Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Czterech piłkarzy przesuniętych do rezerw

Redakcja, źródło: legia.com

Decyzją sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Legii czterej piłkarze - Hildeberto Pereira, Brian Iloski, Christian Pasquato oraz Mateusz Praszelik - z powodów sportowych będą trenować z drugim zespołem. Rezerwy Legii wznowią treningi w poniedziałek 9 lipca. Sezon 2018/19 III ligi rozpocznie się 11 sierpnia, a w pierwszej kolejce Wojskowi zmierzą się na wyjeździe z Bronią Radom.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
mi(R)co - 10.07.2018 / 07:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dawajcie ich do Radomiaka. Pobiegają trochę po kartofliskach w II lidze to im fochy przejdą.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 10.07.2018 / 00:07, *..82

Brak jeszcze Jèdza I kopa out!,wtedy była by Super Legia!takich w Legii niechcemy!

odpowiedz
b - 09.07.2018 / 22:20, *..183.threembb.co.uk

Pasquato to idealny zawodnik do gry z kontry, dobre podanie, przeglad pola ale my raczej tak grac nie bedziemy, chyba, ze w pucharach. Dac go na wypozyczenie do Sosnowca i po roku jeszcze kasa jakas bedzie z niego.

odpowiedz
JSK - 09.07.2018 / 21:26, *..centertel.pl

co się dzieje z tym Pasquato, bo nie ogarniam. Gość ma ogromny potencjał i umiejętności, żeby wciągnąc tę buraczaną ekstraklasę (podobnie jak Berto) i ląduje w rezerwach...

odpowiedz
Legionista - 09.07.2018 / 20:51, *..226

@Ludzik, Podobno Praszelikiem jest zainteresowany Górnik Zabrze więc spokojnie pogra sezon i będzie podobna sytuacja co z Wieteską. Problem będzie z Iloskim, ale jak ma dobrego agenta to znajdzie klub który wypożyczy go :)

odpowiedz
Alex uk - 09.07.2018 / 20:11, *..176

Brian Iloski- co to za transfer ? To byl jakis walek, Czesc chorej promocji Legii w USA, jak sie skonczylo wiemy.... lans przez dwa tygodnie i wizyty w parafiach i polskich sklepach z kielbasa ze starego kraju
Pasquatto- odciana kupony od nazwy Juventus, w ktorym byl, a nie gral, tak jak kiedys Pan Brychczy zgasil Smude, ktory twierdzil, ze gral w Legii, - w Legii to ty tylko byles, tak go zgasil Pan Lucjan
Gruba Berta- sniada, leniwa kupa tluszczu, z mozgiem jak ziarnko maku, niby cos potrafi, ale nikt tego nie widzial
Ten 4 Preszalik czy jak mu tam? Kto to qurwa?

odpowiedz
Ludzik - 09.07.2018 / 18:44, *..centertel.pl

@Legionista

Owszem, moze i powinni pojsc ale pytanie czy zaglebie lub inny ekstraklasowy zespol by ich chcial i chcialby im placic

odpowiedz
Legionista - 09.07.2018 / 18:26, *..226

Pasquato - Przez rok był słaby i nic się nie zmieniło więc się nie dziwię tej sytuacji choć jak strzelał bramki to były ładne.
Berto- Technicznie i pod względem umiejętności to najlepszy zawodnik w 1 zespole... Szkoda go... Jedyny problem jego to głowa bo umiejętności ma, a grubość nie powinna go wykluczać - On nie ma sylwetkę jak Szymański i już nie będzie miał!! Ma i będzie mieć sylwetkę VOO!! Iloski i Praszelik powinni pójść do np: Zagłębia Sosnowiec lub innego ekstraklasowego zespołu ;)

odpowiedz
eberto - 09.07.2018 / 18:11, *..dynamic.chello.pl

Berto gruby jest lepszy niż połowa wyżyłowanych szczupaków z kadry. Niech idzie do Sosnowca albo do 1. ligi, bo tam bedzie wciagał system

odpowiedz
Vekevir - 09.07.2018 / 17:42, *..play-internet.pl

Nie kumam sytuacji z Berto. Owszem ma (swoja) historie w Legii. Ale jak jest najlepszy na boisku w meczu sparingowym/decydujacym to syla sie go do rezerw?

odpowiedz
krys008 - 09.07.2018 / 17:38, *..54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Berto - może gość ma potencjał, ale profesjonalny piłkarz nie może się tak zapuścić. To świadczy o jego podejściu do wykonywanego zawodu. Drugi pączek. :)

odpowiedz
ja - 09.07.2018 / 17:37, *..dynamic.chello.pl

Napewno sportowe?
To Pasquato jest gorszy od Eduardo? Nie wydaje mi się.

Po letnich transferach Eduardo nam nie jest potrzebny tylko, że nikt go nie chce nawet za darmo.

Tak na prawde to brakuje nam dobrego zawodnika środka pola takiego jak Vadis. I tyle.
Reszta to dobrze się przygotować.

odpowiedz
Prazanin do Ludzik edit - 09.07.2018 / 16:49, *..play-internet.pl

jakim to trzeba byc pędzlem, zeby bedac kibicem Legii pisac nazwisko Jej zawodnika z małej litery i je przekrecic...a jesli nie jestes kibicem Legii to wyp...... z tej strony.

odpowiedz
Jaaaa - 09.07.2018 / 16:44, *..play-internet.pl

A Kopczyński i nędzny Jędrzejczyk to w 1 drużynie są bo?

odpowiedz
Arek - 09.07.2018 / 16:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@ludzik, idź się prześpij.

odpowiedz
Mlbets - 09.07.2018 / 15:51, *..68.ipv4.supernova.orange.pl

Pasquato nie chce odejsc, mimo ofert z Wloch wiec klub stara sie go do tego przekonac. Szkoda.

odpowiedz
b - 09.07.2018 / 15:15, *..16-1.cable.virginm.net

Nowym napastnikiem Lecha bedzie Rafalala , doskonale czujacy sie na zachodzie Europy i majacy doswiadczenie w Polsce, Piothr sie nie poddal , agresywny lubiacy gre w bliskim kontakcie bedzie idealnym uzupelnieniem Gytkiera .

odpowiedz
ACID DRINKERS - 09.07.2018 / 14:53, *..play-internet.pl

Co do Iloskiego i Praszelika zgadzam się. Niski poziom sportowy, bez szans na znaczną poprawę. Hildeberto to raczej niesportowy tryb życia, nieprofesjonalne podejście ale jest w nim coś czego nie ma wielu polskich piłkarzy. Umiejętności ma tylko nie chce ich rozwijać. Z Pasquato dziwna sprawa, słyszałem, że awantura na treningu została sztucznie wywołana, by wykazać jego niekompetencję, by móc w przyszłości mieć pretekst do rozwiązania kontraktu z winy zawodnika lub zniechęcić go do dalszego pobytu w klubie i wymóc rozwiązanie za porozumieniem stron. Prawdopodobnie będzie już do końca pobytu w Legii zesłany do rezerw, szansy nie dostanie. Czyżby za wysoki kontrakt? Umiejętności piłkarskie ma, tego nikt nie podważy, charakter w miarę spokojny, do tej pory nie było z nim kłopotów dyscyplinarnych, więc o co biega?

odpowiedz
DJA DJEDJE DO LEGII - 09.07.2018 / 14:47, *..static.ip.netia.com.pl

DJA DJEDJE DO LEGII! ŚWIETNY PRAWY OBROŃCA, AKURAT W MIEJSCE BERTO

odpowiedz
DO REDAKCJI - 09.07.2018 / 14:18, *..static.ip.netia.com.pl

Może zamiast robić fotoreportażu z meczu w Cork, ktoś byłby tak miły i by transmitował mecz na YT?

odpowiedz
do Krytykant_zawodowiec - 09.07.2018 / 14:12, *..9.245.49

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 09.07.2018 / 14:03, *..cable-modem.tkk.net.pl

Beda im szukac wypozyczen a ten ruch powinien im pomoc zaakceptowac ta sytuacje

odpowiedz
Serwus - 09.07.2018 / 13:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie do wiary, płacimy takie pieniądze, a kolesie reprezentują poziom III ligi!

odpowiedz
hahah - 09.07.2018 / 12:48, *..rnc.com.ua

Iloski gość który nie grał profesjonalnie w piłe...
Nie wierze że branie tego człowieka to nie był gdzieś wielki WAŁ...

odpowiedz
grzesiek - 09.07.2018 / 12:28, *..centertel.pl

śmiem wątpić, że pasquato bardziej by się przydał niż eL Michał podanie w lewo , podanie w prawo wzdłuż kopczyński.

odpowiedz
Ja - 09.07.2018 / 12:13, *..play-internet.pl

Iloski i Praszelik do rezerw, sprzedać Pasquato, wypożyczyć Berto + jeszcze Michałka Kopczynskiego i będzie gicik.

odpowiedz
rafalgral - 09.07.2018 / 12:12, *..117.host.de.colt.net

do Bero: moim zdaniem sie nie mylisz Drwęca 12 drużyna III ligi nie złożyła odwołania i L II zostaje w III lidze

odpowiedz
Czesio - 09.07.2018 / 12:12, *..is74.ru

Moim zdaniem wybitnie utalentowany ziomal Klafuricia, też tam powinien trafić, w ostatnim sparingu zaprezentował się jako kopia Necida i to bardzo nieudana zresztą.

odpowiedz
piterek - 09.07.2018 / 12:10, *..38

Ja tam ciągle wierzę w Pasquato, nie pozbywajcie się go :(

Z tym Ilonskim też kabaret. Dopiero co go wzięli.

odpowiedz
do Bero - 09.07.2018 / 11:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie masz racji

odpowiedz
Ludzik - 09.07.2018 / 11:13, *..centertel.pl

Pasquato szkoda dal wiecej niz maczynski przez ostatnie pol roku... a kopczynskiego to powinni juz daaaaawno dawno temu wypierdzielic

odpowiedz
Grzesiek82q - 09.07.2018 / 11:12, *..pl

Do Boro: Mylisz się

odpowiedz
Do boro - 09.07.2018 / 11:04, *..ap-media.pl

Powinniśmy być w 4 lidze, ale jedna z drużyn którą awansowala nie dostała licencji więc zostajemy

odpowiedz
tomiacab - 09.07.2018 / 11:02, *..132

A wiadomo już kto idzie na wypożyczenia?

odpowiedz
Boro - 09.07.2018 / 11:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sorry ale Legii już nie ma w 3 lidze tylko klasa niżej czy mam rację?

odpowiedz
brasu - 09.07.2018 / 10:53, *..unknown.vectranet.pl

i rozumiem ze kazdy z wymienionych był gorszy od wiecznego talentu kopczynskiego... echhh

odpowiedz
Adamsson - 09.07.2018 / 10:41, *..centertel.pl

Christian-o! Why?

odpowiedz