Sierpień 2013 kibice Legii na meczu ze Steauą Bukareszt przy zamkniętej Żylecie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na meczu z Cork City doping z trybuny Deyny

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na rewanżowym meczu z Cork City FC zamknięta będzie Żyleta. To kara, którą w ubiegłym roku nałożyła komisja dyscyplinarna UFEA za oprawę kibiców podczas spotkania z Sheriffem Tiraspol. Kibice, którzy na co dzień chodzą na Żyletę oraz ci, którzy chcą włączyć się do dopingu, proszeni są o kupowanie biletów na skrajne sektory trybuny Deyny (111 i 210) przy Żylecie.

Jeżeli na tych sektorach bilety się skończą, to zachęcamy do kupowania na sąsiednie miejsca.



Do godziny 10:59 we wtorek prowadzona jest zamknięta sprzedaż biletów dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2018/19. Wszyscy kibice posiadający karnet sezonowy na Żyletę w okresie sprzedaży zamkniętej mogą zakupić bilet jedynie w kasach klubu i na wyspie w M1 na pozostałe trybuny na miejsca niezajęte przez karnety.

Sprzedaż otwarta rusza we wtorek o godzinie 11:00. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2018/19, wchodzą na mecz 1. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów z Cork FC na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
wszyscy na mecz - 10.07.2018 / 15:01, *..static.chello.pl

ludzie wraca stara żyleta kupowac bilety !

odpowiedz
dżon - 10.07.2018 / 13:39, *..147

ok już działa zniżka jest ;D

odpowiedz
dżon - 10.07.2018 / 13:27, *..147

Karneciarzom z Żylety zniżka "MAM KARNET" na inne trybuny nie przysługuje?

odpowiedz
Wszystko się da - 10.07.2018 / 12:56, *..static.chello.pl

Więcej cierpliwości Danielu

odpowiedz
Wierny Żylecie - 10.07.2018 / 12:43, *..dynamic.chello.pl

Redakcjo, poprawcie opis zdjęcia, to był sierpień 2013, na sierpień 2018 trzeba jeszcze trochę poczekać :P

odpowiedz
Wierny Żylecie - 10.07.2018 / 12:40, *..dynamic.chello.pl

Bracia, wszyscy na biało i jedziemy z nimi!
Wiadomo, sezon wakacyjny, ludzie w rozjazdach, są wydatki, ale bez jaj, 40 zł to nie aż tak dużo, a już tym bardziej dużo to nie jest 5000 osób żeby zająć cały dół, czyli żeby Żyleta chociaż na chwilę wróciła na swoje stare miejsce! :)
Legia Mistrz!

odpowiedz
Daniel - 10.07.2018 / 11:16, *..static.ip.netia.com.pl

Kwadrans po 11 a biletów dalej nie można kupić

odpowiedz
Ludzik - 10.07.2018 / 11:14, *..static.ip.netia.com.pl

Będzie.
Zacznie się od meczu o superpuchar

odpowiedz
obcykany - 10.07.2018 / 11:13, *..dynamic.chello.pl

Na sopcaście zawsze jest to i teraz na pewno będzie, dlaczego miałoby nie być?

odpowiedz
zorientowany - 10.07.2018 / 09:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Na meczyki.pl jest transmisja, takze nie siejcie fermentu!

odpowiedz
Do redakcji - 10.07.2018 / 09:11, *..56.ipv4.supernova.orange.pl

Czy będzie kolejna edycja konkursu KOPA?

odpowiedz
(L) - 10.07.2018 / 07:16, *..ilabs.pl

Ludzie ruszcie dooopy na Arke.
Wstyd!


Podwója korona a stadion pusty!

Obyście nie doczekali posuchy z lat ITI gdzie było pusto i szaro!

odpowiedz
Do obcykany - 10.07.2018 / 06:28, *..play-internet.pl

Tak będzie.......w wersji tekstowej
Jak nie ma sygnału TV to nie ma

odpowiedz
Cult⚽️Mistrz 93 - 10.07.2018 / 00:03, *..82

Cult⚽️Legia, 93, 07.07.2018 13:46 - *.118

Brakuje czegoś magicznego zaczym oszalejá tłumy,Darku Mioduski czas zatrudnić kibicòw do zarzádu I sztabu szkoleniowego,przeciesz to wszysko jest dla nas,bez nas was nie ma

odpowiedz
obcykany - 09.07.2018 / 23:04, *..dynamic.chello.pl

Meczyk będzie na pewno na kanale sopcast, pozdrawiam :)

odpowiedz
!(L)! - 09.07.2018 / 22:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Remy Astiz Wieteska Hlousek
Mączyński Philipps
Szymański Cafu Hamalainen
Kante

odpowiedz
Ph - 09.07.2018 / 21:44, *..dynamic-ra-09.vectranet.pl

Nie można na youtubie bo prawa do transmisji ma uefa. Ale może jakiś bukmacher ma transmisje? Wie ktoś coś?

odpowiedz
do PYTANIE - 09.07.2018 / 21:31, *..dynamic.chello.pl

Niestety irlandzki klub nie produkuje wogóle sygnału tv

Jak nikt z kibiców na fejsie nie puści czegokolwiek to nic nie zobaczymy

odpowiedz
Pytanie - 09.07.2018 / 21:16, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

Witam. Mam pytanie. Co stoi na przeszkodzie zorganizowania transmisji internetowej z Irlandii podobnej do tej ze sparingu z Rumunami? Czy to kwestie techniczne, czy może prawa do transmisji są zastrzeżone? Dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam.

odpowiedz
1909 - 09.07.2018 / 21:02, *..promax.media.pl

lala la la la fuck uefa... ufa mafia

odpowiedz
barti91 - 09.07.2018 / 20:57, *..tktelekom.pl

Najpierw w sobotę idziemy po Superpuchar ! Czas go wreszcie po 10 latach zdobyć !

odpowiedz
(L) - 09.07.2018 / 20:08, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Proszę poprawić literówkę" To kara jaką w ubiegłym sroku" oby to nie by zły omen przed spotkaniem.
A tak na poważnie tylko zwycięstwo......

odpowiedz
Legia UK - 09.07.2018 / 20:07, *..dab.02.net

Żyleta wraca do korzeni

odpowiedz