Liga Mistrzów
REKLAMA

Liga Mistrzów: Cork City FC rywalem Legii w 1. rundzie

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pierwszym rywalem Legii w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów będzie Cork City FC z Irlandii! Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane we wtorek 10 lipca na wyjeździe. Rewanż tydzień później w Warszawie. Przegrany tego dwumeczu został ponadto wylosowany jako drużyna, która otrzyma wolny los w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy i zagra od razu w 3. rundzie. Losowanie rundy 2. odbędzie się o godzinie 14.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
do Jasiek - 20.06.2018 / 15:10, *..play-internet.pl

Cork 7 reprezentantów? Wpisz w google "Republic of Ireland national football team" tam masz ostatnio powoływanych zawodników i listę rezerwowa,znajdź choc jednego zawodnika z Cork to będziesz mistrz,a ty z siedmioma wyskakujesz od razu 22 reprezentantow ma Cork mogłeś napisac.

odpowiedz
Jasiek - 20.06.2018 / 12:05, *..um.warszawa.pl

Drużyna ogórkowa? Mają w składzie siedmiu reprezentantów kraju. Irlandia do końca biła się w barażach o MŚ. Grają fajną piłkę i nie boją się. Dużo strzelają z dystansu, u nas tylko Szymański tak potrafi. Będzie ciężko, tym bardziej, że oni są w trakcie sezonu, a my dopiero startujemy. Druszlak pokazał, że można z nami powalczyć, a Corki mogą wygrać.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 20.06.2018 / 07:49, *..play-internet.pl

Marku b-a moze Nanek maczal palce w tym losowaniu?.

odpowiedz
eth - 19.06.2018 / 22:59, *..81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Lukas. Nie, od pierwszej zaczynają zespoly z miejsc 18-54 czy jakos tak, więc między innymi również Celtic czy APOEL. Tak, ranking na wikipedii chociażby w którym trudno awansować. Chyba tak, co rok albo co 3 lata i nie - postawa tylko z jednego roku nie miałaby aż takiego wpływu. To ranking krajowy a nie klubowy więc już większy wpływ mają ..ujowe postawy Lecha Jagi Cracovii w europucharach niż jedno niepowodzenie z Moldawianami.

odpowiedz
adam wlochy - 19.06.2018 / 19:10, *..play-internet.pl

nie oplaca sie tego wygrywac..

odpowiedz
marek b - 19.06.2018 / 18:04, *..1

jedziemy do nanka

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.06.2018 / 17:57, *..adsl.inetia.pl

Fajny zespół. Obok Dundalk najfajniejszy z ichniejszej ligi. Będą super meczyki.

odpowiedz
Lukas - 19.06.2018 / 17:54, *..dynamic.chello.pl

Jesteśmy tak bardzo marni ze zaczynamy od pierwszej rundy? Czy jest jakiś webinar który opisuje skąd tak niska pozycja? Czy to sie aktualizuje co rok i jest to pochodna naszej słabej postawy w poprzednim sezonie?

odpowiedz
Wolfik - 19.06.2018 / 16:23, *..dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: Aaaa, w tym sensie. No, jeśli rzeczywiście mamy obawiać się Corków, to lepiej w ogóle odpuścić te puchary :).

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2018 / 16:17, *..cust.bredband2.com

@ Wolfik: ja tylko zadalem pytanie bo sadzac po polowie tutaj komentazy, tak wszyscy sraja w gacie na punkcie Corka ze juz pewnie im sie zbiera na protesty i nowego trenera

odpowiedz
Wolfik - 19.06.2018 / 16:09, *..dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: Bez przesady, Kolego. Moim zdaniem Cork nasi powinni przeżuć i wydalić, bez zbędnych emocji :).

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2018 / 16:02, *..cust.bredband2.com

No to jak? Za dwa tygodnie jek, stek i zgrzytanie zebow i wielki placz o nowego trenera?

odpowiedz
jim - 19.06.2018 / 15:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mało jest dzisiaj łatwych przeciwników nikt się nie położy ale jak będzie odpowiednia forma to raczej nie powinno być z nimi problemu.

odpowiedz
LP7 - 19.06.2018 / 15:24, *..31

Wybiera się ktoś?
Jak najlepiej tam dotrzeć?

odpowiedz
dzl - 19.06.2018 / 15:05, *..dynamic.mm.pl

Szkoda ze nie Crusaders FC Belfast

odpowiedz
do Heniek - 19.06.2018 / 14:42, *..209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Heniu, nie pij od rana. Cork to drużyna z Irlandii, to też wyspa, i też daleko.

odpowiedz
mdread - 19.06.2018 / 14:18, *..19-1.cable.virginm.net

3 runda obowiazek.
Trnava lub Mostar ponownie.

odpowiedz
SEBO(L) - 19.06.2018 / 14:18, *..centertel.pl

Spartak Trnawa lub Zrinjski

odpowiedz
daniel - 19.06.2018 / 14:16, *..centertel.pl

Kiedy info o dokladngm terminie meczów?

odpowiedz
Tomek82 do do Eire - 19.06.2018 / 14:16, *..play-internet.pl

To się zdziwisz o 19ej.

odpowiedz
Heniek - 19.06.2018 / 13:54, *..play-internet.pl

Myślę, że pogonimy tych Islandczyków. Niestety na Islandię jest daleko i to jest wyspa i żaden specjal tam chyba nie dojedzie. Zostają fury i samolot dlatego nie spodziewam się tłumnego wyjazdu.

odpowiedz
Stasiu - 19.06.2018 / 13:37, *..dab.02.net

Jest o to mi chodziło jadę z Anglii

odpowiedz
mietek - 19.06.2018 / 13:33, *..emea.ibm.com

W sumie bać się nie powinniśmy, ale statystyka jest dość... hm, ciekawa. Polskie drużyny mają z irlandzkimi w pucharach bilans 6 zwycięstw, 2 remisy, 0 porażek. I te dwa remisy zaliczyła właśnie Legia. A to pokazuje coś, co już od dawna wielu wie - mamy problemy z koncentracją/motywacją na takich rywali.

odpowiedz
Kamil - 19.06.2018 / 13:27, *..dynamic.chello.pl

Redakcja raz na ruski rok napisze komentarz i to jeszcze z błędem. Losowanie LE jest jutro, a za pół godziny losują kolejnego rywala dla Legii.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 19.06.2018 / 13:25, *..play-internet.pl

Fajna ekipa, znam kilku fanów tej drużyny jeszcze z czasów mojego pobytu w Irlandii, byłem też na kilku meczach i uczyłem ich naszych przyśpiewki. Klub ma też te podobne barwy do naszych I generalnie to można by pewnie z nimi przebić zgodę :)

odpowiedz
zdzisiek - 19.06.2018 / 13:25, *..play-internet.pl

Przestańcie robić wioche mamy sie bać jakiegoś podrzędnego klubiku z Irlandii? Już w 1 rundzie trząść gaciami ze strachu?to co to bedzie w następnych rundach,chyba walkowery będziemy musieli oddawac,jak nas jakis Cork ma o zawał przyprawic.

odpowiedz
kibicL - 19.06.2018 / 13:24, *..dynamic.chello.pl

Biorac pod uwage ze do rozegrania sa az 4 rundy to trafilismy slabo bo juz od I jak sie nie zepniemy to moze byc różnie. To bedzie bardzo ciezki dwumecz zobaczycie. Najlepszą opcją byl zwyciezca rundy przedwstepnej i szkoda że tak nie trafiliśmy..

odpowiedz
@ - 19.06.2018 / 13:23, *..centertel.pl

Wlasnie bardzo dobrze ze bez Jedzy

odpowiedz
głos serca - 19.06.2018 / 13:18, *..icpnet.pl

po co wy porównujecie skalę trudności do dwumeczu z Dundalkiem? przecież wtedy Legia była w beznadziejnej formie, gorzej już nie będzie

odpowiedz
L - 19.06.2018 / 13:18, *..tkk.pl

Jednak 14 losują.

odpowiedz
[L]egionista - 19.06.2018 / 12:59, *..226

Powiem tak, jak przejdziemy tą drużynę to będzie sukces. Topowa drużyna Brytyjska z naszego pułapu, proszę spojrzeć na tabelę ligi irladzkiej. Będzie szalenie trudno, zwłaszcza jeśli spojrzymy na nasze wyniki z tamtych eliminacji. Podsumowując jak Bóg pomoże to będzie pierwszy od 2 lat sukces w pucharach europejskich.

odpowiedz
haha do matołków i innych mądrali - 19.06.2018 / 12:58, *..dynamic-ra-10.vectranet.pl

a co to za różnica głąbki ? niech to bedzie i grenlandia, nie mamy prawa sie bac takich poteg

odpowiedz
Do L - 19.06.2018 / 12:57, *..dynamic.mm.pl

A kojarzysz czy w jakies tv jest losowanie, czy za wczesny etap zeby pokazywac?:p

odpowiedz
do Eire - 19.06.2018 / 12:57, *..centertel.pl

i Jędza i Pazdek będą już po 2 tyg. wczasach :-) na świeżości dołączą do nas bo za tydzień koniec mistrzostw dla nawałkowej zgraji

odpowiedz
ludzik - 19.06.2018 / 12:56, *..centertel.pl

A kiedy bedzie wiadomo kiedy dokladnie jest mecz?

odpowiedz
L - 19.06.2018 / 12:52, *..tkk.pl

Losowanie drugiej rundy o 13 a LE jutro.

odpowiedz
Eire - 19.06.2018 / 12:42, *..99

Super! Jedziemy!
Szkoda tylko, że bez Jędzy i Pazdana ;)

odpowiedz
kowaL - 19.06.2018 / 12:41, *..centertel.pl

Jeśli ktoś dygocze prze irlandzkimi ogórkami to ja dziękuję, takich to się nosem wciąga i tyle.

odpowiedz
b - 19.06.2018 / 12:37, *..16-1.cable.virginm.net

Pisalem, ze pierwsza Irlandia potem Walia. ....... chyba ide euromillion puszcze; )
Fajnie, jest nas Legionistow troche na wyspach o doping mozna byc spokojnym, o wynik tez.

odpowiedz
Bear - 19.06.2018 / 12:36, *..11.ipv4.supernova.orange.pl

Na tym etapie nie ma dobrego i złego losowania.
Na kogoś byśmy trafili w tej rundzie, to obowiązkiem jest wygrana i awans dalej.

odpowiedz
mdread - 19.06.2018 / 12:35, *..19-1.cable.virginm.net

To prawda ze to najtrudniejszy rywal jaki byl w tej grupie. Prowadza w lidze i tylko Dundalk dotrzymuje im kroku. Nalezy sie spodzieac trudnych meczow z drwalami, a nasze asy po rybkach w Warce.

odpowiedz
e(L)o - 19.06.2018 / 12:34, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

No to odpadamy! Nie mamy szans. Za to wolny los w LE.

odpowiedz
eth - 19.06.2018 / 12:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja nie wiem czy facet który losował się nie pomylił, bo na stronie uefa jest napisane, że losowanie 2 rundy będzie o 13???

Redakcja (LL!): Nie, o 13 jest losowanie Ligi Europy.

odpowiedz
Oss - 19.06.2018 / 12:32, *..dynamic.chello.pl



heheh z tych wszystkich ogórków trafili możliwie najsilniejszego rywala :)

odpowiedz
Nie płaczę - 19.06.2018 / 12:32, *..jmdi.pl

Hehehe, do chłopaka z okolic Cork, to Ci się poszczęściło :D a do płaczków, co Wy pier...licie, chcemy być silni to musimy grać z silnymi, nie 4ligowymi ogórami typu mazur karczew :D hehehe pozdro :D Przed cwelticiem pewnie 5 paczek chusteczek poszło, co? TO JEST LEGIA MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCÓW !!!!!!

odpowiedz
emoka - 19.06.2018 / 12:31, *..telnaptelecom.pl

spoko w razie co mamy wolny los do 3 rundy LE :):)

odpowiedz
Matti - 19.06.2018 / 12:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W drugiej rundzie wolny los!!

odpowiedz
Olo do ha ha - 19.06.2018 / 12:31, *..bb.sky.com

Irlandczykami tłuku!!

odpowiedz
zosi3k - 19.06.2018 / 12:30, *..13-3.cable.virginm.net

37 funtow w obie strony :) bajka

odpowiedz
Lukaszbielany89 - 19.06.2018 / 12:30, *..centertel.pl

Nie umiecie czytać to jest drużyna z Irlandii A nie Islandii..

odpowiedz
gogol - 19.06.2018 / 12:29, *..centertel.pl

@ haha, nie z islandczykami a z irlandczykami matołku

odpowiedz
haha - 19.06.2018 / 12:27, *..dynamic-ra-10.vectranet.pl

ku*wa trzęsiecie gaciami ze strachu przed islandczykami. schowajcie sie pod koc.

odpowiedz
Gimbi - 19.06.2018 / 12:26, *..play-internet.pl

Udane losowanie (logistyka, bo poziom sportowy na tym etapie nie powinien mieć żadnego znaczenia). W drugiej rundzie niech będą Walijczycy.

odpowiedz
Gienek - 19.06.2018 / 12:24, *..play-internet.pl

Trudny przeciwnik, możemy się pakować...

odpowiedz
SEBO(L) - 19.06.2018 / 12:24, *..centertel.pl

@eh: no i co teraz? Może oddać walkower? Człowieku, to raptem pierwsza runda kwalifikacji.

odpowiedz
eh do do eh - 19.06.2018 / 12:24, *..91.ip4.neteter.pl

pierdzielisz glupoty

odpowiedz
Lipa :( - 19.06.2018 / 12:23, *..162

Jak ktoś trochę się interesuje piłką to wie, że to najmocniejszy zespół jak mogliśmy wylosować. Mocniejszy od Dundalk z którym się meczyliśmy z lepszym składem niż obecnie. Moim zdaniem poziom drużyn Legii i Cork jest podobny i nie patrzcie na transfermarkt bo to bzdura. Ciężki mecz przed nami...

odpowiedz
do"do eh" - 19.06.2018 / 12:22, *..smgr.pl

a cała Islandia jest warta połowę Messiego... i jak się skończyło...

Cork spokojnie byłby średniakiem w ekstraklapie.

odpowiedz
LLL - 19.06.2018 / 12:21, *..knc.pl

Udało się uniknąć wyjazdu na Kaukaz. Pierwszy sukces za nami !

odpowiedz
do eh - 19.06.2018 / 12:18, *..91.ip4.neteter.pl

czlowieku wartosc tej druzyny to 1,5 lacznie, mniej niz polowa Pazdana. Jak mamy sie przejmowac meczem z taka druzyna to lepiej w ogole na boisko nie wychodzic. Przecietniak z 2 ligi powinien ich ograc.

odpowiedz
eh - 19.06.2018 / 12:15, *..dynamic.chello.pl

Najgorsze co moglismy trafic na tym etapie....

odpowiedz