Sebastian Szymański - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Szymański: Przekonamy kibiców zaangażowaniem

Kamil, źródło: Legionisci.com

- Po meczu ze Spartakiem czułem złość. Przegrywamy mecze, których nie możemy przegrać. Przegrywamy drugie spotkanie na własnym stadionie co nie ma prawa się wydarzyć. Musimy zrobić wszystko, żeby awansować.

- W meczu ze Spartakiem mieliśmy problemy kadrowe, ale trener na mnie postawił. Nie ma już co do tego wracać i usprawiedliwiać się chorobą. Zagraliśmy słabe spotkanie. Przed nami bardzo ważne spotkanie i liczy się tylko zwycięstwo. Nie musimy przekonywać kibiców słowami. Przekonamy ich na boisku. Jak wyjdziemy, jak będziemy zaangażowani. To co z siebie damy. Ciężko jest teraz dwa dni przed meczem powiedzieć jak drużyna zagra.

- Fajnie, że znamy dwa ustawienia. W każdym meczu możemy zagrać innym. Na pewno 4-2-3-1 nie jest dla nas czymś nowym. Funkcjonowaliśmy w nim bardzo dobrze w poprzednim sezonie. System ten ma dużo plusów ale też i parę negatywów. Tak jak każde inne ustawienie 3-5-2, czy inne. To od naszej gry zależy a nie od ustawienia.

- Co roku tak mamy, że na początku nie potrafimy dać tego, co dajemy później. Jak ma się tak kończyć jak zwykle, to nawet ok., ale nie może być takiej sytuacji, że nie awansujemy do pucharów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
antyk do CWKSIiak - 30.07.2018 / 13:09, *..static.ip.netia.com.pl

tez mnie to zastanawia,myślę że może o to chodzić że klauf już wie że za tydzień nie będzie trenerem więc może sobie już mówić co tam chce bo i tak ucieknie niedługo a piłkarze mówią to co trener

odpowiedz
Powiślak - 30.07.2018 / 00:15, *..dynamic.chello.pl

Więcej robić mniej pier...ić .

odpowiedz
@wariat - 29.07.2018 / 18:59, *..centertel.pl

Do krychnowic poszedł won

odpowiedz
FWK - 29.07.2018 / 17:10, *..play-internet.pl

Prawdziwa profeska mowa o zaangazowaniu grajac mecz z nozem na gardle. Czemu takiego podejscia nie wykazywaliscie w meczu przed wlasna publicznoscia ktora zdziera mordy przez 90 minut malo co flakow nie wyprowa! Nawet jak wyelminujecie Trnave to sobie w lidze odpuscicie wiec jaka tu mowa o zaangazowaniu?!

odpowiedz
Fredek - 29.07.2018 / 17:01, *..play-internet.pl

Oby tylko nie zatrudnili Nawalki.

odpowiedz
wariat - 29.07.2018 / 15:26, *..play-internet.pl

To co mamy to tylko i wylacznie zasluga prezesa Mioduskiego.W zeszlym roku nie bylo pucharow i w tym tez nie bedzie.Takze pan Mioduski z zestawieniu przeciwko panu Lesnodorskiemu to wyglada zenujaco.

odpowiedz
@Bubba - 29.07.2018 / 15:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No tak LM ci się chce raz na 21 lat awans a ty takie wymagania :) Grupa LE to podstawa a LM to truskawka na torcie Hajty :)

odpowiedz
Swojak(L) - 29.07.2018 / 15:24, *..centertel.pl

@bubba
Skoro Tobie tak wisi to zarzuć sobie tą zwisającą lager na szyję owiń dookoła i wychuśtaj się na fikole.

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA - 29.07.2018 / 14:57, *..centertel.pl

Drugie? Arka, Zagłębie, Spartak... Jak nic wychodzi mi 3 ale co ja się tam znam....

odpowiedz
Pojęcie słowa - Przekonywanie . - 29.07.2018 / 14:49, *..107

Jak to skąd 1 się zbliża $ :) A poważnie to nasi Piłkarze cudotwórcami nie są - mają umiejętności jakie mają i nie przeskoczą swoich możliwości sportowych . Miodek mógłby co najwyżej przekonać nas kibiców jakością nowych transferów do Legii , ale nie jest chyba zbytnio chętny by nas przekonywać . ROZGRYWAJĄCEGO BRAK , SKRZYDEŁ , I OBRONY . To już się sam o tym przekonałem . Ale na lepszą jakość ze strony Miodka nie ma co chyba liczyć , nie lubi chłop ludzi przekonywać .


I co to meritum - Przekonany jestem , że mamy obecnie kadrę zespołu co d...y nie urywa .

odpowiedz
Bubba - 29.07.2018 / 14:16, *..limes.com.pl

Ty mnie gra i przede wszystkim wynikami przekonaj a nie zaangazowaniem .mi wisi czy ty I twoi koledzy jesteście zaangazowani jak chce Legii w LM.

odpowiedz
CWKSiak - 29.07.2018 / 13:14, *..static.ip.netia.com.pl

Zastanawia mnie skąd ten optymizm u naszych pociech?
Po ostatnich meczach wysokich lotów, każdy opowiada o zwycięstwie i awansie we wtorek... Hmm...
Psychologa zmienili?
Oczywiście życzę tego z całych sił i rownież u mnie nadzieja się tli, jednak do zuchwalstwo daleko, ktore to często jest tylko o krok od porażki...
Legia Warszawa!

odpowiedz