Tomasz Jodłowiec - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Jodłowca i Sanogo

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Jodłowiec i Vamara Sanogo zdobyli po bramce w bezpośrednim spotkaniu ich drużyn. Francuz otworzył wynik meczu Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice, zaś "Jodła" zapewnił gościom komplet punktów. I to są jedyne pozytywne akcenty spośród wszystkich wypożyczonych legionistów. Pozostali zawodnicy ogrywający się w innych klubach nie pojawili się na murawie w miniony weekend.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Strzelec bramki na 2-1 w 80. minucie spotkania.
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Legią Warszawa
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Piastem Gliwice. Strzelec bramki na 1-0 w 36. minucie spotkania.

I liga
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – nie grał w meczu z GKS Katowice. Podbeskidzie jest bliskie wykupienia Kozaka z Legii.

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 1-0 meczu ze Skrą Częstochowa
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Bełchatów