Mariusz Złotek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Złotek sędzią meczu o Superpuchar

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Mariusz Złotek został wyznaczony na sędziego głównego meczu o Superpuchar, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Arką Gdynia. Asystentami Złotka będą Radosław Siejka i Marek Arys, a na arbitra technicznego wyznaczony został Zbigniew Dobrynin. Sędzią VAR będzie Tomasz Musiał, a jego asystentem Konrad Sapela. Spotkanie zostanie rozegrane 14 lipca o godz. 20:00 w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Do Siwy Częstochowa - 10.07.2018 / 07:40, *..114

Ja też jestem inteligentnym mężczyzna, co nie znaczy, że jestem dobrym arbitrem piłkarskim,, też znam się na piłce(może nie jak Pan Złotek, ale jednak troszkę) i nadal nie będę dobrym arbitrem

odpowiedz
Jacek - 10.07.2018 / 07:29, *..centertel.pl

Do siwy.
Widze, ze nerwy Ci puszczają. Nie obrazaj kogos kogo nie znasz do tego kibica Legii, ktory tez kazdy mecz na Łazienkowskiej moze nazwac wyjazdowym. Proponuje ci oprawic w ramki zdjecie p.Złotka z wakacji na Cyprze i powiesic nad łóżkiem zeby za kazdym razem gdy na niego spojrzysz przypominał ci jakim to on jest wspaniałym, inteligentnym i mądrym człowiekiem. Niestety ma jedną wadę. Nienawidzi Legii. Jego debilna mina na powyzszym zdjeciu mowi wszystko.

odpowiedz
Siwy Częstochowa - 10.07.2018 / 05:39, *..centertel.pl

A co ma do tego Raków czubku????

odpowiedz
Jacek - 10.07.2018 / 05:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Siwy
Wyobraż sobie kolego, ze pomimo, ze jak to nazwałes jestem panem z lat 70-tych to wiem o tym iz jest var i sedzia moze dokladnie na rozne strony sprawdzic daną sytuację. Pan Złotek dziwnym trafem gdy sędziuje Legii nie potrafi z varu korzystac. Mało tego on wogóle niewiele widzi będąc b.blisko sytuacji( przypomnij sobie mecz w Kielcach gdy o mały włos Gui nie stracił nogi). Wiec nie pisz, ze Zlotek wychwyca bledy, bo sedziując Legii tego nie robi. Ale skoro ten pan jest takim wspanialym rozjemcą, inteligentnym i duzo wie to niech sedziuje Rakowowi. Szybko zmienisz zdanie. Ps. W minionym sezonie opuscilem jeden mecz Legii na Ł3.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.07.2018 / 00:32, *..play-internet.pl

Legendy uczciwości. Miał już Złote, Domek Musiał... ;)

odpowiedz
Ibis - 09.07.2018 / 23:10, *..dynamic.chello.pl

@ c(l)od - Twój post, to przejaw czystej, niepodważalnej logiki. Cóż z tego, skoro kasa musi się zgadzać...

odpowiedz
c(l)od - 09.07.2018 / 22:45, *..play-internet.pl

w sytuacji, gdy jeden klub zdobywa MP i PP mecz o Superpuchar jest co najmniej nie na miejscu. Superpuchar powinien być przyznawany obligatoryjnie, w tym przypadku dla naszej Legii. Pozdrawiam z Łodzi.

odpowiedz
gs - 09.07.2018 / 22:24, *..3

Ja już mu tam wiązanke pośle :)

odpowiedz
Siwy Częstochowa - 09.07.2018 / 22:18, *..centertel.pl

Ja też nie nawidzę sędziów anty legia tylko chcę powiedzieć do panów z lat 70 że teraz jest sto powtórek i łatwiej wychwycić błędy

odpowiedz
Siwy czestochowa - 09.07.2018 / 22:10, *..centertel.pl

Do Jacek .Pewnie byłem na więcej meczach niż ty mimo że jestem z częstochowy 20 lat każdy mecz to dla mnie wyjazd i do dzisiaj jeżdżę pozdrawiam kibiców w kapciach

odpowiedz
Jacek - 09.07.2018 / 22:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Arek
Ja sądziłem, ze tak wlasnie zrobi. Ale najwyrazniej chce nas jeszcze wkurzać.

odpowiedz
Rodzinny - 09.07.2018 / 22:03, *..stansat.pl

Złotek !
Co !
Ty ... wiesz już co ;)

odpowiedz
Arek - 09.07.2018 / 22:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przy szybszej grze jak to kolega z Częstochowy pisze, to ja napiszę, że typ sobie powinien dać spokój z sędziowaniem. Skoro już nie nadąża za akcją to już emeryturka chyba. A dodać trzeba, że typ jest już grubo po czterdziestce, nawet już bliżej pięćdziesiątki. Więc skoro nie nadąża, to sobie niech może rekreacyjnie pobiega we własnym zakresie.

odpowiedz
Jacek - 09.07.2018 / 21:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

( dokonczenie poprzedniego wątku)
podejmuje decyzje, to mysle, ze zmieniłbys zdanie o nim. Teraz przy szybszej jak twierdzisz niz kiedys grze sedzia rowniez musi szybciej i wiecej biegac. Zlotek niestety tego nie robi.

odpowiedz
Jacek - 09.07.2018 / 21:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Siwy.
Chyba kolego nie byles na zadnym meczu, ktory ten pan sedziował? Gdybys zobaczył na żywo jak on porusza sie po boisku i z jakiej odległosci od akcji

odpowiedz
Siwy Częstochowa - 09.07.2018 / 21:27, *..centertel.pl

To znaczy że zatrzymał się pan w latach 70 gdzie piłka była 100 razy wolniejsza i nie było 20 powtórek.

odpowiedz
Jacek - 09.07.2018 / 21:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do siwy
Ja jestem kibicem od roku 1970. I nie bardzo rozumiem co miales na mysli podając swoją datę? Zdania o tym panu drukarzu, nie zmienię. Swoim zachowaniem i wyrazem twarzy, swoim błędnym spojrzeniem zwłaszcza gdy krzywdzi Legię( w Kielcach, Krakowie, Szczecinie itd.) ponad wszelką wątpliwość udowodnił, ze jest zwykłym, sfrustrowanym debilem. I to czy ma wiedzę o piłce czy jej nie ma, nie ma zadnego znaczenia. Chciałbym Ci jeszcze dodac, ze ja tez mam bardzo duzą wiedze o piłce i napewno nie jestem debilem.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 09.07.2018 / 21:06, *..42

Legio napi...laj!!! I ten ulizany lesnyludek nas nie przekreci!!! Puchar jest nasz!!

odpowiedz
Do Siwy - 09.07.2018 / 21:04, *..dynamic.chello.pl

Może pan Złotek ma bardzo dużą wiedzę o piłce, ale sędzią jest kiepskim i aroganckim. Nie tylko podczas meczów Legii. Aha - dodam tylko, że jestem kibicem od 1969 roku. Ale to chyba nie ma większego znaczenia.

odpowiedz
Siwy częstochowa - 09.07.2018 / 20:35, *..centertel.pl

Do Jacek. Poznałem sędziego na wakacjach na Cyprze dwa tygodnie temu bardzo inteligentny facet i z bardzo dużą wiedzą o piłce. Wiem coś o tym bo jestem kibicem od 1994. Łatwo kogoś obrażać jak nie ma się pojęcia jak to jest być sędzią

odpowiedz
Jacek - 09.07.2018 / 18:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To ten debil jeszcze sędziuje? Mam nadzieje, ze to juz jego pożegnalny mecz.

odpowiedz
Rynek - 09.07.2018 / 17:56, *..dynamic.chello.pl


Co to za drużyna ...

odpowiedz
Pio - 09.07.2018 / 17:51, *..play-internet.pl

Nagroda dla tego amatora za cały poprzedni owocny sezon.patologia

odpowiedz
@ Do Redakcji - 09.07.2018 / 17:40, *..42

Pytanko...
Kiedy prezentacja koszulek na nowy sezon ?

Redakcja (LL!): w tym w sezonie nie będzie nowych koszulek.

odpowiedz