Kibice Legii w Irlandii - fot. FotoPyK
REKLAMA

Fotoreportaż z Irlandii

Woytek, źródło: Legionisci.com

250 kibiców Legii wspierało swoją drużynę na pierwszym europejskim wyjeździe w nowym sezonie. "Wojskowi" pokonali mistrza Irlandii 1-0 po przepięknej bramce Michała Kucharczyka. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z Corku:
Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Hagiego

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Bidon - 11.07.2018 / 21:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sory ale z GW wiecej fotek zobacze naszego sektora, widocznie jakis nakaz byl...choc z drugiej strony kibole sa PODOBNO niezaleni :PPP

odpowiedz
milicyjny rad@rek - 11.07.2018 / 20:37, *..play-internet.pl

do Do Angela Tusk. Mogą, na przykład na Konwiktorskiej. Tam też mają swoją reprezentację na trybunach. Mogą też grać w piłkę. Najlepiej wychodzi im budowanie akcji od tyłu i siadanie na przeciwnika.

odpowiedz
Do Angela Tusk - 11.07.2018 / 17:57, *..play-internet.pl

No i co takiego? Geje nie mogą kibicować???

odpowiedz
Do Oczko - 11.07.2018 / 17:39, *..dynamic.chello.pl

Pełna zgoda, jakaś lipna ta relacja

odpowiedz
Powieka - 11.07.2018 / 17:24, *..153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sam jesteś żenada.

odpowiedz
Oczko - 11.07.2018 / 15:26, *..centertel.pl

Fotki żenada !!! Co to jest ??? Zdjęcia stadionu ??? To relacja z wyjazdu czy zwiedzanie muzeum ?

odpowiedz
Do Angela Tusk - 11.07.2018 / 12:23, *..internetdsl.tpnet.pl

Tak dokładnie :/

odpowiedz
Angela Tusk - 11.07.2018 / 11:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Czy ja dobrze widzę..?!? Gejowska flaga z napisem Cork na ich sektorach..

odpowiedz