fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Arką

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trwa sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar Polski, który zostanie rozegrany w sobotę 14 lipca o godzinie 20:00. Wejściówki na spotkanie Legii z Arką kosztują 10 i 15 złotych dla posiadaczy abonamentów oraz 5 złotych więcej dla osób bez karnetu na sezon 2018/19. Spotkanie będzie transmitowane na antenach Polsat Sport i Super Polsat.

Wejściówki można nabywać także w kasach przy Łazienkowskiej 3. W dniach 12-13 lipca (czwartek-piątek), kasy będą otwarte w godzinach 8:00 - 21:00, a w dniu meczu kasy klubu oraz POK czynne będą od 8:00. Bilety kupować można również w Strefie Kibica w CH M1 w Markach (poniedziałek - niedziela 11:00 - 20:00) oraz w Jankach (poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00 i pracujące niedziele 9:00 - 20:00).

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej (5 zł). Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.