fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Bilety na mecz z Zagłębiem Lubin

Redakcja, źródło: Legionisci.com

21 lipca o godzinie 20:30 meczem z Zagłębiem Lubin Legia Warszawa rozpocznie nowy sezon ligowy. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki można kupować w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach i Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki".

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się lub studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 65. roku życia.

Cennik biletów:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Konop - 15.07.2018 / 14:30, *..sileman.net.pl

Orientuje się ktos kiedy odbedzie się przetarg na rozgrywki ekstraklasy?

odpowiedz
Lan - 13.07.2018 / 23:59, *..dynamic.chello.pl

Wszędzie tak jest... Cała Szkocja spina się na Celtic, Niemcy na Bayern itd. Trzeba po prostu walczyć, trenować i nie spoczywać na laurach po 2-3 wygranych meczach tylko jeszcze więcej walczyć i trenować, by udowadniać w każdym meczu że jest się NAJLEPSZYM. Oczywiście 2-3 potknięcia w sezonie to normalka, ale nie tyle ile razy potyka się Nasza Legia! My na kilka kolejek przed końcem sezonu powinniśmy mieć zapewnione MP a nie drżeć zawsze do ostatniego meczu...

odpowiedz
Ludzik - 13.07.2018 / 17:31, *..static.ip.netia.com.pl

Problemem gry z drużynami typu termalica czy tak jak teraz będzie ze stalą jest taki, że dla Legii jest to zwykła gra bez spinania się (co nie jest dobre bo powinni dawać z siebie maksa zwłaszcza jeśli nie prowadzą w meczu), natomiast dla reszty tych drużyn mecz przeciwko Legii jest i meczem życiowym. Dosłownie żrą trawę żeby tylko jak najlepiej wyjść. Jest tak ze względu na to że:
- są zakompleksieni
- mecze legii ogląda ponad połowa polski
itd

odpowiedz
@Bear - 13.07.2018 / 12:43, *..play-internet.pl

Dokładnie brachu . Legia z takim budżetem i kadrą to powinnaś mieć bilans u siebie po sezonie zasadniczym 12z 3r 0p. Ludzie są sfrustrowani przegranymi z wynalazkami typu termalica czy Arka,ba nawet wygrana 1-0 po męczarniach z tego typu chu...mi chluby nie przynosi. I własnej dlatego zamiast sprzedać 25tys karnetów ,Legia sprzedaje około 8tys

odpowiedz
Bear - 13.07.2018 / 10:16, *..86.ipv4.supernova.orange.pl

Największym mankamentem Legii w lidze, od wielu już lat są notoryczne porażki z ,,ogórkami'' Czasami jedna porażka może oznaczać kłopoty na koniec sezonu.
Dlatego , Legio... wygrywajcie, dominujcie i zdobywajcie kolejne trofea !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.