Carlos Lopez - fot. Ekstraklasa SA
REKLAMA

Carlitos piłkarzem Legii!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Jeden z największych hitów transferowych w polskiej lidze ostatnich lat stanie się faktem. Nowym piłkarzem Legii zostanie król strzelców i najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu - Carlitos. Hiszpan ostatnio występował w Wiśle Kraków, z którą zdecydował się rozstać po zakończeniu rozgrywek ligowych.

Napastnik jest doskonale znany kibicom śledzącym ekstraklasę. W barwach Wisły strzelił łącznie 24 gole w 36 występach, co uczyniło go najlepszym strzelcem wśród wszystkich ligowych zawodników.

Carlos Lopez wcześniej występował w rezerwach Villarreal, dla którego zdobył 13 goli w sezonie 2016/17. O jego sprowadzenie do końca walczył Lech, którego oferta została przebita przez mistrzów Polski. Transfer do Legii w środowy wieczór potwierdził na Twitterze Dariusz Mioduski. Oficjalnie Hiszpan podpisze umowę po badaniach medycznych w czwartek.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (77)

+dodaj komentarz
do Pab(L)o - 06.07.2018 / 23:53, *..220.hispeed.pl

Spadaj dziecinko. Za ch.jowy jesteś na te forum. Za dużo pryszczy i za pusto w głowie.

odpowiedz
(L)egion - 05.07.2018 / 13:47, *..internetdsl.tpnet.pl

ja mam najwieksza beke z pyr xDDDDDDDDD tam to po prostu juz dawno zabraklo masci w aptekach... niedlugo do w-wy przyjada po zapas ... xDDDDDDDDDD

odpowiedz
Pab(L)o - 05.07.2018 / 13:24, *..242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hejterzy, ogień! Za stary, za późno przyszedł, jednosezonowy, za taki, Hiszpan, lepszy byłby Polak, Mioduski nie ma pieniędzy, Boguś był lepszy, itp.

odpowiedz
Mlody - 05.07.2018 / 12:37, *..play-internet.pl

Ten małolat z 7 dobrze kręcił

odpowiedz
olew - 05.07.2018 / 12:24, *..warszawa.vectranet.pl

szkoda

odpowiedz
Kipkorir - 05.07.2018 / 10:44, *..dynamic.chello.pl

Kiedy w takim razie definitywnie pożegnamy się z pobierającym w Warszawie emeryturę - Eduardo?

odpowiedz
warszawiak42 - 05.07.2018 / 10:33, *..dynamic.chello.pl

No Panie Prezes - tym ruchem to żeś mi zaimponował!

odpowiedz
Gigi - 05.07.2018 / 10:18, *..3

Komentarze witaj carlitos haha. A jak pokazywał odwrócona elke to tak nie za bardzo był lubiany :)

odpowiedz
m4pierwszy - 05.07.2018 / 10:00, *..eaw.com.pl

de-spa-si-to!
dawaj mój torreadorze

odpowiedz
Och(L)ota - 05.07.2018 / 09:51, *..dynamic.chello.pl

Nawalka nie jest trenerem. Jest selekcjonerem..i biznesmenem

odpowiedz
ŁKS ŁÓDŹ - 05.07.2018 / 09:47, *..ksiezyc.pl

A ja powiem tyle,nie ma się co podniecać,będzie to samo co z Hamalainenem

odpowiedz
t - 05.07.2018 / 09:26, *..mac.edu.pl

Początek dobrych transferów!

odpowiedz
Borsuk - 05.07.2018 / 08:51, *..168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@@Szymon i itd z godz.6.17 - kolego,mam taką samą opinię odnośnie trenera Nawalki! !!!Bardzo bym go nie chciał w Legii.Moim zdaniem uznanie za sukces wynikow z ME to duża przesada.A to,co zrobił na MŚ to skandal !Zresztą to wislak i sympatyk Górnika.
Prezesowi należą się wyrazy uznania za transfery!!!!!Oby tak dalej !

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2018 / 08:34, *..cust.bredband2.com

I jeszcze jeden bardzo wazny aspekt, o ktorym nikt nie wspomnial, to Astiz. Carlitos bedzie odrazu mial tutaj zioma i dzieki temu zawsze latwiej sie zadomowic i wkomponowac. I raznkej w druzynie.
Wydaje mi sie ze bedzie to bardzo dobre wzmocnienie.

odpowiedz
Obi - 05.07.2018 / 08:29, *..dynamic.chello.pl

Witaj Carlitos! Powodzenia w naszej Legii!!!

odpowiedz
beefcake - 05.07.2018 / 07:11, *..elsta.net

Brawo. Gratulacje Panie Prezesie. Brakuje jeszcze playmakera... VOO?? Do roboty Dariusz Mioduski! ;)

odpowiedz
kiki - 05.07.2018 / 07:03, *..internetdsl.tpnet.pl

Zobaczymy. Mam nadzieję, że poprzedni sezon nie był wyjątkiem. Wcześniej nie radził sobie w 2 lidze rosyjskiej i cypryjskiej.

odpowiedz
jaki mądry jestes - 05.07.2018 / 06:40, *..mk-net.info

Jak sukces, to albo słaba forma przeciwnika, albo Lewy, albo inne okoliczności, a jak porażka, to Nawałka tylko winny hahaha co za gość, czytasz czasami sam siebie?
No dobrze byś zrobił jakbyś milczał.

odpowiedz
W(L) - 05.07.2018 / 06:17, *..dynamic.chello.pl

Super,jak odpali tak jak u milicjantów to będzie spoko.......

odpowiedz
do Szymon i innych zwolenników nawałki - 05.07.2018 / 06:17, *..dynamic.chello.pl

Przestańcie pier...ć o Nawałce. Kim jest i co potrafi pokazał na Mundialu. Ten gość jest po prostu słabym trenerem. Jego sukcesy w ostatnich 5 latach to wynik szczęśliwych zbiegów okoliczności (słaba forma przeciwników) oraz talent Lewego i kilku innych będących wtedy w szczycie formy. Sam przyznał się po Mundialu do wielu błędów w przygotowaniach i selekcji zawodników a przecież przed zapewniał, zresztą razem z Bońkiem o świetnym przygotowaniu i formie wybranych przez siebie zawodników. Pokażcie mi jego sukcesy. Na Euro we Francji drużyna zagrała 1.5 połowy 1 meczu bardzo dobrze a resztę to bym przemilczał. Powiecie że skok w rankingu - no to teraz spadniemy na ryj do trzeciej dziesiątki. Na koniec - gdyby stało się nieszczęście i Nawałka został trenerem Legii to zaraz ściągnąłby do nas swego ulubieńca od tworzenia "dobrej" atmosfery - Sławomira P.

odpowiedz
Prosto z mostu - 05.07.2018 / 04:40, *..direct-adsl.nl

Teraz do grudnia będzie nadrabiał zaległości treningowe.
Od maja się opierdzielał na Ibizie w klapjach na nogach, więc ostrożnie z doborem obuwia.

odpowiedz
Szymon - 05.07.2018 / 03:53, *..44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oooohoooo. Nie sądziłem że pochwalę kiedykolwiek Pudła, ale jednak robię to. Bravo Pudel. Mam nadzieję że to nie koniec wzmocnień. Myślę że warto powalczyć o Kurzawę. Do tego wyciągnąć Kapustę. Młody, z techniką i szybkością. Szybko odbuduje się. Dogadać się z Nawałką. Może obecnie jako konsultant albo zmiana trenera. Takie doświadczenie to naprawdę skarb. Może warto zaczepić menago VOO. Obecnie bez klubu. A ile dał nam radocha to każdy wie. Jeszcze jednego do tyłu i można byłoby zacząć myśleć poważnie o pucharach.

odpowiedz
Polo - 05.07.2018 / 01:23, *..static.as9105.net

Brać Kurzawe nie ma nic do stracenia

odpowiedz
lajkonik - 05.07.2018 / 01:18, *..hsd1.mi.comcast.net

Jestem bardzo zawiedzony.
Myslalem ze Maczynski wroci do Wisly.

odpowiedz
peke - 05.07.2018 / 00:34, *..dynamic.mm.pl

po raz pierwszy widze w legii przemyslane transfery, czyli czegos czego nie bylo przez ostatnie x lat, wiadomo ze sa tacy gracze sa drozsi od eksperymentow z zza granicy ale postawienie na ludzi ktorzy sie sprawdzili a nie eksperymentowanie na dluzsza mete bardziej sie sprawdza tym bardziej ze kante za darmo ale pewnie kontrakt na poziomie jędzy, na LM nie ma co liczyc bo to nie sa tej klasy zawodnicy ale w lidze procz lecha nie widze konkurencji, procz Cafu, dwoch innych klasowych graczy dochodzi, nic tylko przyklasnac. Pozbyc sie trzeba teraz tylko jędzy bo nieprzydatny przy grze trojka z tylu, a cholernie wysoki kontrakt ma) i cierzniaka od ktorego na bramce to i Kante bylby lepszy

odpowiedz
PLEBSON - 05.07.2018 / 00:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jaracie się nim, a to mnie martwi. najpierw niech pokaze ze potrafi grac dla (L)

odpowiedz
WĄSKI - 04.07.2018 / 23:58, *..9

JESZCZE KURZAWA , OFOE I KAPUSTKA I SAM POCHWALE PREZESA ZA DOBRĄ ROBOTĘ W 100 %

odpowiedz
Piotrr - 04.07.2018 / 23:52, *..pools.vodafone-ip.de

Jazda Legio! Rozjechać te amatorskie kluby w PL. Super transfer!! Brawo Panie Mioduski. A chamy, które obrażają Prezesa - odszczekiwać i przepraszać!

odpowiedz
Swojak(L) - 04.07.2018 / 23:52, *..centertel.pl

@Legia
Na szczęście przychodzi Carlitos a nie Twój Carlos synku.

odpowiedz
Igo(L) - 04.07.2018 / 23:45, *..dynamic.chello.pl

super :) (L)

odpowiedz
kibic emeryt - 04.07.2018 / 23:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sprowadzenie Kante wbrew wielu negatywnych opinii dla mnie było świetnym ruchem bo to był najlepszy grajek Wisły i wystarczyło go regularnie oglądać aby się o tym przekonać a teraz Carlitos jeden z najlepszych piłkarzy w naszej Lidze .Mamy na dzień dzisiejszy bez wątpienia najlepszy skład w lidze i najbardziej niedoświadczonego trenera i to jest ten wielki znak zapytania.Dzisiaj gołym okiem było widać że gra obronna trzema obrońcami i wyprowadzanie piłki spod pressingu wyglądała kiepsko ,reszta pozytywnie .Zawsze popierałem Mioduskiego i cały czas w niego wierze ale ostatni transfer mega sukces BRAWO.

odpowiedz
Sancak - 04.07.2018 / 23:32, *..dynamic.chello.pl

Carlitos⚽⚽⚽.... Tak tak, koncentracja

odpowiedz
Gregdj - 04.07.2018 / 23:32, *..91.fiberlink.pl

Jako kibic z Krakowa, Kibic Wisły życzę mu samych sukcesów, wiadomo żal że do Was, wszyscy wiemy że tak Kraków jak Warszawa nie darzą się przyjaźnią, ale to może uratować Wisłę.. Tak czy inaczej miejcie z niego pociechę bo w Krakowie klub prowadzą niewłaściwe osoby...

odpowiedz
darek(L) - 04.07.2018 / 23:21, *..dynamic.chello.pl

https:// twitter.com/i/status/1014616220111376385

odpowiedz
MartinMix - 04.07.2018 / 23:17, *..dynamic.chello.pl

Carlitos jest już w Warszawie - na oficjalnej stronie jest już z nim nawet filmik :)
WITAMY!

odpowiedz
@GLE coupé - 04.07.2018 / 22:48, *..play-internet.pl

I w.p.i...d.u i wylądował

odpowiedz
krys008 - 04.07.2018 / 22:44, *..serv-net.pl

Przecież "mamy kilku takich Carlitosów" :)

odpowiedz
Rambo - 04.07.2018 / 22:39, *..centertel.pl

Yes, yes, yes!!! No i w piz.. i wylądował ;-) !!! Brawo Prezesie. Piłkarz kocuuuuuur. Carlitos witamy w Legii ;-) wspaniała wiadomość.

odpowiedz
Legionista - 04.07.2018 / 22:38, *..226

Powodzenia!!!!

odpowiedz
Arek - 04.07.2018 / 22:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaram się, normalnie! Powodzenia i witamy najlepszego zawodnika ekstraklasy w najlepszym klubie tej ligi.

odpowiedz
Sawo - 04.07.2018 / 22:34, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Wąski ja ty mnie zaimponowałeś :)

odpowiedz
Kibic - 04.07.2018 / 22:32, *..dynamic.chello.pl

Brawo Miodek.W końcu pokazałeś jaja :)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 04.07.2018 / 22:28, *..166

Welcome OooleeeooooLeeeegiiiaaa!

odpowiedz
Hiszpan - 04.07.2018 / 22:26, *..245-95-r.retail.telecomitalia.it

Darek Mioduski ze złotej łuski

odpowiedz
Anton - 04.07.2018 / 22:26, *..dynamic.chello.pl

Brawo!

odpowiedz
kuba1979 - 04.07.2018 / 22:26, *..v19.interkam.pl

Brawo!!!!!!!!!!!!!! Choć mam nadzieję , że szybko wróci Jarek Niezgoda! . Wtedy mamy 3 super ofensywnych zawodników. Plus młody Chorwat-Kulenovic

odpowiedz
Greg00 - 04.07.2018 / 22:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

I o to chodzi, stara sprawdzona metoda - kupowac sprawdzonych zawodnikow z ligi, a nie potencjal z zagranicy, ktory w 75% sie nie sprawdza. Brawo Prezes, to jest wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu. Carlitos, Kante, Michalak, Wieteska- jaram sie :))

odpowiedz
LEGIOMISTRZ - 04.07.2018 / 22:21, *..9

JAK TO MÓWIĄ JEDNA JASKÓŁKA WIOSNY NIE CZYNI CZEKAMY NA DALSZE TRANSFERY NA TYM POZIOMIE TO MOZE COS SIE ZMIENI W LEGII NA LEPSZE

odpowiedz
b - 04.07.2018 / 22:19, *..16-1.cable.virginm.net

Nonkretne okno, bravo DM

odpowiedz
Miroslav - 04.07.2018 / 22:17, *..181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Masakra!!!
Liga Mistrzów nasza!!!!!
Znowu mamy mocny zespól.
Dean Klafurić naszym Murinho!!
Znowu będzie pięknie!!!

odpowiedz
Kubson - 04.07.2018 / 22:17, *..dsl.telepac.pt

No to co?! Niezgoda na zachód za 5 baniek?!

odpowiedz
Bufet (L) - 04.07.2018 / 22:10, *..centertel.pl

Legia : Pyry
1 : 0

odpowiedz
obserwator - 04.07.2018 / 22:09, *..dynamic.chello.pl

Bardzo dobry transfer. Człowiek ograny w naszej lidze, sprawdzony, nic tylko trzymać za niego kciuki. Witaj w Legii!

odpowiedz
GLE Coupe - 04.07.2018 / 22:08, *..27-87-b.business.telecomitalia.it

Darek,aleś Ty mi zaimponowałeś dzisiaj.

odpowiedz
grzesiek - 04.07.2018 / 22:07, *..centertel.pl

Super. Jeszcze VOO i startujemy do LM :D

odpowiedz
krys008 - 04.07.2018 / 22:04, *..serv-net.pl

Carlitos w koszulce Legii będzie nie do Poznania. (cytuję)

odpowiedz
Krzeszczu - 04.07.2018 / 22:01, *..cust.bredband2.com

Do niedawna co okienko to byly Jaja Banana.
A teraz jak opetany ktos ciagle trabi o jakims Dzia Dzie

Dziada juz mamy, i na dodatek kaleke....

odpowiedz
DJA DJEDJE do LEGII - 04.07.2018 / 21:57, *..static.ip.netia.com.pl

Super Wiadomość!

Teraz powalczmy o DJA DJE DJE to świetny prawy obrońca

odpowiedz
krys008 - 04.07.2018 / 21:56, *..serv-net.pl

Filmik na TT Legii 10/10 :)

odpowiedz
m4_do zimny - 04.07.2018 / 21:55, *..dynamic.chello.pl

Hadżiego juz mielismy

odpowiedz
andrzej - 04.07.2018 / 21:55, *..hvc.res.rr.com

Nawalka Krychowiak I dla atmosfery jakiegos I bedzie wesolo

odpowiedz
SuoerSamiec - 04.07.2018 / 21:51, *..internetia.net.pl

ból dupy w poznaniu wciaż gorący

odpowiedz
Cafu - 04.07.2018 / 21:41, *..dynamic.chello.pl

To jeszcze Kurzawa i zamykamy kadre:)

odpowiedz
Gienek - 04.07.2018 / 21:40, *..warszawa.vectranet.pl

Super, dobrze to wygląda. Mistrza już mamy, na Ligę Mistrzów czekamy.

odpowiedz
Legia - 04.07.2018 / 21:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Carlos to szrot samolub jeden

odpowiedz
jim - 04.07.2018 / 21:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No i pięknie oby teraz pokazał to co w Wiśle

odpowiedz
Hiszpan - 04.07.2018 / 21:38, *..play-internet.pl

Brawo Prezes

odpowiedz
mG - 04.07.2018 / 21:34, *..centertel.pl

Witam i życzę wielu bramek dla Legii! :)

PS
Do maruderów i narzekaczy...Kante już dziś dwie bramki...oby tak w pucharach i lidze :)

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic (L) - 04.07.2018 / 21:33, *..centertel.pl

Witamy w Legii i powodzenia Carlos Lopez ☺

odpowiedz
krys008 - 04.07.2018 / 21:32, *..serv-net.pl

Yes, yes, yes!
Takie wiadomości to ja lubię! Szybko poszło.

odpowiedz
zieLeninka - 04.07.2018 / 21:31, *..dynamic.chello.pl

Brawo! No to lecimy :)

odpowiedz
KibicL - 04.07.2018 / 21:31, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Jeżeli okazałoby to się prawdą to jestem pełen uznania dla Pana Mioduskiego. Wreszcie transfery nie udawane.

odpowiedz
Krzeszczu - 04.07.2018 / 21:28, *..cust.bredband2.com

Razem z Kante beda wymiatali totalnie! Cos jak na samym poczatku Nikolic i Prijovic.

Mam nadzieje ze Klaff bedzie mial odwaga grac nimi razem.

odpowiedz
Zimny - 04.07.2018 / 21:28, *..dynamic.mm.pl

Brać tego młodego Hagiego z Viitorulu!

odpowiedz
mokot - 04.07.2018 / 21:25, *..dynamic.chello.pl

Gdzie potwierdzenie transferu?

odpowiedz
fantom - 04.07.2018 / 21:25, *..dynamic.chello.pl

jaram sie :)

odpowiedz
K(L)AKIER - 04.07.2018 / 21:23, *..142

Brawo, potrzebny ktoś kreatywny ż przodu, nawet na podwieszonego napastnika

odpowiedz