Leszek Ojrzyński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ojrzyński: Nasz wysiłek się opłacił

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Leszek Ojrzyński (trener Arki): Przede wszystkim gratulacje dla moich zawodników, bo widzieliśmy, ile nas kosztowało to zdrowia, ile wysiłku i jak harowaliśmy. To się opłaciło. Końcówka, a właściwie cała druga połowa były takie, że daliśmy się zepchnąć. Ratowaliśmy się zmianami w przednich formacjach, jedna z nich wymuszona była kontuzją.
Najważniejsze, że wygraliśmy i mamy kolejne trzy punkty, bo w domu będę rządził ja, a nie młody. Chciałbym grać tylko takie mecze z Legią, bo ich bilans jest bardzo dobry. Legia miała wprawdzie przewagę, ale nie oddała nawet strzału w światło bramki. Po raz kolejny zresztą tak wygląda nasz mecz z Legią.

Trudny tydzień przed nami, przed Legią zresztą też, bo również gra w Pucharze Polski. Gratuluję i dziękuję też kibicom, bo było dziś ich na stadionie 12 000 i bardzo nas wspierali.

To był mój 6 mecz z Legią i kolejny raz nie oddała strzału, a miała też klasowych zawodników. Naszym planem było atakować daleko od własnej bramki, ale nie zawsze się udawało. Legia ma swoje problemy, gra o mistrza i o Puchar Polski. Chciałbym zagrać z Legią jeszcze raz w tym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.