Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Steliano Filip - fot. hajduk.hr
Steliano Filip - fot. hajduk.hr
Czwartek, 5 lipca 2018 r. godz. 11:54

Obrońca Hajduka blisko Legii

Redakcja

Lewy obrońca Steliano Filip z Hajduka Spilit jest bliski gry w Legii Warszawa - poinformował na Twitterze janekx89. Reprezentant Rumunii może trafić na Łazienkowską na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

Zimą Filip trafił z Dinama Bukareszt do Hajduka, ale nie zdołał sobie wywalczyć miejsca w składzie chorwackiej drużyny. Od lutego zagrał w zaledwie 5 z 18 meczów z czego tylko 2 od pierwszej minuty.

Wcześniej 24-letni obrońca regularnie grał w Dinamie. W sezonach 2013/14 - 2016/17 zagrał w 121 meczach, zdobył 5 bramek i zaliczył 8 asyst.






Komentarze: (29)

bebe, 05.07.2018 12:00:12 - *.152

Hagi z Vitorulu!

do bebe, 05.07.2018 12:19:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

za Hagiego ponad 5mln euro trzeba wyłożyć.
Jeśli chodzi o Filipa, to ogórkiem nie jest, ale przez kontuzje nie wyszło mu ostatnie pół roku.
Ale skoro ma byc wypozyczony to nic nie ryzykujemy.

oLaf, 05.07.2018 12:22:53 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

dlaczego nie ma info o przejściu Carlitosa???

Ja wiem, wiem, że to niby "wielka tajemnica" ; )) ale już od 3 dni wszystkie portale to podają a tu cisza! : O

może powinniśmy wiadomości czytać gdzieś indziej???

oLaf, 05.07.2018 12:25:14 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

cd. ok, errata: nie zauważylem, że ktoś na portalu wczoraj o 21:00 się obudził i jednak napisał o Carlitosie.

SpavnLegionista, 05.07.2018 12:25:41 - *.play-internet.pl

oLaf spójrz 8 newsów niżej...

do oLaf, 05.07.2018 12:26:54 - *.business.static.vectranet.pl

patrz na wczorajsze newsy, np. ten z godz. 21:21

JanInfo, 05.07.2018 13:05:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pisałem o nim dwa dni temu w temacie "Legia zlozyla oferte za Carlitosa!"

I pozdrawiam niedowiarkow.

do OLaf od Olof Andreen, 05.07.2018 13:08:10 - *.p2p.business.static.vectranet.pl

Zerknij niże pisali.

eth, 05.07.2018 13:15:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Patrick Hoban (Dundalk, na 24 mecze obecnego sezonu ligi irlandzkiej - 19 goli) wg Trasnfermarkt: 50 K euro

do oLaf, 05.07.2018 13:29:05 - *.ironmountain.com.pl

Bo testy przechodzi...

0055gp, 05.07.2018 13:43:00 - *.toya.net.pl

O ile z Carlitos można się cieszyć, chociaż wg mnie na razie umiarkowanie, o tyle sprowadzanie Rumuna jest dla mnie niezrozumiałe. Przypomnijcie mi proszę zawodnika z Rumuni, który by się wyróżniał w polskiej lidze.
To, że grał w reprezentacji o niczym nie świadczy bo w ostatnich latach Rumunia jest bardzo słaba i dodatkowo człowiek po kontuzji z mała ilością meczy.
Ale faktem jest, że trzeba znaleźć 2 zawodników na wahadła, bo jak pokazał wczorajszy mecz nie wygląda to najlepiej. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli jeśli chodzi o puchary i ligę.

eth, 05.07.2018 14:02:03 - *.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@0055gp, to nie ma znaczenia. W 2007 też można było napisać: przypomnijcie mi piłkarza z Zimbabwe który się sprawdził w Legii albo niedawno: dajcie rosyjskiego trenera który się sprawdził w Polsce. Dajcie Belga który dobrze grał w Esa przed Vadisem. Wszędzie można znaleźć perełkę. Pytanie czy będzie pasował do koncepcji trenera i profilu drużyny. I czy to rzeczywiście perełka. Ale i tak nikt nie kupi nikogo na podstawie postawy w 1 meczu towarzyskim.

tomiacab, 05.07.2018 14:09:14 - *.148

Kim jest janekx69? Co to za źródło

JanInfo do tomiacab, 05.07.2018 14:26:28 - *.dynamic.mm.pl

Informacja o zawodniku jest prawdziwa. Pisalem o gosciu juz dwa dni temu.

Do tomiacab, 05.07.2018 14:30:03 - *.play-internet.pl

Każdy go zna ale mało kto wie kim jest. Pozdro.

Anton, 05.07.2018 14:48:18 - *.dynamic.chello.pl

Czemu każdy zawodnik, którego Legia chce kupić jest po kontuzji lub ma problemy z występowaniem w podstawowym składzie w swoim klubie/nie przekroczył progu 15 meczów w sezonie?

@JanInfo, 05.07.2018 14:59:46 - *.centertel.pl

Pisales o pozycji a nie zawodniku. Nie od dzisiaj wiadomo ze szukamy LO

JanInfo, 05.07.2018 15:10:48 - *.dynamic.mm.pl

"JanInfo, 03.07.2018 23:08 - *.dynamic.mm.pl
Dla tych ktorzy nie wierza:
Steliano Filip najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu bedzie na testach, robcie screeny"

Sprawdz sobie.

Ludzik, 05.07.2018 15:38:23 - *.centertel.pl

I mamy juz wzmocnienie zamiast Jedzy

grzesiu, 05.07.2018 16:52:59 - *.centertel.pl

Dzieki za info Jano

0055gp, 05.07.2018 17:12:23 - *.99.ipv4.supernova.orange.pl

@eth; obyś miał rację, ale nie pisałem o zawodnikach Legii tylko o występujących w lidze, na arenie europejskiej też jakoś nie kojarzę Rumunów, stąd moje obawy co do sensu sprowadzania tego zawodnika. A jak się kończy powoływanie zawodników po kontuzjach i grzejących ławę, widzieliśmy na
MŚ w Rosji.

Arek, 05.07.2018 17:17:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Było tu pisane o tym Filipie.

eth, 05.07.2018 17:22:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@0055gp, ja mam świadomość, że ostatnimi laty wiele transferów w Legii było niewypałami, ale nawet w Legii nikt nie ściągnie piłkarza który zrobił dobre wrażenie w 1 meczu towarzyskim :) Jeśli go kiedykolwiek ściągną, to na pewno po kilkumiesięcznych obserwacjach. Poza tym, po zakupie Carlitosa to i tak teraz nie byłoby go nas na niego stać. Ale obserwować można.

Krzeszczu, 05.07.2018 17:24:01 - *.cust.bredband2.com

No to Carlitoooooooos nasz!!!!!
Tutaj juz z "L"-ka

http://www.gol24.pl/transfery/a/nie-lech-poznan-a-legia-warszawa-carlitos-zostal-pilkarzem-mistrzow-polski,13316621/

Oczko , 05.07.2018 18:23:06 - *.centertel.pl

Ogórek

Do JanInfo, 05.07.2018 19:17:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pudło :) Klafurić powiedział "nie"

Cch do krzeszczu, 05.07.2018 19:28:01 - *.dynamic.mm.pl

Niestety ma tez zdjecia z eLka do dołu :)

JanInfo, 05.07.2018 19:43:51 - *.dynamic.mm.pl

Poinformowalem wczesniej o zainteresowaniu Legii tym zawodnikiem, bo Legia byla nim zainteresowana - to jest fakt.
A, ze Klafuric jest Chorwatem i kontaktowal się z odpowiednimi ludźmi ktorzy podpowiedzieli mu to i owo to juz inna kwestia.
Podobno gosc nie moze ogarnac tej kontuzji ktora mu dolega od kilku(nastu) miesiecy.

@JanInfo, 06.07.2018 09:10:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy wobec niepowodzenia transferu Filipa przewidziany jest ktoś na lewą obronę czy uznajemy że wystarczy nam zrobienie wahadłowego z np. Michalaka?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.