fot. UEFA
REKLAMA

Potencjalni rywale

CFR Cluj lub Alaszkert rywalem Legii w 4. rundzie el. LE

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zwycięzca pary CFR Cluj (Rumunia) - Alaszkert Erewan (Armenia) będzie ewentualnym rywalem Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Mecze odbędą się 23 sierpnia w Warszawie i 30 sierpnia na wyjeździe. Wcześniej legioniści zmierzą się w dwumeczu z zespołem Football 1991 Dudelange.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (69)

+dodaj komentarz
wwa - 10.08.2018 / 09:00, *..dynamic.chello.pl

Panowie, no niestety ale byłem czarnym prorokiem. Polska liga osiągnęła dno, smutne to

wwa - 06.08.2018 15:11:31, *.dynamic.chello.pl

hola hola Panowie, Wy już przechodzicie Cluj, najpierw musimy przejść Football 1991 Dudelange :) może być ciężko:)

odpowiedz
zsh - 08.08.2018 / 10:18, *..ultra.net.pl

nowa strona super, podoba mi się, brawo

odpowiedz
Dominosz - 07.08.2018 / 14:16, *..dynamic.gprs.plus.pl

Lepsze jest wrogiem dobrego....vide nowy układ strony.

odpowiedz
tomiacab - 07.08.2018 / 12:36, *..know.cable.virginm.net

Ta szata nie ma podjazdu do starej. Jeden oczojebny bałagan na głównej

odpowiedz
eth - 07.08.2018 / 10:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Redakcji, z telefonu nie można wejść na tę stronę. Pojawia się czarny ekran i jedyne co się wczytuje to reklamy. To jednostkowy przypadek? Jest na to jakaś rada?

odpowiedz
Bartoszyce - 07.08.2018 / 10:38, *..88.bartsat.pl

Witam z całym szacunkiem Redakcję....moja mała uwaga, niech kalendarz wydarzeń zaczyna się od poniedziałku ;).

odpowiedz
FI(L)IP - 07.08.2018 / 09:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W tytule brak słowa "ewentualnym".

odpowiedz
yyy - 07.08.2018 / 08:39, *..161

@Altars of Madness okoliczności powstania tych "tworów" są inne - Steaua utraciła prawa do nazwy, herbu i barw na rzecz armii rumuńskiej, a pyry się po prostu sprzedały kuchenkom :)

odpowiedz
Lukasz - 07.08.2018 / 07:35, *..dynamic.mm.pl

4 runda Skendija - Dudelange. I tyle napinania się.

odpowiedz
Brunonex - 07.08.2018 / 07:09, *..ptim.net.pl

Myślę, że Legia da sobie radę.

odpowiedz
ddd - 07.08.2018 / 03:27, *..static.ip.netia.com.pl

Cluj zagra z Dudelange

odpowiedz
Ziombel - 07.08.2018 / 02:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kibic Wisły Kraków
*Legii i Warszawie piszemy pajacu.

odpowiedz
Altars Of Madness - 07.08.2018 / 00:51, *..play-internet.pl

@Kibic Wisły Kraków
Dzięki za życzenia. Ja też mimo animozji dobrze życzyłem Wiśle w Europie. Co do Carlitosa, to bardziej problem z trenerami, przygotowaniem fizycznym, taktyką, strategią i ustawieniem drużyny. On będzie u nas wymiatał tylko niech nasz szanowny k....a prezes zatrudni fachowca z prawdziwego zdarzenia, a nie amatorów. Też uważam, że w lidze przydałaby się mocna Wisła. To by na pewno zmotywowało i naszych piłkarzy do większego zaangażowania szczególnie w meczach ze słabszymi rywalami. Teraz czują, że mogą poo....lać się przez połowę sezonu, a na koniec i tak zgarniamy mistrza. Lech i Jaga na dłuższy dystans to jednak nie rywale. Nie zapomnę tych kilku lat kiedy na mistrza typowani byli tylko Legia i Wisła, a reszta daleko w tyle. Teraz jesteście w dołku (problemy finansowe) ale mam nadzieję, że wyjdziecie z kryzysu. Obyście nie skończyli jak Ruch Chorzów. Nie chcę w lidze takich ekip jak Nieciecza, Łęczna czy Sandecja, bo to .ujowo wygląda. Niech to będą ekipy dobre kibicowsko. Mimo animozji pozdro.

odpowiedz
Skandal!!! - 07.08.2018 / 00:27, *..251

Dawno nie pisalem, ale musze: nowy uklad strony jest tragiczny. Bajzel jak w Windows 8. Az oczy krwawia, bardziej niz od gry naszych kuleczek...

odpowiedz
projectILE - 06.08.2018 / 23:54, *..7.96.107

@Woytek (LL!) Pod toką są dwie ogromne reklamy (zamów gazetkę i fortuna), które nie są zbyt dyskretne i psują cały wizerunek strony (różnej wielkości są)

odpowiedz
Kibic Wisły Kraków - 06.08.2018 / 23:27, *..211

Coś ten Wasz zakochany w legii i warszawie Car7litos meczy bule..:)) O krzysiu i radziu nie wspominajac..Ale tak na poważnie to życzę Wam powodzenia w europejskich pychrach. W koncu reprezentujecie cala Polske. A na naszym podworku ligowym zycze mojemu ukochanemu klubowi, zeby wrocil na szczyt i rywalizowal z wami jak rowny z rownym o MP. Polskiej lidze Potrzebna jest mocna Wisła Kraków !!! Do zobaczenia na Reymonta !

odpowiedz
projectILE - 06.08.2018 / 22:57, *..7.96.107

To wymuszanie wyłączenia addblocka jest słabe, wskażcie jeden duży serwis na świecie, który czyni takie zabiegi...

Woytek (LL!): Od początku istnienia wyświetlane u nas reklamy nigdy nie nakładają się na treść stron. Nic nie jeździ, nic się nie wysuwa jak na wielu popularnych portalach, nie robimy sztucznego ruchu i clickbajtów. To nie my zepsuliśmy ten rynek, u nas nie ma potrzeby ich blokowania. Jeżeli tego nie akceptujesz, trudno.

odpowiedz
Altars Of Madness - 06.08.2018 / 20:37, *..play-internet.pl

Do Do Altars Of Madness. Racja, Steaua jest ale gra w 4 lidze rumuńskiej, region Bucuresti. Sprawdź jak nie wierzysz. To co teraz gra zamiast Steauy to jakiś nowy, dziwny twór. Coś na zasadzie LechoAmiki.

odpowiedz
eth - 06.08.2018 / 20:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zawsze mnie ciekawiło co odróżnia piłkarzy od wykonawców innych zawodów. Jak architekt, projektant, lekarz spie*rzą swoją robotę często ponoszą odpowiedzialność. Jeśli odpadniemy z Clujem stracimy miliony. Jeśli odpadniemy - trudno. Ale niech Mioduski wyliczy im ile Legia na tym straciła i niech zapłacą klubowi tą sumę w zależności od minut spędzonych na boisku. Mają czas grać przeciwko trenerowi, szukać formy, "niedojeżdżać mentalnie na mecz", to niech znajdą czas na zrobienie przelewu na rzecz klubu.

Myślę że dobrze trafiliśmy, ale dwumecz i tak będzie ciężki. Jeśli odpadną, najwyższa chyba pora na bojkocik.

odpowiedz
Altars Of Madness - 06.08.2018 / 20:27, *..play-internet.pl

@Where the Slime Live. Zrewolucjonizowała scenę death metalową. Rewelacja jak na tamte czasy. Ale to nie na temat więc nie będę się rozpisywał. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
Where the Slime Live - 06.08.2018 / 20:11, *..dynamic.chello.pl

@Altars Of Madness

To była świetna płyta. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
Kajtek - 06.08.2018 / 20:09, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Jak na ten etap to nie są najbardziej wymagający przeciwnicy.Problem w tym,że my wyglądamy na boisku tak jak wyglądamy

odpowiedz
Do ageon - 06.08.2018 / 18:31, *..dynamic.chello.pl

Znów się udzielasz leszczu?

odpowiedz
jano - 06.08.2018 / 18:20, *..adsl.inetia.pl

No weźcie się nie wygłupiajcie z tym nowym układem strony .Kurczę myślałem że na stronę Lecha wlazłem przypadkiem,sorki ale nie podoba mi się!

odpowiedz
Do Altars Of Madness - 06.08.2018 / 18:17, *..dynamic.chello.pl

Skąd ty takie info z dupy bierzesz...Steauy nie ma? hahaha Powołujesz się na sparingi to Ci powiem że ten cienki Cluj miesiąc temu w sparingu pokonał Jagę 3-0

odpowiedz
Altars Of Madness - 06.08.2018 / 17:23, *..play-internet.pl

Łatwy rywal, powinniśmy przejść bez większych problemów. Nie tak dawno graliśmy z innym rumuńskim klubem, Bociosani czy jakoś tak i było 3-0 i 1-0 na wyjeździe. Na początku lipca graliśmy sparing z Vitorulem i było gładkie 5-2, a Vitorul to ten sam poziom co Cluj. Liga rumuńska jest teraz słaba, tam kluby bankrutują, upadają. Już nawet słynnej Steauy Bukareszt nie ma, chyba w 4 lidze gniją. Jeszcze parę lat temu Rumuni mieli w ćwierćfinale LE 3 kluby, a w półfinale LE 2 drużyny, a teraz bez klubowych sukcesów. Bardziej bym się obawiał Dudelange, całkiem niedawno wyeliminowali z el. LM RB Salzburg i grali jak równy z równym z Apoelem przegrywając 0-1 dwa razy.

odpowiedz
sina - 06.08.2018 / 17:12, *..26

co to za strona sie pytam

odpowiedz
Grycha - 06.08.2018 / 16:59, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nowa szata graficzna to istna tragedia.

odpowiedz
Ziemoslaw - 06.08.2018 / 16:57, *..play-internet.pl

W europejskich pucharach trzeba umieć grać z każdym i na każde warunki być przygotowanym nawet te najgorsze.Nie wolno z góry zakładać co gdzie i jak będzie tylko myśleć o najbliższym rywalu.Tylko to się liczy, a wszelkie dywagacje teraz nie mają żadnego znaczenia.

odpowiedz
Mikołaj1916 - 06.08.2018 / 16:51, *..static.chello.pl

Wierzę że DAMY RADĘ!!! Redakcjo tapet już nie będzie ???

odpowiedz
Hiszpan - 06.08.2018 / 16:31, *..25

" Właśnie wokół tego Kokosińskiego stworzyliśmy klub nieudaczników... - tłumaczył w prasie genezę Klubu Kokosa właściciel Polonii Warszawa Józef Wojciechowski." za warszawa.sport.pl

odpowiedz
Michu - 06.08.2018 / 16:07, *..dynamic.chello.pl

Co oznacz klub kokosa?

odpowiedz
Mike - 06.08.2018 / 15:56, *..netfala.pl

Bez przesady rywale w zasięgu kogo byście chcieli Gibraltar?

odpowiedz
znawca - 06.08.2018 / 15:35, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mamy kadre warta 10 baniek euro wiecej, takze spokojnie oje.emy tych leszczy z Cluj, nie wiem po co niektorzy sraja żarem.

odpowiedz
Dedi - 06.08.2018 / 15:29, *..opera-mini.net

Czy wy wiecie że w ataku Dudenlage gra
Ibrahimović?? Spójrzcie na Transfermarkt.
Już mamy pograne w czwartek....

odpowiedz
DO REDAKCJI - 06.08.2018 / 15:29, *..acuarius.pl

Widok na stronie glownej jest fatalny.
Widok artykulu rowniez slaby.

Jak zmiany to proponuje wdrozyc Disqus do komentowania. Daje to duzo wieksza responsywnosc.

Co do Dudelange. Oni z Videotonem odpali po bardo wyrownanej walce a Videoton powiozl potem Ludogorec.
Widac, ze bazuja na obronie i gdzie z kontry. Mozemy meic spory problem z awansem nawet do 4 rundy...

odpowiedz
AGEON - 06.08.2018 / 15:23, *..231

SZANOWNA REDAKCJO! - Zmieniliście stornę (nareszcie) - czy nie możecie zmienić zasad komentowania? Aby wszystko było czytelne szczególnie jeśli chodzi o odpowiedzi na dany post? Co na zasadzie FB. Wtedy nie będzie burdelu tylko ład i porządek.

odpowiedz
wwa - 06.08.2018 / 15:11, *..dynamic.chello.pl

hola hola Panowie, Wy już przechodzicie Cluj, najpierw musimy przejść Football 1991 Dudelange :) może być ciężko:)

odpowiedz
kalosz - 06.08.2018 / 15:08, *..dynamic.mm.pl

do red. wogole pisac cokolwiek o 4 rundzie jak na razie w 3 rundzie gramy ? :) a przeciwnik nieistotny,trzeba zaczac grac w pilke i zostawic zdrowie na boisku a nie kalkulowac...juz w el.ligi mistrzow byly kalkulacje...ale juz po pierwszych 2-3 mecach widac bylo ze druzyna nie jestdobrze przygotowana kondycyjnie....niczym polacy namundialu

odpowiedz
do ddd - 06.08.2018 / 15:05, *..itsa.net.pl

a my ciągle przed sobą więc chyba jest o co się martwić

odpowiedz
DariuszM - 06.08.2018 / 15:04, *..51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A modliłem się o dobre losowanie całą noc...

odpowiedz
kiki - 06.08.2018 / 15:04, *..internetdsl.tpnet.pl

Pytanie było retoryczne. Nie możemy trząść portkami przed jakimś Cluj bo to niepoważne. Po co mistrzostwo i po co puchary, w takim razie dajmy sobie spokój z tym. Cluj trzeba wyeliminować i nie będzie żadnego wytłumaczenia jak odpadniemy. Nie róbcie już z rumunów Barcelony bo to śmieszne jest.

odpowiedz
kalosz - 06.08.2018 / 15:03, *..dynamic.mm.pl

azchcialoby sie rzec do PanaD...cytat z filmu klasyk" nie nadajesz sie do sprtu wracaj lepiej do polityki ":)

odpowiedz
@kiki - 06.08.2018 / 14:53, *..201

Skendhija, Trnava, Astana, Lublana, jedynie APOEL i Rosenborg porownywalne

odpowiedz
koper - 06.08.2018 / 14:52, *..icpnet.pl

Kurka. Trzeba było Harvard ukończyć aby się przekonać do nowatorskich metod niejakiego Józefa W. Pazdan też w klubie kokosa?

odpowiedz
@Pietrucha - 06.08.2018 / 14:41, *..internetdsl.tpnet.pl

To żeś gościu się popisał :DDDDDDDDDD

odpowiedz
koper - 06.08.2018 / 14:40, *..icpnet.pl

Na dobrego trenera nie ma kasy a gdzie dopiero na wzmocnienia. Kasa już wydana i tyle.

odpowiedz
kiki - 06.08.2018 / 14:39, *..internetdsl.tpnet.pl

Nie no bez przesady jak nie Cluj to kto?? Awans jest obowiązkowy. Brak awansu to już większego wstydu nie będzie!!

odpowiedz
lob - 06.08.2018 / 14:22, *..125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kupić ze dwóch, trzech dobrych grajkow, pogonic do rezerw obibokow, pijakow i macicieli i będzie dobrze. Plus zatrudnić jak najszybciej prawdziwego trenera. Miodek do roboty, nie ma na co dłużej czekać. 20 mln. złotych jest do wzięcia ze stołu.

odpowiedz
hahaha - 06.08.2018 / 14:15, *..4.fmbank.pl

jest super, jest super, więc o co Wam chodzi?

odpowiedz
ddd - 06.08.2018 / 14:14, *..ap-media.pl

Cluj lata świetności ma już za sobą, nie ma co srać..

odpowiedz
1993 - 06.08.2018 / 14:06, *..centertel.pl

Piłkarzyki na razie niech nie myślą o Rumunii, tylko o tym, jak przykryć słynnego napastnika drużyny Dudelange o typowo luksemburskim nazwisku - Jordan Yeye.

odpowiedz
Pedro - 06.08.2018 / 14:04, *..dynamic.chello.pl

Którąś*

odpowiedz
Pedro - 06.08.2018 / 14:02, *..dynamic.chello.pl

Gramy z wygranymi z tej pary. Z przegranymi gralibyśmy gdybyśmy trafili na którą z 3 rozstawionych par.

odpowiedz
www - 06.08.2018 / 14:02, *..dynamic.chello.pl

sorki @Pietrucha oczywiście to do Pietruchy

odpowiedz
zel - 06.08.2018 / 14:00, *..static.ip.netia.com.pl

Gramy z wygranym z tej pary - oni też grają o LE, a nie LM w 3. rundzie.

odpowiedz
Marianek - 06.08.2018 / 14:00, *..sodexhopass.pl

do Pietrucha - Pierwsze zdanie mówi co innego:
"Zwycięzca pary CFR Cluj (Rumunia) - Alaszkert Erewan (Armenia) będzie ewentualnym rywalem Legii Warszawa"

odpowiedz
www - 06.08.2018 / 13:59, *..dynamic.chello.pl

@Pietrucha odstaw już alko albo zmien leki bo te już chyba nie dzialaja

odpowiedz
HBR - 06.08.2018 / 13:58, *..dynamic.chello.pl

Pietrucha,sam przestudiuj, gramy z wygranym, zwycięzca idzie dalej to LM.

odpowiedz
Matigol - 06.08.2018 / 13:58, *..centertel.pl

Pietrucha -jesteś pewien ? W tytule tego newsa jest napisane że ZWYCIĘZCA TEJ PARY. Może redakcja potwierdzić lub zaprzeczyć ? Tak czy inaczej - wyeliminujmy najpierw Luksemburg bo z taką "grą" i formą ( chyba do ciasta ) to ciężko o optymizm.

Redakcja (LL!): Tak. Ta para również była nierozstawiona.

odpowiedz
SKL - 06.08.2018 / 13:56, *..centertel.pl

Pietrucha to żeś popłynął.

odpowiedz
@Pietrucha - 06.08.2018 / 13:56, *..jmdi.pl

Proponuje przeczytac pocztek artykulu... Zanim napiszesz komentarz. Ze zwyciezca pary...

odpowiedz
do pietrucha - 06.08.2018 / 13:56, *..dynamic.chello.pl

z jakim przegranym co ty pieprzysz ?!

odpowiedz
Pietrucha - 06.08.2018 / 13:51, *..60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale my gramy z przegranym tego dwumeczu.proponuje przestudiować zasady

Redakcja (LL!): Nie masz racji. Zapoznaj się dokładnie z zasadami losowania.

odpowiedz
Michal - 06.08.2018 / 13:49, *..wpia.uw.edu.pl

Cluj jest silny, z taką grą nie mamy szans

odpowiedz
Kolko - 06.08.2018 / 13:48, *..40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

#Mioduskiout

odpowiedz
lucho_83 - 06.08.2018 / 13:48, *..114

I to chyba na tyle jeżeli chodzi o Puchary w tym roku...

odpowiedz
Mac - 06.08.2018 / 13:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko nie piszcie ze na tym poziomie rozgrywek nie ma łatwych przeciwników, bo odpaść którąkolwiek z tych drużyn to wstyd

odpowiedz
Tomek - 06.08.2018 / 13:45, *..189

No i git majonez, pucharów w tym roku nie będzie. Dzięki prezesie Mioduski. Odejdź z Legii i przestań robić z tego klubu pośmiewisko. Kłamałeś, kłamiesz i dalej będziesz kłamał

odpowiedz