Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Wtorek, 10 lipca 2018 r. godz. 19:16

LIVE!: Cork City FC - Legia Warszawa

Redakcja

O godzinie 20:45 legioniści w Cork rozpoczną nowy sezon. Mistrzowie Polski zmierzą się z mistrzem Irlandii w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Bezpośredniej transmisji z tego meczu nie przeprowadzi żadna stacja telewizyjna, video ma być dostępne na Facebooku Legii Warszawa. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.



Komentarze: (28)

Krzeszczu, 10.07.2018 20:27:19 - *.cust.bredband2.com

Na stronie internetowej Cork City mowia bardzo ladnie i z ogromnym szacunkiem o Naszej Legii. Az naprawde milo poczytac....

ddd, 10.07.2018 20:32:45 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

soccer-live.pl
mają 4 linki do transmisji

kiciu, 10.07.2018 20:38:24 - *.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Da się oglądać na:
https://mycujoo.tv/video/cork-city-fc?id=21866
szału nie ma ale zawsze coś

grzesiek do Krzeszczu, 10.07.2018 20:40:55 - *.centertel.pl

No i git. W Irlandii mnóstwo Polaków mieszka i pracuje. To dobrze świadczy o naszym narodzie. Po za tym Legia dla cork city to jak juventus turyn dla Legii. Jesli chodzi o poziom sportowy

kamyk, 10.07.2018 20:41:38 - *.play-internet.pl

do ddd.
Wiesz jakie to podaj

kamyk, 10.07.2018 20:43:20 - *.play-internet.pl

soccer-live.pl

siara, 10.07.2018 20:47:29 - *.petrus.pl

https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/videos/10157895677844578/?notif_id=1531247944073837&notif_t=live_video

Kaktus, 10.07.2018 20:50:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz nagrywany kalkulatorem, a dźwięk na starej płycie wojskowej...

Krzeszczu, 10.07.2018 21:09:17 - *.cust.bredband2.com

Co do zgnilejq-nedzy robi nasza obrona?!?!?! Przeciez to jest kryminal! FC Kobylka popelnie mniej bledow!
Nawet we wlasnym polu karnym podajemy idealnie pilke DO PRZECIWNIKA!
No zesz WTF!?!?!

grzesiek, 10.07.2018 21:15:36 - *.centertel.pl

Mnie nie zdziwi porazka w tym meczu. Nasi przeciez zawsze o tej porze mieli wakacje...

Kowa(L), 10.07.2018 21:18:45 - *.cpe.net.fido.ca

@Krzeszczu.
Astiz i Wieteska to sa obroncy na lige mistrzow.takie czasy xD

gLc, 10.07.2018 21:25:48 - *.warszawa.vectranet.pl

Gra tragiczna , jedynie jak zawsze kibice L pokazują klasę !
(L)

Kurski, 10.07.2018 21:29:03 - *.centertel.pl

Bez transmisji k...a to swiadczy o kraju w jakim zyjemy

kiboL, 10.07.2018 21:32:25 - *.s126.sekocin.pl

Ale qurwa wstyd

Obrona, 10.07.2018 21:36:51 - *.dynamic.chello.pl

Ooo Panie takich baboli to pod blokiem nie robimy ;). Może by im tak ktoś wytłumaczył o co chodzi w grze obrońcy!

Ehh, 10.07.2018 21:40:25 - *.11-2.cable.virginm.net

Z całym szacunkiem dla ekipy wyjazdowej ale kuzwa ile można męczyć "jesteśmy zawsze tam.." lata 90te to były czasy ryknęło się raz a konkretnie teraz to jak na stypie jakiejś ale z drugiej strony jak widzę czasami jakie wynalazki przychodzą na stadion a czasami nawet na żyletę to się nie ma co dziwić w tamtych czasach to by nie przeszło

Do ehh, 10.07.2018 21:44:35 - *.centertel.pl

Mam to samo zdanie. Teraz rewia mody na stadionie a doping gówniany.

Krzeszczu, 10.07.2018 21:44:51 - *.cust.bredband2.com

@Kowa(L): "Klekajcie Narody"... :-)))

siwy, 10.07.2018 22:00:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@krzeszczu
W Kobylce jest Wicher a nie FC.

Krzeszczu, 10.07.2018 22:04:27 - *.cust.bredband2.com

@ siwy: no to rzeczywiscie pojales dokladnie o co mi chodzilo...

Obrona, 10.07.2018 22:06:50 - *.dynamic.chello.pl

Ooo Panie takich baboli to pod blokiem nie robimy ;). Może by im tak ktoś wytłumaczył o co chodzi w grze obrońcy!

zly, 10.07.2018 22:14:19 - *.dynamic.chello.pl

I ten paralityk Kulenovic na lawce masakra

Artec, 10.07.2018 22:16:11 - *.dynamic.chello.pl

A oni to z jedną sztukę tym amatorom wbiją czy znowu skończy się to wstydem i niesmakiem?

Krzeszczu, 10.07.2018 22:24:04 - *.cust.bredband2.com

No i po raz kolejny Kuchy!

I po raz ostatni, raz na zawsze: KUCHY KING!!

aaa,ocet i inne pajace: GTFO.

Dickson Chotowski, 10.07.2018 22:31:46 - *.range86-158.btcentralplus.com

NO KUCHY, NO PARTY !! Z Dundalk tez nas uratowal.

Kuchy King, 10.07.2018 22:33:49 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki Ci Panie. Gra tragedia, dobrze, że strzelił

łysy, 10.07.2018 22:39:40 - *.adsl.inetia.pl

No dawać - saska kępa , aaa i inni debile !!!

Krzeszczu, 10.07.2018 22:53:08 - *.cust.bredband2.com

@ lysy: oczywiscie moge sie mylic, ale wydaje mi sie ze Saska Kepa nigdy nie jechal po Kuchym. ostet, aaa i paru innych debili tak.
No ale moge sie mylic...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.