Bezbramkowy remis Cork City w lidze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Cork City FC bezbramkowo zremisowało w ligowym spotkaniu z Shamrock Rovers. Najbliższy rywal Legii w eliminacjach Ligi Mistrzów, wobec wygranej Dundalk, wciąż zajmuje drugie miejsce w irlandzkiej ekstraklasie, ale traci już cztery punkty do lidera. W 60. minucie spotkania zawodnik Cork, Kieran Sadlier nie wykorzystał rzutu karnego - golkiper Shamrock obronił. Spotkanie obejrzało 3749 widzów.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie w ramach I rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Cork a Legią odbędzie się już we wtorek o godz. 20:45 polskiego czasu.

Skład Cork City w meczu z Shamrock: Mark McNulty (88. Peter Cherrie) - Conor McCarthy (71. Steven Beattie), Alan Bennett, Sean McLoughlin, Shane Griffin - Karl Sheppard, Gearóid Morrissey, Conor McCormack, Garry Buckley, Kieran Sadlier - Graham Cummins (64. Josh O'Hanlon).

Komentarze (3)

do Redakcji - 07.07.2018 09:02:33, *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

REDAKCJO BEDZIE RELACJA Z TRYBUN Z MECZU Z RADOMIAKIEM?
FREKWENCJA SŁĄBA ALE ZABAWA FAJNA I WARTO O TYM NAPISAC ,ZWŁASZCZA ZE Z RADOMIA TEZ KIBICE BYLI
LEGIA I RADOMIAK

S(L) - 07.07.2018 09:55:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Katastrofa. Nawet z Varem sędziowie popełniają błedy . ewidentny faul Vincent Kompany na Gabriel Jesus. Nie jest to piewszy karny którego nie podyktowano na mundialu , nie wspomne już o braku wielu żółtych i czerwonych kartek za uderzenia i nadepnięcia celowe po gwizdku .Przypomne iż piłka nożna to nie balet , nie zapasy, nie boks ,nie teatr .Trzeba karać zdecydowanie takie sytuacje jak : muśniecie palcem , bądź delikatne pchnięcie nazywane "ciepłą dłonią "dla zawodnika upadającego żółta.Obejmowanie w pas aż sam zawodnik faulujący się przerwaca (lecz nie zawsze )przerwacając atakującego . Wykluczyć ingerencje zawodnika atakującego który chce się uwolnić z tego uścisku jako faul (on tylko chce się uwolnić od chamskiego faulu a uznawany jest za tego złego bądź ewentualnie za obustronny faul.
Uderzenia łokciem są coraz bardziej bagatelizowane to nie MMA . Ewidentne symulowanie karają tylko w polu karnym i też nie żawsze . Oglądam mecz i coraz bardziej jest to żałosne , co chwila przerwa , jakiej istrukcje sędziów trwające ok 1 min. dyskusje zawodników czy przypadkiem mur nie powinien być 5 cm blizej bądź dalej . W polskiej lidze Var działa bardzo dobrze ,na MŚ działa na 3+ . , przykre jest to iż sędzią był Polak w tym meczu na Varze

Martin - 07.07.2018 19:46:04, *.centertel.pl