Radoslav Latal - fot. Mishka / Legionisci.com

Latal: To wielki sukces

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Radoslav Latal (trener Spartaka): Bardzo się cieszymy, mamy już wielki spokój. Potwierdziło się to co mówiłem wcześniej, że Legia jest bardzo silna. Przez pierwsze 15-20 minut byliśmy aktywni, staraliśmy się nie dopuścić Legii do sytuacji bramkowych. Później to zespół z Warszawy przejął inicjatywę, a my traciliśmy wiele piłek.
Oczywiście, pomogły nam czerwone kartki, bo gdyby Legia grała w pełnym składzie, byłoby nam trudniej. W drugiej połowie Legia miała więcej sytuacji, grała bardziej ofensywnie. Mogliśmy lepiej zagrać w ataku i zdobyć gola, ale i tak pokonanie Legii to dla nas wielki sukces.