fot. Cork City FC
REKLAMA

Caulfield: Będziemy walczyć do końca

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Podczas meczów z dużo silniejszymi zespołami, posiadającymi lepsze umiejętności techniczne i zawodników, wiesz, że nie będziesz miał zbyt wielu okazji do strzelenia gola. Legia wygrała pierwsze spotkanie, bo strzeliła bramkę, a my tego nie zrobiliśmy. Nie możemy się już doczekać rewanżu. Wiemy, jak trudnym zadaniem będzie gra z Legią i osiągnięcie dobrego rezultatu. Musimy walczyć do ostatniej minuty - mówi przed wtorkowym meczem trener Cork City John Caulfield.

- Jesteśmy świadomi, jak dużą siłą ataku dysponuje Legia, więc będziemy musieli zagrać bardzo dobrze w defensywie. Analizowaliśmy dokładnie grę Legii. Oglądaliśmy także sobotni mecz o Superpuchar. Legia zagrała bardzo dobrze, miała sporo sytuacji i zdobyła bramki, ale popełniła też błędy w defensywie. Philipps strzelił piękną bramkę, dobrze zagrał również Carlitos. Legia gra bardzo ofensywnie.

- Nie myślimy na razie o grze w Lidze Europy. Skupiamy się na meczu z Legią. Ostatnio daliśmy z siebie wszystko i jutro będzie podobnie. Będziemy walczyć do końca. Gra w kraju, gdzie piłka nożna jest sportem narodowym to dla nas wspaniałe doświadczenie.

- Nowy napastnik Ronan Coughlan nie zagra, ponieważ nie został zgłoszony do rozgrywek.


Karl Sheppard (napastnik Cork City): Nie odczuwamy przed tym meczem większej presji niż zwykle. W pierwszym meczu nie zdobyliśmy bramki. Musimy wykorzystywać sytuacje, jakie sobie stwarzamy. Legia jest naprawdę bardzo silnym zespołem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.