Steliano Filip - fot. hajduk.hr
REKLAMA

Obrońca Hajduka blisko Legii

Redakcja

Lewy obrońca Steliano Filip z Hajduka Spilit jest bliski gry w Legii Warszawa - poinformował na Twitterze janekx89. Reprezentant Rumunii może trafić na Łazienkowską na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

Zimą Filip trafił z Dinama Bukareszt do Hajduka, ale nie zdołał sobie wywalczyć miejsca w składzie chorwackiej drużyny. Od lutego zagrał w zaledwie 5 z 18 meczów z czego tylko 2 od pierwszej minuty.

Wcześniej 24-letni obrońca regularnie grał w Dinamie. W sezonach 2013/14 - 2016/17 zagrał w 121 meczach, zdobył 5 bramek i zaliczył 8 asyst.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

bebe - 05.07.2018 12:00:12, *.152

Hagi z Vitorulu!

do bebe - 05.07.2018 12:19:02, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

za Hagiego ponad 5mln euro trzeba wyłożyć.
Jeśli chodzi o Filipa, to ogórkiem nie jest, ale przez kontuzje nie wyszło mu ostatnie pół roku.
Ale skoro ma byc wypozyczony to nic nie ryzykujemy.

oLaf - 05.07.2018 12:22:53, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

dlaczego nie ma info o przejściu Carlitosa???

Ja wiem, wiem, że to niby "wielka tajemnica" ; )) ale już od 3 dni wszystkie portale to podają a tu cisza! : O

może powinniśmy wiadomości czytać gdzieś indziej???

oLaf - 05.07.2018 12:25:14, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

cd. ok, errata: nie zauważylem, że ktoś na portalu wczoraj o 21:00 się obudził i jednak napisał o Carlitosie.

SpavnLegionista - 05.07.2018 12:25:41, *.play-internet.pl

oLaf spójrz 8 newsów niżej...

do oLaf - 05.07.2018 12:26:54, *.business.static.vectranet.pl

patrz na wczorajsze newsy, np. ten z godz. 21:21

JanInfo - 05.07.2018 13:05:10, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pisałem o nim dwa dni temu w temacie "Legia zlozyla oferte za Carlitosa!"

I pozdrawiam niedowiarkow.

do OLaf od Olof Andreen - 05.07.2018 13:08:10, *.p2p.business.static.vectranet.pl

Zerknij niże pisali.

eth - 05.07.2018 13:15:37, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Patrick Hoban (Dundalk, na 24 mecze obecnego sezonu ligi irlandzkiej - 19 goli) wg Trasnfermarkt: 50 K euro

do oLaf - 05.07.2018 13:29:05, *.ironmountain.com.pl

Bo testy przechodzi...

0055gp - 05.07.2018 13:43:00, *.toya.net.pl

O ile z Carlitos można się cieszyć, chociaż wg mnie na razie umiarkowanie, o tyle sprowadzanie Rumuna jest dla mnie niezrozumiałe. Przypomnijcie mi proszę zawodnika z Rumuni, który by się wyróżniał w polskiej lidze.
To, że grał w reprezentacji o niczym nie świadczy bo w ostatnich latach Rumunia jest bardzo słaba i dodatkowo człowiek po kontuzji z mała ilością meczy.
Ale faktem jest, że trzeba znaleźć 2 zawodników na wahadła, bo jak pokazał wczorajszy mecz nie wygląda to najlepiej. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli jeśli chodzi o puchary i ligę.

eth - 05.07.2018 14:02:03, *.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@0055gp, to nie ma znaczenia. W 2007 też można było napisać: przypomnijcie mi piłkarza z Zimbabwe który się sprawdził w Legii albo niedawno: dajcie rosyjskiego trenera który się sprawdził w Polsce. Dajcie Belga który dobrze grał w Esa przed Vadisem. Wszędzie można znaleźć perełkę. Pytanie czy będzie pasował do koncepcji trenera i profilu drużyny. I czy to rzeczywiście perełka. Ale i tak nikt nie kupi nikogo na podstawie postawy w 1 meczu towarzyskim.

tomiacab - 05.07.2018 14:09:14, *.148

Kim jest janekx69? Co to za źródło

JanInfo do tomiacab - 05.07.2018 14:26:28, *.dynamic.mm.pl

Informacja o zawodniku jest prawdziwa. Pisalem o gosciu juz dwa dni temu.

Do tomiacab - 05.07.2018 14:30:03, *.play-internet.pl

Każdy go zna ale mało kto wie kim jest. Pozdro.

Anton - 05.07.2018 14:48:18, *.dynamic.chello.pl

Czemu każdy zawodnik, którego Legia chce kupić jest po kontuzji lub ma problemy z występowaniem w podstawowym składzie w swoim klubie/nie przekroczył progu 15 meczów w sezonie?

@JanInfo - 05.07.2018 14:59:46, *.centertel.pl

Pisales o pozycji a nie zawodniku. Nie od dzisiaj wiadomo ze szukamy LO

JanInfo - 05.07.2018 15:10:48, *.dynamic.mm.pl

"JanInfo, 03.07.2018 23:08 - *.dynamic.mm.pl
Dla tych ktorzy nie wierza:
Steliano Filip najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu bedzie na testach, robcie screeny"

Sprawdz sobie.

Ludzik - 05.07.2018 15:38:23, *.centertel.pl

I mamy juz wzmocnienie zamiast Jedzy

grzesiu - 05.07.2018 16:52:59, *.centertel.pl

Dzieki za info Jano

0055gp - 05.07.2018 17:12:23, *.99.ipv4.supernova.orange.pl

@eth; obyś miał rację, ale nie pisałem o zawodnikach Legii tylko o występujących w lidze, na arenie europejskiej też jakoś nie kojarzę Rumunów, stąd moje obawy co do sensu sprowadzania tego zawodnika. A jak się kończy powoływanie zawodników po kontuzjach i grzejących ławę, widzieliśmy na
MŚ w Rosji.

Arek - 05.07.2018 17:17:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Było tu pisane o tym Filipie.

eth - 05.07.2018 17:22:20, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@0055gp, ja mam świadomość, że ostatnimi laty wiele transferów w Legii było niewypałami, ale nawet w Legii nikt nie ściągnie piłkarza który zrobił dobre wrażenie w 1 meczu towarzyskim :) Jeśli go kiedykolwiek ściągną, to na pewno po kilkumiesięcznych obserwacjach. Poza tym, po zakupie Carlitosa to i tak teraz nie byłoby go nas na niego stać. Ale obserwować można.

Krzeszczu - 05.07.2018 17:24:01, *.cust.bredband2.com

No to Carlitoooooooos nasz!!!!!
Tutaj juz z "L"-ka

http://www.gol24.pl/transfery/a/nie-lech-poznan-a-legia-warszawa-carlitos-zostal-pilkarzem-mistrzow-polski,13316621/

Oczko - 05.07.2018 18:23:06, *.centertel.pl

Ogórek

Do JanInfo - 05.07.2018 19:17:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pudło :) Klafurić powiedział "nie"

Cch do krzeszczu - 05.07.2018 19:28:01, *.dynamic.mm.pl

Niestety ma tez zdjecia z eLka do dołu :)

JanInfo - 05.07.2018 19:43:51, *.dynamic.mm.pl

Poinformowalem wczesniej o zainteresowaniu Legii tym zawodnikiem, bo Legia byla nim zainteresowana - to jest fakt.
A, ze Klafuric jest Chorwatem i kontaktowal się z odpowiednimi ludźmi ktorzy podpowiedzieli mu to i owo to juz inna kwestia.
Podobno gosc nie moze ogarnac tej kontuzji ktora mu dolega od kilku(nastu) miesiecy.

@JanInfo - 06.07.2018 09:10:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy wobec niepowodzenia transferu Filipa przewidziany jest ktoś na lewą obronę czy uznajemy że wystarczy nam zrobienie wahadłowego z np. Michalaka?