Djurgarden na finale Pucharu Szwecji z Malmo (w Sztokholmie)
REKLAMA

NSŚ: Finały krajowych pucharów 2017/18 (2)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach rozegrano kilka finałowych spotkań krajowych pucharów. Jak się okazuje, nawet w stawianej często za wzór dobrego zachowania publiczności Skandynawii dochodzi do wybryków. Podczas meczu pomiędzy Malmo FF a Djurgarden fani z Malmo, niezadowoleni z wyniku spotkania (0-3), doprowadzili do przerwania meczu. Na murawę poleciała również pirotechnika.

Po końcowym gwizdku kibice ze stolicy wbiegli na murawę by świętować trofeum. W trakcie meczu z obu stron nie zabrakło choreografii z wykorzystaniem pirotechniki. Piro odpalili także fani Broendby, podczas finałowego spotkania o Puchar Danii z Silkeborgiem. Choreografii z wykorzystaniem pirotechniki (z obu stron) nie zabrakło także na finałowym meczu w Holandii pomiędzy Feyenoordem a AZ Alkmaar. Można nawet powiedzieć, że ultrasowsko lepiej do meczu przygotowali się sympatycy AZ.

W Klagenfurcie (140 km) ultrasi Sturmu Graz zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zarówno pod względem liczby, jak i opraw meczowych. Na wysokim poziomie również oprawa Milanu na finałowym meczu z Juventusem. Dwie choreografie przygotowali fani Levskiego Sofia na finałowy mecz ze stołeczną Slavią.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Slavia Sofia na finale Pucharu Bułgarii z Levskim Sofia:Levski Sofia na finale Pucharu Bułgarii ze Slavią Sofia:


Juventus na finale Pucharu Włoch z Milanem:AC Milan na finale Pucharu Włoch z Juventusem:

Sturm Graz na finale Pucharu Austrii z RB Salzburg:


Feyenoord Rotterdam na finale Pucharu Holandii z AZ Alkmaar:

AZ Alkmaar na finale Pucharu Holandii z Feyenoordem:

Broendby IF na finale Pucharu Danii z Silkeborgiem:
Silkeborg na finale Pucharu Danii z Broendby IF:


Djurgarden na finale Pucharu Szwecji z Malmo FF:
Malmo FF na finale Pucharu Szwecji z Djurgarden:REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Kojot44 - 15.05.2018 / 00:22, *..37-151.wind.it

Do @Kojot44 Masz poczucie humoru,musisz być z Wisły albo ślepy, skoro nie widziałeś tego co tam się wydarzyło,przeanalizowałem dokładnie filmik ;)

odpowiedz
@Kojot44 - 14.05.2018 / 22:29, *..play-internet.pl

Wiesz czym się różni flaga od transparentu?! Tym, że trans po przedstawieniu się niszczy, a flaga zostaje! Po prostu UW przyspieszyło bieg sprawy ;)

odpowiedz
Kojot44 - 14.05.2018 / 14:07, *..service.infuturo.it

Wisła K dała popis w wczoraj z racami podpalili sobie flagę plus krzesełka amatorzy

odpowiedz
Wojtas - 14.05.2018 / 12:34, *..tux.bz

Szwedzi dają radę..a ja ich miałem za Januszy..

odpowiedz
janusz - 14.05.2018 / 12:03, *..236

a u nas nuda :) zero akcji, zero awantur.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.