fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na mecz w Cork

Redakcja, źródło: legia.com

W poniedziałek piłkarze Legii wylecą do Irlandii, gdzie rozegrają pierwsze spotkanie 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z zespołem Cork City FC. Trener Dean Klafurić zabrał 19 piłkarzy. W kadrze zabrakło Carlitosa, Miroslava Radovicia, Domagoja Antolicia, Michała Kopczyńskiego i Eduardo.

Kadra Legii:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Arkadiusz Malarz

Obrońcy: Inaki Astiz, Adam Hlousek, William Remy, Mateusz Wieteska, Mateusz Żyro

Pomocnicy: Cafu, Kasper Hamalainen, Michał Kucharczyk, Krzysztof Mączyński, Konrad Michalak, Dominik Nagy, Chris Philipps, Sebastian Szymański, Marko Vesović

Napastnicy: Jose Kante, Sandro Kulenović

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
!(L)! - 09.07.2018 / 22:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Remy Astiz Wieteska Hlousek
Mączyński Philipps
Szymański Cafu Hamalainen
Kante

odpowiedz
Kibic - 09.07.2018 / 21:02, *..unknown.vectranet.pl

Kurs na over 2.5 @2.23 w STS ach przy tej obronie jestem o to spokojny

odpowiedz
sik - 09.07.2018 / 20:54, *..dynamic.chello.pl

jak widze współczynnik krajowy to załamka. moze niech tylko Legia gra w pucharach?po co reszta gra zeby Legii utrudnic?

odpowiedz
Darek - 09.07.2018 / 18:10, *..dip0.t-ipconnect.de

Slaby ten sklad.Mam nadzieje ze wystarczy.
do Kondzio 12311
Grac w naszej lidze 3-5-2 to samobójstwo.Przeciez 90% druzyn grajac z nami stawia autobus w bramce.Grajac 3 obroncami narazamy sie na kontry i przeciwnicy maja jeszcze wiecej wolnych przestrzeni w naszej obronie.Jak dla mnie glupi pomysl z tym 3-5-2.

odpowiedz
Maciej - 09.07.2018 / 17:49, *..customers.d1-online.com

Witam. Szanowna Redakcjo !.
A konkurs wygraj Kopa ?. Nie bawimy sie juz???.

Redakcja (LL!): startujemy od Superpucharu.

odpowiedz
tommm - 09.07.2018 / 17:37, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Malarz
Vesovic Remy Wieteska Hlousek
Cafu Maczynski
Kucharczyk Hamalainen Szymanski
Kante

odpowiedz
ja - 09.07.2018 / 17:33, *..dynamic.chello.pl

Niestety śmieszny poziom naszej ekstraklapy własnie wychodzi.
Zaczynamy walkę o europejskie puchary na początku lipca, gdzie kadrowicze jeszcze nie wrócili, a do tego w tym samym czasie będzie półfinał MŚ, a my mamy grać mecz, przez co tv nawet tego nie pokaże.

Nawet sparingi czasami transmitują, a tego nie, co jest nie dziwne jeśli w tym czasie jest półfinał MŚ.

Przez te wszystkie kuchenkorze, które odpadają we wczesnych rundach współczynnik naszej ligi jest tak żałosny, że trzeba zaczynać walke o puchary od 1 rundy.
1 rundy - tego jeszcze nie było.

odpowiedz
do kowal - 09.07.2018 / 16:53, *..centertel.pl

Te prawa sa od bodajze 4 rundy eliminacyjnej ważne, we wczesniejszych rundach klub dysponuje prawami

odpowiedz
kowaL - 09.07.2018 / 16:43, *..centertel.pl

Czy aby Polsat nie pokaże? W końcu mają prawa do LM!!!

odpowiedz
@zorientowany - 09.07.2018 / 16:27, *..centertel.pl

Jeśli nikt nie włączy kamery i jej nie skieruje na boisko to gowno bedzie

odpowiedz
zorientowany - 09.07.2018 / 15:37, *..dynamic.chello.pl

Meczyk pewnie będzie na kanale sopcast :)

odpowiedz
magoo - 09.07.2018 / 14:28, *..centertel.pl

Redakcjo, nie zapomnijcie o KOPA ;)

odpowiedz
Leszek - 09.07.2018 / 14:27, *..161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na Cork wystarczy. Luzować majty panowie.

odpowiedz
do sprite - pragnienie - 09.07.2018 / 14:26, *..polkomtel.com.pl

jest po operacji

odpowiedz
sprite - 09.07.2018 / 14:24, *..play-internet.pl

A Niezgody dlaczego nie ma?

odpowiedz
DO REDAKCJI - 09.07.2018 / 14:20, *..static.ip.netia.com.pl

Może zamiast robić fotoreportażu z meczu w Cork, ktoś byłby tak miły i by transmitował mecz na YT?

odpowiedz
olew - 09.07.2018 / 12:54, *..warszawa.vectranet.pl

Z Irlandczykami może słabszy skład zagrać. Wszyscy w końcu z kadry pierwszej drużyny... Trzeba oszczędzać lepszych grajków na poważne mecze. Tam zaś będzie sporo fauli.

odpowiedz
grzesiek - 09.07.2018 / 12:35, *..centertel.pl

na 1 runde chyba taki sklad wystarczy CHYBA

odpowiedz
Do Maro L - 09.07.2018 / 12:14, *..dab.02.net

Berwick

odpowiedz
Do Maro L - 09.07.2018 / 12:10, *..dab.02.net

Park fontan

odpowiedz
mietek - 09.07.2018 / 11:49, *..emea.ibm.com

@mrsn: A czego się spodziewałeś po grajku, który przed transferem do Legii nie trenował, bo go bolało ucho, zęby, wrośnięty paznokieć?

odpowiedz
@olo - 09.07.2018 / 11:28, *..centertel.pl

Jeśli tak to jak wygląda najgorsza

odpowiedz
Ludzik - 09.07.2018 / 11:22, *..centertel.pl

Nasz ultra napastnik od ktorego pilki sie odbijaja sir Niezgoda dalej nie nadaje sie do gry.. mamy za to fatalczyka. Dziwnie wyglada ten sklad ale badzmy dobrych mysli

odpowiedz
wrt - 09.07.2018 / 10:58, *..play-internet.pl

Malarz
Vesovic Astiz Remy Hlousek
Mączyński,Cafu
Szymański, Hamalainen,Kucharczyk
Kante

odpowiedz
tomiacab - 09.07.2018 / 10:50, *..229

O mówię i mam :) i wystarczyły 2 minuty od mojego komentarza i kresy post ;) Dzięki hehehe

odpowiedz
Dickson Chotowski - 09.07.2018 / 10:50, *..range109-145.btcentralplus.com

Stanowczo za malo pomocnikow.

odpowiedz
tomiacab - 09.07.2018 / 10:31, *..229

No i gdzie ta decyzja trenera, kto zostaje, a kto idzie na wypożyczenia? Miała być w niedzielę.

odpowiedz
Kondzio12311 - 09.07.2018 / 10:27, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do redsky
Przecież Klafuric powiedział, że w lidze mistrzów zagramy 4-2-3-1 a w ekstraklasie 3-5-2.

odpowiedz
Wynik - 09.07.2018 / 10:25, *..static.ip.netia.com.pl

Cos czuje że to bedzie trudna przeprawa..
Mysle ze dopiero w Warszawie sie wszystko roztrzygnie, Cork to poziom Cracovii albo troche lepszy wiec riznie moze byc.

odpowiedz
redsky - 09.07.2018 / 10:02, *..61

zagramy 3-5-2 mam nadzieje :)

odpowiedz
Kamil - 09.07.2018 / 09:52, *..78

Za to jest Kucharczyk
Więc 3 punkty będą. Ole !

odpowiedz
nn - 09.07.2018 / 09:42, *..amazon.com

niby nazwiska nie graja ale biednie to wyglada

odpowiedz
Sebulwa - 09.07.2018 / 09:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pasqauto berto iloski i preszelik przesunięci do rezerw

odpowiedz
Rychu - 09.07.2018 / 09:28, *..243

Żarty jakieś hehe już widzę nagłówki przegrali z amatorami

odpowiedz
mrsn - 09.07.2018 / 09:28, *..134.ipv4.supernova.orange.pl

Carlitosa pewnie nie zarejestrowali

odpowiedz
Max - 09.07.2018 / 09:27, *..telnaptelecom.pl

Czemu bez Antolicia?

odpowiedz
Olo - 09.07.2018 / 09:17, *..51

Bez Rado, Carlitosa i Antolicia?Toć to obecnie chyba najmocniejsza 3 pilkarzy Legii...

odpowiedz
rad - 09.07.2018 / 09:17, *..icpnet.pl

Nie ma jeszcze Nagy

odpowiedz
Doru - 09.07.2018 / 09:05, *..play-internet.pl

Bez Kopczyńskiego nie mają szans !!!

odpowiedz
Maro,,L" - 09.07.2018 / 09:05, *..20

Czy ktoś wie gdzie kibice Legii się spotykają w Cork?

odpowiedz
Kendzirko - 09.07.2018 / 09:04, *..81.ipv4.supernova.orange.pl

Tylko 5 obrońców z młodym Żyro?

odpowiedz