Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
REKLAMA

LIVE!: Cork City FC - Legia Warszawa

Redakcja

O godzinie 20:45 legioniści w Cork rozpoczną nowy sezon. Mistrzowie Polski zmierzą się z mistrzem Irlandii w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Bezpośredniej transmisji z tego meczu nie przeprowadzi żadna stacja telewizyjna, video ma być dostępne na Facebooku Legii Warszawa. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 10.07.2018 / 22:53, *..cust.bredband2.com

@ lysy: oczywiscie moge sie mylic, ale wydaje mi sie ze Saska Kepa nigdy nie jechal po Kuchym. ostet, aaa i paru innych debili tak.
No ale moge sie mylic...

odpowiedz
łysy - 10.07.2018 / 22:39, *..adsl.inetia.pl

No dawać - saska kępa , aaa i inni debile !!!

odpowiedz
Kuchy King - 10.07.2018 / 22:33, *..dynamic.chello.pl

Dzięki Ci Panie. Gra tragedia, dobrze, że strzelił

odpowiedz
Dickson Chotowski - 10.07.2018 / 22:31, *..range86-158.btcentralplus.com

NO KUCHY, NO PARTY !! Z Dundalk tez nas uratowal.

odpowiedz
Krzeszczu - 10.07.2018 / 22:24, *..cust.bredband2.com

No i po raz kolejny Kuchy!

I po raz ostatni, raz na zawsze: KUCHY KING!!

aaa,ocet i inne pajace: GTFO.

odpowiedz
Artec - 10.07.2018 / 22:16, *..dynamic.chello.pl

A oni to z jedną sztukę tym amatorom wbiją czy znowu skończy się to wstydem i niesmakiem?

odpowiedz
zly - 10.07.2018 / 22:14, *..dynamic.chello.pl

I ten paralityk Kulenovic na lawce masakra

odpowiedz
Obrona - 10.07.2018 / 22:06, *..dynamic.chello.pl

Ooo Panie takich baboli to pod blokiem nie robimy ;). Może by im tak ktoś wytłumaczył o co chodzi w grze obrońcy!

odpowiedz
Krzeszczu - 10.07.2018 / 22:04, *..cust.bredband2.com

@ siwy: no to rzeczywiscie pojales dokladnie o co mi chodzilo...

odpowiedz
siwy - 10.07.2018 / 22:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@krzeszczu
W Kobylce jest Wicher a nie FC.

odpowiedz
Krzeszczu - 10.07.2018 / 21:44, *..cust.bredband2.com

@Kowa(L): "Klekajcie Narody"... :-)))

odpowiedz
Do ehh - 10.07.2018 / 21:44, *..centertel.pl

Mam to samo zdanie. Teraz rewia mody na stadionie a doping gówniany.

odpowiedz
Ehh - 10.07.2018 / 21:40, *..11-2.cable.virginm.net

Z całym szacunkiem dla ekipy wyjazdowej ale kuzwa ile można męczyć "jesteśmy zawsze tam.." lata 90te to były czasy ryknęło się raz a konkretnie teraz to jak na stypie jakiejś ale z drugiej strony jak widzę czasami jakie wynalazki przychodzą na stadion a czasami nawet na żyletę to się nie ma co dziwić w tamtych czasach to by nie przeszło

odpowiedz
Obrona - 10.07.2018 / 21:36, *..dynamic.chello.pl

Ooo Panie takich baboli to pod blokiem nie robimy ;). Może by im tak ktoś wytłumaczył o co chodzi w grze obrońcy!

odpowiedz
kiboL - 10.07.2018 / 21:32, *..s126.sekocin.pl

Ale qurwa wstyd

odpowiedz
Kurski - 10.07.2018 / 21:29, *..centertel.pl

Bez transmisji k...a to swiadczy o kraju w jakim zyjemy

odpowiedz
gLc - 10.07.2018 / 21:25, *..warszawa.vectranet.pl

Gra tragiczna , jedynie jak zawsze kibice L pokazują klasę !
(L)

odpowiedz
Kowa(L) - 10.07.2018 / 21:18, *..cpe.net.fido.ca

@Krzeszczu.
Astiz i Wieteska to sa obroncy na lige mistrzow.takie czasy xD

odpowiedz
grzesiek - 10.07.2018 / 21:15, *..centertel.pl

Mnie nie zdziwi porazka w tym meczu. Nasi przeciez zawsze o tej porze mieli wakacje...

odpowiedz
Krzeszczu - 10.07.2018 / 21:09, *..cust.bredband2.com

Co do zgnilejq-nedzy robi nasza obrona?!?!?! Przeciez to jest kryminal! FC Kobylka popelnie mniej bledow!
Nawet we wlasnym polu karnym podajemy idealnie pilke DO PRZECIWNIKA!
No zesz WTF!?!?!

odpowiedz
Kaktus - 10.07.2018 / 20:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz nagrywany kalkulatorem, a dźwięk na starej płycie wojskowej...

odpowiedz
siara - 10.07.2018 / 20:47, *..petrus.pl

https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/videos/10157895677844578/?notif_id=1531247944073837&notif_t=live_video

odpowiedz
kamyk - 10.07.2018 / 20:43, *..play-internet.pl

soccer-live.pl

odpowiedz
kamyk - 10.07.2018 / 20:41, *..play-internet.pl

do ddd.
Wiesz jakie to podaj

odpowiedz
grzesiek do Krzeszczu - 10.07.2018 / 20:40, *..centertel.pl

No i git. W Irlandii mnóstwo Polaków mieszka i pracuje. To dobrze świadczy o naszym narodzie. Po za tym Legia dla cork city to jak juventus turyn dla Legii. Jesli chodzi o poziom sportowy

odpowiedz
kiciu - 10.07.2018 / 20:38, *..117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Da się oglądać na:
https://mycujoo.tv/video/cork-city-fc?id=21866
szału nie ma ale zawsze coś

odpowiedz
ddd - 10.07.2018 / 20:32, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

soccer-live.pl
mają 4 linki do transmisji

odpowiedz
Krzeszczu - 10.07.2018 / 20:27, *..cust.bredband2.com

Na stronie internetowej Cork City mowia bardzo ladnie i z ogromnym szacunkiem o Naszej Legii. Az naprawde milo poczytac....

odpowiedz