Mariusz Złotek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Złotek sędzią meczu o Superpuchar

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Mariusz Złotek został wyznaczony na sędziego głównego meczu o Superpuchar, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Arką Gdynia. Asystentami Złotka będą Radosław Siejka i Marek Arys, a na arbitra technicznego wyznaczony został Zbigniew Dobrynin. Sędzią VAR będzie Tomasz Musiał, a jego asystentem Konrad Sapela. Spotkanie zostanie rozegrane 14 lipca o godz. 20:00 w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

@ Do Redakcji - 09.07.2018 17:40:44, *.42

Pytanko...
Kiedy prezentacja koszulek na nowy sezon ?

Redakcja (LL!): w tym w sezonie nie będzie nowych koszulek.

Pio - 09.07.2018 17:51:04, *.play-internet.pl

Nagroda dla tego amatora za cały poprzedni owocny sezon.patologia

Rynek - 09.07.2018 17:56:34, *.dynamic.chello.pl


Co to za drużyna ...

Jacek - 09.07.2018 18:53:25, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To ten debil jeszcze sędziuje? Mam nadzieje, ze to juz jego pożegnalny mecz.

Siwy częstochowa - 09.07.2018 20:35:36, *.centertel.pl

Do Jacek. Poznałem sędziego na wakacjach na Cyprze dwa tygodnie temu bardzo inteligentny facet i z bardzo dużą wiedzą o piłce. Wiem coś o tym bo jestem kibicem od 1994. Łatwo kogoś obrażać jak nie ma się pojęcia jak to jest być sędzią

Do Siwy - 09.07.2018 21:04:44, *.dynamic.chello.pl

Może pan Złotek ma bardzo dużą wiedzę o piłce, ale sędzią jest kiepskim i aroganckim. Nie tylko podczas meczów Legii. Aha - dodam tylko, że jestem kibicem od 1969 roku. Ale to chyba nie ma większego znaczenia.

majusL@legionista.com - 09.07.2018 21:06:57, *.42

Legio napi...laj!!! I ten ulizany lesnyludek nas nie przekreci!!! Puchar jest nasz!!

Jacek - 09.07.2018 21:26:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do siwy
Ja jestem kibicem od roku 1970. I nie bardzo rozumiem co miales na mysli podając swoją datę? Zdania o tym panu drukarzu, nie zmienię. Swoim zachowaniem i wyrazem twarzy, swoim błędnym spojrzeniem zwłaszcza gdy krzywdzi Legię( w Kielcach, Krakowie, Szczecinie itd.) ponad wszelką wątpliwość udowodnił, ze jest zwykłym, sfrustrowanym debilem. I to czy ma wiedzę o piłce czy jej nie ma, nie ma zadnego znaczenia. Chciałbym Ci jeszcze dodac, ze ja tez mam bardzo duzą wiedze o piłce i napewno nie jestem debilem.

Siwy Częstochowa - 09.07.2018 21:27:54, *.centertel.pl

To znaczy że zatrzymał się pan w latach 70 gdzie piłka była 100 razy wolniejsza i nie było 20 powtórek.

Jacek - 09.07.2018 21:31:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Siwy.
Chyba kolego nie byles na zadnym meczu, ktory ten pan sedziował? Gdybys zobaczył na żywo jak on porusza sie po boisku i z jakiej odległosci od akcji

Jacek - 09.07.2018 21:35:17, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

( dokonczenie poprzedniego wątku)
podejmuje decyzje, to mysle, ze zmieniłbys zdanie o nim. Teraz przy szybszej jak twierdzisz niz kiedys grze sedzia rowniez musi szybciej i wiecej biegac. Zlotek niestety tego nie robi.

Arek - 09.07.2018 22:02:20, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przy szybszej grze jak to kolega z Częstochowy pisze, to ja napiszę, że typ sobie powinien dać spokój z sędziowaniem. Skoro już nie nadąża za akcją to już emeryturka chyba. A dodać trzeba, że typ jest już grubo po czterdziestce, nawet już bliżej pięćdziesiątki. Więc skoro nie nadąża, to sobie niech może rekreacyjnie pobiega we własnym zakresie.

Rodzinny - 09.07.2018 22:03:50, *.stansat.pl

Złotek !
Co !
Ty ... wiesz już co ;)

Jacek - 09.07.2018 22:06:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Arek
Ja sądziłem, ze tak wlasnie zrobi. Ale najwyrazniej chce nas jeszcze wkurzać.

Siwy czestochowa - 09.07.2018 22:10:21, *.centertel.pl

Do Jacek .Pewnie byłem na więcej meczach niż ty mimo że jestem z częstochowy 20 lat każdy mecz to dla mnie wyjazd i do dzisiaj jeżdżę pozdrawiam kibiców w kapciach

Siwy Częstochowa - 09.07.2018 22:18:28, *.centertel.pl

Ja też nie nawidzę sędziów anty legia tylko chcę powiedzieć do panów z lat 70 że teraz jest sto powtórek i łatwiej wychwycić błędy

gs - 09.07.2018 22:24:50, *.3

Ja już mu tam wiązanke pośle :)

c(l)od - 09.07.2018 22:45:50, *.play-internet.pl

w sytuacji, gdy jeden klub zdobywa MP i PP mecz o Superpuchar jest co najmniej nie na miejscu. Superpuchar powinien być przyznawany obligatoryjnie, w tym przypadku dla naszej Legii. Pozdrawiam z Łodzi.

Ibis - 09.07.2018 23:10:03, *.dynamic.chello.pl

@ c(l)od - Twój post, to przejaw czystej, niepodważalnej logiki. Cóż z tego, skoro kasa musi się zgadzać...

SEBO(L) - 10.07.2018 00:32:14, *.play-internet.pl

Legendy uczciwości. Miał już Złote, Domek Musiał... ;)

Jacek - 10.07.2018 05:13:13, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Siwy
Wyobraż sobie kolego, ze pomimo, ze jak to nazwałes jestem panem z lat 70-tych to wiem o tym iz jest var i sedzia moze dokladnie na rozne strony sprawdzic daną sytuację. Pan Złotek dziwnym trafem gdy sędziuje Legii nie potrafi z varu korzystac. Mało tego on wogóle niewiele widzi będąc b.blisko sytuacji( przypomnij sobie mecz w Kielcach gdy o mały włos Gui nie stracił nogi). Wiec nie pisz, ze Zlotek wychwyca bledy, bo sedziując Legii tego nie robi. Ale skoro ten pan jest takim wspanialym rozjemcą, inteligentnym i duzo wie to niech sedziuje Rakowowi. Szybko zmienisz zdanie. Ps. W minionym sezonie opuscilem jeden mecz Legii na Ł3.

Siwy Częstochowa - 10.07.2018 05:39:40, *.centertel.pl

A co ma do tego Raków czubku????

Jacek - 10.07.2018 07:29:45, *.centertel.pl

Do siwy.
Widze, ze nerwy Ci puszczają. Nie obrazaj kogos kogo nie znasz do tego kibica Legii, ktory tez kazdy mecz na Łazienkowskiej moze nazwac wyjazdowym. Proponuje ci oprawic w ramki zdjecie p.Złotka z wakacji na Cyprze i powiesic nad łóżkiem zeby za kazdym razem gdy na niego spojrzysz przypominał ci jakim to on jest wspaniałym, inteligentnym i mądrym człowiekiem. Niestety ma jedną wadę. Nienawidzi Legii. Jego debilna mina na powyzszym zdjeciu mowi wszystko.

Do Siwy Częstochowa - 10.07.2018 07:40:14, *.114

Ja też jestem inteligentnym mężczyzna, co nie znaczy, że jestem dobrym arbitrem piłkarskim,, też znam się na piłce(może nie jak Pan Złotek, ale jednak troszkę) i nadal nie będę dobrym arbitrem