Kacper Żuk - fot. Warsaw Sports Group
REKLAMA

Tenis: Żuk mistrzem Polski U-23 w deblu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Świdniku rozegrano tenisowe mistrzostwa Polski do lat 23. W deblu złoty medal wywalczył legionista, Kacper Żuk, grający w parze z Janem Zieliński z WKT Mera. Niezwykle interesujący był singlowy mecz obu zawodników - Kacper przegrał w drugiej rundzie z Janem Zielińskim 6-4, 6-7(5), 2-6.
Inny tenisista Legii, Gregor Lainer przegrał w 2. rundzie z Bartoszem Łosiakiem z AZS-u Poznań 3-6, 7-6(3), 6-7(6).

Wyniki Kacpra Żuka w MP U-23 w deblu:
I runda: Jan Zieliński, Kacper Żuk - Adam Bronka, Bartosz Bujakiewicz (Warszawianka) 6-0, 6-1
1/4 finału: Jan Zieliński, Kacper Żuk - Mateusz Piątek (Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin), Max Steinberger (Górnik Bytom) 6-4, 6-4
1/2 finału: Jan Zieliński, Kacper Żuk - Karol Drzewiecki (Grunwald Poznań), Kamil Gajewski (Sopot Tenis Klub) 7-6(2), 7-6(5)
Finał: Jan Zieliński, Kacper Żuk - Piotr Matuszewski (AZS Łódź), Dominik Nazaruk (Sinnet Club Warszawa) 2-0 ret.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.