fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie el. LM

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

23 lipca o godzinie 12:00 w szwajcarskim Nyonie odbędzie się losowanie 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. W przypadku awansu Legia Warszawa będzie na tym etapie rozgrywek rozstawiona. Mecze odbędą się w dniach 7-8.08. i 14-15.08. Poniżej prezentujemy potencjalnych rywali stołecznego zespołu:

Zespoły rozstawione:

FC Salzburg 55,500
Łudogorec Razgrad / Videoton FC 37,000
Celtic FC / Rosenborg BK 31,000
Legia Warszawa / FC Spartak Trnava 24,500
FK Astana / FC Midtjylland 21,750
Qarabag Agdam / FK Kukesi 20,500

Zespoły nierozstawione:

BATE Borysów (Białoruś) / HJK Helsinki (Finlandia) 20,500
GNK Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) / Hapoel Beer Szewa (Izrael) 17,500
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) / FK Skendija Tetovo (Macedonia) 14,750
Malmö FF (Szwecja) / CFR Cluj (Rumunia) 14,000
FK Crvena zvezda Belgrad (Serbia) / Suduva Marijampole (Litwa) 10,750
AEK Ateny (Grecja) 10,000

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
AAA - 19.07.2018 / 22:36, *..dynamic.chello.pl

Do Krzeszczu: Nie ubliżaj nikomu, bo żaden z Ciebie autorytet ani kibicowski, ani polonistyczny.

odpowiedz
eth - 19.07.2018 / 20:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jest czwarta. Jak pokonamy kogoś w 3, to mamy zapewniony awans do LE i sporą kasę

odpowiedz
Kekeke - 19.07.2018 / 20:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ej czyli jak pokonamy jakiś zespół w trzeciej rundzie to jesteśmy już w LM, czy jeszcze jest 4 runda?

odpowiedz
do Do eth dokoncze za Ciebie i innych szczekaczy - 19.07.2018 / 19:13, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

matołki, jak nie chcecie czegoś ciekawego się dowiedzieć o świecie to mordka w kubełek (bo taki wasz wiek że trzeba zdrobniale : )

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2018 / 19:03, *..cust.bredband2.com

No prosze, polsilver przemowil......

odpowiedz
Do eth - 19.07.2018 / 18:30, *..play-internet.pl

Bo z tego pajaca krzeszcza taki kibic z przed monitora ....

odpowiedz
Byku - 19.07.2018 / 18:27, *..play-internet.pl

To byś się zdziwił , podróżniku...

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2018 / 18:14, *..cust.bredband2.com

@ Tomek Mokotow : Smialo, zasluzylem :-))

Posluchaj, nie raz powtarzalem ze po 30 latach na obczyznie jezyk szwankuje, czy tego chce czy nie. I bede popelnial byki, to jest nieuchronne. Staram sie jak moge ale sam widzisz, roznie to czasem bywa. Wiec wal smialo :-)

odpowiedz
eth - 19.07.2018 / 18:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@Krzeszczu, bez spiny, co Ty masz z tym Polsilverem? Ktoś stamtąd Ci krzywdę zrobił czy co?

odpowiedz
do Krzeszczu - 19.07.2018 / 18:06, *..dynamic.chello.pl

Ale za te "siudmym" to cię oficjalnie zdzielam po głowie. Normalnie katastrofa. I nie mów, że to korekta się wdała :)

Tomek Mokotów

odpowiedz
matus007 - 19.07.2018 / 16:09, *..play-internet.pl

Kadrę mamy na play offy kwestia taka że musi to wszystko wypalić..

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2018 / 16:06, *..cust.bredband2.com

Widzisz byku, bo ja zwiedzilem swiat. A ty, CO NAJWYZEJ, polsilvera.

odpowiedz
Byku - 19.07.2018 / 15:56, *..play-internet.pl

Krzeszczu ty to wiesz wszystko ... Ale jesteś światłym , mądrym człowiekiem .

odpowiedz
dino - 19.07.2018 / 13:00, *..201

A ja bym chciał mój ulubiony klub zagraniczny - Dinamo Zagrzeb.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2018 / 12:57, *..cust.bredband2.com

@ goral: na polskich portalach, nie wiem. Ne sledze az tak Allsvenskan, ale wystarczajaco zeby wiedziec ze sa tam problemy.
Trener dostal kopa bo macil, tymczasowo funkcje przejal dyrektor sportowy (Daniel Andersson). Teraz jest nowy trener ale w skladzie/druzynie lekki ferment. Niby pilkarze sie wypowiadaja oficjalnie ze jest ok, ale widac ze tak nie jest. Fani klubu sa zli, wyniki conajmniej kiepskie.
Sprzedaz pilkarzy na lewo i prawo (bo ci chcieli transferow/odejsc).
Sa na siudmym miejscu w tabeli (a mieli sie bic o zloto), 14 meczow, 5 porazek, 4 remisy, wiec kiepskie rezultaty.
Maja oczywiscie niezlych pilkarzy, ale na dzien dzisiejszy nie potrafia tego przelozyc na wyniki na boisku.

odpowiedz
b - 19.07.2018 / 12:53, *..37.threembb.co.uk

Przy odrobinie szczescia w losowaniu nie powinno byc problemow.

odpowiedz
oLaf - 19.07.2018 / 12:47, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

no to ew. jak będziemy w 3-ciej rundzie to będzie ciężko: Hapoel (coraz lepiej - z roku na rok- gra w odróżnieniu do nas), Cluj to niedoceniany ale za dużą kasę to cholera wie kogo oni kupili ostatnio, AEK to znana firma, a o Szeryfie to nawet nie chcę wspominać....

Nie będzie łatwo, a to dopiero 3-cia runda rywalizacji! : O

co to będzie w 4-tej ... ale jazda się szykuje!

odpowiedz
góral - 19.07.2018 / 12:44, *..dynamic.mm.pl

@Krzeszczu jakie to problemy sa w Malmo? Mozna gdzies o tym poczytac?

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2018 / 11:46, *..cust.bredband2.com

Malmö FF w tym roku (aczkolwiek troche lepsze niz w zeszlym) ma ogromne problemy wewnetrzne w klubie. A i rezultaty w lidze nie imponuja.
Oczywiscie i oni potrafia sie spiac, ale nie jest to az tak silna druzyna. Wiec moim skromnym zdaniem "JESLI" przejdziemy do tej 3ej rundy (i oni tez), to bylby to dobry przeciwnik i spore szanse na awans.
A ze sam mecz rownie dobrze moglby sie odbyc w bagdadzie albo na pastwiskach afganistanu to juz inna sprawa....

odpowiedz
Legua sk-ce - 19.07.2018 / 10:20, *..centertel.pl

Dinamo.........nie przejdzie hapoelu.!!!!!!!!!!!

odpowiedz
eth - 19.07.2018 / 10:11, *..198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Crvena, Malmö i BATE najłatwiejsze; najlepiej Malmö. Dinamo najciekawszy ale to oni byliby faworytem.

odpowiedz
lja - 19.07.2018 / 10:08, *..centertel.pl

Liczę na Bate lub Sheriff bo z resztą to raczej nie mamy szans.

odpowiedz
tomiacab - 19.07.2018 / 09:59, *..play-internet.pl

@oli2008
Chuda nie za bardzo kumasz o co chodzi z tymi rozstawieniami.

@Adi
Chyba chciałeś skomentować cos na fb ale otworzyłes nie to okno

odpowiedz
Do Tomek - 19.07.2018 / 09:55, *..play-internet.pl

Z kad takie info?

odpowiedz
kryniek76 - 19.07.2018 / 09:25, *..jmdi.pl

Suduva Marijampole (Litwa)
lub
Malmö FF (Szwecja)

odpowiedz
Xcv - 19.07.2018 / 09:24, *..play-internet.pl

Serio Legia rozstawiona a Bate nie? Wydaje się jakimś absurdem

odpowiedz
tommm - 19.07.2018 / 09:20, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

przykro mi ale w 3 rundzie nie widze szans dla Legii

odpowiedz
do Tomek - 19.07.2018 / 08:58, *..static.chello.pl

oj piękne by to było, gość pasuje do 3-5-2 jak ulał. Obyś miał potwierdzone info

odpowiedz
Adi - 19.07.2018 / 08:53, *..dab.02.net

Ciemnota naszego narodu nie zna granic

odpowiedz
Tomek - 19.07.2018 / 08:46, *..189

A tymczasem Rafał Kurzawa coraz bliżej gry w Legii

odpowiedz
Maciej(L) - 19.07.2018 / 08:34, *..hsi07.unitymediagroup.de

Witam. Czyli w 3 rundzie mozemy trafic na drużynę
Z grupy rozstawione czy nierozstawione?. Rozstawione graja z pary nierozstawione. Prawda?. Dziekuje za pomoc.

odpowiedz
Marianek - 19.07.2018 / 08:29, *..sodexhopass.pl

rewanż z Sheriff Tiraspol

odpowiedz
Rogal - 19.07.2018 / 08:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dinamo, Crvena lub AEK - piękne wyjazdy

odpowiedz
oli2008 - 19.07.2018 / 08:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda,że nie przychodzi nam trafić w top ekipy sceny kibicowskiej jak Crvena,Dinamo lub AEK oj by się działo :)

odpowiedz