fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Arką

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Trwa sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar Polski, który zostanie rozegrany w sobotę 14 lipca o godzinie 20:00. Wejściówki na spotkanie Legii z Arką kosztują 10 i 15 złotych dla posiadaczy abonamentów oraz 5 złotych więcej dla osób bez karnetu na sezon 2018/19. Spotkanie będzie transmitowane na antenach Polsat Sport i Super Polsat.

Wejściówki można nabywać także w kasach przy Łazienkowskiej 3. W dniach 12-13 lipca (czwartek-piątek), kasy będą otwarte w godzinach 8:00 - 21:00, a w dniu meczu kasy klubu oraz POK czynne będą od 8:00. Bilety kupować można również w Strefie Kibica w CH M1 w Markach (poniedziałek - niedziela 11:00 - 20:00) oraz w Jankach (poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00 i pracujące niedziele 9:00 - 20:00).

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej (5 zł). Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

Junior - 11.07.2018 11:59:15, *.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy będzie arka czy ma zakaz za finał pp?

mynyk - 11.07.2018 12:31:07, *.46.ip.sptelek.com.pl

Transmisja również na kanale Super Polsat poz.43 nc+

w - 11.07.2018 12:34:36, *.net-serwis.pl

mecz bez gości

KIBIC - 11.07.2018 13:15:19, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ludzie ogarnijcie się

Podwójna korona a stadion pustswy


Wstyd kibicu sukcesu

! - 11.07.2018 13:35:44, *.static.chello.pl

wszyscy na mecz !

barti91 - 11.07.2018 13:43:09, *.tktelekom.pl

Na wschodnia ładnie schdzą bilety. Kumaci z Zylety cos szwankuja tylko :)

Kazimierski Jacek - 11.07.2018 13:47:32, *.play-internet.pl

Rozumiem, że jak Arka wygra to dekoracja odbędzie się w Gdyni? Jak wszyscy to wszyscy, teraz takie zwyczaje powinny zapanować wszędzie. Może i na mistrzostwach świata FIFA skopiuje polskie zwyczaje, po co drażnić Putina i rosyjskie społeczeństwo?

do Kibic - 11.07.2018 14:02:00, *.50

Sam się ogarnij

Okres wakacyjny itd - wiadomo że frekwencja będzie marna

qwert - 11.07.2018 14:26:22, *.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

czy na trybunie rodzinnej obowiązuje siadanie w miejscu zakupionym na bilecie? czy jest tak jak na żylecie siada się gdzie się chce ?

do KIBIC - 11.07.2018 14:40:22, *.play-internet.pl

Ogarnij się chłopie, są wakacje, nie wszyscy siedzą na rejonie.
Po za tym kibic sukcesu przychodzi tylko wtedy kiedy są osiągnięcia, a w tym roku były. Jak sam piszesz podwójna korona to raczej powinni przychodzić ci od sukcesu, a skoro nawet ich nie ma to przeczysz sam sobie KIBICU.

Do powyżej - 11.07.2018 14:53:02, *.dynamic.gprs.plus.pl

Sezon wakacyjny...
Kpisz czy udajesz ze deszcz pada?

Rok temu sezon wakacyjny superpuchar komplet
Astana sezon wakacyjny prawie komplet
Celtic jak wyżej


Kibice sukcesu czy kibice LEGII???

@qwert - 11.07.2018 14:54:07, *.elartnet.pl

Ja siadam na dupie. A co masz napisane na bilecie? Numery lotto czy nr sektora, miejsca i rzedu?

Do qwert - 11.07.2018 15:21:06, *.centertel.pl

Na trybunie rodzinnej siadasz na wlasnej dupie w miejscu oznaczonym na bilecie.

do qwert - 11.07.2018 15:40:40, *.90

tak jak na bilecie

bilety na Żyletę z Cork - 11.07.2018 22:11:20, *.dynamic.gprs.plus.pl

a dlaczego nie można kupić biletów na Żyletę na mecz z Cork.
mamy jakiś zakaz? bo już się pogubiłem...

(L) - 11.07.2018 23:09:29, *.ilabs.pl

Heh nie ma co.
Odpowiedź grzeczna i fachowa. Pozazdrościć klasy