Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
REKLAMA

LIVE!: Cork City FC - Legia Warszawa

Redakcja

O godzinie 20:45 legioniści w Cork rozpoczną nowy sezon. Mistrzowie Polski zmierzą się z mistrzem Irlandii w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Bezpośredniej transmisji z tego meczu nie przeprowadzi żadna stacja telewizyjna, video ma być dostępne na Facebooku Legii Warszawa. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

Krzeszczu - 10.07.2018 20:27:19, *.cust.bredband2.com

Na stronie internetowej Cork City mowia bardzo ladnie i z ogromnym szacunkiem o Naszej Legii. Az naprawde milo poczytac....

ddd - 10.07.2018 20:32:45, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

soccer-live.pl
mają 4 linki do transmisji

kiciu - 10.07.2018 20:38:24, *.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Da się oglądać na:
https://mycujoo.tv/video/cork-city-fc?id=21866
szału nie ma ale zawsze coś

grzesiek do Krzeszczu - 10.07.2018 20:40:55, *.centertel.pl

No i git. W Irlandii mnóstwo Polaków mieszka i pracuje. To dobrze świadczy o naszym narodzie. Po za tym Legia dla cork city to jak juventus turyn dla Legii. Jesli chodzi o poziom sportowy

kamyk - 10.07.2018 20:41:38, *.play-internet.pl

do ddd.
Wiesz jakie to podaj

kamyk - 10.07.2018 20:43:20, *.play-internet.pl

soccer-live.pl

siara - 10.07.2018 20:47:29, *.petrus.pl

https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/videos/10157895677844578/?notif_id=1531247944073837&notif_t=live_video

Kaktus - 10.07.2018 20:50:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz nagrywany kalkulatorem, a dźwięk na starej płycie wojskowej...

Krzeszczu - 10.07.2018 21:09:17, *.cust.bredband2.com

Co do zgnilejq-nedzy robi nasza obrona?!?!?! Przeciez to jest kryminal! FC Kobylka popelnie mniej bledow!
Nawet we wlasnym polu karnym podajemy idealnie pilke DO PRZECIWNIKA!
No zesz WTF!?!?!

grzesiek - 10.07.2018 21:15:36, *.centertel.pl

Mnie nie zdziwi porazka w tym meczu. Nasi przeciez zawsze o tej porze mieli wakacje...

Kowa(L) - 10.07.2018 21:18:45, *.cpe.net.fido.ca

@Krzeszczu.
Astiz i Wieteska to sa obroncy na lige mistrzow.takie czasy xD

gLc - 10.07.2018 21:25:48, *.warszawa.vectranet.pl

Gra tragiczna , jedynie jak zawsze kibice L pokazują klasę !
(L)

Kurski - 10.07.2018 21:29:03, *.centertel.pl

Bez transmisji k...a to swiadczy o kraju w jakim zyjemy

kiboL - 10.07.2018 21:32:25, *.s126.sekocin.pl

Ale qurwa wstyd

Obrona - 10.07.2018 21:36:51, *.dynamic.chello.pl

Ooo Panie takich baboli to pod blokiem nie robimy ;). Może by im tak ktoś wytłumaczył o co chodzi w grze obrońcy!

Ehh - 10.07.2018 21:40:25, *.11-2.cable.virginm.net

Z całym szacunkiem dla ekipy wyjazdowej ale kuzwa ile można męczyć "jesteśmy zawsze tam.." lata 90te to były czasy ryknęło się raz a konkretnie teraz to jak na stypie jakiejś ale z drugiej strony jak widzę czasami jakie wynalazki przychodzą na stadion a czasami nawet na żyletę to się nie ma co dziwić w tamtych czasach to by nie przeszło

Do ehh - 10.07.2018 21:44:35, *.centertel.pl

Mam to samo zdanie. Teraz rewia mody na stadionie a doping gówniany.

Krzeszczu - 10.07.2018 21:44:51, *.cust.bredband2.com

@Kowa(L): "Klekajcie Narody"... :-)))

siwy - 10.07.2018 22:00:10, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@krzeszczu
W Kobylce jest Wicher a nie FC.

Krzeszczu - 10.07.2018 22:04:27, *.cust.bredband2.com

@ siwy: no to rzeczywiscie pojales dokladnie o co mi chodzilo...

Obrona - 10.07.2018 22:06:50, *.dynamic.chello.pl

Ooo Panie takich baboli to pod blokiem nie robimy ;). Może by im tak ktoś wytłumaczył o co chodzi w grze obrońcy!

zly - 10.07.2018 22:14:19, *.dynamic.chello.pl

I ten paralityk Kulenovic na lawce masakra

Artec - 10.07.2018 22:16:11, *.dynamic.chello.pl

A oni to z jedną sztukę tym amatorom wbiją czy znowu skończy się to wstydem i niesmakiem?

Krzeszczu - 10.07.2018 22:24:04, *.cust.bredband2.com

No i po raz kolejny Kuchy!

I po raz ostatni, raz na zawsze: KUCHY KING!!

aaa,ocet i inne pajace: GTFO.

Dickson Chotowski - 10.07.2018 22:31:46, *.range86-158.btcentralplus.com

NO KUCHY, NO PARTY !! Z Dundalk tez nas uratowal.

Kuchy King - 10.07.2018 22:33:49, *.dynamic.chello.pl

Dzięki Ci Panie. Gra tragedia, dobrze, że strzelił

łysy - 10.07.2018 22:39:40, *.adsl.inetia.pl

No dawać - saska kępa , aaa i inni debile !!!

Krzeszczu - 10.07.2018 22:53:08, *.cust.bredband2.com

@ lysy: oczywiscie moge sie mylic, ale wydaje mi sie ze Saska Kepa nigdy nie jechal po Kuchym. ostet, aaa i paru innych debili tak.
No ale moge sie mylic...