:24:16 - *.adsl.inetia.pl

życie pisze dowcipne scenariusze

AAA, 14.02.2018 13:37:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A Bogusław Złotousty Koralik nie wykupił Jego karty?Mówił niedawno że taki On dobry tylko szans nie dostał....
Darmozjad DCC i Kłamczuszek BL

antek, 14.02.2018 13:43:53 - *.static.chello.pl

to był transfer 100 lecia jak Marjana A

mG, 14.02.2018 14:10:07 - *.17

Grube staty ;)

MKK, 14.02.2018 14:13:36 - *.centertel.pl

Molde zadowolone, Chukwu szczęśliwy, my się cieszymy. Czy było trzeba tak długo czekać na tak proste rozwiązanie? ☺

Luban, 14.02.2018 14:26:12 - *.129

@rek czy w klubie przewinął się chociaż temat Teemu Pukkiego?
Chyba mu zostało kilka mies kontraktu w broendby, a do tego nie sadzę żeby tam mogli dać mu więcej niż u nas + jakoś się nie spieszy z przedłużeniem. A gościu byłby u nas kotem.

Raf , 14.02.2018 14:37:37 - *.play-internet.pl

W siną dal, w siną dal... ;-)

@rek do Luban, 14.02.2018 14:41:12 - *.dynamic.chello.pl

Temat Pukkiego, jak i kilku innych Finów, przewijał się głównie na różnych forach społecznościowych i stronach sportowych... Cisza w eterze...:)))

Ale już mam potwierdzone info, iż (L)egia na 100% podpisze kontrakty z tymi dwoma Amerykanami, o których co jakiś czas wzmiankowałem (Illoski i Thompson)... Póki co: Thompson dalsze ogrywanie w rezerwach a Illoski chyba w I lidze... Pozdro (L)

Mr T, 14.02.2018 14:49:16 - *.125

No dobra "znafcy, a teraz powiedzcie ilu z was wznosiło peany, jak pojawiła się informacja o tym, że Chukwu, ten który strzelał gole w meczach z nami, trafia do (L)? Co? Jedziecie po osobach, które go zatrudniły jak po łysej kobyle, a sami gratulowaliście transferu. Z drugiej strony Ofoe, grubas bez formy z jakiegoś klubiku z Championship. Niektórzy zamiast wypisywać tu głupoty, powinni zająć się odrabianiem lekcji, bo rok szkolny w gimnazjum kończy się dopiero w czerwcu.

Sawo, 14.02.2018 14:54:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A nasze Ferrari nadal stoi w garazu ;) teraz dla odmiany gdzies w Hiszpanii :) Moulin nie lapie sie nawet do 18stki meczowej za to Guilherme gra pierwsze skrzypce i strzelil gola Romie. Vadis coraz czesciej schodzi z boiska i podobno jest bardzo niezadowolony ze swojej roli w druzynie.

sprite, 14.02.2018 14:54:41 - *.play-internet.pl

Nareszcie, ciekawe czy uda mu się coś w końcu strzelić w nowym klubie

CWKSiak, 14.02.2018 14:55:53 - *.centertel.pl

@rek
@kubaLLL

Wiecie czy mocno sie staramy o Pervana?
Co jest największym problem w negocjacjach? Kasa?

Ile?, 14.02.2018 14:58:55 - *.40

To ile w plecy przez żewłakows,jeszcze kope,Jêdze,sprzedać!

do @rek, 14.02.2018 15:00:20 - *.play-internet.pl

@rek czy wiesz może na jakich zasadach odszedł Czukwu ? Chodzi mi o to czy wyplacilismy mu jakieś kilka pensji, czy norwedzy dali coś poza "dziękujemy" czy może nigdy się tego oficjalnie nie dowiemy ?

Sawo, 14.02.2018 15:06:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bardzo ciekawy zawodnik Nikola Katic w kregu zainteresowan Legii Zenitu i Osijek... cena wywolawcz 600tys euro czyli ponizej rynkowej wartosci.

https://www.transfermarkt.pl/nikola-katic/profil/spieler/422051



do kristof, 14.02.2018 15:29:13 - *.play-internet.pl

Górnej czołówki?To czołówka może być na dole?

@rek, 14.02.2018 15:33:18 - *.dynamic.chello.pl

do CWKSiak

Temat M.Pervana jest mocno "monitorowany" w (L)egii i wynika to poniekąd z faktu, iż RJ go dobrze zna, a ponadto MP ma obecnie w klubie "szlaban na grę"... Ostatni mecz Marko Pervan zagrał dla drużyny HNK Cibalia Vinkovci przeciwko zespołowi NK Inter Zaprešić 08 grudnia 2017 roku... Mecz zakończył się wynikiem 3 - 2, tzn. NK Inter Zaprešić wygrał u siebie ten mecz... HNK Cibalia Vinkovci zagra następne spotkanie 18 lutego br. przeciwko drużynie NK Slaven Belupo. Jeśli Marko Pervan znajdzie się w wyjściowym składzie HNK Cibalia Vinkovci, zostanę o tym poinformowany (chyba że wcześniej my go ściągniemy do siebie...)...:)))

do do @rek

Temat sprzedaży DCC jest bardzo świeży, więc jak sam się domyślasz, nikt jeszcze pary nie puścił... Jest to temat dla samego DM bolesny i wstydliwy... Poza oszczędnościami na poborach DCC (L)egia otrzyma też kwotę odstępnego, z tego co wiem bardzo symboliczną... Oficjalna kwota póki co nie została podana do wiadomości publicznej... Pojawi się na godzinach... Ważne, iż pozbyliśmy się kolejnego obiboka...:)))

Pozdro (L)

Otto, 14.02.2018 15:53:30 - *.dynamic.chello.pl

no to teraz oskarżenia o rasizm ze strony tego pana za 3... 2... 1... :D

Matt, 14.02.2018 16:18:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też bardzo się cieszę, że pozbyliśmy się tej wielkiej pensji. Ale jaja będą jak on zacznie porządnie grać hehehe

2017(L), 14.02.2018 16:23:06 - *.kampinostelco.pl

do @arek z 10:34

O to to !!!! Popieram w 100 procentach !!!!!!

olew, 14.02.2018 16:23:53 - *.warszawa.vectranet.pl

dobra wiadomość w smutnym dniu

CWKSiak, 14.02.2018 16:34:19 - *.centertel.pl

OK dzieki @rek

krys008, 14.02.2018 16:35:04 - *.82

I to jest wiadomość.

W tym dniu ociekającym różem i kiczem trafiła się truskawka na torcie !

kubaLLLL, 14.02.2018 16:36:47 - *.icpnet.pl

hej @rek ty tez wlyszales o tej slawetnej liscie jugoli z 40 toma nazwiskami i ze Maiga byl nr1?slychac glosy ze grecki temat ws pewnego grojka ponownie ruszony choc upadl ze wzgledu na prowizje menago.Slyszales moze o tym brazilejro?

filand, 14.02.2018 16:37:49 - *.142

Sytuacja prosta i klarowna. W czerwcu bieżącego roku #Lewandowski odejdzie z Bayern Monachium do Real Madrid. FK Molde sprzeda go doBayernu na miejsce Lewandowskiego. Tylko pozostaje kwestia ceny....https://www.transfermarkt.pl/daniel-chima-chukwu/profil/spieler/146561
Aktualnie jegowycena kształtuje się na poziomie 250 000 Euro. Kiedy rok temu było to 700 000 Euro.
To tak samo jak z akcjami. Nie przynoszą odpowiedniej dywidendy to ich cena spada z 15 usd do 3 usd...Tutaj jest podobnie. ps. Jeśli Lewandowski odejdzie z Bundesligi to w życie wejdzie tzw. #opłata #solidarnościowa.
Opłata wynosi 5 procent kwoty transferu do podziału dla wszystkich klubów, w których zawodnik był zarejestrowany między 12. a 23. rokiem życia.
W przypadku Roberta Lewandowskiego dotyczy to Varsovii, Legii Warszawa (rezerwy), Znicza Pruszków i Lecha Poznań.

Biorąc pod uwagę to, że Lewandowski jest wyceniany na ok. 80 mln euro (https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/profil/spieler/38253), to opłata wyniesie 4 mln euro. Jeżeli rzeczywiście doszłoby do transferu na takich warunkach Varsovia, Znicz i Lech mogą otrzymać po 800 tys. euro, a Legia 400 tys. Podział zależy m.in. od tego ile lat zawodnik spędził w danym klubie. Tak czy inaczej niezły biznes.

@rek do Mat, 14.02.2018 16:39:29 - *.dynamic.chello.pl

Wpierw to niech ten obibok tam w ogóle zacznie grać... Potem niech zacznie "poprawnie" grać... A dopiero po jakimś pół roku może wróci do jako-takiej "porządnej" gry... Tak czy inaczej, jeśli DCC myśli o kolejnym transferze "gdziekolwiek", to musi naprawdę przez najbliższe pół roku pokazać "piłkarski charakter"... Pytanie tylko, czy "suto nakarmionej osobie" chce się cokolwiek "pokazywać"...??? Pozdro (L)

kubaLLLL , 14.02.2018 16:40:36 - *.icpnet.pl

Parvan od lata w Osijek

@rek do kuba LLL, 14.02.2018 16:46:19 - *.dynamic.chello.pl

Właśnie miałem to napisać... Pozamiatane... Pozdro (L)

matas, 14.02.2018 16:49:39 - *.99

Szkoda chłopa. Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem to był najlepszy zawodnik w obecnym skladzie Legii. Jeszcze zobaczycie jak z Malmo zawojuje LM...

@rek do matas, 14.02.2018 16:53:22 - *.dynamic.chello.pl

Wpierw Malmo musi go wykupić od Molde...:))) Pozdro (L)

SUPER BOLO, 14.02.2018 16:54:31 - *.v30.interkam.pl

He hehe naiwni słuchajcie Arka tego Tomaszka legialive...o Amerykanach Legia.net napisał o 13:22 a wasz wielki informator wyjezdza z info o 14:41 heheheh komedia

super bolo, 14.02.2018 16:57:20 - *.v30.interkam.pl

Oj Aruniu Areczku hahaha gdzie te wyjecie Pervana-gosciu skoncz przepisywanie twitterowych bzdur i przypuszczen ty tyle wiesz co z talerza zjesz Tomaszku 67

@rek do SUPER BOLO, 14.02.2018 16:57:30 - *.dynamic.chello.pl

Wpierw sprawdź koleżko moje posty sprzed kilku dni i te wczorajsze, a potem się tutaj udzielaj... Chyba dzisiaj nikt nie wysłał ci walentynki... Pozdro (L)

CWKSiak, 14.02.2018 17:14:52 - *.centertel.pl

........:( ale szkoda tego Pervana. On ma papiery na wielki futbol. Myślę ze byłby to prawdziwy przekozak w ekstraklasie.

@kubaLLL


Temat tego zawodnika z ligi Greckiej powrócił teraz, jeszcze w trakcie tego okienka czy chodzi o przyszłe okienko ?

bizon, 14.02.2018 17:21:43 - *.centertel.pl

Uff... Baba z wozu, koniom lżej!

AnBa95, 14.02.2018 17:26:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Będzie ciekawie jak tam zacznie grać i strzelać regularnie.

BBB, 14.02.2018 17:27:06 - *.ssp.dialog.net.pl

Sprzątanie po Leśnym z ekipą (Michaś & Domino) wciąż trwa. Ale to konieczne. Fajnie, że się udało. Do boju Legio!!!

manekin, 14.02.2018 17:29:25 - *.toya.net.pl

spier...........!!!!!!!!!!!

do Przemo, 14.02.2018 17:52:01 - *.centertel.pl

Spoko,a jak ktoś wypali(np VOO),niech osoba ktora go ściąga bierze cały hajs za sprzedaż.

kubaLLLL, 14.02.2018 17:52:11 - *.tktelekom.pl

CWKSiak byly przymiarki ale menago chce prowizje jak za Ronaldo ale podobno znowu temat wraca choc musle ze bedzie baaaaaardzo trudno.Grajek fajny.Nic wiecej nie pisze bo napisalem o Pukki bo byl temat ale gosciu chce tyle co Jedza.Caly czas slychac ze 1-2 pilkarzy. ma przyjsc.

mietek, 14.02.2018 18:01:08 - *.internetia.net.pl

@filand: No chyba jednak nie.

@Mr T: Jak przychodził, to nawet nie wiedziałem, co to za kolo. Pamiętam tylko propagandowe gadki ludzi BL i MŻ, jak to niby nasza brać kibicowska po meczach z Molde chciała go u nas widzieć.

@ @rek: Do końca okienka jeszcze zostały dwa tygodnie, więc teraz nie ma co płakać nad tymi, których się nie udało pozyskać. Wierzę w to, że jeszcze coś wypali :)

Zamoj, 14.02.2018 18:07:56 - *.175.ipv4.supernova.orange.pl

Janex89 podał na tt że czupaczups nie przeszedł testów medycznych w Norwegii i że nie przechodzi do Molde

Nieźle się porobilo...

mietek, 14.02.2018 18:08:13 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Bracie, coś dla Ciebie. Podsumowanie pobytu Chupa Chupsa w (L)egii:

https://twitter.com/MamkozackiNick/status/910185956560470016/photo/1

:))

@rek do mietek, 14.02.2018 18:08:47 - *.dynamic.chello.pl

Ja od początku powtarzam, iż z transferami mamy jeszcze czas do końca lutego... Ale w takowym układzie (vide: Pervan) ja na miejscu DM kupiłbym teraz "na spokojnie" już tylko jednego, ale za to bardzo dobrego gracza na "8"... I tutaj myślę, iż ty "mietku" i "kubaLLL" zgodzicie się ze mną...:))) A na dalsze wzmocnienia i uzupełnienia składu przyjdzie czas w okienku letnim... Pozdro (L)

CWKSiak, 14.02.2018 18:15:57 - *.centertel.pl

Dzięki KubaLLL

Sawo, 14.02.2018 18:24:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@ Zamoj

Nie ma takiej informacji na twitterze janekxa89

kubaLLLL, 14.02.2018 18:25:43 - *.static.ip.netia.com.pl

@rek ja mysle ze skonczy sie na Wolskim.Jozak nie ryzykuje z pilkarzami chce grajacych i do taktyki.Albo bedzie strzal okazja kogos z nazwiskiem kto nie gra w swoim klubie.

Do Sawo, 14.02.2018 18:28:42 - *.175.ipv4.supernova.orange.pl

Było podobno coś nie tak z aktem urodzenia i metryka chrztu podobno stan uzębienia nie zgadza się z deklarowany dla wieku

A tak serio to by był mega policzek dla Legii jakby co po testach odeslali

@rek do Do Sawo, 14.02.2018 19:02:16 - *.dynamic.chello.pl

Jak kontrakt był wpierw przyklepany, to mogą sobie DCC odsyłać do Pana Boga... Dlatego wpierw zawodnik jedzie na testy do danego klubu, a dopiero potem parafka... Ale fakt faktem ja także u janekxa89 niczego nie "widziałem"...:)))

do kubaLLL

Może i Wolski... Ograny na środku jest... Ale ja także słyszałem kilka tygodni temu tym Hiszpanie ze Sparty Praga - Nestor Albiach (25 l., jako środkowy ofensywny albo jako napastnik cofnięty)... Może jego temat na nowo powrócił..? Pozdro (L)

Mrw do @rek, 14.02.2018 19:32:09 - *.134

Powiedz czy jest cień szansy na powrót Dzidzi do nas?

Pozdro (L).

Hehe

do Mrw, 14.02.2018 19:45:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja Ci odpowiem - NIE, NIE i NIE...

tekken (L), 14.02.2018 19:52:51 - *.dynamic.chello.pl

Czasami musi być niewypał. Trzeba wyciągać tylko sensowne wnioski i do przodu.

mietek, 14.02.2018 19:53:14 - *.internetia.net.pl

@ @rek: O tak, na tej pozycji by nam się zdecydowanie ktoś przydał. Najlepiej jakiś walczak i silny, żeby go ligowi rzeźnicy nie przestawiali :)

@Mrw, 14.02.2018 19:55:00 - *.dynamic.mm.pl

Zapytaj kolegę @rka o numery totolotka tak samo trafi jak ze swoimi wypocinami na tym forum. Pozdro od Jacka M. V kolumno.

Sawo, 14.02.2018 19:55:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@rek

To czarne bydle podobno podpisalo kontrakt do 2020roku

krys008 , 14.02.2018 20:03:27 - *.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na środek pomocy jest jeden kandydat VOO, ale to tylko marzenie, niestety.

@rek do Sawo, 14.02.2018 20:05:26 - *.dynamic.chello.pl

Wiem, aż do końca czerwca 2020 roku... Mnie w przypadku DCC już nic nie zadziwi... Ma skurczybyk bardzo mądrego agenta (vide: Emefie Aneke Atta) i do tego bardzo konkretnego w negocjacjach finansowych (vide: Legia i Molde)...:)) Pozdro (L)

Biała Łapa, 14.02.2018 20:38:30 - *.dynamic.chello.pl

Zakontraktowanie na "kosmicznych" warunkach finansowych DCC to jest przykład anty profesjonalnego działania ówczesnego legijnego działu skautingu. Jak to w naszym klubie niestety bywa/bywało - nikt, dosłownie nikt nie poniósł z tego tytułu konsekwencji służbowych lub dyscyplinarnych. Pisałem o tym już w lecie ub., ale był to przysłowiowy głos na puszczy. Ja nadal twardo upieram się przy swojej wcześniej sformułowanej opinii, iż tolerowanie takiej "fuszerki zawodowej" przez pracodawcę (czyt.: kierownictwo klubu) fatalnie świadczy o nim samym, a także naraża go na kompromitację wizerunkową w szeroko rozumianym środowisku piłkarskim.
Ps.: żywię nadzieję, że z tej lekcji życiowego i futbolowego absurdu obecni włodarze Legii wyciągną praktyczne wnioski na przyszłość...

@rek - trwaj przy swoim i nie ulegaj fałszywej presji zakompleksionych pseudo kibiców. Pozdrawiam.

antyberg, 14.02.2018 20:49:52 - *.centertel.pl

I jest zajebiście, nie ma miejsca w Legii dla takich darmozjadów!

Leny, 14.02.2018 21:04:28 - *.dynamic.chello.pl

w pakiecie mozna było dorzucic Kucharczyka i obrona tytułu murowana.

Maciej (L), 14.02.2018 21:35:57 - *.customers.d1-online.com

Panie Mioduski. Ale prezent walentynkowy !;). Dziekujemy.

@rek, 14.02.2018 21:46:35 - *.dynamic.chello.pl

Kurczę, jak tak oglądam mecz Real - PSG to mam wrażenie, jakbym oglądał ten mecz na przyspieszonym repleay'u... Przecież oni wszyscy zapierniczają po boisku, niczym małe motorki... W sumie to dobrze, iż pytamy i sięgamy po zawodników z League 1... Zawodnicy z francuskich zespołów grając z takim PSG lub Monaco muszą wspinać się na wyżyny swych umiejętności... I dlatego (L)egia powinna dalej iść tropem "francusko - bałkańskim"... Miłego oglądania II połowy meczu... Pozdro (L)

007 zgłoś się, 14.02.2018 22:58:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Daniel ! Twój dom to Legia Warszawa - pierwszy i najważniejszy na ziemi doczesnej ( Najnajnajważniejszy to Niebo ). Molde i Nigeria to jakieś inne , niższe dalsze domy . Pamiętaj - TY(L)KO WARSZAWA ! ONLY (L)EGIA WARSZAWA ! Pamiętaj to bracie .

kowaL, 14.02.2018 23:10:07 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Murzyn zrobił swoje murzyn może odejść....

Rafał, 15.02.2018 01:00:23 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia!
:)

robson, 15.02.2018 03:11:20 - *.dynamic.chello.pl

niech idzie z buta do tej Norwegii , a najlepiej niech zalozy za male :)

Do @rek, 15.02.2018 07:23:53 - *.dynamic.chello.pl

Na szczęście Real i Chrisriano pokazał temu arabskiemu kaprysowi z Paryża, że jeszcze trochę więcej czasu i pieniędzy muszą zainwestować aby mierzyć się z Realem, Barcą, MU, Chelsea

kuraqL, 15.02.2018 07:24:32 - *.241

O W MOLDE!!!!!! Kto by pomyślał... :)

Sny, 15.02.2018 07:46:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Śniło mi sie że strzelił gola ze Sląskiem mam nadzieje że holzespiller Niezgoda z tartaku cos wbije kantem gałązki.

mietek, 15.02.2018 07:53:02 - *.internetia.net.pl

@Do @rek: Na szczęście dla tego Reali i Cristiano władze hiszpańskiej piłki nie mają jaj. Bo gdyby - wzorem Anglii - wprowadzili u siebie finansowe fair play, to wcale nie wiadomo, czy ten Real by w ogóle grał w pucharach.

jozio, 15.02.2018 10:01:54 - *.internetdsl.tpnet.pl

Znana jest kwota Transferu?
O ile Legia nie dopłaciła Molde, żeby się go pozbyć :-)

pol, 15.02.2018 10:03:18 - *.dynamic.chello.pl

Przed kupnem zawodnika się obserwuje.
Co za imbecyl robi to w tym klubie,skoro KOLEJNY as po przyjściu do Legii okazuje się niewypałem???!!!!

Minister, 15.02.2018 10:30:09 - *.ip.amg.net.pl

Szkoda zawodnika na światowym poziomie z tak dobrą techniką. Jeszcze sprzedajmy Michała Kucharczyka i nie będzie kim grać. Ale jak się sprzedaje Ferrari i Bentleye ze stajni to tak jest....

ja, 15.02.2018 11:08:12 - *.dynamic.chello.pl

Jak można tak niedoceniać zawodnika, który tyle dał Legii?
:D

Regent, 15.02.2018 16:07:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czimi Czimi , Czimi tralalalala ... Sunszajn sunszajn rege .

Cult❤️Legia, 15.02.2018 23:59:30 - *.237

150 koméntarzy!Mistrzostwo!Polski!

b(L)antoman, 16.02.2018 00:50:23 - *.adsl.inetia.pl

Będę tęsknił za jego słuchawkami..

Szelka, 16.02.2018 18:19:29 - *.dynamic.chello.pl

Patrząc na tą imponującą liczbę wpisów można by rzec, iż czasem nam kibicom niewiele do szczęścia potrzeba.
Transfer DCC do naszego klubu chyba już na trwałe zagościł w annałach legijnej historii jako wzorcowy przykład tego, jak nie należy zawierać kontraktów. Sądzę, że ten "personalny niewypał" długo nie odda palmy pierwszeństwa w kategorii [najdroższy turysta transferowy]!

Afro, 18.02.2018 19:47:14 - *.dynamic.chello.pl

A tak chciałem żeby na trybunach zabrzmiało "czu czu czu czu, czu czu czu czu, CZUKWUUU!" tak jakby pociąg jechał...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.