Dean Klafurić - fot. Woytek / Legionisci.com

Klafurić: Czasami można być zespołem lepszym, a przegrać

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Przeanalizowaliśmy grę naszego rywala w meczu pierwszej rundy. Spartak gra bardzo dobrze w defensywie, więc aby wygrać musimy dołożyć ognia w ofensywie. Jesteśmy gotowi na zmianę systemu w trakcie spotkania, tak robiliśmy w ostatnich meczach i możliwe, że jutro znów tak się stanie - mówi Dean Klafurić.
- Jestem zły ze straty sześciu goli przed naszą publicznością, to jest nasz największy problem. Czasami w meczu można być zespołem lepszym, a przegrać - z całym szacunkiem dla Arki i Zagłębia. Nie ponosimy porażek przez naszą formację czy grę wahadłowych. W poprzednim sezonie w sześciu ostatnich spotkaniach graliśmy podobnym system, jednak nikt o niego mnie nie pytał, ponieważ wyniki był bardzo dobre.

- Nie ocenię dzisiejszego losowania, ponieważ w tym momencie najważniejszy jest dwumecz ze Spartakiem oraz najbliższe mecze ligowe.

- W jutrzejszym meczu nie wystąpi Michał Kucharczyk oraz prawdopodobnie Wiliam Remy. Francuz przechodził dziś badania, więc może coś się zmieni. Mateusz Wieteska będzie jutro w kadrze meczowej, jednak nie wiem czy zagra od pierwszej minuty. Carlitos jest w pełni gotowy do gry, Domagoj Antolić nie jest w stanie rozegrać całego spotkania.

- Gratuluję w imieniu swoim i całego zespołu Pawłowi Bamberowi, który będzie współpracował z reprezentacją Polski. Jego rola w Legii się nie zmieni.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.