REKLAMA

Turniej kibiców w Otwocku wygrali legioniści z Grójca

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W upalną sobotę, 7 lipca odbył się turniej kibiców pamięci Dariusza "Klakiera" Lenarczyka ze Świdra. W imprezie wzięło udział 8 zespołów: Wawer, Grójec, Sulejówek, OKS Otwock, Warka, Otwock, Świder oraz Józefów. Na pierwszym miejscu uplasowali się gracze z Grójca, drugie miejsce zajął Otwock, a w meczu o trzecie miejsce kibice z Józefowa pokonali Sulejówek.

Na spragnionych czekał złocisty płyn, na zgłodniałych kiełbaski z grilla, a przez całą imprezę przewinęło się ok. 120 osób. Dziękujemy wszystkim za obecność i pozdrawiamy serdecznie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Kkk - 09.07.2018 / 10:26, *..7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bylo,przegapiles. Pzdr

odpowiedz
legfan - 09.07.2018 / 09:15, *..static.chello.pl

Bravo Grójec

odpowiedz
Afro - 09.07.2018 / 09:02, *..play-internet.pl

Czy o turnieju na Je(L)onkach gdzie było ponad 50 różnych ekip będzie jakieś info? Moze było i przegapiłem?

odpowiedz
tkn - 09.07.2018 / 07:50, *..dynamic.gprs.plus.pl

graty Grójec!

odpowiedz
M - 09.07.2018 / 02:38, *..unknown.vectranet.pl

Gdzie chcesz wstawić Jarka jak jest po operacji serca?

odpowiedz
do DO !(L)!, - 08.07.2018 / 22:30, *..30

Geniusz. Niezgoda po operacji serca. Lewy obrońca na środku pomocy. Wytrzeźwiej

odpowiedz
DO !(L)! - 08.07.2018 / 19:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

Moja propozycja:
Malarz
Wieteska, Remy, Pazdan
Vesovic, Hlousek, Antolic, Maczynski
Carlitos, Niezgoda, Kante

odpowiedz
!(L)! - 08.07.2018 / 17:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Vesović Remy Wieteska Hlousek
Mączyński Philipps
Szymański Cafu Hamalainen
Lopez

odpowiedz