2018-07-17 Legia Warszawa - Cork City, Liga Mistrzów, gol, radość, Jose Kante - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legioniści o meczu z Cork

Maciej Frydrych i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jose Kante: Jestem bardzo szczęśliwy. Spełniliśmy nasz cel wygrywając i awansując do kolejnej rundy, więc mam powody do uśmiechu. Musimy poczekać z oceną naszej nowej taktyki. Wszyscy dopiero ją poznajemy, ale na razie wychodzi to nam bardzo dobrze. Z Arką nie udało się wygrać, ale gramy dobrze, trzymamy się pozycji i stwarzamy dogodne sytuacje.
Nie spędziłem na boisku dużo czasu z Carlitosem, ale widać, że jest to znakomity zawodnik, i już nie mogę doczekać się konkurencji z nim. Ostatnio grałem bardzo dużo i byłem trochę zmęczony. Nie byłem, więc zły na zmianę, ponieważ Carlos też potrzebuje swoich minut. Teraz czeka nas bardzo dużo spotkań, więc rotacja jest ważna. Nie uważam, że boisko jest za małe dla "Rado" i Caritosa. Obaj świetnie się rozumieją i razem mogą zdziałać bardzo dużo. Oczywiście, że jak gramy dużo spotkań to jesteśmy zmęczeni, ale przy odpowiednim treningu nie powinien być to dla nas problem.
To jest normalne, że rywale stworzyli sobie kilka sytuacja. W końcu to piłka nożna. Pokazali nam nad czym musimy pracować i teraz czekamy na kolejne wyzwania.

Dominik Nagy: Mecz był trudny, ale mimo to wygraliśmy 3-0. Zagraliśmy jednak dobrze i mam nadzieję, że będzie lepiej w kolejnych etapach sezonu. Zobaczymy jak będzie wyglądało nasza gra z trójką obrońców. Na razie rozpoczynamy przygodę z tym ustawieniem, więc musimy trochę zaczekać. Jak najbardziej mamy zawodników, którzy pasują do tak ofensywnej formacji. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem zagrać w pierwszej jedenastce. Niemniej jednak przede mną dużo pracy, gdyż ostatnie pół roku nie było dobre w moim wykonaniu.


Domagoj Antolić: Byliśmy dużo lepsi w tym meczu. Szybko otworzyliśmy to spotkanie i cały czas je kontrowaliśmy. Czuje się już lepiej po kontuzji. Teraz potrzebuję minut i niedługo będę mógł dać drużynie 100%. Mamy teraz dużo miejsca na boisku i dzięki temu tworzymy więcej sytuacji. Uważam, że to dobre ustawienie dla nas.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.