Sandro Kulenović zadebiutował w pierwszej drużynie Legii - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Debiuty Kulenovicia i Kante w Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Podczas meczu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Cork City FC w Legii Warszawa zadebiutowali Sandro Kulenović i Jose Kante. 18-letni Chorwat wszedł na boisko w 84. minucie w miejsce Kaspera Hamalainena i nie miał zbyt wiele czasu, by pokazać swoje umiejętności. Kulenović trafił do Legii latem 2016 r., ale grał w rezerwach stołecznego klubu. Sezon 2017/18 spędził na wypożyczeniu do juniorskiego zespołu Juventusu Turyn. Kante natomiast przeszedł do Legii latem z Wisły Płock.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Legionista - 12.07.2018 / 17:57, *..226

@Wolfik, zgadzam się z tobą :) W Legii brakuje takiego Vadisa Odjidja Ofoe lub młodego Radovicia :) Szymański ma potencjał żeby zostać takim rozgrywającym i ten sezon może być dla niego przełomowym.
@MarianoIT, Kante ma umiejętności, ale nie na poziomie Legii tylko takiej Wisły Płock! A Kulenović jest młodym piłkarzem który w juventusie ogromnie się rozwinął i jeżeli będzie się starał to pewnie wygra z Kante rywalizacje.

odpowiedz
DarceLi - 12.07.2018 / 09:14, *..ip-point.pl

Napastnikow mam na niezlym poziomie lub do tego poziomu aspirujacych...nam potrzeba ostatniego podania wiec panie Mioduski ciagnij pan do Legii Kurzawe dopuki jest wolnym zawodnikiem.

odpowiedz
MarianoIt - 12.07.2018 / 00:50, *..dynamic.chello.pl

Kante przegra rywaluzację z Kulenovicem? Widziałeś w ogóle jakieś mecze obu Panów?

odpowiedz
Wolfik - 12.07.2018 / 00:13, *..dynamic.mm.pl

@Legionista: Owszem, lepiej mieć 2-3 napastników niż ich nie mieć. Tyle, że napastnikom piłki trzeba dogrywać, a grając w poprzek lub do tyłu tego się zrobić nie da. Jeśli będziemy grać Nawałką, też nic z tego nie będzie. A porządnego rozgrywającego jak nie było, tak nie ma.

@Arek: Ot i mądrego miło posłuchać :).

odpowiedz
GCW - 11.07.2018 / 23:37, *..play-internet.pl

@Arek. Dobrze ze ty się znasz Areczku ;)

odpowiedz
Legionista - 11.07.2018 / 17:40, *..226

Jeżeli będziemy grali ustawieniem 3-5-2 to pewnie Kulenović razem z Carlitosem będą grali - Według mnie Kante przegra z nim rywalizacje! :) Jeszcze jak Niezgoda wróci to zjemy tą Ligę ;) Tylko czy to starczy na Ligę Mistrzów lub Ligę Europejską ? Oby!!

odpowiedz
Arek - 11.07.2018 / 17:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@gcw, jak Ty wyciągasz wnioski po jednym meczu i do tego pierwszym w sezonie to nic, tylko pogratulować znajomości tematu i poczucia humoru. Ciekawe, czy jak Ofoe grał pierwszy mecz w Legii też wyciągałeś podobne wnioski. I wcale nie mówię, że Kante nas wprowadzi do ligi mistrzów. Ja w ogóle z tą ligą mistrzów to bym spokój zalecał, bo niektórzy to już zaczynają odlatywać. Jak będzie le też będzie dobrze.

odpowiedz
Do Bear - 11.07.2018 / 16:55, *..adsl.inetia.pl

Dlatego psg zaplacilo za niego taki hajs a my nie mamy nawet kilkuset tysiecy :(

odpowiedz
Niestety - 11.07.2018 / 15:47, *..162

Mam nadzieję, że się mylę ale Pan Kulenovic to jeszcze za słaby jest :(.

odpowiedz
Bear - 11.07.2018 / 15:37, *..42.ipv4.supernova.orange.pl

A Mbappe ma lat 19 i jest jednym z najlepszych na mistrzostwach :)

odpowiedz
Ludzik - 11.07.2018 / 15:30, *..centertel.pl

Na pewno bardziej potrzebny niz wiecznie mlody i perpsektywistyczny Kopczynski czy nadworny blazen Jedrzejczyk

odpowiedz
GCW - 11.07.2018 / 14:54, *..play-internet.pl

Pierwszy psioczyłem na Kante i chyba mam rację. Zmienię zdanie o nim jak wprowadzi nas do LM ale na tle amatorów z Irlandii nic nie pokazał. Cieszy mnie natomiast fakt że Sandro zadebiutował. Jest to młody zawodnik warto na niego stawiać zwłaszcza z takimi ogórkowymi trolami z zielonej wyspy. Tylko Legia!!! Ps wiecie dla czego Polska na mundilu tak kiepsko się spisała? Bo nie było tam Kuchego! Kuchy King!!!

odpowiedz
olew - 11.07.2018 / 14:48, *..warszawa.vectranet.pl

Słaby jest, mimo że Chorwat.

odpowiedz
Daniel - 11.07.2018 / 14:38, *..centertel.pl

No zobaczymy. Niech sie ogrywa poki co

odpowiedz
Wukashi - 11.07.2018 / 13:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gral, jak kazdy inny piksel.

odpowiedz
krys008 - 11.07.2018 / 13:07, *..7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widziałem go w sparingach. Chciałbym się mylić, ale myślę, że Legia to zbyt wysokie progi. Może wypożyczenie i niech chłopak lapie minuty. W tym wieku musi grać.

odpowiedz