fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechią Gdańsk

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

4 sierpnia o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra mecz 3. kolejki Ekstraklasy z Lechią Gdańsk. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki można kupować w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach i Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki". Na chwilę obecną na stadionie zajętych jest ok. 16 000 miejsc.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się lub studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 65. roku życia.

Cennik biletów:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 03.08.2018 / 18:45, *..play-internet.pl

Nie bardzo rozumiem okreslenia "h.j z wynikami-hej Legio jestesmy z Wami",albo np "Niewazni sa pilkarze,czy trener,wazny jest klub".Klub,czyli co konkretnie-herb,a moze sam stadion?.A wiec po co i komu tak spiewacie te piesni pochwalne-bo przeciez nie pilkarzom,bo sa niewazni,tak jak i wyniki.Po co wogole namecze chodzicie,skoro h.j z wynikami?.Rownie dobrze mozecie sobie pospiewac Warszawe na dwie trybuny i potanczyc walczyka labada np we wtorek, jak nie ma meczu,bo jak pilkarze i wyniki niewazne,to i mecz niepotrzebny-nieprawdaz?.

odpowiedz
wwy - 03.08.2018 / 02:15, *..it4polska.com

janusze!andrzeje!dziękujemy... nie przychodźcie na Żyletę!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 02.08.2018 / 23:06, *..103

PL @- Mioduskiego otaczajá zli doradcy,naciâgajá go już wszyscy Teraz jedyny ratunek wyjeb...wszystkich I zatrudnić zwykłych kibicòw co całe życie oddadzá Naszej Legii!

odpowiedz
Do do Luzik - 02.08.2018 / 23:04, *..play-internet.pl

Trnawa to nie powinien być wcale przeciwnik do porównania... Gdyby w Warszawie piłkarze pokazali zaangażowanie bylibyśmy teraz w kolejnej rundzie. Niestety dopóki czlapaki typu Antolic, Philips, Hama nie zaczną walczyć i biegać trudno będzie o poprawę. Przykładowe powyższe nazwiska to nie są wirtuozi i nawet jeśli teoretycznie są odrobinę lepsi od piłkarzy arki, zaglebia, spartaka to przy braku chęci ich wartość jest żadna.

odpowiedz
pl - 02.08.2018 / 22:53, *..centertel.pl

Mam ponad 300km na mecze jeździłem ...w zeszłym roku po odpadnieciu z pucharow zrezygnowałem z meczy ...az do pucharu polski finały na narodowym....mialem jutro jechac na ligowy mecz wkoncu ale po odpadnieciu z taka slaba drużyna rezygnuje...jesli nie wejdą znow do grup nie pojade na zadny mecz ligowy...mimo odległości czasu kosztow kocham Legie ale brak dobrych zawodników zaangażowania przekonujacych zwyciestw a przedewszytkim wstyd po kompromitacjach jest mocniejszy zbyt emocjonalnie do tego podchodzę zeby sie katować...dodam ze nie jeździłem nigdy sam...takze prezesie kibice niechca wyrownanej słabej ligi gdzie nasza ukochana L drzy do końca...my chcemy potęgi w polsce i przyzwoitosci w europie!!!!

odpowiedz
Do Luzik - 02.08.2018 / 22:38, *..dynamic.chello.pl

Dobrze że mi powiedziałeś że nie będą grali jak Barcelona. Ale chociaż trochę skuteczniej niż Trnawa?

odpowiedz
do Luzik - 02.08.2018 / 22:24, *..play-internet.pl

Właśnie tak i do tego dodam to jest Legia to jest stolica ja mam na Ł3 ok 200 km w obie strony nie jestem często ale kiedy mnie stać jadę. Żona i dzieci muszą to zrozumieć. Nie wybieram przeciwników. Poprostu Kocham Legię

odpowiedz
Luzik - 02.08.2018 / 22:03, *..play-internet.pl

Legia nigdy nie będzie grała jak real, barcelona, juve... trzeba zrozumieć realia oraz ograniczyć oczekiwania. Większość piłkarzy nie będzie umierać za nasz klub(chyba że kiedyś doczekamy prawdziwych wychowanków), ale jacy by piłkarzy by u nas nie grali, oni mają zapier... Jeżeli zostawią serducho, pokażą zaangażowanie, charakter, walkę jeden za drugiego oraz za klub, który płaci im godne pieniądze... kibice będą przychodzić i ich wspierać w większej liczbie. Zarówno drużynę oraz przede wszystkim Legię. Piłkarze jak zawsze przychodzą i odchodzą a Legia będzie trwać. Ale jak piłkarze nie wykazują zbyt wiele ambicjonalnych cech, to z kibiców też schodzi powietrze, zaczyna się gęsta atmosfera a wtedy o jakikolwiek sukces co raz trudniej.

odpowiedz
Adi - 02.08.2018 / 21:13, *..opera-mini.net

!!! Proponuje zrobić sonde czego chca kibice Legii. W tym wypadku chodzi o trenera. Ojrzynski czy ktos z zagranicy?

odpowiedz
- 02.08.2018 / 20:29, *..100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiadomo już coś kogo desperat zatrudni na trenera?

odpowiedz
Ninja3 - 02.08.2018 / 20:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Taa już widzę to 16 tys..

odpowiedz
Rogal - 02.08.2018 / 20:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Piłkarze sa niewazni, trenerzy sa niewazni, oni sie zmieniaja. Wazny jest klub, ktory sie kocha

odpowiedz
:) - 02.08.2018 / 19:30, *..centertel.pl

Już biegnę już lecę. 40zł za taki poziom piłkarski hahahaha

odpowiedz
wszyscy na mecz ! - 02.08.2018 / 18:59, *..static.chello.pl

wynikowcy won na polonie

odpowiedz
do Zyga - 02.08.2018 / 18:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przede wszystkim trzeba mieć honor i poczucie wstydu,a to u kopaczy pojęcia wymarłe,niestety.

odpowiedz
do Zyga - 02.08.2018 / 18:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przede wszystkim trzeba mieć honor i poczucie wstydu,a to u kopaczy pojęcia wymarłe,niestety.

odpowiedz
L - 02.08.2018 / 18:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Blablabla drogo słaba gra kopaczy za ciepło za wcześnie za późno. Przed każdym meczem są takie komentarze wiec naprawdę płaczki nie wiem po co się nawet wysilacie żeby to wypisywać. Jak toś jest kibic Legii to będzie jak zawsze a jak ktoś chce mieć w Warszawie drugi Real czy Man united to niech narzeka i zostaje w domu.

odpowiedz
Bear - 02.08.2018 / 17:41, *..11.ipv4.supernova.orange.pl

Do 25 roku życia chodziłem praktycznie na każdy mecz, często jeździłem na wyjazdy i sam siebie nazywałem fanatykiem.
Ale z wiekiem człowiek chciałby jednak widzieć coś więcej niż tylko śpiewy, oprawy...
Bardzo bym chciał żeby Legia zdominowała ligę jak niegdyś Olympique Lyon... chyba 6 czy 7 mistrzostw z rzędu ze sporą przewagą punktową. Do tego chciałbym żeby regularnie grała w fazie grupowej LE i po prostu udawało jej się z niej awansować dalej.
Ot takie moje marzenia..
Wyniki przyciągają widownie.

odpowiedz
Zyga - 02.08.2018 / 17:13, *..158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pilkarze sami by zasponsorowali bilety po takiej wtopie. No tak ale zapomnialem ze do tego trzeba miec jaja jak melony a nie jak pestki dyni.

odpowiedz
G - 02.08.2018 / 17:09, *..dynamic.mm.pl

Ja to mówi Staruch dla wyników na mecze chodzisz ?

odpowiedz
Hiszpan - 02.08.2018 / 17:01, *..play-internet.pl

Szacowałem ze w Warszawie jest jednak mniej masochistow niz 16 tys.

odpowiedz
Lutk Narozniak - 02.08.2018 / 16:50, *..play-internet.pl

Te ceny?Ceny powinny byc dopasowane do poziomu.

odpowiedz
do Benek - 02.08.2018 / 16:22, *..play-internet.pl

Tylko,źe te z patelni to są bilety dla tych co nigdy nq meczu nie byli,no chyba,że jesteś takim paziem to wtedy ten bilet dla ciebie.

odpowiedz
NIESTETY CORAZ SŁABSI - 02.08.2018 / 16:15, *..38

NIE ZASKOCZYŁO MNIE TO , ŻE NAWAŁKA ODMÓWIŁ LEGII , GŁUPI NIE JEST WIDZI JAKIM SKŁADEM LEGIA DYSPONUJE , KIEDYŚ NP. TAKI KUCHARCZYK TO BYŁ ŚREDNIAK W ZESPOLE I W CALE NA DZIŚ NIE GRA O NIEBO LEPIEJ A JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW LEGII A POWÓD JEST BARDZO PROSTY BO NIEMA DUŻEJ KONKURENCJI W ZESPOLE DO MIANA NAJLEPSZEGO . WYCIĄGAJĄC WNIOSKI I PATRZĄC NA KADRĘ LEGII TO JESTEŚMY CORAZ SŁABSZYM ZESPOŁEM Z ROKU NA ROK NIESTETY .

odpowiedz
Zibi - 02.08.2018 / 16:11, *..242

Kto będzie płacił za kopaninę "B" klasową ???

odpowiedz
xdsxds - 02.08.2018 / 16:02, *..k.omnitec.pl

Przy takiej grze dużo osób zrezygnuje z przyjścia... zarówno osób mających karnety jak i sezonowców, którzy karnetów nie mają.

odpowiedz
Benek - 02.08.2018 / 15:49, *..106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A po co kupować bilety, jak na patelni można dostać za darmo ?

odpowiedz
Groch - 02.08.2018 / 15:32, *..play-internet.pl

Już to widzę że 16tys przyjdzie

odpowiedz