fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transmisja z meczu na klubowym Facebooku

Woytek

Legia Warszawa poinformowała, że w porozumieniu z Cork City, który posiada prawa do transmisji meczu 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, przeprowadzi video relację z Irlandii na klubowym Facebooku. Nie należy jednak spodziewać się fajerwerków, ponieważ możliwości techniczno-sieciowe na stadionie są mocno ograniczone.


"Pomimo naszych starań mogą wystąpić problemy techniczne w trakcie relacji. Prosimy wszystkich kibiców o wyrozumiałość" - informują mistrzowie Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Snah - 10.07.2018 / 20:40, *..static.se.brinet.se

Link?

odpowiedz
kiciu - 10.07.2018 / 20:37, *..117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Da się oglądać na:
https://mycujoo.tv/video/cork-city-fc?id=21866
szału nie ma ale zawsze coś

odpowiedz
Piotrek - 10.07.2018 / 19:48, *..165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

stronka wiz1(kropka)net i tam macie transmisję.

odpowiedz
Krzeszczu - 10.07.2018 / 19:45, *..cust.bredband2.com

@ olo: Dzieki za linka. Bylem, sprawdzilem, bedzie tam transmisja.
Jeszcze raz, dzieki!

odpowiedz
Do Cork - 10.07.2018 / 19:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzban nawet jak pelny to głupi hihihi

odpowiedz
Arek - 10.07.2018 / 18:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

qurrrrrrva, facebooka nie mam. Jednak wykminić coś tam spróbuje.

odpowiedz
eth - 10.07.2018 / 18:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@Cork, Lepiej nie odpaść, bo w eliminacjach Ligi Europy, powiedzmy w 3 rundzie, możemy trafić na dużo trudniejszych rywali niż w tej samej rundzie el LM, nie mówiąc już o play-offach :)

odpowiedz
Cork - 10.07.2018 / 18:01, *..dynamic.chello.pl

Jeśli 7egia przegra, czeka ją łatwiejsza droga do Ligi Europy, bo przegranemu polsko-irlandzkiego starcia trafił się wolny los - zagra od razu w III rundzie eliminacji.

odpowiedz
flotta - 10.07.2018 / 17:47, *..centertel.pl

@lasuch
Wystarczy jak masz w banku

odpowiedz
lasuch - 10.07.2018 / 17:41, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

WITAM.MAM PYTANIE.TRZEBA MIEC KONTO NA FEJSIE ABY OBEJZEC

odpowiedz
Adam Wlochy - 10.07.2018 / 17:34, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

jak taki cywilizowany kraj nie ma w XXI internetu w porzadnej rozdzielczosci?!

odpowiedz
Dickson Chotowski - 10.07.2018 / 17:24, *..range86-158.btcentralplus.com

Fuck f**ebook !!

odpowiedz
ludzik - 10.07.2018 / 17:03, *..static.ip.netia.com.pl

pieprzyc ofoe

odpowiedz
Tutti Frutti - 10.07.2018 / 16:41, *..9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panowie nie róbcie sobie jaj z poważnego tematu. Legia pyknie patalachow 3:0, następnie rewanż pro forma i jedziemy dalej.
PS. Kibicuję w tym meczu Belgii. Niby Ofoe nie gra, bo za słaby, ale z Belgii;) Jutro do przodu Anglia. Oby. Jak nie to w finale będę kibicował każdemu, byle nie Francuzom.

odpowiedz
Zbiórka? - 10.07.2018 / 16:02, *..6

Ktoś może wie o której i gdzie zbiórka w Cork?

odpowiedz
K - 10.07.2018 / 15:59, *..bas512.cwt.btireland.net

Bracia nie wiem czy to pyknie ale warto sprawdzić znalazłem to przed chwilą http://skysports.pro/75506-cork-city-legia-10-jul-2018-1845-utc.html

odpowiedz
Kruszyna - 10.07.2018 / 15:57, *..7

https://www.youtube.com/watch?v=cPY6E_QxHQE

odpowiedz
Wanaś - 10.07.2018 / 14:48, *..151.ipv4.supernova.orange.pl

Qrwa muszę byc na fejsfaku lewackim żeby obejrzeć mecz Kochanej Drużyny. Tia . 21 wiek. Za stary jestem na fb.

odpowiedz
M@c - 10.07.2018 / 14:36, *..dynamic.chello.pl

Lepszy rydz niż nic:)

odpowiedz
olo - 10.07.2018 / 14:25, *..centertel.pl

Nie ma co płakać na tym poziomie,to i tak sukces
https://www.corkcityfc.ie/home/

odpowiedz
Jasio - 10.07.2018 / 14:21, *..dynamic.telkab.pl

Ciekawe kto poprowadzi studio przedmeczowe? Oby nie Kurzajewski.

odpowiedz
Mdread - 10.07.2018 / 14:18, *..200-8-86.mobile.virginm.net

Walic world cup. Tylko Legia

odpowiedz
Ding - 10.07.2018 / 14:11, *..play-internet.pl

Kto komentuje? Cała śmietanka jest na mundialu, a Smokowski i Twarowski mają zakaz konkurencji.

odpowiedz
Niznnik - 10.07.2018 / 14:09, *..7.14.207

może na Irlandzkim RTE2 będzie pokazane,mówie może

odpowiedz
dag - 10.07.2018 / 14:00, *..static.chello.pl

Irlandczycy mają u siebie też mieć stream

odpowiedz
Bear - 10.07.2018 / 13:56, *..180.ipv4.supernova.orange.pl

XXI wiek, rozgrywki LM, co prawda tylko eliminacje... i nie ma normalnej transmisji chociaż w internecie.
Tylko trzeba robić jakieś cuda przez facebooka.
Masakra.

odpowiedz
Adam - 10.07.2018 / 13:55, *..centertel.pl

Na sopcascie nie bedzie.
Jedyny sygnał wypuści Legia na facrbooku.

Przyznaję,ze to zajebisty ruch.

Jest na pewno wielu jak ja , ktorzy chcą mecz obejrzeć.


Serio ostatnio nasze wszystkie sprawy w klubie zaczynają wyglądać na poziomie.

odpowiedz
obcykany - 10.07.2018 / 13:51, *..dynamic.chello.pl

Na sopcaście też będzie :)

odpowiedz