3 marca zbiórka krwi na Legii!
REKLAMA

3 marca honorowa zbiórka krwi na Legii!

Woytek, Dariusz Chojnacki, źródło: Legionisci.com

W sobotę 3 marca od godziny 9 do 14 na stadionie Legii odbędzie się honorowa zbiórka krwi organizowana przez Krewkich Legionistów we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Po raz pierwszy zbiórka będzie prowadzona aż w 3 autokarach-kwiobusach. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy przygotowali dla krwiodawców wiele atrakcji. Dzięki uprzejmości Legii Warszawa każdy kto odda krew, otrzyma bilet na ostatni mecz rundy zasadniczej Legia Warszawa – Pogoń Szczecin.

Cukiernia Karpatka z Góry Kalwarii przygotuje dla krwiodawców wykonane z naturalnych produktów pączki, a fani z grupy Legijne Przedmieścia zapewnią znakomity bigos i gorący regeneracyjny żurek. Z kolei marka „Dolina Czerska” dostarczy w 100% naturalne, tłoczone soki owocowo-warzywne.

Ponadto każdy krwiodawca otrzyma specjalne pamiątkowe podziękowanie za udział w akcji.

- Oprócz zbiórki krwi, będziemy również prowadzili razem z Dobrymi (L)udzmi zbiórkę książek i zabawek edukacyjnych dla dzieci. Przedmioty te zostaną przekazane do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i dla potrzebujących dzieci. Jeśli posiadacie w domu jakieś zbędne dziecięce ksiązki, gry i zabawki edukacyjne po swoich pociechach prosimy o ich przyniesienie na zbiórkę. Prosimy o nie przynoszenie zabawek pluszowych, ponieważ nie mogą być one przekazane do szpitala - zachęcają Krewcy Legioniści.

Tak jak podczas wakacyjnej zbiórce krwi, również 3 marca obecny będzie jeden z kibiców Legii, kolekcjoner artefaktów związanych ze starą Warszawą. Na mini „wystawce” będzie można obejrzeć przedwojenne i wojenne przedmioty codziennego użytku z Warszawy oraz militaria. Bezpośrednio od właściciela kolekcji będzie można dowiedzieć się o niesamowitych historiach tych unikatowych przedmiotów.

Informacje o kolejnych szczegółach i atrakcjach, które odbędą się na zbiórce będą zamieszczane na stronie https://www.facebook.com/KrewcyLegionisci/.

Zachęcamy do bieżącego śledzenia!

fot. Dariusz Chojnackifot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
przeczytaj więcej o:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

Bartek.JJJ - 21.02.2018 12:45:41, *.static.ip.netia.com.pl

Bracia ! Obecnosc Obowiazkowa !

JANUSZ - 21.02.2018 13:11:37, *.236

HADAJ ODCHODZI Z LEGII? PRZECIEZ JUZ DAWNO NIE JEST SPIKEREM.

CO DO TEJ PORY ROBIL NA LEGII? JAKA FUNKCJA?

Afro - 21.02.2018 15:05:44, *.play-internet.pl

Jestem Krewkim Legionistą od 2016 i od tego momentu oddaję krew regularnie. Polecam wszystkim. Oddajcie chociaż raz.

ludzik - 21.02.2018 16:07:19, *.centertel.pl

@janusz
W artykule w którym to wyczytałes miales opisane czym sie zajmował.

Maciek - 21.02.2018 17:22:03, *.dynamic.gprs.plus.pl

Mam pytanie czy jesli ktos jeszcze nigdy nie oddawal krwi to tez moze przyjsc? Z tego co slyszalem to robi sie teraz jakies wstepne badania by zakwalifikowac jako dawce
Z gory dzieki za odp

1337 - 21.02.2018 17:35:59, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@ Maciek

Badania zanim oddasz krew robi Ci lekarz w krwiobusie. Tutaj masz dokładniejsze info kiedy nie możesz oddac krwi: http://www.darkrwi.info.pl/portal/pokaz/7/kto-nie-moze-oddac-krwi.html

Do @ 1337 - 21.02.2018 18:15:46, *.dynamic.gprs.plus.pl

Dzięki

Nikas - 22.02.2018 07:56:25, *.centertel.pl

Maciek ma racje z badaniami na dawce zmienily sie przepisy od 1 stycznia 2017 np na saskiej w centrum nikt nie odda krwi za pierwszym razem nawet jest specialny bilet kandydat czy jakos tak nie wiem jak sytuacja wyglada w rejonie w krwio busach

Do Maciek - 22.02.2018 14:55:59, *.67

Rckik warszawa zadzwon albo napisz @

nowicjusz - 22.02.2018 17:30:10, *.play-internet.pl

@Afro Bracie pytanko:czy przed pobraniem są jakieś badania czy krew jest ok???"Chciałbym oddać lecz nie mam pewności czy się nada..

Z ciekawosci - 22.02.2018 17:37:13, *.play-internet.pl

Wie ktoś może na jaka trybunę bilety?

@nowicjusz - 22.02.2018 20:53:58, *.adsl.inetia.pl

Tak, przed każdym oddaniem są badania które albo zakwalifikują Cię do oddania lub nie. Pozdrawiam

Do@nowicjusz,1337 - 23.02.2018 00:05:46, *.play-internet.pl

Dziekoweczka.pozdro

Dozol - 24.02.2018 21:51:37, *.dynamic.chello.pl

Czy osoba, która miała 5 miesięcy temu operację kolana może oddawać krew?

do Dozol - 27.02.2018 12:50:54, *.play-internet.pl

nie. 6 mc musi minac od kazdej ingerencji chirurgicznej