fot. UEFA
REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 4. rundzie el. Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

6 sierpnia o godzinie 13:00 odbędzie się losowanie par 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Na tym etapie rozgrywek Legia nie będzie rozstawiona. Rozstawione będą jedynie drużyny, które odpadną w 3. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Z powodu mniejszej liczby drużyn rozstawionych niż nierozstawionych Legia będzie mogła jednak trafić na rywala z grona drużyn nierozstawionych. Przed losowaniem UEFA podzieli jeszcze drużyny na dwie grupy - w każdej po trzy rozstawione i pięć nierozstawionych. Mecze odbędą się 23 i 30 sierpnia.

Drużyny rozstawione - przegrany z każdej pary:
Celtic FC / AEK Ateny
FC Salzburg / FK Skendija Tetovo
FK Astana / GNK Dinamo Zagrzeb
FK Crvena zvezda Belgrad / FC Spartak Trnava
Qarabag Agdam / BATE Borysów
Malmo FF / Videoton FC

Drużyny nierozstawione:
FC Midtjylland / The New Saints FC
Hapoel Beer Szewa / APOEL Nikozja
Rosenborg BK / Cork City FC
HJK Helsinki / NK Olimpija Lublana
Łudogorec Razgrad / HSK Zrinjski Mostar
FK Kukësi / Torpedo Kutaisi
CFR Cluj / Alaszkert Erewan
Sheriff Tiraspol / Valur Reykjavík
Legia Warszawa / Football 1991 Dudelange
Suduva Marijampolė / Spartaks Jurmala

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (55)

+dodaj komentarz
Dołek - 04.08.2018 / 02:21, *..dynamic.chello.pl

Legia Skhendija Tetovo będzie

odpowiedz
(L)Johnson - 03.08.2018 / 13:16, *..centertel.pl

Teraz sobie wyobraźcie sytuację, w której my przechodzimy F91, Crvena odpada z Trnawą, Lech wygrywa z Genk i Partizan pokonuje Nordsjaelland. My trafiamy na Crveną, Lech na Partizan i oba mecze odbywają się w ten sam dzień w Belgradzie. Ależ byłby ogień pod wzgledem Hools.

odpowiedz
jja - 03.08.2018 / 11:42, *..142

Najpierw trzeba przejść 3 rundę !?????

odpowiedz
e(L)o - 03.08.2018 / 04:38, *..static.ip.netia.com.pl

Przecież odpadniemy z Luksemburgiem!

odpowiedz
kalosz - 03.08.2018 / 00:19, *..dynamic.mm.pl

4 runda? jeszcze wczesniej 3runde trzeba przejsc

odpowiedz
Wilk14 - 02.08.2018 / 22:52, *..ip-point.pl

Paradoksalnie to teraz dzięki Trnavie mozemy jeszcze zagrać w Belgradzie ze Zvezdą ;-)

odpowiedz
Do Yaro - 02.08.2018 / 21:44, *..228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na 100 tak bedzie

odpowiedz
Jajca - 02.08.2018 / 20:54, *..dynamic.chello.pl

Kogo bysmy nie wylosowali to sprawa naszego awansu mozna traktować jako cód - niestety taka nasza smutna rzeczywistość

odpowiedz
- 02.08.2018 / 19:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

Macie napisane, że uefa podzieli jeszcze przed losowaniem drużyny. No to raczej nie podzieli tak, żebysmy mogli trafić na tych co nas wyeliminowali. Bo nie tylko Legia byłaby w takiej sytuacji, Ludogororets też moglby trafić na Węgrów, z którymi odpadł itd. Oczywiście jest jeszcze 3 runda do przejścia, no ale jak już dywagujemy to chociaż patrzmy na sytuację realnie.

odpowiedz
Kary - 02.08.2018 / 19:22, *..85-194-240-13.net.eco.atman.pl

Gdzie są kary finansowe dla naszych pseudo piłkarzy Vesovica i Antolicia? Dlaczego po raz kolejny za wszystko odpowiada trener, a piłkarze nie ? Święte krowy...

odpowiedz
gazza - 02.08.2018 / 18:37, *..adsl.inetia.pl

Fajnie by było znowu trafić na Spartak Trnawa i go spokojnie wyeliminować.
Odpadliśmy na właśne życzenie i będzie okazja do rewanżu.
Forma idzie w górę - Wystarczy przestać wstawiać do składu tych dwóch niedojdów co dostali czerwone kartki - i to obaj po swoich głupich błędach.

odpowiedz
Kibic L z Lodzi - 02.08.2018 / 18:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

PANIE PREZESIE TYLKO CZERCZESOW. Może łączyć reprezent z pracą w legii

odpowiedz
Mariol - 02.08.2018 / 17:55, *..w90-90.abo.wanadoo.fr

Bedzie cieżko. Tu sa kluby na naszym poziomie,a nawet wyższym.Dla nas juz nie ma słabych drużyn.

odpowiedz
Do redakcji/ joel - 02.08.2018 / 17:46, *..play-internet.pl

Mam pytanie. Mecze LE są w czwartek, a do końca sierpnia gramy w ekstraklasie w sobotę . Czy będzie zmieniany terminarz czy mecze co 2 dni? Drużyny grające w LE grają w niedzielę. Czy te terminy już zostają ?

Redakcja (LL!): Najprawdopodobniej ligowe terminy ulegną zmianie.

odpowiedz
Bzura7 - 02.08.2018 / 17:38, *..201.45.dynamic.dsl.cvmultimedia.cv

Co wy się tak wszyscy jaracie, przecież jeszcze nie przeszliśmy trzeciej rundy,
nara!

odpowiedz
Krzeszczu - 02.08.2018 / 16:38, *..cust.bredband2.com

@ Kipkorir: Wlasnie nie raz to samo powtarzalem.

odpowiedz
Kipkorir - 02.08.2018 / 16:34, *..dynamic.chello.pl

@Krzeszczu
To się właśnie nazywa profesjonalne podejście do tematu.

odpowiedz
Ten tam tego - 02.08.2018 / 16:18, *..120

No faktycznie jest się na kim odegrać, Astana, Spartak, Celtic, Szeryf, ja bym życzył sobie cweltic, jeśli można prosić.

odpowiedz
UK - 02.08.2018 / 16:15, *..dab.02.net

Oby znów Cork

odpowiedz
aa - 02.08.2018 / 16:15, *..117.ipv4.supernova.orange.pl

L w gronie drużyn nierozstawionych to pokazuje naszą potęgę - my zaliczamy się do jakiegoś grajdołka a nie ligi piłkarskiej na poziomie .
co to kur...a jest ja się pytam ???? Football 1991 Dudelange / Drita Gnjilane itpd

odpowiedz
Ja1916 - 02.08.2018 / 15:20, *..centertel.pl

To idź do mbanku i spytaj kto napisał :"hahahha" na legionistach :)))

odpowiedz
jo - 02.08.2018 / 15:11, *..centertel.pl

FC Spartak Trnava, 02.08.2018 12:35:24 - *.4.fmbank.pl - frajerzy widać twój zakład pracy... Możemy poszukać dalej... tu wiesz.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.08.2018 / 14:44, *..cust.bredband2.com

@ Kipkorir: A tutaj nie ma zadnego pierniczenia o rotacjach i przemeczeniu:

http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/lech-poznan-czy-w-kolejorzu-bedzie-rotacja-zawodnicy-musza-poczuc-zmeczenie,13384480/

odpowiedz
Kruszankin - 02.08.2018 / 14:29, *..158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Za Kowala Legia zmiotla by wszystkich z marszu.

odpowiedz
ryter - 02.08.2018 / 14:26, *..190

widzę po komentarzach, że wszyscy już założyli, że wyeliminujemy Dudalange i Ritę Ginijną.

odpowiedz
StjarnanŽalgirisGandzasar - 02.08.2018 / 14:23, *..dynamic.chello.pl

hahahahahahahahahahahaha

odpowiedz
Marek antyhazar - 02.08.2018 / 14:06, *..adsl.inetia.pl

Ja rozumiem że kibiców trzeba informować i dzięki za codzienne info ale publikowanie obecnie takich niusów jest nie na miejscu.. Ograjmny najpierw jakiś konkretny zespół, pewnie grając a później gadajmy.

odpowiedz
AdamGumowapałka - 02.08.2018 / 13:58, *..8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na tym etapie nie ma juz slabych przeciwnikow.

odpowiedz
rozwałkaadam - 02.08.2018 / 13:32, *..centertel.pl

sporo potęg piłkarskich Suduva Marijampolė / Spartaks Jurmala / SP La Fiorita /Sheriff Tiraspol / FC Santa Coloma / Valur Reykjavík

odpowiedz
Gienek - 02.08.2018 / 13:25, *..play-internet.pl

Z taką grą to na kogo trafimy to będzie wperdol. Legia się stacza, a pózniej ktoś się dziwi, że na mecze przychodzi 12 tys. ludzi lub mniej.

odpowiedz
Przerazony - 02.08.2018 / 13:04, *..8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy jest chocby cien nadzieji na unikniecie Galaktikos z Trnavy??????

odpowiedz
do Bear - 02.08.2018 / 12:44, *..17

Niestety ... wszystko mogło się dobrze poukładać ...
Ale z tą formą , to Crvena by Nas pozamiatała...niestety ...

odpowiedz
FC Spartak Trnava - 02.08.2018 / 12:35, *..4.fmbank.pl

hahaha

odpowiedz
Kipkorir - 02.08.2018 / 12:24, *..dynamic.chello.pl

Czyli jeszcze tylko szybki wpierdziel i nie będzie już nikomu opowiadać dyrdymałów na temat rotowania składem i oszczędzania piłkarzy.

odpowiedz
Anton - 02.08.2018 / 12:23, *..play-internet.pl

Dawać ten ku*wa Luksemburg! Ale to będzie zacięty mecz!

odpowiedz
Do Kibic L - 02.08.2018 / 12:15, *..140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Byłoby pięknie!

odpowiedz
Do Q - 02.08.2018 / 12:07, *..minerva.onet.pl

Jakiej IV rundzie? Ta drużyna jest tak cienka, że II rundy nie jest w stanie przejść. O czym my tu mówimy.
Wymęczymy awans z Luksemburgiem teraz, a potem baty już i skupiamy się na lidze.

odpowiedz
Bloom - 02.08.2018 / 12:06, *..dynamic.gprs.plus.pl

Na dzień dzisiejszy mamy marne szanse z którąkolwiek z tych drużyn. Więc raczej nie ma to większego znaczenia, może poza aspektem kibicowskim, na kogo trafimy.

odpowiedz
Czarek z Dębiny - 02.08.2018 / 11:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Drużyną rozstawioną z którą zagra Legia będzie Cork City.

odpowiedz
FILEMON - 02.08.2018 / 11:38, *..140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A to nie jest przypadkiem tak że Legia jako mistrz może trafić w IV rundzie tylko na innego mistrza?

Redakcja (LL!): Jest.

odpowiedz
Pio - 02.08.2018 / 11:30, *..play-internet.pl

Wiem tylko jedno, jak nie wejdziemy do grupy LE to czeka nas katastrofa

odpowiedz
Bear - 02.08.2018 / 10:59, *..11.ipv4.supernova.orange.pl

Rozstawienie przy obecnej formie Legii i tak jest nie istotne.

odpowiedz
Q - 02.08.2018 / 10:55, *..dynamic.chello.pl

Spieeeeee.........my to koncertowo.
Wczoraj odpadł Lidogorets więc rozstawienie w ewentualnej 4 rundzie było by zapewnione.

odpowiedz
Info100% - 02.08.2018 / 10:54, *..ncbj.gov.pl

Będzie znowu Trnava - info 100% pewne, telefoniczne, ze stacji benzynowej pod Radomiem.
Ps. Tym razem pomalują trawę na różowo!

odpowiedz
do rafal - 02.08.2018 / 10:53, *..dynamic.chello.pl

a wiesz co znaczy słowo ,,potencjalny''?

odpowiedz
HansSolo - 02.08.2018 / 10:50, *..play-internet.pl

Trnawa i bedzie wesolo

odpowiedz
rafal - 02.08.2018 / 10:48, *..ups.com

nie piszcie jeszcze o potencjalnych rywalach, bo najpierw musimy przejsc 3 runde

odpowiedz
Maciej - 02.08.2018 / 10:28, *..customers.d1-online.com

Nie trafimy na Spartaka jesli możemy trafić na zespół z grupy nierozstawione.

odpowiedz
szydeL - 02.08.2018 / 10:25, *..play-internet.pl

Dobrze rozumiem?
W każdej z rych dwóch grup bedzie 8 druzyn czyli 4 pary?
I 3 pary beda na zasadzie: jedna rozstawiona vs.jedna nierozstawiona, a jedna para bedzie nierozstawiona vs.nierozstawiona?

Redakcja (LL!): Tak.

odpowiedz
Yaro48 - 02.08.2018 / 10:23, *..play-internet.pl

Do historii by Legia przeszła gdyby w jednym sezonie odpadła z pucharów dwa razy z tym samym klubem.

odpowiedz
(L)eming - 02.08.2018 / 10:19, *..mf.gov.pl

Będzie Spartak Trnava- info pewne.

odpowiedz
X - 02.08.2018 / 10:16, *..play-internet.pl

Trnawa i odpadniemy

odpowiedz
Donio - 02.08.2018 / 10:16, *..ostnet.pl

Jest możliwy rewanż z Trnava ? XD

odpowiedz
MKK - 02.08.2018 / 10:16, *..2

a czy możemy znów trafić na Spartak Trnava, jeśli odpadnie z CZB?

Redakcja (LL!): Tak.

odpowiedz
Kibic L - 02.08.2018 / 10:14, *..centertel.pl

Będzie AEK Ateny

odpowiedz