REKLAMA

Losowanie I rundy Pucharu Polski

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

10 sierpnia odbędzie się losowanie I rundy Pucharu Polski. W losowaniu wezmą udział czterej zwycięzcy rundy wstępnej, 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2017/18, 18 zespołów I ligi z sezonu 2017/18 oraz 10 zespołów II ligi z sezonu 2017/18.
Mecze I rundy będą rozgrywane 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Wolfik - 01.08.2018 / 23:16, *..dynamic.mm.pl

@dino: Wiesz, Kolego - po trzydziestu latach słuchania w kółko tego samego mam już odruch wymiotny. Nawet na wiejskich weselach zmieniają repertuar. Tylko nie w polskiej lidze...

odpowiedz
dino - 01.08.2018 / 21:45, *..vtelecom.pl

Chłopaki, wiecie, że w Anglii tańczy się Poznań, tzn. walczyka Lambada plecami do boiska :-)
Krzeszczu jak lubiłem czytać Twoje komentarze to chyba troszkę odleciałeś, szacunku ;-)

odpowiedz
nie no prosze was - 01.08.2018 / 19:01, *..unknown.vectranet.pl

tak po kolei Krzeszczu, Kristof, Wolfik po co wy jęczycie? Kibicem się jest, a nie bywa. Kompromitacja w Europie to nie Legia, ale cała nasza gówniana ligowa piłka. Wiadomo, wiele rzeczy można było zrobić lepiej (bezsensowny upór byłego trenera przy trójce obrońców), ale takie realia. Dla mnie Legia to nie tylko wyniki, ale Barwy, Herb, Historia, a przede wszystkim atmosfera, którą potrafią robić nasi kibice - więc szacunku trochę. Jak nie to są inne wybitne Polskie kluby, które w Europie gromią kluby z Islandii czy Estonii. Na pewno przyda im się wasze "wsparcie"

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2018 / 18:41, *..cust.bredband2.com

@ Wolfik: Brawo Ty!!!
:-))

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2018 / 17:29, *..dynamic.mm.pl

@Kristof: Żeby gawiedź mogła "walczyka labada" zaśpiewać....

odpowiedz
Kristof - 01.08.2018 / 11:41, *..cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Po co rozgrywac Puchar Polski i Ekstraklase,jak i tak Legia zdobedzie oba trofea a potem bedzie jak zawsze blamaz w rozgrywkach o europejskie puchary.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2018 / 11:33, *..cust.bredband2.com

@ Kami(L)la: Niestety sa, Legia Warszawa......

odpowiedz
Hautausmaa - 01.08.2018 / 11:29, *..internetdsl.tpnet.pl

Klafurić jeszcze nie wywalony? Czekam na info od wczoraj wieczorem.

odpowiedz
Do Roma - 01.08.2018 / 11:24, *..play-internet.pl

Dobrze że z ekstraklasy nie można odpaść bo idąc tym tropem to od października na wakacje mogliby nasi wirtuozi już jechać

odpowiedz
Darek - 01.08.2018 / 11:22, *..dip0.t-ipconnect.de

Jest nam przykro ze odpadlismy z PP ale wiemy nad czym mamy pracowac i co poprawic.

odpowiedz
Kami(L)a - 01.08.2018 / 10:21, *..pl

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn...

odpowiedz
Roma - 01.08.2018 / 09:48, *..dynamic.gprs.plus.pl

W lipcu mieliśmy LM, w sierpniu będziemy mieli LE, a we wrześniu PP.

odpowiedz