fot. Liga Mistrzów
REKLAMA

Crvena zvezda lub Suduva potencjalnym rywalem Legii w 3. rundzie el. LM

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zwycięzca pary FK Crvena zvezda Belgrad - Suduva Marijampole będzie potencjalnym rywalem Legii Warszawa w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Ewentualne mecze rozegrane zostaną 7 lub 8 sierpnia na wyjeździe i 14 lub 15 sierpnia w Warszawie.

Przegrany w dwumeczu Legia - Spartak zmierzy się w 3. rundzie el. Ligi Europy ze zwycięzcą z pary Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Drita Gnjilane (Kosowo). Mecze tej rundy zaplanowano 9 i 16 sierpnia. Ewentualne pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
Wolfik - 24.07.2018 / 10:34, *..dynamic.mm.pl

@Tomek Mokotów: I to jest właśnie paradoks całej naszej ligi, ba całego tzw. zarządzania w tym kraju. Zrobić krok do przodu i jednocześnie się cofnąć. Polak potrafi :).

odpowiedz
DIDI - 24.07.2018 / 06:06, *..myslenice.net.pl

Mała ciekawostka ...
jeśli Legia dobrnie do ostatniej, IV rundy eliminacji Champions League i w niej polegnie, to od UEFA otrzyma 5 M€ za udział w play-off do LM plus 2,92 M€ za awans do fazy grupowej Ligi Europy. To w sumie daje 7,92 M€

odpowiedz
DNI(L) - 24.07.2018 / 03:04, *..belbone.be

elo wybiera sie ktos z Belgii dokladnie z Mons

odpowiedz
do Fan - 23.07.2018 / 21:41, *..19-1.cable.virginm.net

zapewniam Cie ze my bedziemy w belgradzie (ewentualnym) lepsza banda... bo oni dostana od Legii 1800 biletow, a na ich maracanie my dostaniemy ok 5tys....

odpowiedz
x - 23.07.2018 / 21:33, *..19-1.cable.virginm.net

crvena zvezda ,....juz dzielimy skore na niedzwidziu,a moze wcale nie przejdziemy trnavy...ludzie ogarnijcie sie i nie podniecajcie

odpowiedz
MOS - 23.07.2018 / 21:04, *..dynamic.chello.pl

ekipa spoko ale zgoda z ruskimi nie do przyjęcia.

odpowiedz
hehe - 23.07.2018 / 20:55, *..71

Gdyby nie spartak fajnie byloby sie z nimi zakumac :) cala europa by drzala ;)
a tu filmik z meczu groclin-zvezda
https://youtu.be/yFUe7mAQmw0

odpowiedz
ggg - 23.07.2018 / 19:42, *..dynamic.chello.pl

Z tego co widzę na serbskich stronach, to Crvena cieszy się na (ewentualny) dwumecz z nami i wypowiadają się o nas z szacunkiem. Liczą bardziej na przyjazne spotkanie, niż awantury. Przecież parę lat temu ugościliśmy ich na Ł3.

odpowiedz
>>>>>>>>>>>>>> - 23.07.2018 / 19:28, *..dynamic.chello.pl

Czy była u nas w przeciągu ostatnich kilku lat tak konkretna ekipa ? Chyba nie...Na pewno pojawią się na mieście..


https://www.youtube.com/watch?v=6TroMrDIpng

odpowiedz
Tomek Mokotów - 23.07.2018 / 19:15, *..centertel.pl

Szanse na awans Legii są zawsze... Suduva za to przeciwnie, nie ma najmniejszych szans, byłaby to sensacja gdyby pokonali Crvenę... Ten maly klub ma stabilny budżet i nic więcej, jest na granicy połamatorszczyzny. Crvenę ich zje a prędzej my odpadniemy z Trnavą. Mamy niesamowity potencjał dzięki wreszcie udanym zakupom prezesa i jednocześnie jesteśmy na granicy sp.dolenia tego dzięki decyzjom o sztabie trenerskim tegoż właśnie prezesa...

Sam potencjał Szymańskiego, Vesovica i Carlitosa to na naszą polską rzeczywistość techniczna bajka. Ale co z tego gdy kondycji czy taktyki brak...

Co ma być to będzie, ma być wysokie zwycięstwo i basta!!!

odpowiedz
eth - 23.07.2018 / 18:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@pns, to akurat Partizan na stadionie Crveny :)

odpowiedz
Juri - 23.07.2018 / 18:04, *..adsl.inetia.pl

Wreszcie rywal godny naszej ,ukochanej Legii może się trafić.

odpowiedz
pijak do bibek - 23.07.2018 / 18:03, *..254.ipv4.supernova.orange.pl

(Kopczyński)
Ty wiesz kto jest w skladzie?Internetowy kibol z koziej dupy.

odpowiedz
Cch - 23.07.2018 / 17:34, *..dynamic.mm.pl

Mam tylko nadzieję ze nie bedzie awantur ze Zvezda (jesli sie spotkamy), bo to w koncu Serbowie ktorzy maja podobna historie do Naszej. Rywalizowac moga ultrasi ;)

odpowiedz
pns - 23.07.2018 / 17:25, *..centertel.pl

https://www.youtube.com/watch?v=yrLHI2KMOVs mega koty

odpowiedz
pns - 23.07.2018 / 17:21, *..centertel.pl

zvezda czolowka ultras w europie a i hoolsow maja niezlych,jesli dojdzie do meczu z nimi to bedzie mega widowisko u nas jak i u nich,inne polskie kluby moga nam tylko pozazdroscic. a tak na marginesie to mozna by bylo ich ograc

odpowiedz
do Kojot - 23.07.2018 / 17:18, *..dynamic.mm.pl

A w jakiej to nie sportowej rywalizacji można odpaść z Suduva?

odpowiedz
Lukasz - 23.07.2018 / 17:13, *..dynamic.mm.pl

Czyli njgorszy scenariusz to 4r el LE bedac rozstawionym. Jak to w tym roku spie...la to niech szukaja innych zawodów.

odpowiedz
Arek - 23.07.2018 / 17:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Coś nie chce mi się wierzyć, że jakaś Soduva, czy tam Sóduva Crvenę przejdzie. Inna rzecz, że najpierw to my przejdźmy tego Spartaka. Swoją drogą fajne losowanie.

odpowiedz
Kojot - 23.07.2018 / 15:55, *..dynamic.chello.pl

Suduva to totalne ogóry..APOEL nie odpadł w sportowej rywalizacji, zapewniam was.

odpowiedz
Alex uk - 23.07.2018 / 15:46, *..79

Ale para Legia - Zvezda, UEFA juz liczy zyski z kar

odpowiedz
Darek Piekiełko - 23.07.2018 / 15:26, *..jmdi.pl

oby trafić na Zvezde mają mocna ekipę wyjazdową na pewno stadion się zapełni i u nas i u nich. Kibicowsko jeden z lepszych wyjazdów. Sportowo to już nie ta ekipa co kiedyś ale też nie ogóry.

odpowiedz
Tmr - 23.07.2018 / 15:20, *..elartnet.pl

A czy na pewno Zvezda? Litwini pukneli APOEL Nikozja.

odpowiedz
eth - 23.07.2018 / 15:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@do do tych co dobrze to widzą. Gdybyśmy mieli do wylosowania kogoś z zestawu: PSG, Real, Bayern i Chelsea, to najłatwiejsze by było Chelsea. Co nie znaczy że Chelsea nie byłoby faworytem. Crveny nie przejdziemy łatwo niczym Corków. Ale w porównaniu z innymi rywalami (mistrz niełatwej ligi greckiej, Dinamo, mistrz Białorusi w którym jest kasa i niedawne sukcesy i mistrz Rumunii o którym nic nie wiem ale wątpię aby był gorszy od Crveny) to obok Sheriffa Crvena wydaje się najłatwiejsza, w dodatku po ostatnich sukcesach w LE, rzekomo sprzedała dobrych piłkarzy.
Ja na miejscu kolegów powyżej aż tak bardzo nie szykowałbym się jednak na razie na Crvenę, bo niejaka Suduva ma dość spore szanse. Jeszcze się okaże że los pokaże nam prosto w twarz "fucka" i na 3 rundę będziemy jechali nie przez Węgry, ale przez Biał....oruś ;)

odpowiedz
Do nopar - 23.07.2018 / 14:56, *..67

Kolego podejrzewam że jak ja zacząłem jeździć to Ciebie jeszcze w planach nie było a co do losowania i samej gry naszych orłów to chciałbym się mylić ale realnie patrząc na obecną sytuację to optymistą nie jestem wiele już widziałem i przeżyłem z tym klubem a widząc te dwa pierwsze mecze (arka i zaglebie) to powiedz mi chłopie z czym do ludzi. Serbowie jeśli awansują to załatwią nas zwykłym wybieganiem chyba że zdarzy się cud i zaczną grać ale najpierw trzeba przejść slowaków

odpowiedz
starszy - 23.07.2018 / 14:33, *..dynamic.chello.pl

Bardzo dobre losowanie ,jest znowu szansa na LM tylko trzeba dać z siebie wszystko.

odpowiedz
Grzechość - 23.07.2018 / 14:15, *..centertel.pl

Ale dlaczego wy wszyscy zakladacie ze Legia zagra z crveną? Legia musi przejść trnave co przy 352 jest chyba niemożliwe do realizacji. Chyba ze zmienią ustawienie lub rewanż juz poprowadzi jakiś trener. A po drugie to jak można zakładać w ciemno ze crvena przejdzie mega mądrze zarządzaną suduve która przeszła apoel? ?

odpowiedz
Pedro - 23.07.2018 / 14:11, *..dynamic.gprs.plus.pl

Panowie, najpierw to... Crvena musi przejść Sudovę

odpowiedz
pablo - 23.07.2018 / 14:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kibicowsko rywal marzenie!

odpowiedz
hehehe - 23.07.2018 / 14:06, *..55

Nie zepsuc tego pilkarzyki!!! Kibicowsko to bedzie mecz o ktorym bedzie sie mowilo przez nastepne 100lat. Ludzie jezdza za wami po calym swiece ogladajac padline w waszym wykonaniu to teraz zrobcie to

odpowiedz
Rogal - 23.07.2018 / 14:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zvezda jest do ogrania a kibicowsko miód malina

odpowiedz
do do tych co dobrze to widzą - 23.07.2018 / 13:58, *..play-internet.pl

dziewczyn? I ty sie kibicem Legii nazywasz? źenada.

odpowiedz
Kowal - 23.07.2018 / 13:58, *..centertel.pl

Crvena zgwałci Legię...

odpowiedz
Roma - 23.07.2018 / 13:42, *..dynamic.gprs.plus.pl

Oficjalnie naszym celem jest grupa w LE. O tym jak niewygórowany jest to cel świadczy potencjalny rywal w 3 (już) rundzie eliminacji.

odpowiedz
qemp - 23.07.2018 / 13:34, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Mogło być gorzej, mogło być lepiej. Patrząc na naszą grę i uparte "doskonalenie" to jeśli nic się nie zmieni, możemy zapomnieć o fazie playoff eliminacji LM. Chyba, że ktoś się tu łudz, że nagle awansujemy do LM?Awans do fazy grupowej LE będzie sukcesem...

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 23.07.2018 / 13:34, *..38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@do Saska Kepa, 23.07.2018 13:23:08 - *.dynamic.chello.pl

Nie rozumiem Twojej aluzji. Co mnie to obchodzi z kim Crvena Zvezda ma zgodę? Od dzieciaka sympatyzowałem z tym klubem, tak jak od dzieciaka kibicuję Legii. Sympatyzuję z Crveną Zvezdą, a nie z Jej zgodami, które mnie tyle interesują, co zeszłoroczny śnieg. Tyle w temacie.

odpowiedz
bibek - 23.07.2018 / 13:33, *..jmdi.pl

Oj łatwo nie będzie, wystarczy spojrzeć jak poukładani i gniewni są...
W obecnej dyspozycji trzeba liczyć na cud.
Z takimi asami w kadrze jak Pasquato, Kopczyński, Nagy, Eduardo itd to sobie możemy pomarzyć o LM. . .

odpowiedz
olew` - 23.07.2018 / 13:26, *..warszawa.vectranet.pl

Nie ma wielkiej różnicy z kim gramy. Wszystkie te drużyny to europejska III liga ( my też !). Możemy albo wygrać albo przegrać. lepiej byłoby grać z Litwinami, ale Serbowie też są do ogrania. Ich liga jest słabsza od naszej. Długo remisowali z Łotyszami. Vuko dowie się o ich słabych grajkach, generalnie powinniśmy tę LE w meczach z nimi wywalczyć, a potem .... !

odpowiedz
Fan - 23.07.2018 / 13:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jesli dojdzie do tego meczu oni przyjada tu konkret banda i na pewno licznie wspomoże ich Spartak.

odpowiedz
dino - 23.07.2018 / 13:23, *..201

A ja będę na wakacjach w Chorwacji wtedy, pewnie każdy miejscowy będzie za Legią :-)

odpowiedz
do Saska Kepa - 23.07.2018 / 13:23, *..dynamic.chello.pl

ulubiona ekipa której nr 1 zgoda to ruska ku...
bez komentarza..

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 23.07.2018 / 13:21, *..38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fajnie byłoby grać z Crveną Zvezdą, aczkolwiek moje kibicowskie serducho byłoby nieco rozdarte, bo to właśnie ekipa z Belgradu jest moim ulubionym zagranicznym klubem.

odpowiedz
Ludzie!! - 23.07.2018 / 13:09, *..dynamic.chello.pl

Crvena piłkarso to nie ta Crvena co kiedyś!! Bałkańska piłka przechodzi kryzys! Nie mają kasy!! W 1 rundzie mieli gorszego ogóra niż my i męczyli się niemiłosiernie..
Bardzo dobre losowanie, piłkarsko i kibolsko !!!
Oby przeszli Trnave!

odpowiedz
Do tych co dobrze to widza - 23.07.2018 / 13:08, *..axaubezpieczenia.pl

"Najłatwiejszy rywal z możliwych do wylosowania"
"Losowanie super od każdej strony, a szanse na awans do 4 r. ogromne"
"Nie ma co się ich obawiać"
_____________________

Widzieliście grę Naszych dziewczyn ? Chcę usłyszczeć od tych pseudo optymistów "fanatyków" JEDEN ARGUMENT jaki by przemawiał za NAszymi dziewczynami. JEDEN!

odpowiedz
G R U Boooooooooooooooooooo - 23.07.2018 / 13:05, *..dynamic.chello.pl


O kuuuuuuuuuuuuuuuu
To może być najlepszy wyjazd w historii !!!
Goście pewnie pojawią się też konkretnym składem, pewnie razem ze Spartakiem!!
Oby piłkarzyki tego nie spi..........

odpowiedz
Bear - 23.07.2018 / 13:01, *..72.ipv4.supernova.orange.pl

Kibicowsko trafić na Zvezde to by było coś !
Ale piłkarsko dużo gorzej...
Na razie to oni muszą ograć Słowaków.

odpowiedz
jurek - 23.07.2018 / 13:00, *..internetdsl.tpnet.pl

Wszystkim tym, którzy mówią, że Crvena jest dla nas dobrym losowaniem, chciałem tylko powiedzieć, że w 37 meczach poprzedniego sezonu zdobyli 100pkt (sezon zasadniczy + runda po podziale tabeli, w której na 7 spotkań zaliczyli 7 zwycięstw). To pokazuje jaką siłą dysponują. Bardzo, bardzo trudny rywal. Aczkolwiek najpierw trzeba przejść Trnawę...

odpowiedz
matioo07 - 23.07.2018 / 12:56, *..play-internet.pl

Jak ten pajac wyjdzie w 2 rundzie 3-5-2 to o 3 rundzie zapomnijcie haaha

odpowiedz
Crvena eu - 23.07.2018 / 12:46, *..play-internet.pl

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/FK_Crvena_zvezda_w_europejskich_pucharach

Chyba trzeba będzie liczyć na farta.

odpowiedz
Anty Klafo - 23.07.2018 / 12:40, *..play-internet.pl

No to pozamiatane !
Szykuje się powtórka z Hajduka!

odpowiedz
Do tych co slabo to widza - 23.07.2018 / 12:39, *..play-internet.pl

Najpierw przejdzmy spartaka.Crvena zvezda juz dawno na europejskich salonach przestala istniec wiec czego beczycie? Litwini jeszcze gorsi tak ze bedzie dobrze.

odpowiedz
;] - 23.07.2018 / 12:35, *..axaubezpieczenia.pl

W zeszłym roku 1/8 europy. Po ciężkim boju odpadli z CSKA które zlało potem Lyon ;] Teraz złupali lige z kilku punktową przewagą. Nie daj boże jak wyjdą tym ustawieniem bo będzie pośmiewisko.

odpowiedz
Dedi - 23.07.2018 / 12:33, *..opera-mini.net

Crvena z powodzeniem grała w zeszłym sezonie w pucharach, wyszła z grupy ligi Europy gdzie mieli
Köln czy Arsenal, spójrzcie ich wyniki i później oceńcie, to bardzo dobry zespół.

odpowiedz
Kamil - 23.07.2018 / 12:32, *..dynamic.chello.pl

Jako, że jest spora szansa na przyjazd Czerwonej Gwiazdy - mam pytanie: ile razy był w pełni wypełniony kibicami sektor gości? I ewentualnie kto tego dokonał?

odpowiedz
Haha - 23.07.2018 / 12:31, *..centertel.pl

No to będą zakazy

odpowiedz
olo - 23.07.2018 / 12:30, *..centertel.pl

Pamiętajcie, aby do Serbii jechać przez Tompę a nie Reszke.
Kilka godzin można zaoszczędzić.

odpowiedz
Do nopar - 23.07.2018 / 12:30, *..play-internet.pl

To są tacy goście co jak nie idzie to będą ci wieszać psy,ale jak Legia zacznie grać to pierwsi będą do pochwał,pierwsi będą jęczeć,że biletu na narodowy na final dla nich nie ma itd,kibice sukcesu po prostu.

odpowiedz
GT - 23.07.2018 / 12:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kibicowsko, będzie się działo !!!!

odpowiedz
wieLun - 23.07.2018 / 12:30, *..dynamic.gprs.plus.pl

nopar- Do Warszawy na mecze jeżdżę, na wyjazdy nie bo mieszkam 300 km od Warszawy. Poza tym Legia ma kibiców na całym świecie nie tylko w Warszawie i okolicach i nie każdy może jeździć na wyjazdy tak jak ty (Eu)geniuszu

odpowiedz
do nopar - 23.07.2018 / 12:28, *..play-internet.pl

To są tacy gośvie

odpowiedz
lob - 23.07.2018 / 12:28, *..223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie ma co się ich obawiać, jak się chce grać w LM. Trzeba tylko poprawić formę i zmodyfikować ten nieszczęsny system 3-5-2. Przydał by się na trzecią rundę LO i dobry rozgrywający i jedziemy do czwartej rundy.

odpowiedz
Cymbalista - 23.07.2018 / 12:26, *..play-internet.pl

Sportowo slabo widze mecz ze zwezdą. Ale kibicowsko powinno byc racowisko

odpowiedz
nopar - 23.07.2018 / 12:23, *..play-internet.pl

wieLun, (L)eon - idźcie już stąd ze swoim czarno-widzeniem. Czy wy jesteście kibicami Legii, czy wy chociaż chodzicie na mecze lub jeździcie na wyjazdy?
Co za ludzie tu się udzielają?
Losowanie super od każdej strony, a szanse na awans do 4 r. ogromne

odpowiedz
Beri - 23.07.2018 / 12:21, *..centertel.pl

Dobre losowanie.....

odpowiedz
vinci - 23.07.2018 / 12:20, *..internetdsl.tpnet.pl

ot i nastał koniec na samym początku !!!!

odpowiedz
eth - 23.07.2018 / 12:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Najłatwiejszy rywal z możliwych do wylosowania (no, może poza Sheriffem). Żeby oni tylko przeszli tą Trnavę...

odpowiedz
(L)eon - 23.07.2018 / 12:15, *..67

W obecnej formie i ustawieniu wpie...ol murowany

odpowiedz
wieLun - 23.07.2018 / 12:14, *..154

To już chyba po wszystkiemu

odpowiedz
Rio - 23.07.2018 / 12:13, *..ip.oxynet.pl

Do boju Legio i do boju... zvezdo. Będzie arcyciekawie.

odpowiedz
Prazanin do redakcji - 23.07.2018 / 12:12, *..play-internet.pl

jestescie szybsi od swiatla :).....

odpowiedz
Barti1916 - 23.07.2018 / 12:11, *..static.ip.netia.com.pl

Nie spierd.e tego piłkarzyki!!!

odpowiedz