Dean Klafurić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Klafurić: Jestem gotowy do walki

Maciek Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- W tej chwili wszystko mamy pod kontrolą, zawodnicy wykurowali się, są gotowi do gry. Wiem, że możemy grać dużo lepiej niż w spotkaniu ze Spartakiem. Jesteśmy mistrzem Polski, jeszcze niedawno zdobyliśmy dublet, nie zapomnieliśmy grać w piłkę. Teraz skupiamy się na dwóch najbliższych meczach. Mamy szeroką kadrę, w Kielcach zagramy najlepszym składem - mówi przed meczem z Koroną trener Legii Dean Klafurić.

- Michał Pazdan i Artur Jędrzejczyk dołączyli do nas dziesięć dni temu, ponieważ przebywali na zasłużonych wakacjach. Po przyjeździe do Warszawy zaczęli okres przygotowawczy. Mogę teraz powiedzieć, że są brani pod uwagę w składzie na jutrzejszy mecz.

- Jak się wygrywa to wszyscy są zadowoleni, jednak jak się przegrywa, to nikt nie jest zadowolony, taka jest specyfika pracy trenera. Wiem jednak jak zaradzić problemom, jestem gotowy do walki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.