Radość drużyny po golu Michała Kucharczyka - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze o meczu Cork City - Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com, Legia.com

Damien Delaney: - Nie jestem niezadowolony po dzisiejszym meczu. Mieliśmy kilka szans. Jestem dumny z naszego zespołu. Bardzo dobrze zagrała nasza pomoc, która maksymalnie ograniczyła pole manewru chyba najgroźniejszemu zawodnikowi Legii z numerem 53 (Szymański).
Bramkę straciliśmy po fantastycznym strzale. Cieszymy się, że możemy grać w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, ale nie zadowalamy się tym. Dziś graliśmy o zwycięstwo i tak samo będzie za tydzień.

Sebastian Szymański: - To był dla nas ciężki mecz. Fajnie, że udało się zdobyć bramkę i wygrać, nie było nam łatwo. Przed rewanżem jesteśmy w dobrej sytuacji. Wcześniej mamy jednak jeszcze mecz o Superpuchar Polski. Wszystko, co mieliśmy na odprawie, potwierdziło się. Cork grał długą piłką, nie starał się rozgrywać. To było dla nas coś nowego, ponieważ w ekstraklasie każda drużyna próbuje grać podaniami. Świetnie, że skończyliśmy z zerem z tyłu. Rozegranie takiego rzutu wolnego, po którym Michał Kucharczyk strzelił gola, ćwiczyliśmy na treningach. Wiedziałem, że „Kuchy” strzeli, ale nie wiedziałem, że aż tak efektownie. Ta bramka dała nam zwycięstwo. Drużyna na nie zapracowała.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
piotr - 12.07.2018 / 12:57, *..dynamic.chello.pl

@mateusz z gór
@do mateusz z gór
dla waszej informacji Legia nie ma zielonych koszulek. Ewentualnie trzeci komplet zielono czarne. Kibice Legii.

odpowiedz
do Mateusz z Gór - 11.07.2018 / 12:36, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

he, he, ja miałem to samo! Jakośc transmisji była tak kiepska a poziom gry równy że z 10 minut się zastanawialiśmy czy Legia gra na zielono (wyjazdowe koszulki).... dopiero czarny nam pomógł, ale w Cork też niby mógł być , więc zagwostka była niezła ; )))

Pozdro dla mających poczucie humoru!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 11.07.2018 / 11:49, *..cust.bredband2.com

"To byl dla nas ciezki mecz..." No zesz qrwa mac, czy tego urbanskiego pampersiarstwa nigdy sie nie pozbeda nasi pilkarze? Co za marna mentalnosc....

odpowiedz
Jack Lemar - 11.07.2018 / 11:35, *..130

Witam, bylismy na meczu z zona, corka i jej chlopakiem, w sekcji kiboli z Cork'u, no nie byli zadowoleni po bramce w odroznieniu do mojej zony :) (jak widac z reszta na zdjeciu). Szczerze mowiac, mecz d*** nie urywal, spodziewalismy troche lepszej gry Legii, myslalem ze moze wymiary boiska, ale roznica jest minimalna (5 m krotsze, 3 m wezsze).

odpowiedz
olew - 11.07.2018 / 11:23, *..warszawa.vectranet.pl

do @artekketra

Masz rację, nawet dobrze, że się wkurzasz, ale tu będziesz (będziemy) w mniejszości. Tu raczej mało kiboli, za to sami niespełnieni. Oni nie potrafią się cieszyć, dopingować, pochwalić naszych grajków, trenera, prezia.

pozdrowienia LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Legia Żoliborz - 11.07.2018 / 10:09, *..play-internet.pl

do artekketra: wreszcie ktoś napisał świętą prawdę o tych wszystkich napinaczach na tym formum. To już nawet nie jest żałosne to już ku.....wa jest śmieszne. Chcecie sobie krytykować wielcy znawcy zacznijcie kibicować KSP bedzie duże pole do popisu. Kibice ku.....wa jego mać. Komu wy kibicujecie?!!!!! Artek popieram twoją wypowiedź. Czekamy na rozwój jakości naszej Legii a dzis było naprawdę nieźle. Pozdrawiam wszystkich kibiców a narzekaczom wielkie spierd...laj

odpowiedz
(L) - 11.07.2018 / 10:03, *..ilabs.pl

A co złego napisal Mateusz z Gór?
Mamy ich głaskać? Nie.
Mamy pisać prawdę i ganić za zle a chwalić za dobre :)

odpowiedz
artekketra - 11.07.2018 / 08:44, *..dynamic.chello.pl

Pierwszy mecz o stawkę, wyjazdowe zwycięstwo, mocny trening nowego ustawienia, punkty do rankingu, zero z tyłu, debiut Kante, zaliczka przed rewanżem, świetny strzał Kuchego ale nie: suwerenom - cebulakom wiecznie coś nie pasuje...

odpowiedz
Cch - 11.07.2018 / 08:16, *..dynamic.mm.pl

Na moje moga grac taka padake i wygrywac "tylko" 1:0, byle wygrali 4 runde.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.07.2018 / 07:44, *..185.ajc.com.pl

Prawdę mówię. W końcu zorientowałem się, że w jednym zespole jest czarny w ataku i skojarzyłem, że to Legia. Bo z poziomu gry nie było różnicy.

odpowiedz
DZIKI MIKI - 11.07.2018 / 07:25, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

do Mateusz z Gor jak masz takie brednie pisac to wogole nic nie komentuj!!! jedz na amike i tam se gadaj do woli to jest LEGIA WARSZASZA Mistrz 14krotny szcunek LEGII sie nalezy
w(L)kp ty(L)KO.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.07.2018 / 06:30, *..adsl.inetia.pl

Dobrze, że grał Kante. Dzięki niemu po godzinie zorientowałem się, że Legia nie gra na zielono.

odpowiedz
Gocław - 11.07.2018 / 00:36, *..dynamic.chello.pl

Cała drużyna pobiegła cieszyć się z gola Kuchego?
Pięknie, bardzo dobry znak :) dawno tego nie było.

Do boju Legio marsz!

odpowiedz
wrt - 11.07.2018 / 00:09, *..play-internet.pl

tylko nie plebania, Janusz nie katuj ludzi i proszę cię nie prowadź w tym stanie

odpowiedz
P(L)EBAN - 10.07.2018 / 23:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

szacunek tym szmaciarzom za szacunek dla Nas ale to nadal Irole którzy by wsadzili nam noz w plecy przy najbliższej okazji. Tylko LEGIA

odpowiedz