Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Czwartek, 12 lipca 2018 r. godz. 08:52

1. runda eliminacyjna Ligi Mistrzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Za nami mecze 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Legia wygrała z Cork City FC 1-0. W spotkaniu potencjalnych rywali legionistów w kolejnej rundzie górą Spartak Trnava, ale wynik tej rywalizacji nie jest jeszcze przesądzony. Sporym zaskoczeniem było zwycięstwo Suduvy Marijampole 3-1 nad APOEL-em Nikozja. Rosenborg niespodziewanie przegrał w Reykjaviku z Valurem 0-1.

Rewanże odbędą się 17 i 18 lipca.

1. runda eliminacyjna LM:

Torpedo Kutaisi 2-1 Sheriff Tiraspol
Flora Tallin 1-4 Hapoel Beer Szewa
Football 1991 Dudelange 1-1 Videoton
Alaszkert Erewan 0-3 Celtic Glasgow
Vikingur 1-2 HJK Helsinki
FK Shkendija Tetovo 5-0 The New Saints FC
Cork City FC 0-1 Legia Warszawa
Drita Gnjilane 0-3 Malmo FF
FK Astana 1-0 FK Sutjeska
Suduva Marijampole 3-1 APOEL Nikozja
Spartaks Jurmala 0-0 Crvena zvezda Belgrad
Spartak Trnava 1-0 HSK Zrinjski Mostar
Łudogorec Razgrad 7-0 Crusaders FC
FK Kukesi 0-0 Valetta FC
NK Olimpija Lublana 0-1 Karabach Agdam
Valur Reykjavik 1-0 Rosenborg Trondheim

Terminarz i wyniki



Komentarze: (41)

(L), 10.07.2018 09:13:30 - *.centertel.pl

Czy jakaś transmisja w tv będzie ?

Kristof, 10.07.2018 09:18:10 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Cork-Legia 0:5.Najlepiej w pierwszym meczu zapewnic sobie dobra zaliczke,by na rewanz byc spokojnym.

(L), 10.07.2018 09:25:02 - *.centertel.pl

Czy klub na swoim kanale yt będzie próbował prowadzić transmisje z meczu ?

Witkacy , 10.07.2018 09:25:54 - *.centertel.pl

Redakcjo będzie konkurs "Wygraj Kopać?

LW, 10.07.2018 09:34:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walczymy ! LEGIA !!!

LW , 10.07.2018 09:36:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cork City 0-2 LEGIA . LEGIA !!!

MISTRZ2006, 10.07.2018 09:37:10 - *.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A gdzie będzie można obejrzeć mecz...???
Polsat wykupił prawa do europejskich rozgrywek i gdzie mecz Legii pokażą...???

Mpp1986 , 10.07.2018 09:38:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dramatyczne jest to że rozpoczynamy walkę o europuchary w trakcie gdy kibice poważnych lig pasjonują się mundialem...

Lukas, 10.07.2018 09:48:09 - *.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

TORPEDO KUTAISI rządzi ;)

KuchyKING!!!, 10.07.2018 09:48:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Gramy z Korkami, także musimy ich rozjechać.
Korki City - Legia 0:5 3xKuchy King 1xHamalajnen 1xPaskwato.

Asd, 10.07.2018 09:49:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"Jeden z tych zespołów będzie rywalem legionistów w 2. rundzie eliminacyjnej"
Chyba potencjalnym rywalem.

Hiszpan, 10.07.2018 09:51:26 - *.24

Niech będzie Zrninski i jak w 2016 LM

Saska Kępa (L), 10.07.2018 09:54:43 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co prawda kilku kluczowych na nadchodzący sezon zawodników ma nie zagrać i ten mecz jest jedną wielką niewiadomą. Zresztą nawet gdyby dzisiaj coś nie wypaliło zawsze jest rewanż u nas. Natomiast co do naszego, krajowego podwórka, to szeroka kadra (i zaplecze jakim nasza Legia dysponuje) z atakiem Kante-Carlitos teoretycznie powinna spowodować, że naszą - pożal się Boże - Ekstraklasę nasi powinni wciągnąć nosem i już na 6-7 kolejek przed końcem rozgrywek kwestia tytułu mistrzowskiego powinna być rozstrzygnięta. Uwzględniając jak "wzmacniały" się inne kluby Ekstraklasowe i jaki potencjał prezentują tak powinno być. Wątpliwości zaczynają się, gdy postawione zostaje pytanie: czy Kante, Carlitos i inni wystarczą na Ligę Mistrzów? Obawiam się, że nie. Obym się mylił.

Fred, 10.07.2018 10:25:51 - *.centertel.pl

Na start przegrana

warsiawiak, 10.07.2018 10:40:38 - *.internetdsl.tpnet.pl

Mistrz kraju walczy o Ligę Mistrzów i żadna polska tv nie będzie tego transmitować. To jest kwintesencja naszego pięknego kraju i zarazem jego definicja.

SKARGADOUEFA, 10.07.2018 10:59:43 - *.centertel.pl

WSTYD !!! ELIMINACJE LIGI MISTRZÓW I NIE POKAZUJE TEGO ŻADNA TELEWIZJA !!! POWINNA BYĆ SKARGA DO UEFA NA IRLANDZYKÓW ŻE TRANSMISJI BRAK !

Ludzik, 10.07.2018 11:16:27 - *.static.ip.netia.com.pl

@MISTRZ2006
Polsat ma transmitować chyba dopiero od 4 rundy

GOREFEST, 10.07.2018 11:28:36 - *.play-internet.pl

Ciekawa sprawa, choć Irlandczycy to półzawodowcy to jeszcze nigdy z nimi nie wygraliśmy u siebie, a dwa razy ratowaliśmy remis w ostatnich minutach na Ł3. Czy to z naszą ligową piłką jest aż tak źle, że mistrz Polski prawie przegrywa u siebie z amatorskim Dundalk czy St. Patrick?

H0L0GR4M, 10.07.2018 12:09:35 - *.srsk.kielce.pl

Weźcie zorganizujcie jakiegoś streama na youtube z meczykiem !! :) :D

H0L0GR4M, 10.07.2018 13:26:07 - *.srsk.kielce.pl

http://www.sport.pl/sport/7,144964,23655047,cork-city-legia-warszawa-transmisja-meczu-w-telewizji-i-na.html

a więc jednak transmisja będzie !!
pozdro braciakii (L)

Wolfik, 10.07.2018 14:48:40 - *.dynamic.mm.pl

@warsiawiak: Poważna gra o LM zaczyna się od 4-ej rundy. Nikogo nie interesują przedbiegi (może poza Nami - kibicami Legii) zwłaszcza w czasie trwania półfinałów MŚ. Może się komuś to nie podobać, ale takie są realia.

Legionista, 10.07.2018 17:39:25 - *.226

Ten mecz nie będzie łatwy bo oni grają piłkę Angielską czyli fizyczna gra i piłka do przodu. Obecny trener osiągnął z nimi największe sukcesy i pracuje od 2013.... Co u nas było już 8 trenerów..... Ale na pewno wygramy - 2:0, 2:1 lub 1:0 :) A u nas wygramy 2:0 :D Następna runda będzie trudniejsza.. Spartak Trnawa z Radoslavem Latalem który był trenerem Piasta.. lub Zrinjski Mostar z Ante Mise... Lepiej chyba dostać Spartaka Trnawa ;)

Warszawiak do warszawiak, 10.07.2018 21:11:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zanim zaczniesz skamlec to się dowiedz najpierw dlaczego nie będzie transmisji. Mecz jest w IRLANDII i to oni rozdają karty jezeli chodzi o sygnał telewizyjny. Jeżeli brak transmisji ma świadczyć o jakimś kraju to na pewno nie o naszym. A te kwitesencje i definicje świadczą tylko, że na lekcji to moze i byłeś, ale nic nie zrozumiałeś.

eth, 11.07.2018 00:12:59 - *.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oby za 2 tygodnie dwumecz z Bośniakami. Z trójkę im może w dwumeczu strzelimy, ale Trnava... dużo gorzej dla Legii.

Skandal!!!, 11.07.2018 07:55:47 - *.251

@Gorefest Dundalk i Cork to zespoly zawodowe, a nie polamatorskie...

jjojjo, 11.07.2018 19:56:50 - *.dynamic.chello.pl

APOEL przerżnął 3-1 na Litwie. Szkoda że strzelili w końcówce tą jedną bramkę bo przy 3-0 już byłoby niemal pewne że mogą odpaść, a tak pewnie odrobią u siebie. Ale jakby nie odrobili to już przybliża Legię do ew rozstawienia w ostatniej, decydującej rundzie jakby tak ktoś jeszcze wyżej notowany się potknął po drodze ;-)

Matt, 12.07.2018 00:15:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rosenborg też dostał w tytę, a Karabach miał zacięty mecz - 1:0 i obie drużyny kończyły w 10.

do jojo, 12.07.2018 09:28:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikt wiecej i tak sie nie potknie, bo Ludogorets gra z Videotonem, a Celtic z islandczykami lub Rosenborgiem.

Nikozja, 12.07.2018 09:37:21 - *.t4u.pl

Bramka w doliczonym, z perspektywy lipcowego cypryjskiego klimatu, może być na miarę awansu.

Do do jojo, 12.07.2018 09:42:54 - *.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale zawsze Celtik moze odpasc w 3 rundzie. Nie musza juz w nastepnej.

Wiślak, 12.07.2018 10:02:42 - *.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

KIBICE WISŁY KRAKÓW
Chcielibyśmy tą drogą złożyć serdeczne podziękowanie CWKS LEGII WARSZAWA i wszystkim jej kibicom którzy z wielkim zaangażowaniem i empatią wnoszą natychmiastową pomoc dla naszego klubu. Wielkie uznanie i wdzięczność kierujemy do Was, bo zupełnie niespodziewanie spotkaliśmy się naprawdę ze szczerą życzliwością i niezwłoczną reakcją z Waszej strony. DZIĘKUJEMY!!!

Arturqwe, 12.07.2018 10:56:24 - *.centertel.pl

O co z tą pomocą chodzi?

Maryjan, 12.07.2018 12:12:11 - *.play-internet.pl

Jak o co chodzi? Darek szefunio zgodzil sie uzyczyc stadion Legii dla wislakow. Tyle w temacie.

@maryjan, 12.07.2018 13:47:09 - *.static.ip.netia.com.pl

Ale pierdzielisz głupoty...

@do jojo, 12.07.2018 14:16:27 - *.dynamic.chello.pl

Jest jeszcze III runda...

Rambo, 12.07.2018 14:50:16 - *.centertel.pl

Czyli jeśli to prawda to pewnie część rozliczenia za Carlitosa

Ludzik, 12.07.2018 15:06:04 - *.centertel.pl

@Maryjan
Ale ty jestes gluuuupiiii....

Kacperek, 12.07.2018 15:44:41 - *.dynamic.chello.pl

Ile druzyn musi przegrac zeby Legia byla rozstawiona w 4 rundzie i jakie to druzyny ?

Do Kacperek, 12.07.2018 16:34:05 - *.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

2 drużyny. PSV zaczyna od IV rundy. Poza tym Ludogorets, Salzburg, Celtic, APOEL. Tylko 4 drużyny beda rozstawione, my jestesmy na 6 miejscu

wasam82, 12.07.2018 17:29:52 - *.centertel.pl

2 drużyny. PSV, Apoel, Salzburg, Celtic i Łudogorec są wyżej od nas w rankingu.
http://www.90minut.pl/news/286/news2860464-Europejskie-puchary-2018-2019---symulacja.html

Matt, 12.07.2018 23:52:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie skreślajcie za szybko Cypryjczyków. 2:0 u siebie nie jest nieosiągalne. Zwłaszcza jak będzie śródziemnomorski upał.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.