fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

2. kolejka Ekstraklasy. Trójka z kompletem punktów

Mishka, źródło: Legionisci.com

W piątek zostały rozegrane dwa mecze 2. kolejki Ekstraklasy. Lechia zremisowała ze Śląskiem 1-1, a Wisła Kraków pokonała Miedź Legnica 2-1. W sobotę Zagłębie Lubin pokonało Zagłębie Sosnowiec, a Legia wygrała z Koroną Kielce. W niedzielę odbyły się trzy spotkania - Górnik podzielił się punktami z Wisłą Płock, Arka przegrała z Jagiellonią, a Lech pokonał Cracovię. Na zakończenie kolejki Piast wygrał w Szczecinie z Pogonią.

2. kolejka:

Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 2-1 Miedź Legnica
Zagłębie Lubin 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Płock
Arka Gdynia 0-2 Jagiellonia Białystok
Lech Poznań 2-0 Cracovia
Pogoń Szczecin 0-2 Piast Gliwice

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Raioczy - 30.07.2018 / 22:11, *..51

Darus Ty to jestes mistrz I wizjoner...jak taki madry jestes to odkup udzialy I zatrudnij mourinio I bedzie po sprawie
Bedzie mistrz I kasa z pucharow.
A tak serio, kibicu, to nie.bylo kogo zatrudnic, bo wszyscy albo odmowili albo byli zajeci...kibicu od 7. bolesci

odpowiedz
Darek - 30.07.2018 / 07:06, *..dip0.t-ipconnect.de

Pan Mioduski mowil ze wzmocni zespol skrzydlowymi i lewym obronca.Jak na razie tych wzmocnien nie ma co mnie wcale nie dziwi.Nasz wlasciciel zawsze jak cos mowi to robi zupelnie odwrotnie.Jak zwalnial Jozaka to mowil ze przy wyborze kolejnego trenera najwazniejsze bedzie doswiadczenie.I co zrobil?Wzial kolejnego amatora bez doswiadczenia.A Legia najbardziej potrzebuje rozgrywajacego.Bo nie ma kto wziac ciężaru gry na siebie.Obroncy posylaja dlugie pilki do napastnikow z pominięciem drugiej lini przeciwnika i nastepuje strata pilki.
Co do Kurzawy bral bym goscia.Dobre wrzutki i strzal z rzutu wolnego.Do tego mlody.Ale znajac zycie z ligi mistrzow we wtorek odpadniemy a w lidze bedzie mocno w kratke.Jak w zeszlym sezonie.Ciekawe ile porazek zalicza w tym sezonie w samej ekstraklasie?
Nie wiem czemu sam wlasciciel co chwila zatrudnia trenerow amatorow?Przeciez traci na tym dwa razy.Raz bo nie ma pieniedzy z europejskich pucharow a dwa bo zaraz zwalnia jednego amatora i zatrudnia drugiego a placic musi jednemu i drugiemu.Nie szkoda mu na to pieniedzy?I naprawde pan Mioduski nie chce pieniedzy z europejskich pucharow?Przeciez zatrudniajac amatora na stanowisku trenera sam skazuje sie na starcie na porazke.

odpowiedz
Arkadio - 30.07.2018 / 00:02, *..play-internet.pl

Leśnodarski wróć !!! Stasiek wróć!!!ja chce tamta Legie.!!!

odpowiedz
Rafix - 29.07.2018 / 22:46, *..dynamic.chello.pl

Cracovia i ich genialny trener idą na mistrza :)

odpowiedz
do Grubalson - 29.07.2018 / 21:17, *..play-internet.pl

Dzbanie to wy amikarze już nie macie ku... dość? 2 mecze wystarczyły? Hehehe, wracaj na swoje forum lub na budowę desek pilnować

odpowiedz
Leser - 29.07.2018 / 21:01, *..static.ip.netia.com.pl

Legia w tym roku jest mega słaba ciezko bedzie o gorną ósemke z tym składem potrzeba wzmocnien i to szybko. Wieteska, Astiz, Radovic, Żyro, Hama out

odpowiedz
do Sawo - 29.07.2018 / 20:56, *..etr.net.pl

Człowieku weź Ty się czasami zastanów zanim coś napiszesz...po tym komentarzu stwierdzam, że Ty chyba nie ogladałeś żadnego meczu Legii..

odpowiedz
L - 29.07.2018 / 20:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

I co Madrusie????Jednak zwycięstwo!Tak się właśnie znacie!!!Zajmijcie się lepiej czym innym

odpowiedz
Gruba(L)son - 29.07.2018 / 20:27, *..dynamic.chello.pl

Poznań idzie na mistrza ewidentnie, a Legia niestety bedzie walczyc o awans do ósemki co widać w tabeli.

odpowiedz
Sawo - 28.07.2018 / 10:12, *..253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W kielcach bramkowy remis i pieprzenie bzdur o zwyzkowej tendencji formy oraz o tym ze pilkarze powoli zaczynaja rozumiec nowy styl gry. Do nastpnej porazki bo potem bedzie mowa o zmeczeniu pucharami. Cluj i Sparta wywalily trenera po porazkach w pucharach wiec Legia powinna zrobic podobnie. Odpadniecie z Trnava powinno byc rownoznaczne z odejsciem eksperta od kobiecej pilki noznej. Najgorsze jest to ze w jego miejsce przyjdzie kochanek Sławka Peszki i ze zwolnieniem takiej figury bedzie juz klopot. Zatrudnic pana selekcjonera to jedno ale potem zwolnic to hoho. Szymański z postura 15 letniej gimnazjalistki promowany na sile oraz ten dreptak Rado ktory ma pewnie jakies kwity na Klafa skoro w kazdym meczu jest najgorszy na boisku a mimo to ciagle gra. Pozbyto sie Brozia ktory nakrywa czapka tego Wieteske natomiast Mąka dobrze ze ma kontuzje bo znowu gralby na fali bylego reprezentanta Polski i odstawial nożke przy kazdym wejsciu. Ogólnie znowu to samo. Pytanie tylko czy ponownie uda sie psim swedem cos ugrac na koniec sezonu bo ilez mozna? Smiano sie z transferow Lecha ale zarowno ten Tiba jak i Amaral maja pojecie o grze i to widac. Zobaczymy jak bedzie ale cos czuje ze znowu bedzie zje...na sobota.

odpowiedz
Hegemon - 28.07.2018 / 09:58, *..play-internet.pl

Korona-Legia 2-0
Na bank można obstawiać zwycięstwo Korony, bo w Legii teatru ciąg dalszy trwa. Chodzą słuchy, że pewne rzeczy i działania w klubie są ponoć ukartowane. Skład Klafuricowi sugeruje Mioduski, Legia ma grać źle by był pretekst do zwolnienia Klafa. Mioduski od dawna jest dogadany z Nawałką ale nie można go jeszcze zatrudnić, bo ten ma kontrakt z PZPN do końca lipca. Idealnie daty się złożyły, rewanż z Trnavą 31 lipca i odpadnięcie z eliminacji LM i 1 sierpnia, możliwość zatrudnienia Nawałki. O tym, że były selekcjoner będzie za jakiś czas trenował Legię mówił już w czerwcu dziennikarz Polsatu Sport, Marcin Feddek ponoć blisko związany z samym Nawałką. Kto nie wierzy niech sobie sprawdzi w google. Klafurić ma dostać w Legii inne stanowisko. Poświęcić eliminacje LM by zwolnić ucznia i zatrudnić nowego trenera niby chore i naiwne ale... Mioduski od dawna mówił, że priorytetem dla Legii jest faza grupowa LE, w LM nie wierzy, a nawet w budżecie klubu są zaplanowane przychody z LE, a nie LM. Ma też do Legii trafić Kurzawa i jeszcze ktoś młody z szerokiej kadry Polski ale kto nie wiem. Czy to się sprawdzi czy to tylko bujna fantazja pewnego gostka co pisze o piłce na pewnej stronie czas pokaże... już niedługo.

odpowiedz
M@c - 27.07.2018 / 23:32, *..dynamic.chello.pl

Nie wierzę, że po 2 kolejkach Legia może być na ostatnim miejscu... Jeżeli jutro przegramy to niech frajerzy pakują walizki i wypier....ć.

odpowiedz
do Bear - 27.07.2018 / 23:06, *..dynamic.chello.pl

No i popatrz dziś nie przegrali, czyli Klafuric zostaje. Sami fachowcy tu co nawet nie wiedzą kiedy gramy

odpowiedz
Redi - 27.07.2018 / 22:56, *..centertel.pl

Racja. Ten limit szczęścia chyba się powoli wyczerpuje. Zresztą ile można jechać na farcie. Bardziej od tej słabej gry boli to że nikt nie wyciąga wniosków. Przecież to kolejny sezon gdzie tracimy dystans już na starcie. Kolejny sezon zaczynamy z trenerami którzy nigdy nic nie osiągnęli a w Legii mają się uczyć i wypłynąć na szerokie wody. Legia zrobiła się królikiem doświadczalnym. Czy nie lepiej było choć raz zainwestować większe pieniądze w kogoś bardziej uznanego z większym bagażem doświadczeń? Za rok też będzie gadka w stylu...musimy porozmawiać, przeanalizować itp itd. Jestem ciekawy dlaczego w mediach nie ma nic o prezesie, czemu nic się nie wypowiedział jeszcze na temat obecnego poziomu gry w Legii. I również jestem ciekawy jakby tak na jeden przyszły mecz u siebie nie przyszedł żaden kibic...bo płacić za takie widowisko? Szczerze można było by pokrzyczec, pośpiewac z poza stadionu. Głupi jestem ale jednak wierzę w przynajmniej 0-2 i dogrywkę w Trnavie...

odpowiedz
Do Andrzej - 27.07.2018 / 21:55, *..dynamic.chello.pl

Zdobyliśmy dublet, bo się inne zespoły bardzo starały, żeby mistrza nie zdobyć. Poza Albanią mieliśmy najbardziej płaską ligę w Europie. Dramat!

odpowiedz
Legia & Lech BFF - 27.07.2018 / 11:50, *..play-internet.pl

Wtej lidze szanse kazdy wynik jest możliwy . Nic nie jest niespodzianką. A jak do lidera przyjeżdża ostatnia drużyna to na bank mu punkty urwie. Polska poprstu chory kraj

odpowiedz
Bear - 27.07.2018 / 11:49, *..166.ipv4.supernova.orange.pl

Jeżeli dzisiaj przegrają to mam nadzieję że będzie to ostatni mecz Klafuricia jako trenera.

odpowiedz
Andrzej - 27.07.2018 / 11:47, *..dynamic.dsl.as9105.com

Mam jak Gienek.
Obawiam sie tego sezonu.
W Poprzednim jeszcze tym cudem slabosci innych zdobylismy dublet ale Obawiam sie, ze nadchodzi sezonu w którym będziemy klęczeć i kwiczeć...
Mioduski robi czasem takie gafy, ze w koncu musi nam przyjść za to zaplacic.

odpowiedz
Gienek - 27.07.2018 / 10:24, *..play-internet.pl

Legia znowu wperdol. Nie liczę na cuda...

odpowiedz