28 lipca zbiórka krwi na Legii!
REKLAMA

Dziś zbiórka krwi na Legii!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś od godziny 9 do 14 na stadionie Legii odbędzie się kolejna honorowa zbiórka krwi, organizowana przez Krewkich Legionistów we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Podczas akcji będzie także jedna z ostatnich możliwości nabycia powstańczych koszulek, z których dochód przeznaczany jest na obchody Powstania Warszawskiego i inne cele patriotyczne.
Wzór nr 1 - cena 50 zł


Wzór nr 2 - cena 44 zł

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.