Carlos Lopez - fot. Ekstraklasa SA
REKLAMA

Carlitos piłkarzem Legii!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Jeden z największych hitów transferowych w polskiej lidze ostatnich lat stanie się faktem. Nowym piłkarzem Legii zostanie król strzelców i najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu - Carlitos. Hiszpan ostatnio występował w Wiśle Kraków, z którą zdecydował się rozstać po zakończeniu rozgrywek ligowych.

Napastnik jest doskonale znany kibicom śledzącym ekstraklasę. W barwach Wisły strzelił łącznie 24 gole w 36 występach, co uczyniło go najlepszym strzelcem wśród wszystkich ligowych zawodników.

Carlos Lopez wcześniej występował w rezerwach Villarreal, dla którego zdobył 13 goli w sezonie 2016/17. O jego sprowadzenie do końca walczył Lech, którego oferta została przebita przez mistrzów Polski. Transfer do Legii w środowy wieczór potwierdził na Twitterze Dariusz Mioduski. Oficjalnie Hiszpan podpisze umowę po badaniach medycznych w czwartek.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (77)

K(L)AKIER - 04.07.2018 21:23:35, *.142

Brawo, potrzebny ktoś kreatywny ż przodu, nawet na podwieszonego napastnika

fantom - 04.07.2018 21:25:11, *.dynamic.chello.pl

jaram sie :)

mokot - 04.07.2018 21:25:34, *.dynamic.chello.pl

Gdzie potwierdzenie transferu?

Zimny - 04.07.2018 21:28:07, *.dynamic.mm.pl

Brać tego młodego Hagiego z Viitorulu!

Krzeszczu - 04.07.2018 21:28:15, *.cust.bredband2.com

Razem z Kante beda wymiatali totalnie! Cos jak na samym poczatku Nikolic i Prijovic.

Mam nadzieje ze Klaff bedzie mial odwaga grac nimi razem.

KibicL - 04.07.2018 21:31:00, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Jeżeli okazałoby to się prawdą to jestem pełen uznania dla Pana Mioduskiego. Wreszcie transfery nie udawane.

zieLeninka - 04.07.2018 21:31:52, *.dynamic.chello.pl

Brawo! No to lecimy :)

krys008 - 04.07.2018 21:32:32, *.serv-net.pl

Yes, yes, yes!
Takie wiadomości to ja lubię! Szybko poszło.

(L)egiunia Fanatic (L) - 04.07.2018 21:33:16, *.centertel.pl

Witamy w Legii i powodzenia Carlos Lopez ☺

mG - 04.07.2018 21:34:08, *.centertel.pl

Witam i życzę wielu bramek dla Legii! :)

PS
Do maruderów i narzekaczy...Kante już dziś dwie bramki...oby tak w pucharach i lidze :)

Hiszpan - 04.07.2018 21:38:33, *.play-internet.pl

Brawo Prezes

jim - 04.07.2018 21:39:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i pięknie oby teraz pokazał to co w Wiśle

Legia - 04.07.2018 21:39:49, *.dynamic.gprs.plus.pl

Carlos to szrot samolub jeden

Gienek - 04.07.2018 21:40:22, *.warszawa.vectranet.pl

Super, dobrze to wygląda. Mistrza już mamy, na Ligę Mistrzów czekamy.

Cafu - 04.07.2018 21:41:13, *.dynamic.chello.pl

To jeszcze Kurzawa i zamykamy kadre:)

SuoerSamiec - 04.07.2018 21:51:21, *.internetia.net.pl

ból dupy w poznaniu wciaż gorący

andrzej - 04.07.2018 21:55:21, *.hvc.res.rr.com

Nawalka Krychowiak I dla atmosfery jakiegos I bedzie wesolo

m4_do zimny - 04.07.2018 21:55:43, *.dynamic.chello.pl

Hadżiego juz mielismy

krys008 - 04.07.2018 21:56:35, *.serv-net.pl

Filmik na TT Legii 10/10 :)

DJA DJEDJE do LEGII - 04.07.2018 21:57:12, *.static.ip.netia.com.pl

Super Wiadomość!

Teraz powalczmy o DJA DJE DJE to świetny prawy obrońca

Krzeszczu - 04.07.2018 22:01:19, *.cust.bredband2.com

Do niedawna co okienko to byly Jaja Banana.
A teraz jak opetany ktos ciagle trabi o jakims Dzia Dzie

Dziada juz mamy, i na dodatek kaleke....

krys008 - 04.07.2018 22:04:22, *.serv-net.pl

Carlitos w koszulce Legii będzie nie do Poznania. (cytuję)

grzesiek - 04.07.2018 22:07:55, *.centertel.pl

Super. Jeszcze VOO i startujemy do LM :D

GLE Coupe - 04.07.2018 22:08:32, *.27-87-b.business.telecomitalia.it

Darek,aleś Ty mi zaimponowałeś dzisiaj.

obserwator - 04.07.2018 22:09:39, *.dynamic.chello.pl

Bardzo dobry transfer. Człowiek ograny w naszej lidze, sprawdzony, nic tylko trzymać za niego kciuki. Witaj w Legii!

Bufet (L) - 04.07.2018 22:10:58, *.centertel.pl

Legia : Pyry
1 : 0

Kubson - 04.07.2018 22:17:10, *.dsl.telepac.pt

No to co?! Niezgoda na zachód za 5 baniek?!

Miroslav - 04.07.2018 22:17:37, *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Masakra!!!
Liga Mistrzów nasza!!!!!
Znowu mamy mocny zespól.
Dean Klafurić naszym Murinho!!
Znowu będzie pięknie!!!

b - 04.07.2018 22:19:06, *.16-1.cable.virginm.net

Nonkretne okno, bravo DM

LEGIOMISTRZ - 04.07.2018 22:21:52, *.9

JAK TO MÓWIĄ JEDNA JASKÓŁKA WIOSNY NIE CZYNI CZEKAMY NA DALSZE TRANSFERY NA TYM POZIOMIE TO MOZE COS SIE ZMIENI W LEGII NA LEPSZE

Greg00 - 04.07.2018 22:23:15, *.dynamic.gprs.plus.pl

I o to chodzi, stara sprawdzona metoda - kupowac sprawdzonych zawodnikow z ligi, a nie potencjal z zagranicy, ktory w 75% sie nie sprawdza. Brawo Prezes, to jest wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu. Carlitos, Kante, Michalak, Wieteska- jaram sie :))

kuba1979 - 04.07.2018 22:26:05, *.v19.interkam.pl

Brawo!!!!!!!!!!!!!! Choć mam nadzieję , że szybko wróci Jarek Niezgoda! . Wtedy mamy 3 super ofensywnych zawodników. Plus młody Chorwat-Kulenovic

Anton - 04.07.2018 22:26:12, *.dynamic.chello.pl

Brawo!

Hiszpan - 04.07.2018 22:26:41, *.245-95-r.retail.telecomitalia.it

Darek Mioduski ze złotej łuski

Cult⚽️Legia - 04.07.2018 22:28:36, *.166

Welcome OooleeeooooLeeeegiiiaaa!

Kibic - 04.07.2018 22:32:16, *.dynamic.chello.pl

Brawo Miodek.W końcu pokazałeś jaja :)

Sawo - 04.07.2018 22:34:14, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Wąski ja ty mnie zaimponowałeś :)

Arek - 04.07.2018 22:36:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaram się, normalnie! Powodzenia i witamy najlepszego zawodnika ekstraklasy w najlepszym klubie tej ligi.

Legionista - 04.07.2018 22:38:57, *.226

Powodzenia!!!!

Rambo - 04.07.2018 22:39:56, *.centertel.pl

Yes, yes, yes!!! No i w piz.. i wylądował ;-) !!! Brawo Prezesie. Piłkarz kocuuuuuur. Carlitos witamy w Legii ;-) wspaniała wiadomość.

krys008 - 04.07.2018 22:44:15, *.serv-net.pl

Przecież "mamy kilku takich Carlitosów" :)

@GLE coupé - 04.07.2018 22:48:53, *.play-internet.pl

I w.p.i...d.u i wylądował

MartinMix - 04.07.2018 23:17:26, *.dynamic.chello.pl

Carlitos jest już w Warszawie - na oficjalnej stronie jest już z nim nawet filmik :)
WITAMY!

darek(L) - 04.07.2018 23:21:36, *.dynamic.chello.pl

https:// twitter.com/i/status/1014616220111376385

Gregdj - 04.07.2018 23:32:48, *.91.fiberlink.pl

Jako kibic z Krakowa, Kibic Wisły życzę mu samych sukcesów, wiadomo żal że do Was, wszyscy wiemy że tak Kraków jak Warszawa nie darzą się przyjaźnią, ale to może uratować Wisłę.. Tak czy inaczej miejcie z niego pociechę bo w Krakowie klub prowadzą niewłaściwe osoby...

Sancak - 04.07.2018 23:32:54, *.dynamic.chello.pl

Carlitos⚽⚽⚽.... Tak tak, koncentracja

kibic emeryt - 04.07.2018 23:33:46, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sprowadzenie Kante wbrew wielu negatywnych opinii dla mnie było świetnym ruchem bo to był najlepszy grajek Wisły i wystarczyło go regularnie oglądać aby się o tym przekonać a teraz Carlitos jeden z najlepszych piłkarzy w naszej Lidze .Mamy na dzień dzisiejszy bez wątpienia najlepszy skład w lidze i najbardziej niedoświadczonego trenera i to jest ten wielki znak zapytania.Dzisiaj gołym okiem było widać że gra obronna trzema obrońcami i wyprowadzanie piłki spod pressingu wyglądała kiepsko ,reszta pozytywnie .Zawsze popierałem Mioduskiego i cały czas w niego wierze ale ostatni transfer mega sukces BRAWO.

Igo(L) - 04.07.2018 23:45:55, *.dynamic.chello.pl

super :) (L)

Swojak(L) - 04.07.2018 23:52:03, *.centertel.pl

@Legia
Na szczęście przychodzi Carlitos a nie Twój Carlos synku.

Piotrr - 04.07.2018 23:52:58, *.pools.vodafone-ip.de

Jazda Legio! Rozjechać te amatorskie kluby w PL. Super transfer!! Brawo Panie Mioduski. A chamy, które obrażają Prezesa - odszczekiwać i przepraszać!

WĄSKI - 04.07.2018 23:58:31, *.9

JESZCZE KURZAWA , OFOE I KAPUSTKA I SAM POCHWALE PREZESA ZA DOBRĄ ROBOTĘ W 100 %

PLEBSON - 05.07.2018 00:28:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jaracie się nim, a to mnie martwi. najpierw niech pokaze ze potrafi grac dla (L)

peke - 05.07.2018 00:34:33, *.dynamic.mm.pl

po raz pierwszy widze w legii przemyslane transfery, czyli czegos czego nie bylo przez ostatnie x lat, wiadomo ze sa tacy gracze sa drozsi od eksperymentow z zza granicy ale postawienie na ludzi ktorzy sie sprawdzili a nie eksperymentowanie na dluzsza mete bardziej sie sprawdza tym bardziej ze kante za darmo ale pewnie kontrakt na poziomie jędzy, na LM nie ma co liczyc bo to nie sa tej klasy zawodnicy ale w lidze procz lecha nie widze konkurencji, procz Cafu, dwoch innych klasowych graczy dochodzi, nic tylko przyklasnac. Pozbyc sie trzeba teraz tylko jędzy bo nieprzydatny przy grze trojka z tylu, a cholernie wysoki kontrakt ma) i cierzniaka od ktorego na bramce to i Kante bylby lepszy

lajkonik - 05.07.2018 01:18:06, *.hsd1.mi.comcast.net

Jestem bardzo zawiedzony.
Myslalem ze Maczynski wroci do Wisly.

Polo - 05.07.2018 01:23:04, *.static.as9105.net

Brać Kurzawe nie ma nic do stracenia

Szymon - 05.07.2018 03:53:04, *.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oooohoooo. Nie sądziłem że pochwalę kiedykolwiek Pudła, ale jednak robię to. Bravo Pudel. Mam nadzieję że to nie koniec wzmocnień. Myślę że warto powalczyć o Kurzawę. Do tego wyciągnąć Kapustę. Młody, z techniką i szybkością. Szybko odbuduje się. Dogadać się z Nawałką. Może obecnie jako konsultant albo zmiana trenera. Takie doświadczenie to naprawdę skarb. Może warto zaczepić menago VOO. Obecnie bez klubu. A ile dał nam radocha to każdy wie. Jeszcze jednego do tyłu i można byłoby zacząć myśleć poważnie o pucharach.

Prosto z mostu - 05.07.2018 04:40:49, *.direct-adsl.nl

Teraz do grudnia będzie nadrabiał zaległości treningowe.
Od maja się opierdzielał na Ibizie w klapjach na nogach, więc ostrożnie z doborem obuwia.

do Szymon i innych zwolenników nawałki - 05.07.2018 06:17:15, *.dynamic.chello.pl

Przestańcie pier...ć o Nawałce. Kim jest i co potrafi pokazał na Mundialu. Ten gość jest po prostu słabym trenerem. Jego sukcesy w ostatnich 5 latach to wynik szczęśliwych zbiegów okoliczności (słaba forma przeciwników) oraz talent Lewego i kilku innych będących wtedy w szczycie formy. Sam przyznał się po Mundialu do wielu błędów w przygotowaniach i selekcji zawodników a przecież przed zapewniał, zresztą razem z Bońkiem o świetnym przygotowaniu i formie wybranych przez siebie zawodników. Pokażcie mi jego sukcesy. Na Euro we Francji drużyna zagrała 1.5 połowy 1 meczu bardzo dobrze a resztę to bym przemilczał. Powiecie że skok w rankingu - no to teraz spadniemy na ryj do trzeciej dziesiątki. Na koniec - gdyby stało się nieszczęście i Nawałka został trenerem Legii to zaraz ściągnąłby do nas swego ulubieńca od tworzenia "dobrej" atmosfery - Sławomira P.

W(L) - 05.07.2018 06:17:52, *.dynamic.chello.pl

Super,jak odpali tak jak u milicjantów to będzie spoko.......

jaki mądry jestes - 05.07.2018 06:40:05, *.mk-net.info

Jak sukces, to albo słaba forma przeciwnika, albo Lewy, albo inne okoliczności, a jak porażka, to Nawałka tylko winny hahaha co za gość, czytasz czasami sam siebie?
No dobrze byś zrobił jakbyś milczał.

kiki - 05.07.2018 07:03:03, *.internetdsl.tpnet.pl

Zobaczymy. Mam nadzieję, że poprzedni sezon nie był wyjątkiem. Wcześniej nie radził sobie w 2 lidze rosyjskiej i cypryjskiej.

beefcake - 05.07.2018 07:11:37, *.elsta.net

Brawo. Gratulacje Panie Prezesie. Brakuje jeszcze playmakera... VOO?? Do roboty Dariusz Mioduski! ;)

Obi - 05.07.2018 08:29:11, *.dynamic.chello.pl

Witaj Carlitos! Powodzenia w naszej Legii!!!

Krzeszczu - 05.07.2018 08:34:23, *.cust.bredband2.com

I jeszcze jeden bardzo wazny aspekt, o ktorym nikt nie wspomnial, to Astiz. Carlitos bedzie odrazu mial tutaj zioma i dzieki temu zawsze latwiej sie zadomowic i wkomponowac. I raznkej w druzynie.
Wydaje mi sie ze bedzie to bardzo dobre wzmocnienie.

Borsuk - 05.07.2018 08:51:51, *.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@@Szymon i itd z godz.6.17 - kolego,mam taką samą opinię odnośnie trenera Nawalki! !!!Bardzo bym go nie chciał w Legii.Moim zdaniem uznanie za sukces wynikow z ME to duża przesada.A to,co zrobił na MŚ to skandal !Zresztą to wislak i sympatyk Górnika.
Prezesowi należą się wyrazy uznania za transfery!!!!!Oby tak dalej !

t - 05.07.2018 09:26:11, *.mac.edu.pl

Początek dobrych transferów!

ŁKS ŁÓDŹ - 05.07.2018 09:47:37, *.ksiezyc.pl

A ja powiem tyle,nie ma się co podniecać,będzie to samo co z Hamalainenem

Och(L)ota - 05.07.2018 09:51:30, *.dynamic.chello.pl

Nawalka nie jest trenerem. Jest selekcjonerem..i biznesmenem

m4pierwszy - 05.07.2018 10:00:07, *.eaw.com.pl

de-spa-si-to!
dawaj mój torreadorze

Gigi - 05.07.2018 10:18:08, *.3

Komentarze witaj carlitos haha. A jak pokazywał odwrócona elke to tak nie za bardzo był lubiany :)

warszawiak42 - 05.07.2018 10:33:03, *.dynamic.chello.pl

No Panie Prezes - tym ruchem to żeś mi zaimponował!

Kipkorir - 05.07.2018 10:44:55, *.dynamic.chello.pl

Kiedy w takim razie definitywnie pożegnamy się z pobierającym w Warszawie emeryturę - Eduardo?

olew - 05.07.2018 12:24:35, *.warszawa.vectranet.pl

szkoda

Mlody - 05.07.2018 12:37:15, *.play-internet.pl

Ten małolat z 7 dobrze kręcił

Pab(L)o - 05.07.2018 13:24:23, *.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hejterzy, ogień! Za stary, za późno przyszedł, jednosezonowy, za taki, Hiszpan, lepszy byłby Polak, Mioduski nie ma pieniędzy, Boguś był lepszy, itp.

(L)egion - 05.07.2018 13:47:12, *.internetdsl.tpnet.pl

ja mam najwieksza beke z pyr xDDDDDDDDD tam to po prostu juz dawno zabraklo masci w aptekach... niedlugo do w-wy przyjada po zapas ... xDDDDDDDDDD

do Pab(L)o - 06.07.2018 23:53:39, *.220.hispeed.pl

Spadaj dziecinko. Za ch.jowy jesteś na te forum. Za dużo pryszczy i za pusto w głowie.