Steliano Filip - fot. hajduk.hr
REKLAMA

Obrońca Hajduka blisko Legii

Redakcja

Lewy obrońca Steliano Filip z Hajduka Spilit jest bliski gry w Legii Warszawa - poinformował na Twitterze janekx89. Reprezentant Rumunii może trafić na Łazienkowską na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

Zimą Filip trafił z Dinama Bukareszt do Hajduka, ale nie zdołał sobie wywalczyć miejsca w składzie chorwackiej drużyny. Od lutego zagrał w zaledwie 5 z 18 meczów z czego tylko 2 od pierwszej minuty.

Wcześniej 24-letni obrońca regularnie grał w Dinamie. W sezonach 2013/14 - 2016/17 zagrał w 121 meczach, zdobył 5 bramek i zaliczył 8 asyst.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
@JanInfo - 06.07.2018 / 09:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

czy wobec niepowodzenia transferu Filipa przewidziany jest ktoś na lewą obronę czy uznajemy że wystarczy nam zrobienie wahadłowego z np. Michalaka?

odpowiedz
JanInfo - 05.07.2018 / 19:43, *..dynamic.mm.pl

Poinformowalem wczesniej o zainteresowaniu Legii tym zawodnikiem, bo Legia byla nim zainteresowana - to jest fakt.
A, ze Klafuric jest Chorwatem i kontaktowal się z odpowiednimi ludźmi ktorzy podpowiedzieli mu to i owo to juz inna kwestia.
Podobno gosc nie moze ogarnac tej kontuzji ktora mu dolega od kilku(nastu) miesiecy.

odpowiedz
Cch do krzeszczu - 05.07.2018 / 19:28, *..dynamic.mm.pl

Niestety ma tez zdjecia z eLka do dołu :)

odpowiedz
Do JanInfo - 05.07.2018 / 19:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pudło :) Klafurić powiedział "nie"

odpowiedz
Oczko - 05.07.2018 / 18:23, *..centertel.pl

Ogórek

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2018 / 17:24, *..cust.bredband2.com

No to Carlitoooooooos nasz!!!!!
Tutaj juz z "L"-ka

http://www.gol24.pl/transfery/a/nie-lech-poznan-a-legia-warszawa-carlitos-zostal-pilkarzem-mistrzow-polski,13316621/

odpowiedz
eth - 05.07.2018 / 17:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@0055gp, ja mam świadomość, że ostatnimi laty wiele transferów w Legii było niewypałami, ale nawet w Legii nikt nie ściągnie piłkarza który zrobił dobre wrażenie w 1 meczu towarzyskim :) Jeśli go kiedykolwiek ściągną, to na pewno po kilkumiesięcznych obserwacjach. Poza tym, po zakupie Carlitosa to i tak teraz nie byłoby go nas na niego stać. Ale obserwować można.

odpowiedz
Arek - 05.07.2018 / 17:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Było tu pisane o tym Filipie.

odpowiedz
0055gp - 05.07.2018 / 17:12, *..99.ipv4.supernova.orange.pl

@eth; obyś miał rację, ale nie pisałem o zawodnikach Legii tylko o występujących w lidze, na arenie europejskiej też jakoś nie kojarzę Rumunów, stąd moje obawy co do sensu sprowadzania tego zawodnika. A jak się kończy powoływanie zawodników po kontuzjach i grzejących ławę, widzieliśmy na
MŚ w Rosji.

odpowiedz
grzesiu - 05.07.2018 / 16:52, *..centertel.pl

Dzieki za info Jano

odpowiedz
Ludzik - 05.07.2018 / 15:38, *..centertel.pl

I mamy juz wzmocnienie zamiast Jedzy

odpowiedz
JanInfo - 05.07.2018 / 15:10, *..dynamic.mm.pl

"JanInfo, 03.07.2018 23:08 - *.dynamic.mm.pl
Dla tych ktorzy nie wierza:
Steliano Filip najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu bedzie na testach, robcie screeny"

Sprawdz sobie.

odpowiedz
@JanInfo - 05.07.2018 / 14:59, *..centertel.pl

Pisales o pozycji a nie zawodniku. Nie od dzisiaj wiadomo ze szukamy LO

odpowiedz
Anton - 05.07.2018 / 14:48, *..dynamic.chello.pl

Czemu każdy zawodnik, którego Legia chce kupić jest po kontuzji lub ma problemy z występowaniem w podstawowym składzie w swoim klubie/nie przekroczył progu 15 meczów w sezonie?

odpowiedz
Do tomiacab - 05.07.2018 / 14:30, *..play-internet.pl

Każdy go zna ale mało kto wie kim jest. Pozdro.

odpowiedz
JanInfo do tomiacab - 05.07.2018 / 14:26, *..dynamic.mm.pl

Informacja o zawodniku jest prawdziwa. Pisalem o gosciu juz dwa dni temu.

odpowiedz
tomiacab - 05.07.2018 / 14:09, *..148

Kim jest janekx69? Co to za źródło

odpowiedz
eth - 05.07.2018 / 14:02, *..115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@0055gp, to nie ma znaczenia. W 2007 też można było napisać: przypomnijcie mi piłkarza z Zimbabwe który się sprawdził w Legii albo niedawno: dajcie rosyjskiego trenera który się sprawdził w Polsce. Dajcie Belga który dobrze grał w Esa przed Vadisem. Wszędzie można znaleźć perełkę. Pytanie czy będzie pasował do koncepcji trenera i profilu drużyny. I czy to rzeczywiście perełka. Ale i tak nikt nie kupi nikogo na podstawie postawy w 1 meczu towarzyskim.

odpowiedz
0055gp - 05.07.2018 / 13:43, *..toya.net.pl

O ile z Carlitos można się cieszyć, chociaż wg mnie na razie umiarkowanie, o tyle sprowadzanie Rumuna jest dla mnie niezrozumiałe. Przypomnijcie mi proszę zawodnika z Rumuni, który by się wyróżniał w polskiej lidze.
To, że grał w reprezentacji o niczym nie świadczy bo w ostatnich latach Rumunia jest bardzo słaba i dodatkowo człowiek po kontuzji z mała ilością meczy.
Ale faktem jest, że trzeba znaleźć 2 zawodników na wahadła, bo jak pokazał wczorajszy mecz nie wygląda to najlepiej. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli jeśli chodzi o puchary i ligę.

odpowiedz
do oLaf - 05.07.2018 / 13:29, *..ironmountain.com.pl

Bo testy przechodzi...

odpowiedz
eth - 05.07.2018 / 13:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Patrick Hoban (Dundalk, na 24 mecze obecnego sezonu ligi irlandzkiej - 19 goli) wg Trasnfermarkt: 50 K euro

odpowiedz
do OLaf od Olof Andreen - 05.07.2018 / 13:08, *..p2p.business.static.vectranet.pl

Zerknij niże pisali.

odpowiedz
JanInfo - 05.07.2018 / 13:05, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pisałem o nim dwa dni temu w temacie "Legia zlozyla oferte za Carlitosa!"

I pozdrawiam niedowiarkow.

odpowiedz
do oLaf - 05.07.2018 / 12:26, *..business.static.vectranet.pl

patrz na wczorajsze newsy, np. ten z godz. 21:21

odpowiedz
SpavnLegionista - 05.07.2018 / 12:25, *..play-internet.pl

oLaf spójrz 8 newsów niżej...

odpowiedz
oLaf - 05.07.2018 / 12:25, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

cd. ok, errata: nie zauważylem, że ktoś na portalu wczoraj o 21:00 się obudził i jednak napisał o Carlitosie.

odpowiedz
oLaf - 05.07.2018 / 12:22, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

dlaczego nie ma info o przejściu Carlitosa???

Ja wiem, wiem, że to niby "wielka tajemnica" ; )) ale już od 3 dni wszystkie portale to podają a tu cisza! : O

może powinniśmy wiadomości czytać gdzieś indziej???

odpowiedz
do bebe - 05.07.2018 / 12:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

za Hagiego ponad 5mln euro trzeba wyłożyć.
Jeśli chodzi o Filipa, to ogórkiem nie jest, ale przez kontuzje nie wyszło mu ostatnie pół roku.
Ale skoro ma byc wypozyczony to nic nie ryzykujemy.

odpowiedz
bebe - 05.07.2018 / 12:00, *..152

Hagi z Vitorulu!

odpowiedz