Patryk Tuszyński z lewej - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Tuszyński: Mieliśmy dużo szczęścia

Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- To fakt, że na Łazienkowskiej gra nam się bardzo dobrze. Mieliśmy jednak dużo szczęścia. Owszem przez pierwsze 30 minut to my prowadziliśmy grę, ale później zabrakło nam chłodnej głowy. W przerwie trenerzy dokonali taktycznej zmiany i Legia nie wiedziała jak na to zareagować - powiedział po sobotnim meczu Patryk Tuszyński.

- Pod koniec meczu zabrakło nam sił i rywale mieli dwustuprocentowa okazje, lecz udało nam się wyjść z tego obronną ręką. Mamy zdrową rywalizację z Kubą Maresem, ale ma to pozytywny wpływ na cały zespół. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy utrzymywać wysoką formę.

- Nie przypominam sobie, abym strzelił taką bramkę wcześniej (gol klatką piersiową na 3-1 - przyp. Legioniści.com). Czasami na treningach bawimy się w takich sytuacjach, ale w meczu jeszcze się to nie zdarzyło. Gramy do końca grudnia i na pewno zdarzą się wzloty i upadki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.