fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transmisja z meczu na klubowym Facebooku

Woytek

Legia Warszawa poinformowała, że w porozumieniu z Cork City, który posiada prawa do transmisji meczu 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, przeprowadzi video relację z Irlandii na klubowym Facebooku. Nie należy jednak spodziewać się fajerwerków, ponieważ możliwości techniczno-sieciowe na stadionie są mocno ograniczone.


"Pomimo naszych starań mogą wystąpić problemy techniczne w trakcie relacji. Prosimy wszystkich kibiców o wyrozumiałość" - informują mistrzowie Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

obcykany - 10.07.2018 13:51:27, *.dynamic.chello.pl

Na sopcaście też będzie :)

Adam - 10.07.2018 13:55:59, *.centertel.pl

Na sopcascie nie bedzie.
Jedyny sygnał wypuści Legia na facrbooku.

Przyznaję,ze to zajebisty ruch.

Jest na pewno wielu jak ja , ktorzy chcą mecz obejrzeć.


Serio ostatnio nasze wszystkie sprawy w klubie zaczynają wyglądać na poziomie.

Bear - 10.07.2018 13:56:43, *.180.ipv4.supernova.orange.pl

XXI wiek, rozgrywki LM, co prawda tylko eliminacje... i nie ma normalnej transmisji chociaż w internecie.
Tylko trzeba robić jakieś cuda przez facebooka.
Masakra.

dag - 10.07.2018 14:00:10, *.static.chello.pl

Irlandczycy mają u siebie też mieć stream

Niznnik - 10.07.2018 14:09:19, *.7.14.207

może na Irlandzkim RTE2 będzie pokazane,mówie może

Ding - 10.07.2018 14:11:47, *.play-internet.pl

Kto komentuje? Cała śmietanka jest na mundialu, a Smokowski i Twarowski mają zakaz konkurencji.

Mdread - 10.07.2018 14:18:53, *.200-8-86.mobile.virginm.net

Walic world cup. Tylko Legia

Jasio - 10.07.2018 14:21:53, *.dynamic.telkab.pl

Ciekawe kto poprowadzi studio przedmeczowe? Oby nie Kurzajewski.

olo - 10.07.2018 14:25:03, *.centertel.pl

Nie ma co płakać na tym poziomie,to i tak sukces
https://www.corkcityfc.ie/home/

M@c - 10.07.2018 14:36:22, *.dynamic.chello.pl

Lepszy rydz niż nic:)

Wanaś - 10.07.2018 14:48:12, *.151.ipv4.supernova.orange.pl

Qrwa muszę byc na fejsfaku lewackim żeby obejrzeć mecz Kochanej Drużyny. Tia . 21 wiek. Za stary jestem na fb.

Kruszyna - 10.07.2018 15:57:52, *.7

https://www.youtube.com/watch?v=cPY6E_QxHQE

K - 10.07.2018 15:59:29, *.bas512.cwt.btireland.net

Bracia nie wiem czy to pyknie ale warto sprawdzić znalazłem to przed chwilą http://skysports.pro/75506-cork-city-legia-10-jul-2018-1845-utc.html

Zbiórka? - 10.07.2018 16:02:33, *.6

Ktoś może wie o której i gdzie zbiórka w Cork?

Tutti Frutti - 10.07.2018 16:41:08, *.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panowie nie róbcie sobie jaj z poważnego tematu. Legia pyknie patalachow 3:0, następnie rewanż pro forma i jedziemy dalej.
PS. Kibicuję w tym meczu Belgii. Niby Ofoe nie gra, bo za słaby, ale z Belgii;) Jutro do przodu Anglia. Oby. Jak nie to w finale będę kibicował każdemu, byle nie Francuzom.

ludzik - 10.07.2018 17:03:23, *.static.ip.netia.com.pl

pieprzyc ofoe

Dickson Chotowski - 10.07.2018 17:24:05, *.range86-158.btcentralplus.com

Fuck f**ebook !!

Adam Wlochy - 10.07.2018 17:34:01, *.dynamic-ra-11.vectranet.pl

jak taki cywilizowany kraj nie ma w XXI internetu w porzadnej rozdzielczosci?!

lasuch - 10.07.2018 17:41:23, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

WITAM.MAM PYTANIE.TRZEBA MIEC KONTO NA FEJSIE ABY OBEJZEC

flotta - 10.07.2018 17:47:35, *.centertel.pl

@lasuch
Wystarczy jak masz w banku

Cork - 10.07.2018 18:01:58, *.dynamic.chello.pl

Jeśli 7egia przegra, czeka ją łatwiejsza droga do Ligi Europy, bo przegranemu polsko-irlandzkiego starcia trafił się wolny los - zagra od razu w III rundzie eliminacji.

eth - 10.07.2018 18:28:11, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Cork, Lepiej nie odpaść, bo w eliminacjach Ligi Europy, powiedzmy w 3 rundzie, możemy trafić na dużo trudniejszych rywali niż w tej samej rundzie el LM, nie mówiąc już o play-offach :)

Arek - 10.07.2018 18:52:18, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

qurrrrrrva, facebooka nie mam. Jednak wykminić coś tam spróbuje.

Do Cork - 10.07.2018 19:04:35, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzban nawet jak pelny to głupi hihihi

Krzeszczu - 10.07.2018 19:45:10, *.cust.bredband2.com

@ olo: Dzieki za linka. Bylem, sprawdzilem, bedzie tam transmisja.
Jeszcze raz, dzieki!

Piotrek - 10.07.2018 19:48:09, *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

stronka wiz1(kropka)net i tam macie transmisję.

kiciu - 10.07.2018 20:37:31, *.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Da się oglądać na:
https://mycujoo.tv/video/cork-city-fc?id=21866
szału nie ma ale zawsze coś

Snah - 10.07.2018 20:40:11, *.static.se.brinet.se

Link?