Sandro Kulenović zadebiutował w pierwszej drużynie Legii - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Debiuty Kulenovicia i Kante w Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Podczas meczu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Cork City FC w Legii Warszawa zadebiutowali Sandro Kulenović i Jose Kante. 18-letni Chorwat wszedł na boisko w 84. minucie w miejsce Kaspera Hamalainena i nie miał zbyt wiele czasu, by pokazać swoje umiejętności. Kulenović trafił do Legii latem 2016 r., ale grał w rezerwach stołecznego klubu. Sezon 2017/18 spędził na wypożyczeniu do juniorskiego zespołu Juventusu Turyn. Kante natomiast przeszedł do Legii latem z Wisły Płock.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

krys008 - 11.07.2018 13:07:07, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widziałem go w sparingach. Chciałbym się mylić, ale myślę, że Legia to zbyt wysokie progi. Może wypożyczenie i niech chłopak lapie minuty. W tym wieku musi grać.

Wukashi - 11.07.2018 13:58:17, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gral, jak kazdy inny piksel.

Daniel - 11.07.2018 14:38:45, *.centertel.pl

No zobaczymy. Niech sie ogrywa poki co

olew - 11.07.2018 14:48:18, *.warszawa.vectranet.pl

Słaby jest, mimo że Chorwat.

GCW - 11.07.2018 14:54:05, *.play-internet.pl

Pierwszy psioczyłem na Kante i chyba mam rację. Zmienię zdanie o nim jak wprowadzi nas do LM ale na tle amatorów z Irlandii nic nie pokazał. Cieszy mnie natomiast fakt że Sandro zadebiutował. Jest to młody zawodnik warto na niego stawiać zwłaszcza z takimi ogórkowymi trolami z zielonej wyspy. Tylko Legia!!! Ps wiecie dla czego Polska na mundilu tak kiepsko się spisała? Bo nie było tam Kuchego! Kuchy King!!!

Ludzik - 11.07.2018 15:30:43, *.centertel.pl

Na pewno bardziej potrzebny niz wiecznie mlody i perpsektywistyczny Kopczynski czy nadworny blazen Jedrzejczyk

Bear - 11.07.2018 15:37:16, *.42.ipv4.supernova.orange.pl

A Mbappe ma lat 19 i jest jednym z najlepszych na mistrzostwach :)

Niestety - 11.07.2018 15:47:41, *.162

Mam nadzieję, że się mylę ale Pan Kulenovic to jeszcze za słaby jest :(.

Do Bear - 11.07.2018 16:55:11, *.adsl.inetia.pl

Dlatego psg zaplacilo za niego taki hajs a my nie mamy nawet kilkuset tysiecy :(

Arek - 11.07.2018 17:29:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@gcw, jak Ty wyciągasz wnioski po jednym meczu i do tego pierwszym w sezonie to nic, tylko pogratulować znajomości tematu i poczucia humoru. Ciekawe, czy jak Ofoe grał pierwszy mecz w Legii też wyciągałeś podobne wnioski. I wcale nie mówię, że Kante nas wprowadzi do ligi mistrzów. Ja w ogóle z tą ligą mistrzów to bym spokój zalecał, bo niektórzy to już zaczynają odlatywać. Jak będzie le też będzie dobrze.

Legionista - 11.07.2018 17:40:11, *.226

Jeżeli będziemy grali ustawieniem 3-5-2 to pewnie Kulenović razem z Carlitosem będą grali - Według mnie Kante przegra z nim rywalizacje! :) Jeszcze jak Niezgoda wróci to zjemy tą Ligę ;) Tylko czy to starczy na Ligę Mistrzów lub Ligę Europejską ? Oby!!

GCW - 11.07.2018 23:37:27, *.play-internet.pl

@Arek. Dobrze ze ty się znasz Areczku ;)

Wolfik - 12.07.2018 00:13:54, *.dynamic.mm.pl

@Legionista: Owszem, lepiej mieć 2-3 napastników niż ich nie mieć. Tyle, że napastnikom piłki trzeba dogrywać, a grając w poprzek lub do tyłu tego się zrobić nie da. Jeśli będziemy grać Nawałką, też nic z tego nie będzie. A porządnego rozgrywającego jak nie było, tak nie ma.

@Arek: Ot i mądrego miło posłuchać :).

MarianoIt - 12.07.2018 00:50:55, *.dynamic.chello.pl

Kante przegra rywaluzację z Kulenovicem? Widziałeś w ogóle jakieś mecze obu Panów?

DarceLi - 12.07.2018 09:14:06, *.ip-point.pl

Napastnikow mam na niezlym poziomie lub do tego poziomu aspirujacych...nam potrzeba ostatniego podania wiec panie Mioduski ciagnij pan do Legii Kurzawe dopuki jest wolnym zawodnikiem.

Legionista - 12.07.2018 17:57:08, *.226

@Wolfik, zgadzam się z tobą :) W Legii brakuje takiego Vadisa Odjidja Ofoe lub młodego Radovicia :) Szymański ma potencjał żeby zostać takim rozgrywającym i ten sezon może być dla niego przełomowym.
@MarianoIT, Kante ma umiejętności, ale nie na poziomie Legii tylko takiej Wisły Płock! A Kulenović jest młodym piłkarzem który w juventusie ogromnie się rozwinął i jeżeli będzie się starał to pewnie wygra z Kante rywalizacje.