Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 9 lipca 2018 r. godz. 08:57

Kadra Legii na mecz w Cork

Redakcja, źródło: legia.com

W poniedziałek piłkarze Legii wylecą do Irlandii, gdzie rozegrają pierwsze spotkanie 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z zespołem Cork City FC. Trener Dean Klafurić zabrał 19 piłkarzy. W kadrze zabrakło Carlitosa, Miroslava Radovicia, Domagoja Antolicia, Michała Kopczyńskiego i Eduardo.

Kadra Legii:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Arkadiusz Malarz

Obrońcy: Inaki Astiz, Adam Hlousek, William Remy, Mateusz Wieteska, Mateusz Żyro

Pomocnicy: Cafu, Kasper Hamalainen, Michał Kucharczyk, Krzysztof Mączyński, Konrad Michalak, Dominik Nagy, Chris Philipps, Sebastian Szymański, Marko Vesović

Napastnicy: Jose Kante, Sandro Kulenović



Komentarze: (41)

Kendzirko, 09.07.2018 09:04:07 - *.81.ipv4.supernova.orange.pl

Tylko 5 obrońców z młodym Żyro?

Maro,,L", 09.07.2018 09:05:50 - *.20

Czy ktoś wie gdzie kibice Legii się spotykają w Cork?

Doru, 09.07.2018 09:05:58 - *.play-internet.pl

Bez Kopczyńskiego nie mają szans !!!

rad, 09.07.2018 09:17:27 - *.icpnet.pl

Nie ma jeszcze Nagy

Olo, 09.07.2018 09:17:50 - *.51

Bez Rado, Carlitosa i Antolicia?Toć to obecnie chyba najmocniejsza 3 pilkarzy Legii...

Max, 09.07.2018 09:27:59 - *.telnaptelecom.pl

Czemu bez Antolicia?

mrsn, 09.07.2018 09:28:18 - *.134.ipv4.supernova.orange.pl

Carlitosa pewnie nie zarejestrowali

Rychu, 09.07.2018 09:28:55 - *.243

Żarty jakieś hehe już widzę nagłówki przegrali z amatorami

Sebulwa, 09.07.2018 09:39:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pasqauto berto iloski i preszelik przesunięci do rezerw

nn, 09.07.2018 09:42:49 - *.amazon.com

niby nazwiska nie graja ale biednie to wyglada

Kamil, 09.07.2018 09:52:16 - *.78

Za to jest Kucharczyk
Więc 3 punkty będą. Ole !

redsky, 09.07.2018 10:02:06 - *.61

zagramy 3-5-2 mam nadzieje :)

Wynik, 09.07.2018 10:25:59 - *.static.ip.netia.com.pl

Cos czuje że to bedzie trudna przeprawa..
Mysle ze dopiero w Warszawie sie wszystko roztrzygnie, Cork to poziom Cracovii albo troche lepszy wiec riznie moze byc.

Kondzio12311, 09.07.2018 10:27:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do redsky
Przecież Klafuric powiedział, że w lidze mistrzów zagramy 4-2-3-1 a w ekstraklasie 3-5-2.

tomiacab, 09.07.2018 10:31:46 - *.229

No i gdzie ta decyzja trenera, kto zostaje, a kto idzie na wypożyczenia? Miała być w niedzielę.

Dickson Chotowski, 09.07.2018 10:50:15 - *.range109-145.btcentralplus.com

Stanowczo za malo pomocnikow.

tomiacab, 09.07.2018 10:50:56 - *.229

O mówię i mam :) i wystarczyły 2 minuty od mojego komentarza i kresy post ;) Dzięki hehehe

wrt, 09.07.2018 10:58:25 - *.play-internet.pl

Malarz
Vesovic Astiz Remy Hlousek
Mączyński,Cafu
Szymański, Hamalainen,Kucharczyk
Kante

Ludzik, 09.07.2018 11:22:36 - *.centertel.pl

Nasz ultra napastnik od ktorego pilki sie odbijaja sir Niezgoda dalej nie nadaje sie do gry.. mamy za to fatalczyka. Dziwnie wyglada ten sklad ale badzmy dobrych mysli

@olo, 09.07.2018 11:28:00 - *.centertel.pl

Jeśli tak to jak wygląda najgorsza

mietek, 09.07.2018 11:49:29 - *.emea.ibm.com

@mrsn: A czego się spodziewałeś po grajku, który przed transferem do Legii nie trenował, bo go bolało ucho, zęby, wrośnięty paznokieć?

Do Maro L, 09.07.2018 12:10:28 - *.dab.02.net

Park fontan

Do Maro L, 09.07.2018 12:14:04 - *.dab.02.net

Berwick

grzesiek, 09.07.2018 12:35:49 - *.centertel.pl

na 1 runde chyba taki sklad wystarczy CHYBA

olew, 09.07.2018 12:54:02 - *.warszawa.vectranet.pl

Z Irlandczykami może słabszy skład zagrać. Wszyscy w końcu z kadry pierwszej drużyny... Trzeba oszczędzać lepszych grajków na poważne mecze. Tam zaś będzie sporo fauli.

DO REDAKCJI, 09.07.2018 14:20:22 - *.static.ip.netia.com.pl

Może zamiast robić fotoreportażu z meczu w Cork, ktoś byłby tak miły i by transmitował mecz na YT?

sprite, 09.07.2018 14:24:02 - *.play-internet.pl

A Niezgody dlaczego nie ma?

do sprite - pragnienie, 09.07.2018 14:26:41 - *.polkomtel.com.pl

jest po operacji

Leszek, 09.07.2018 14:27:21 - *.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na Cork wystarczy. Luzować majty panowie.

magoo, 09.07.2018 14:28:44 - *.centertel.pl

Redakcjo, nie zapomnijcie o KOPA ;)

zorientowany, 09.07.2018 15:37:36 - *.dynamic.chello.pl

Meczyk pewnie będzie na kanale sopcast :)

@zorientowany, 09.07.2018 16:27:50 - *.centertel.pl

Jeśli nikt nie włączy kamery i jej nie skieruje na boisko to gowno bedzie

kowaL, 09.07.2018 16:43:15 - *.centertel.pl

Czy aby Polsat nie pokaże? W końcu mają prawa do LM!!!

do kowal, 09.07.2018 16:53:18 - *.centertel.pl

Te prawa sa od bodajze 4 rundy eliminacyjnej ważne, we wczesniejszych rundach klub dysponuje prawami

ja, 09.07.2018 17:33:43 - *.dynamic.chello.pl

Niestety śmieszny poziom naszej ekstraklapy własnie wychodzi.
Zaczynamy walkę o europejskie puchary na początku lipca, gdzie kadrowicze jeszcze nie wrócili, a do tego w tym samym czasie będzie półfinał MŚ, a my mamy grać mecz, przez co tv nawet tego nie pokaże.

Nawet sparingi czasami transmitują, a tego nie, co jest nie dziwne jeśli w tym czasie jest półfinał MŚ.

Przez te wszystkie kuchenkorze, które odpadają we wczesnych rundach współczynnik naszej ligi jest tak żałosny, że trzeba zaczynać walke o puchary od 1 rundy.
1 rundy - tego jeszcze nie było.

tommm, 09.07.2018 17:37:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Malarz
Vesovic Remy Wieteska Hlousek
Cafu Maczynski
Kucharczyk Hamalainen Szymanski
Kante

Maciej, 09.07.2018 17:49:27 - *.customers.d1-online.com

Witam. Szanowna Redakcjo !.
A konkurs wygraj Kopa ?. Nie bawimy sie juz???.

Redakcja (LL!): startujemy od Superpucharu.

Darek , 09.07.2018 18:10:30 - *.dip0.t-ipconnect.de

Slaby ten sklad.Mam nadzieje ze wystarczy.
do Kondzio 12311
Grac w naszej lidze 3-5-2 to samobójstwo.Przeciez 90% druzyn grajac z nami stawia autobus w bramce.Grajac 3 obroncami narazamy sie na kontry i przeciwnicy maja jeszcze wiecej wolnych przestrzeni w naszej obronie.Jak dla mnie glupi pomysl z tym 3-5-2.

sik, 09.07.2018 20:54:20 - *.dynamic.chello.pl

jak widze współczynnik krajowy to załamka. moze niech tylko Legia gra w pucharach?po co reszta gra zeby Legii utrudnic?

Kibic, 09.07.2018 21:02:48 - *.unknown.vectranet.pl

Kurs na over 2.5 @2.23 w STS ach przy tej obronie jestem o to spokojny

!(L)!, 09.07.2018 22:41:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Remy Astiz Wieteska Hlousek
Mączyński Philipps
Szymański Cafu Hamalainen
Kante

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.