Dean Klafurić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Klafurić: Możemy odwrócić losy rywalizacji

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Powrót niektórych zawodników do składu jest dla nas dużym wzmocnieniem. Dadzą nam więcej energii i pewności siebie. W ogóle nie myślę o tym, że mogę po tym meczu stracić posadę. Koncentruję się tylko na spotkaniu - mówi przed rewanżem ze Spartakiem Trnava trener Legii Dean Klafurić. - To, że Legii nigdy nie udało się odrobić strat z pierwszego meczu, to tylko historia.

Skupiamy się tylko na tym, co jest teraz. Dla mnie i moich zawodników najważniejszy jest dzień dzisiejszy i jutrzejszy mecz, to co dzieje się teraz. Jesteśmy świadomi swoich umiejętności. Jeśli mogliśmy wrócić do gry w Kielcach po stracie bramki i zdobyć dwa gole, to dlaczego nie moglibyśmy teraz?

Kto powinien pociągnąć zespół w trudnych chwilach? To oczywiście piłkarze, którzy mają najwięcej doświadczenia - Radović, Malarz, Astiz, Pazdan, Kucharczyk. Michał Kucharczyk jest już gotowy do gry.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.