fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

100. mecz Hamalainena w Legii, 50. mecz Nagya

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Niedzielny mecz Legii z Zagłębie Lubin był jubileuszowym dla Kaspera Hamalainena oraz Dominika Nagya. Pierwszy z nich pojawił się na boisku w koszulce stołecznego zespołu po raz setny, natomiast drugi po raz pięćdziesiąty. Reprezentant Finlandii ma na koncie 22 bramki, a Węgier dokładnie o połowę mniej. W starciu z Zagłębiem Nagy spędził na boisku 90 minut. Hamalainen wszedł na plac gry na 20 minut przed końcem regulaminowego czasu spotkania.

fot. Mishka / Legionisci.com

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
wwwojtecky (L) - 26.11.2018 / 14:44, *..173

statystyka skuteczności się zgadza

odpowiedz
Pawciu - 26.11.2018 / 12:54, *..play-internet.pl

Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.