fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na mecz w Cork

Redakcja, źródło: legia.com

W poniedziałek piłkarze Legii wylecą do Irlandii, gdzie rozegrają pierwsze spotkanie 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z zespołem Cork City FC. Trener Dean Klafurić zabrał 19 piłkarzy. W kadrze zabrakło Carlitosa, Miroslava Radovicia, Domagoja Antolicia, Michała Kopczyńskiego i Eduardo.

Kadra Legii:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Arkadiusz Malarz

Obrońcy: Inaki Astiz, Adam Hlousek, William Remy, Mateusz Wieteska, Mateusz Żyro

Pomocnicy: Cafu, Kasper Hamalainen, Michał Kucharczyk, Krzysztof Mączyński, Konrad Michalak, Dominik Nagy, Chris Philipps, Sebastian Szymański, Marko Vesović

Napastnicy: Jose Kante, Sandro Kulenović

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

Kendzirko - 09.07.2018 09:04:07, *.81.ipv4.supernova.orange.pl

Tylko 5 obrońców z młodym Żyro?

Maro,,L" - 09.07.2018 09:05:50, *.20

Czy ktoś wie gdzie kibice Legii się spotykają w Cork?

Doru - 09.07.2018 09:05:58, *.play-internet.pl

Bez Kopczyńskiego nie mają szans !!!

rad - 09.07.2018 09:17:27, *.icpnet.pl

Nie ma jeszcze Nagy

Olo - 09.07.2018 09:17:50, *.51

Bez Rado, Carlitosa i Antolicia?Toć to obecnie chyba najmocniejsza 3 pilkarzy Legii...

Max - 09.07.2018 09:27:59, *.telnaptelecom.pl

Czemu bez Antolicia?

mrsn - 09.07.2018 09:28:18, *.134.ipv4.supernova.orange.pl

Carlitosa pewnie nie zarejestrowali

Rychu - 09.07.2018 09:28:55, *.243

Żarty jakieś hehe już widzę nagłówki przegrali z amatorami

Sebulwa - 09.07.2018 09:39:14, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pasqauto berto iloski i preszelik przesunięci do rezerw

nn - 09.07.2018 09:42:49, *.amazon.com

niby nazwiska nie graja ale biednie to wyglada

Kamil - 09.07.2018 09:52:16, *.78

Za to jest Kucharczyk
Więc 3 punkty będą. Ole !

redsky - 09.07.2018 10:02:06, *.61

zagramy 3-5-2 mam nadzieje :)

Wynik - 09.07.2018 10:25:59, *.static.ip.netia.com.pl

Cos czuje że to bedzie trudna przeprawa..
Mysle ze dopiero w Warszawie sie wszystko roztrzygnie, Cork to poziom Cracovii albo troche lepszy wiec riznie moze byc.

Kondzio12311 - 09.07.2018 10:27:52, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do redsky
Przecież Klafuric powiedział, że w lidze mistrzów zagramy 4-2-3-1 a w ekstraklasie 3-5-2.

tomiacab - 09.07.2018 10:31:46, *.229

No i gdzie ta decyzja trenera, kto zostaje, a kto idzie na wypożyczenia? Miała być w niedzielę.

Dickson Chotowski - 09.07.2018 10:50:15, *.range109-145.btcentralplus.com

Stanowczo za malo pomocnikow.

tomiacab - 09.07.2018 10:50:56, *.229

O mówię i mam :) i wystarczyły 2 minuty od mojego komentarza i kresy post ;) Dzięki hehehe

wrt - 09.07.2018 10:58:25, *.play-internet.pl

Malarz
Vesovic Astiz Remy Hlousek
Mączyński,Cafu
Szymański, Hamalainen,Kucharczyk
Kante

Ludzik - 09.07.2018 11:22:36, *.centertel.pl

Nasz ultra napastnik od ktorego pilki sie odbijaja sir Niezgoda dalej nie nadaje sie do gry.. mamy za to fatalczyka. Dziwnie wyglada ten sklad ale badzmy dobrych mysli

@olo - 09.07.2018 11:28:00, *.centertel.pl

Jeśli tak to jak wygląda najgorsza

mietek - 09.07.2018 11:49:29, *.emea.ibm.com

@mrsn: A czego się spodziewałeś po grajku, który przed transferem do Legii nie trenował, bo go bolało ucho, zęby, wrośnięty paznokieć?

Do Maro L - 09.07.2018 12:10:28, *.dab.02.net

Park fontan

Do Maro L - 09.07.2018 12:14:04, *.dab.02.net

Berwick

grzesiek - 09.07.2018 12:35:49, *.centertel.pl

na 1 runde chyba taki sklad wystarczy CHYBA

olew - 09.07.2018 12:54:02, *.warszawa.vectranet.pl

Z Irlandczykami może słabszy skład zagrać. Wszyscy w końcu z kadry pierwszej drużyny... Trzeba oszczędzać lepszych grajków na poważne mecze. Tam zaś będzie sporo fauli.

DO REDAKCJI - 09.07.2018 14:20:22, *.static.ip.netia.com.pl

Może zamiast robić fotoreportażu z meczu w Cork, ktoś byłby tak miły i by transmitował mecz na YT?

sprite - 09.07.2018 14:24:02, *.play-internet.pl

A Niezgody dlaczego nie ma?

do sprite - pragnienie - 09.07.2018 14:26:41, *.polkomtel.com.pl

jest po operacji

Leszek - 09.07.2018 14:27:21, *.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na Cork wystarczy. Luzować majty panowie.

magoo - 09.07.2018 14:28:44, *.centertel.pl

Redakcjo, nie zapomnijcie o KOPA ;)

zorientowany - 09.07.2018 15:37:36, *.dynamic.chello.pl

Meczyk pewnie będzie na kanale sopcast :)

@zorientowany - 09.07.2018 16:27:50, *.centertel.pl

Jeśli nikt nie włączy kamery i jej nie skieruje na boisko to gowno bedzie

kowaL - 09.07.2018 16:43:15, *.centertel.pl

Czy aby Polsat nie pokaże? W końcu mają prawa do LM!!!

do kowal - 09.07.2018 16:53:18, *.centertel.pl

Te prawa sa od bodajze 4 rundy eliminacyjnej ważne, we wczesniejszych rundach klub dysponuje prawami

ja - 09.07.2018 17:33:43, *.dynamic.chello.pl

Niestety śmieszny poziom naszej ekstraklapy własnie wychodzi.
Zaczynamy walkę o europejskie puchary na początku lipca, gdzie kadrowicze jeszcze nie wrócili, a do tego w tym samym czasie będzie półfinał MŚ, a my mamy grać mecz, przez co tv nawet tego nie pokaże.

Nawet sparingi czasami transmitują, a tego nie, co jest nie dziwne jeśli w tym czasie jest półfinał MŚ.

Przez te wszystkie kuchenkorze, które odpadają we wczesnych rundach współczynnik naszej ligi jest tak żałosny, że trzeba zaczynać walke o puchary od 1 rundy.
1 rundy - tego jeszcze nie było.

tommm - 09.07.2018 17:37:50, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Malarz
Vesovic Remy Wieteska Hlousek
Cafu Maczynski
Kucharczyk Hamalainen Szymanski
Kante

Maciej - 09.07.2018 17:49:27, *.customers.d1-online.com

Witam. Szanowna Redakcjo !.
A konkurs wygraj Kopa ?. Nie bawimy sie juz???.

Redakcja (LL!): startujemy od Superpucharu.

Darek - 09.07.2018 18:10:30, *.dip0.t-ipconnect.de

Slaby ten sklad.Mam nadzieje ze wystarczy.
do Kondzio 12311
Grac w naszej lidze 3-5-2 to samobójstwo.Przeciez 90% druzyn grajac z nami stawia autobus w bramce.Grajac 3 obroncami narazamy sie na kontry i przeciwnicy maja jeszcze wiecej wolnych przestrzeni w naszej obronie.Jak dla mnie glupi pomysl z tym 3-5-2.

sik - 09.07.2018 20:54:20, *.dynamic.chello.pl

jak widze współczynnik krajowy to załamka. moze niech tylko Legia gra w pucharach?po co reszta gra zeby Legii utrudnic?

Kibic - 09.07.2018 21:02:48, *.unknown.vectranet.pl

Kurs na over 2.5 @2.23 w STS ach przy tej obronie jestem o to spokojny