Kolekcja Gwiazdy Legii
REKLAMA
REKLAMA

Kolekcja Gwiazdy Legii

Redakcja - Wiadomość archiwalna

6 sierpnia pojawiła się na rynku kolekcja "Gwiazdy Legii", wyjątkowa, 30-odcinkowa seria skierowana do każdego, u którego w sercu poczesne miejsce zajmuje "eLka" w kółeczku. Co dwa tygodnie będziecie otrzymywać 16-stronicowy zeszyt opisujący najważniejsze wydarzenia ze 100-letniej historii Legii Warszawa, a także, a może przede wszystkim, biogramy i ciekawostki o Największych z Największych, którzy zapisali się złotymi zgłoskami w historii warszawskiego klubu.

W kolekcji opisani zostaną m. in. Kazimierz Deyna, Lucjan Brychczy, Kazimierz Górski, Dragomir Okuka, Leszek Pisz, Artur Boruc, Roman Kosecki, Jacek Magiera czy Cezary Kucharski,a także ci, którzy w chwili obecnej stanowią o sile Legii, ale już teraz stali się postaciami znaczącymi i zasłużyli na szacunek kibiców z Ł3 – Miroslav Radović czy Aleksandar Vuković.

fot. Edipresse

Główną atrakcją całej kolekcji będą medale dołączone do każdego zeszytu. Medale o średnicy 31 mm będą wykonane z wysokiej jakości metalu "Nordic Gold" i opakowane w eleganckie przezroczyste kapsuły.

Prenumeratorzy kolekcji Legendy Legii otrzymają specjalnie zaprojektowany ekspozytor, w którym będą mogli przechowywać wszystkie numizmaty kolekcji "Gwiazdy Legii". Na awersie każdego medalu będzie widoczny wizerunek postaci opisywanej w danym zeszycie, natomiast na rewersie motywy związane zarówno z klubem, jak i samą Warszawą (herby Legii, Żyleta, eLka, Syrenka warszawska czy kolumna Zygmunta).Serię przygotowało wydawnictwo Edipresse, które od ponad roku wydaje magazyn "Młoda Legia".

- Wierzymy, że nasza seria jako rzecz pionierska wyjątkowa spotka się z dużym zainteresowaniem kibiców i kolekcjonerów. Więcej informacji na stronie www.gwiazdylegii.pl - zachęcają autorzy.

Więcej informacji i zamówienia na stronie www.gwiazdylegii.pl


Facebook: facebook.com/gwiazdylegii

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.