REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Ultrasi z Legii (184)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zainicjowana przez UZL akcja legijne flagi powoli dobiega końca. Udział w niej wzięła zdecydowana większość osiedli i legijnych FC. Nową, sporych rozmiarów pracę wykonali wspomnieni UZaLeżnieni, przygotowując graffiti "Ultrasi z Legii".



















przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Danek - 17.08.2018 / 22:03, *..18

Witam,
Chce zrobic synowi 14 lat niespodziankę w nowym domu i zrobic na jednej ścianie graffiti z motywem Legii. Znacie kogoś kto zna się na rzeczy i ogarnął by temat dla małolata?
Info na mdaniel1977@icloud.com

odpowiedz
w - 03.07.2018 / 22:40, *..19-1.cable.virginm.net

flagi wegrowa to totalna porazka....panowie nie potraficie kupic puszki montany albo beltona i fat cap? jakims sprejem do rowerow chyba to malowaliscie....blagam o troche fasonu,to jest Legia!

odpowiedz
Hu(L)it - 03.07.2018 / 10:46, *..150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak trzymać!!!(L)

odpowiedz
hehe - 03.07.2018 / 01:02, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dzis smigajac po Wawie troszke podziwialem widac Legie na kazdym kroku b. dobre prace na Brodnie i Pradze. Widac kto rzadzi w miescie ;)

odpowiedz
oLaf - 03.07.2018 / 00:09, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

dobra, przyznaję: ilość flag mnie zaskoczyła na maxa! : )

Dobrze, bo ostatnio zastój był to teraz masę malych grafiti pokazuje gdzie jesteśmy.

odpowiedz
Bialy1916 - 02.07.2018 / 22:11, *..dynamic.chello.pl

Mnóstwo roboty dzięki za sławienie klubu!

odpowiedz
P - 02.07.2018 / 20:52, *..play-internet.pl

BRAWO UZL !!!!! BRAWO WOLA !!!!!

Dobra robota oby tak dalej !!!(L)!!!!

odpowiedz