Młodzież: mecze weekendowe

W ramach preludium przed niedzielnym pojedynkiem pierwszych drużyn, w piątek przy Łazienkowskiej zagrali juniorzy młodsi Legii i Lecha. W meczu padł wynik 1-1, a jedynego gola dla Legii zdobył Szymon Włodarczyk. W innych spotkaniach weekendu obie drużyny U11 pokazały się z dobrej strony w pojedynkach z Pilicą Białobrzegi 06/7 oraz Zniczem Pruszków '08. Legia U12 grała z Białymi Wilkami '05. CWKS Legia 03 pokonała 2-1 Escolę Varsovia'04 i 3-0 Józefovię wzmocnioną graczami z Otwocka.

Legia U14 występowała na turnieju The Big Six w Lubinie.

Legia U17 1-1 (0-0) Lech Poznań U17
1-0 41 min. Szymon Włodarczyk (as. Kacper Gościniarek)
1-1 44 min.

Legia: Paweł Łakota – Kamil Rokosz [02], Jan Goliński, Patryk Peda [02][(77' Patryk Pierzak [03]), Michał Sparwasser [02] – Jerzy Munik [02](55' Michał Kochanowski [02]), Kacper Gościniarek [02] – Kacper Grzela (72' Dawid Barnowski [02]), Bartłomiej Ciepiela, Wiktor Preuss (67' Oliwier Olszewski [03]) – Szymon Włodarczyk [03] (72' Aleksander Stawiarz [02])
Trener: Tomasz Sokołowski, II trener: Rafał Gębarski, Tomasz Kycko

Legia U11a - Pilica Białobrzegi 06/7

Legia: Marcel Pernal - Mateusz Różański, gr. testowany, Antoni Wasiak-Libiszowski, Marcel Kiełbasiński [08], Daniel Foks [08], Dawid Foks, gr. testowany II, gr. testowany III, Sebastian Baranowski, Jakub Nawrocki
Trener: Tomasz Bąbel

Legia U11b - Znicz Pruszków 08

Legia: Filip Nieckarz, Jan Rodak [LSS 09], Raul Bazler, Szymon Rusin, Adam Niewiadomski, Mikołaj Jasiński [LSS], Maks Dołowy, Norbert Merchel [09], Daniel Wyrozumski

Po grudniowym pojedynku z Escolą, po raz kolejny legioniści z rocznika 2008, wspierani przez kilku kolegów z LSS, zmierzyli się z triumfatorami rozgrywek I ligi U10 w okręgu warszawskim, tym razem z grupy II. gracze Legii wysokim pressingiem wymuszali błędy na drużynie przeciwnej, która bardzo rzadko (za to groźnie) zapuszczała się na legijną połowę boiska. Nie zabrakło efektownych akcji i goli z obu stron. Należy cieszyć się, że wielu spośród naszych zawodników potwierdziło swoje spore możliwości.

Turniej "The Big Six" Lubin (rocznik 2004 i mł.):

Drużyna U14 wystąpiła w sobotę na turnieju Big Six w Lubinie, a jej przeciwnikami były: Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin oraz Banik Ostrawa. Mecze rozgrywano w systemie "każdy z każdym", 1x25 minut. Wyniki nie były odnotowywane a klasyfikacja nie była prowadzona. Warto jedynie wspomnieć, że poziom rozgrywek był wysoki, a praktycznie wszystkie mecze - bardzo wyrównane, a ich losy decydowały się do ostatnich sekund.

Legia: Jakub Mielcarz, Kacper Michalski - Tomasz Mazur, Tomasz Okulicki, Grzegorz Burakowski [05], Wiktor Nowak, Dominik Arkuszewski, Adam Dębiński, Kacper Knera, Oskar Lachowicz [05], Igor Strzałek, Kacper Jakóbczyk, Wiktor Puciłowski [05], Tomasz Walczak [05], Wiktor Kamiński
Trener: Grzegorz Szoka, Mateusz Majewski

Legia U12 - AP Białe Wilki 05/6

Legia: Aleksander Mickielewicz, Piotr Kuśmider, Wiktor Ziółkowski, Maciej Saletra, Adam Bąkiewicz, Kacper Włodarek, Jakub Żewłakow, Piotr Żołyński, Filip Kucharski, Kacper Lepianka, + 3 gracze testowani
Trener: Mateusz Majewski, Piotr Chmiel

Józefovia/OKS Otwock 03/4 0-3 CWKS Legia 02/3/4
0-1 Kacper Cetlin
0-2 Bazyli Grabiec (dobitka)
0-3 Jakub Wąchocki (dobitka)

CWKS Legia: Jakub Żołędowski, Mateusz Zalega - Aleksander Dudzik [02], Kornel Przewoźny, Antoni Sidor [04], Kacper Kubiszer - Kacper Cetlin, Maks Dobosz, Jan Michna - Jakub Wąchocki, Bazyli Grabiec [04], Kacper Romanowski + Rafał Kazała [02], Alan Długołęcki

CWKS Legia 03 2-1 (0-0, 2-0) Escola Varsovia 04
1-0 44 min. Mikołaj Wiśniewski (karny po faulu na Michale Raku)
2-0 60 min. Konrad Kisiel (głową, po rzucie rożnym wyk. przez Karola Sulkowskiego)
2-1 70 min. Patryk Romanowski

Strzały (celne): CWKS 17(7) - Escola 18 (8)
I tercja: 2 (0) - 6 (3)
II tercja: 8 (2) - 2 (0)
III tercja: 7 (5) - 10 (5)

CWKS Legia: Mateusz Zalega (61' Jakub Żołędowski) - Karol Gozdalik, Antoni Sidor [04], Filip Grygorczuk, Konrad Kisiel [02] (61' Kuba Skwirtniański) - Michał Rak (87' Kacper Kubiszer), Karol Sulkowski [02], Jan Sienicki, Krzysztof Wiater (78' Kacper Cetlin), Marcin Staszyc - Mikołaj Wiśniewski (76' Jakub Wąchocki)
Trener: Łukasz Winek

Escola Varsovia: Krystian Michalski - Piotr Drabik, Wiktor Kożuchowski, Filip Jurczak, Oscar Mabiala, Patryk Romanowski, Mateusz Szenfeld, Bartosz Zieliński, Szymon Lisiecki, Piotr Wieszczyk, Matthew Fogo oraz Kacper Dakowicz, Franciszek Wernikowski, Tristan Stec, Bartosz Betlej

W niedzielę drużyna CWKS oparta na zawodnikach z roczniak 2003 zmierzyła się z młodszymi o rok kolegami z Escoli. Spotkanie miało ciekawy przebieg, i choć nie zabrakło niemałej liczby błedów z obu stron, był akcje które mogły się spodobać. W pierwszej 30-minutowej tercji przewagę w posiadaniu piłki mieli sprawni technicznie goście, którzy parokrotnie próbowali zaskoczyć z dystansu Mateusza Zalegę. Po pierwszej przerwie inicjatywę przejęli legioniści, którzy mieli kilka bardzo dobrych okazji (Wiśniewski i dwukrotnie Wiater), zdobyli nawet gola - nieuznanego przez arbitra z powodu spalonego, a w 44. minucie objęli prowadzenie za sprawą Wiśniewskiego, Tuż przed drugą przerwą na 2-0 podwyższył Kisiel po stałym fragmencie gry.
Początek trzeciej odsłony zapowiadał podobnego typu emocje (dwie doskonałe sytuacje Wiśniewskiego), ale po 10 minutach inicjatywę przejęli gracze Escoli, których uskrzydliła bramka kontaktowa Romanowskiego. Najbliżej wyrównania był Matthew Fogo - piłka po strzale wychowanka Legii trafiła w słupek. W odpowiedz CWKS wyprowadził kontrę, ale strzał Jana Sienickiego obronił doskonale spisujący się w bramce EV Krystian Michalski.