REKLAMA

Pięciobój: Ławrynowicz piąty na AMŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboista Legii, Daniel Ławrynowicz zajął piąte miejsce podczas Akademickich Mistrzostw Świata, które odbyły się w Budapeszcie. Legionista najsłabiej wypadł w pływaniu, gdzie z wynikiem 2:09,29 został sklasyfikowany na 22. pozycji. Na awans w klasyfikacji, przed decydującą konkurencją, spory wpływ miał bardzo dobry wynik w szermierce, gdzie nasz zawodnik zanotował 17+0 wygranych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.