Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 10 lipca 2018 r. godz. 13:49

Transmisja z meczu na klubowym Facebooku

Woytek

Legia Warszawa poinformowała, że w porozumieniu z Cork City, który posiada prawa do transmisji meczu 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, przeprowadzi video relację z Irlandii na klubowym Facebooku. Nie należy jednak spodziewać się fajerwerków, ponieważ możliwości techniczno-sieciowe na stadionie są mocno ograniczone.


"Pomimo naszych starań mogą wystąpić problemy techniczne w trakcie relacji. Prosimy wszystkich kibiców o wyrozumiałość" - informują mistrzowie Polski.



Komentarze: (28)

obcykany, 10.07.2018 13:51:27 - *.dynamic.chello.pl

Na sopcaście też będzie :)

Adam, 10.07.2018 13:55:59 - *.centertel.pl

Na sopcascie nie bedzie.
Jedyny sygnał wypuści Legia na facrbooku.

Przyznaję,ze to zajebisty ruch.

Jest na pewno wielu jak ja , ktorzy chcą mecz obejrzeć.


Serio ostatnio nasze wszystkie sprawy w klubie zaczynają wyglądać na poziomie.

Bear, 10.07.2018 13:56:43 - *.180.ipv4.supernova.orange.pl

XXI wiek, rozgrywki LM, co prawda tylko eliminacje... i nie ma normalnej transmisji chociaż w internecie.
Tylko trzeba robić jakieś cuda przez facebooka.
Masakra.

dag, 10.07.2018 14:00:10 - *.static.chello.pl

Irlandczycy mają u siebie też mieć stream

Niznnik, 10.07.2018 14:09:19 - *.7.14.207

może na Irlandzkim RTE2 będzie pokazane,mówie może

Ding, 10.07.2018 14:11:47 - *.play-internet.pl

Kto komentuje? Cała śmietanka jest na mundialu, a Smokowski i Twarowski mają zakaz konkurencji.

Mdread, 10.07.2018 14:18:53 - *.200-8-86.mobile.virginm.net

Walic world cup. Tylko Legia

Jasio, 10.07.2018 14:21:53 - *.dynamic.telkab.pl

Ciekawe kto poprowadzi studio przedmeczowe? Oby nie Kurzajewski.

olo, 10.07.2018 14:25:03 - *.centertel.pl

Nie ma co płakać na tym poziomie,to i tak sukces
https://www.corkcityfc.ie/home/

M@c, 10.07.2018 14:36:22 - *.dynamic.chello.pl

Lepszy rydz niż nic:)

Wanaś, 10.07.2018 14:48:12 - *.151.ipv4.supernova.orange.pl

Qrwa muszę byc na fejsfaku lewackim żeby obejrzeć mecz Kochanej Drużyny. Tia . 21 wiek. Za stary jestem na fb.

Kruszyna, 10.07.2018 15:57:52 - *.7

https://www.youtube.com/watch?v=cPY6E_QxHQE

K, 10.07.2018 15:59:29 - *.bas512.cwt.btireland.net

Bracia nie wiem czy to pyknie ale warto sprawdzić znalazłem to przed chwilą http://skysports.pro/75506-cork-city-legia-10-jul-2018-1845-utc.html

Zbiórka?, 10.07.2018 16:02:33 - *.6

Ktoś może wie o której i gdzie zbiórka w Cork?

Tutti Frutti, 10.07.2018 16:41:08 - *.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panowie nie róbcie sobie jaj z poważnego tematu. Legia pyknie patalachow 3:0, następnie rewanż pro forma i jedziemy dalej.
PS. Kibicuję w tym meczu Belgii. Niby Ofoe nie gra, bo za słaby, ale z Belgii;) Jutro do przodu Anglia. Oby. Jak nie to w finale będę kibicował każdemu, byle nie Francuzom.

ludzik, 10.07.2018 17:03:23 - *.static.ip.netia.com.pl

pieprzyc ofoe

Dickson Chotowski, 10.07.2018 17:24:05 - *.range86-158.btcentralplus.com

Fuck f**ebook !!

Adam Wlochy, 10.07.2018 17:34:01 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl

jak taki cywilizowany kraj nie ma w XXI internetu w porzadnej rozdzielczosci?!

lasuch, 10.07.2018 17:41:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

WITAM.MAM PYTANIE.TRZEBA MIEC KONTO NA FEJSIE ABY OBEJZEC

flotta, 10.07.2018 17:47:35 - *.centertel.pl

@lasuch
Wystarczy jak masz w banku

Cork, 10.07.2018 18:01:58 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli 7egia przegra, czeka ją łatwiejsza droga do Ligi Europy, bo przegranemu polsko-irlandzkiego starcia trafił się wolny los - zagra od razu w III rundzie eliminacji.

eth, 10.07.2018 18:28:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Cork, Lepiej nie odpaść, bo w eliminacjach Ligi Europy, powiedzmy w 3 rundzie, możemy trafić na dużo trudniejszych rywali niż w tej samej rundzie el LM, nie mówiąc już o play-offach :)

Arek, 10.07.2018 18:52:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

qurrrrrrva, facebooka nie mam. Jednak wykminić coś tam spróbuje.

Do Cork, 10.07.2018 19:04:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzban nawet jak pelny to głupi hihihi

Krzeszczu, 10.07.2018 19:45:10 - *.cust.bredband2.com

@ olo: Dzieki za linka. Bylem, sprawdzilem, bedzie tam transmisja.
Jeszcze raz, dzieki!

Piotrek, 10.07.2018 19:48:09 - *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

stronka wiz1(kropka)net i tam macie transmisję.

kiciu, 10.07.2018 20:37:31 - *.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Da się oglądać na:
https://mycujoo.tv/video/cork-city-fc?id=21866
szału nie ma ale zawsze coś

Snah, 10.07.2018 20:40:11 - *.static.se.brinet.se

Link?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.