Mocne słowa trenera | 2018-08-08 Aleksandar Vuković, konferencja prasowa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković: Są osoby, które chcą stworzyć mur między nami a naszymi kibicami

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Zamieszanie wokół posady trenera nie przeszkadza mi, mamy większe problemy. Nie wiem ile razy będę jeszcze na konferencji, więc muszę to powiedzieć teraz. Wraz z drużyną chciałem podziękować, z naszym fanom za kibicowanie przez 90 minut, pomimo nagonki i hejtu po spotkaniu ze Spartakiem. Twittera już nie mam, ale pewne rzeczy widzę. Dobrze wiem, że są osoby, które podniecają i cieszą nasze problemy. Nie pozwolę żeby kibice i dziennikarze z Białegostoku wypowiadali się o atmosferze w naszej szatni, oni chcą nas zmieszać z błotem i stworzyć mur między nami a naszymi kibicami. Takie osoby nie pamiętają, że Legia zawsze wychodzi z problemów - powiedział na konferencji Aleksandar Vuković.
- My nie będziemy cieszyli się z drugiego miejsca w lidze, takowe jest dla nas porażką. Mówienie o tym, że „Rado” legenda klubu decyduje o składzie, czy że przez Kucharczyka Carlitos nie wybiegł na drugą połowę w meczu z Lechią jest nie fair. Mogę przysiąc, że wyrzucę zawodnika z drużyny, który niszczy atmosferę w zespole. Pan dziennikarz kibic Jagiellonii nie będzie decydował, jaka jest atmosfera w Legii. Wiemy, że boli gdy trzeba wiecznie świętować drugie miejsce.

- Z kolei inny pan legenda - Wojciech Kowalczyk - korzysta z każdej okazji, by Legii zrobić przykrość, by siać ferment. W ten sposób pan legenda dziękuje klubowi za wszystko co mu dał. Musi wiedzieć, że nie każdy jest spokojny i tolerancyjny jak Dariusz Szpakowski. Nie każdy powie, że to alkoholizm i nie należy nic z tym robić. Albo zmieniamy życiowe nawyki, albo udajemy się do pewnego ośrodka, który może pomóc.



- W czwartek chcemy z wami zacząć wychodzić z tej sytuacji. Na pewno z niej wyjdziemy. Ci co teraz świętują, zapominają, że co roku jest taka sytuacja. Kibice Legii muszą wiedzieć, że teraz potrzebujemy więcej wsparcia, niż kiedykolwiek indziej. Nie jest trudno okazywać wsparcie po ostatniej kolejce w Poznaniu. To nie jest tak, że jak ktoś dostał czerwoną kartkę, to teraz należy go wyrzucić ze stolicy. Liczę na to, że pewnego dnia powiemy, że razem z tych problemów wyszliśmy.


O meczu z Dudelange

- Nie ma znaczenia co powiem o Dudelange, przeanalizowaliśmy ich grę. Nie możemy lekceważyć naszego rywala, ponieważ niesprawiedliwie odpadli z Videotonem. Jestem już od dawna w Polsce i wiem, że media i kibice uważają, że nasza liga jest beznadziejna. Jeżeli tak, to nie powinno być zaskoczeniem, że przegraliśmy ze Spartakiem. Przecież beznadziejna drużyna nie może się skompromitować. Osoby, które tak uważają o naszej lidze i naszej grze, niech nie robią otoczki wokół europejskich spotkań, w której jesteśmy faworytami. Wczoraj oglądałem mecz w Belgradzie, gdzie bardzo chcieliśmy zagrać. Crevna zvezda zremisowała z tą podobno „śmieszną” drużyną ze Słowacji. Ich fani po meczu oklaskiwali zespół, ponieważ wiedzieli, że podejmowali trudnego rywala.

- Sytuacja lewego obrońcy nie jest komfortowa, ale jest do rozwiązania. Mamy kilka opcji, jedną z nich jest Dominik Nagy. Nie jest prawdziwym lewym obrońcą, ale może już niedługo nim zostanie. Kolejną opcją jest Mateusz Hołownia, jednak nie jest gotowy na 100%.

- W pierwszych spotkaniach naszym problem był gra obronna, teraz wygląda ona dobrze, robimy postępy. W ataku mamy ogromny potencjał wiem, że w najbliższym czasie zaczniemy strzelać dużo bramek. Trudno wytłumaczyć dlaczego lepiej gramy na wyjazdach niż u siebie. Musimy po prostu grać swoje, o roku powtarzamy, że początek dla nas jest najtrudniejszy. Kiedy awansowaliśmy do Ligi Mistrzów, prezentowaliśmy podobny poziom co w meczu ze Spartakiem, decydowały wtedy detale.

- Atmosfera w szatni jest taka jaka powinna być. Każdy nowy zawodnik jest w drużynie akceptowany i szanowany. Wszyscy się wspieramy! Nie może być tak, że codziennie słyszę pytanie „Czy Radović bije Carlitosa?” Dla niektórych osób wygadywanie takich rzeczy jest jedyną radością w ich smutnym życiu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
Gosc - 11.08.2018 / 09:09, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

W niedziele jeszcze dostaną w dupę w Gliwicach...

odpowiedz
Alkoholik - 10.08.2018 / 09:58, *..centertel.pl

...no jeśli są ośrodki dla alkoholików to są też ośrodki dla pseudo trenerów takich jak ty scyzoryku z Kielc...(tam wybija ci z głowy trenerkę bo to na co ty jesteś chory to rozdwojenie jaźni )... .nie daleko zresztą Warszawy...polecam tam wrœcisz do siebie VUKO. A od alkoholików wara bo to choroba a nie tak jak w twoim przypadku przypadłość trenerska....pog9dz się z tym co m9wia o całym zespole i sytuacji w Legii bo to są fakty i z tym się nie dyskutuje. A jak tak dalej będzie to Jaga w końcu zaswietuje MP bo Legia nie ma w tej chwili żadnej drużyny w ekstraklasie.

odpowiedz
cig - 09.08.2018 / 20:07, *..play-internet.pl

Gość jest nie poważny, wchodzi w polemikę z dziećmi neo albo gimbazą jak kto woli.

odpowiedz
bolo - 09.08.2018 / 13:59, *..ssp.dialog.net.pl

Ktoś napisał że Vuko kocha Legię.On kocha "facetów drukowanych na banknotach BP". W.Kowalczyk ,bez względu na swój tryb życia,jest Panem legendą względem słoika Vuko.To powinien sobie wbić do łba ten prawie-trener!!! Żyleta jest na pasku dziennikarza z Białego-Stoku. Większej bzdury nie słyszałem i obawiam się że po następnych niepowodzeniach ten złotousty Serb zaatakuje kolejną legendę klubu.Ja od niego oczekuję jednej odpowiedzi-dlaczego jest tak żle skoro jest tak dobrze?. Och gdzie te czasy gdy"Staruch" potrafił to wszystko "poustawiać" bez jakiejkolwiek przemocy.

odpowiedz
WuPe - 09.08.2018 / 13:45, *..centertel.pl

Wystarczy popatrzeć na zaangażowanie choćby Hamalainena, Eduardo, czy Jędrzejczyka, by słowa Vuko przestały mieć jakikolwiek sens. Osobiście uważam, że tą wypowiedzią pan trener obraża kibiców Legii traktując ich jak ślepych, sterowalnych debili. Tymczasem to piłkarze nie są wybitnymi intelektualistami. A za grubą kasę ich jedynym zadaniem jest zostawiać serce na boisku. Oczywistym jest, że np. Hlousek nie przestanie mieć nóg z drewna, ale może walczyć i się starać.

odpowiedz
Koko123 - 09.08.2018 / 13:25, *..22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zacznijcie grać w piłkę i to wszystko... A za cały ten burdel odpowiada profesjonalista mioduski, dzięki prezesie ale amatorszczyzny że aż żal. 2 lata bez trenera gramy taka prawda. Co do Jędrzejczyka to robicie krzywdę sobie i gościowi który Legię ma w sercu szczyt hipokryzji

odpowiedz
Plaskacz - 09.08.2018 / 13:20, *..dynamic.chello.pl

Ale się tu miłośników kts weszło zleciało. Żółte koszulki już wyprasowane?

Syf organizacyjno/sportowy w Legii od dłuższego czasu to jedno. Ale pojazd żółtych po Legii od dawna to drugie. Weźcie sie odczepcie dobrze? Macie hydepark, tam możecie pogaworzyć z kowalem.

odpowiedz
Jasio - 09.08.2018 / 12:44, *..play-internet.pl

Kowal pil i grał. A tu Vesovice,Antolice i inni nic nie grają. Vuko druzyna z Luxemburga pojedzie w dwumeczu jak z ogorkami.Wstyd i kompromitacja.My nic nie gramy.A na konta tych nieudacznikow wpadają tysiace pln.

odpowiedz
Dos Santos - 09.08.2018 / 12:31, *..209.dyn.plus.net

Nam potrzebny jest trener "na lata". Wziąć De Boera, niech działa, zaufać, dać mu 2 lata na budowę drużyny, nie pójdzie w lidze - trudno, ale niech ktoś w końcu posprząta ten burdel. Niech oni zaczną coś grać. De Boer wdroży swoją wizję i pomysły, poukłada wszystko i pójdzie to do przodu.

odpowiedz
Simon - 09.08.2018 / 11:35, *..3

Nawet, jeżeli jest słuszność w odniesieniu do spraw medialnych, to zdecydowanie za mało treści merytorycznej dotyczącej aktualnej formy drużyny.

odpowiedz
Nie-dość-że-beznadziejni-to-jeszcze-kłamcy - 09.08.2018 / 11:18, *..static.chello.pl

Jeżeli z jednej strony muru są kibicę, to po drugiej jest czysty beton. Jeszcze będzie wariat nam teorie spiskowe wciskać, a poprostu mają i nas i Legię w "głębokim poważaniu". Są zbyt zajęci braniem naszej kasy. Wyciąć, zaorać i zacząć od nowa z drużyną złożonej z polskiej młodzieży. I tak nie będzie wyników, i tak ich nie będzie, ale przynajmniej nie będzie jakiś anonim z importu pluł nam w twarz.

odpowiedz
kibic - 09.08.2018 / 11:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Vuko jakby choć kilka razy w tygodniu przeczytał komentarzy kibiców to zrozumiał by że cała atmosfera wynik z słabej gry i zatrudnianie i to co roku trenerów amatorów .Jakbyśmy grali dobrze to nie byłoby żadnych insynuacji ,nagonki itp Druga sprawa to wystawianie przez trenerów w składzie po znajomości ( Rado) bo to najbardziej psuje atmosferę w zespole i rozwściecza kibiców .Radziłbym najpierw wyciągnąć wnioski z swojej pracy a potem oceniać innych ,choć kilka spostrzeżeń Vuko trafnych

odpowiedz
Mario11 - 09.08.2018 / 10:39, *..play-internet.pl

Tak myślę że ten trener Legii jest trochę nie bardzo wydaje mu się że w Polsce może każdego obrażać odnośnie dzienikarza Jegiolni i wypowiedzi o drugie miejsce takiego chamstwa od Polskiego trenra nie słyszałem. Jak kibic Górnik Zabrze mam nadzieję że takich prostaków jako trenerów będzie jak najmnie w Polskiej Piłce .

odpowiedz
Greg61 - 09.08.2018 / 10:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest problem i to duży Vuko jest chyba wyobcowany z rzeczywistości grają totalny piach z totalnym bałaganem na każdej pozycji i gościu mówi ,że największy problem to dziennikarze. Panie weź się Pan do roboty ci piłkarze motorycznie wyglądają jak stare baby z bazaru różyckiego. Dosyć głupot cała Polska się z Was śmieje

odpowiedz
kiki - 09.08.2018 / 09:34, *..internetdsl.tpnet.pl

Bajki , bajki, bajki ... jaka atmosfera jest w szatni był słychać jak Rado skrytykował Kante i Carlitosa. W profesjonalnym klubie byłby surowo ukarany i odsunięty od składu natychmiast. Do tego Vuko już się asekuruje przed meczem z mistrzem kuźwa Luxemburga. Ja pier...le upadamy coraz niżej!!!!!

odpowiedz
Gienek - 09.08.2018 / 09:13, *..play-internet.pl

Nie mam wątpliwości, że niedługo wyjdziemy z tego kryzysu. Choć oczy krwawią jak się teraz patrzy na grę Legii to wierzę, że wkrótce wyjdziemy z kryzysu i Legia wskoczy na właściwe tory. Cała Legia zawsze razem!

odpowiedz
jugol - 09.08.2018 / 09:05, *..251

A czy Jugol podziękował już Furmanowi za mistrzostwo?

odpowiedz
alex uk - 09.08.2018 / 08:38, *..16-1.cable.virginm.net

Nie pier... Vuko, to ze na weszlo jest permanentna beka z Legii to jedno, ale to ze jest burdel w klubie to drugie i nikt nie bedzie was po jajach glaskal gdy gracie padake

odpowiedz
WWL - 09.08.2018 / 08:29, *..play-internet.pl

Poza tym łajza kowal na tweeterze przed celtikiem pisał że "Celtik przyjedzie zgwałci Legię " itd
Nie chodzi mi o krytykę ale o sposób

odpowiedz
Mario - 09.08.2018 / 08:27, *..timplus.net

Całe zło przez Kowalczyka i dziennikarza, he, he, he. No tak, gracie super, wszystko jest wspaniale, a ktoś niepotrzebnie sieje ferment, he, he, he. Matrix.

odpowiedz
WWL - 09.08.2018 / 08:25, *..play-internet.pl

Do Bolo i innych fanów kowalczyka:

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/legia-warszawa/wywiad-z-wojciechem-kowalczykiem-przed-meczem-jagiellonia-legia/5llkrnl

odpowiedz
KKK1980 - 09.08.2018 / 08:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do haaaaaaa94 umiesz ty czytać baranie masz na stronie startowej napisane że transmisja jest w TVP!

odpowiedz
0055gp - 09.08.2018 / 08:18, *..177.ipv4.supernova.orange.pl

do laboratorium, czego tu nie rozumieć - Twoich przekłamań -
"Następny cytat- "Wczoraj oglądałem mecz w Belgradzie, gdzie bardzo chcieliśmy zagrać. Crevna zvezda przegrała z tą podobno „śmieszną” drużyną ze Słowacji." Na pewno Vuko oglądał ten mecz, a może za dużo rakiji wypił, bo rozstrzygnięcie chyba było trochę inne."
Ty i Tobie podobni wypisują prawdy objawione w myśl zasady, że kłamstwo powtarzane po wielokroć stanie się prawdą - czytałeś tekst na temat którego się wypowiadasz?

odpowiedz
MKK - 09.08.2018 / 08:14, *..2

A ja uważam, że dobrze się Vuko zachował. Wiadomo, że nie zaczną lepiej grać, ale może atmosfera się oczyści. I może takimi wypowiedziami trener zbuduje swój autorytet

odpowiedz
Kowalflaszka - 09.08.2018 / 07:47, *..44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dużo pierd...nia zero grania.

odpowiedz
Saimon - 09.08.2018 / 07:22, *..tktelekom.pl

A ja uważam że we wczorajszej prawdzie futbolu bardzo dobrze podsumował Legie Romek Kolton panie Vukovic.

odpowiedz
A mnie bardzo ciekawi - 09.08.2018 / 07:00, *..106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy ktoś może skomentować dwa mecze
Legia Jaga 0-2
Spartak Legia 0-1
I 4 czerwone kartki 2 graczy
Mi tu śmierdzi

odpowiedz
Tomek Mokotów - 09.08.2018 / 05:19, *..centertel.pl

Sporo tu gimbusów....

@ laboratorium, poczytaj całość a nie tylko to.
Piperzysz jak potluczony a g.wno wiesz.

odpowiedz
On - 09.08.2018 / 04:09, *..115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A, i z bialego nie jestem tylko z Woli. Pozdro

odpowiedz
On - 09.08.2018 / 04:06, *..115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To nie są piłkarze ! To zbieranina za duże pieniadze... szkoda słów.Pozdro (L)

odpowiedz
On - 09.08.2018 / 03:48, *..115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Andy@ I tu masz Chłopie rację... ja zapier...lam po 12godzin żeby wyzywic rodzinę a panienki... korki za małe

odpowiedz
Bolo - 08.08.2018 22:56:20, *.centertel.pl - 09.08.2018 / 01:14, *..dynamic.chello.pl

A czego tu nie rozumiesz? Kowal już dawno stracił szacunek swoimi wypowiedziami o Legii oraz postawą. Stano mu chyba wmówił że będzie nowym ŚP Pawłem Zarzecznym, że ma być wyrazisty, kontrowersyjny itd, ale to nie ta liga, dystans, sarkazm i klasa Pawła.

Co do Wołosika to proponuję rzucic okiem na jego TT. Już Weszło poszło w w obronę, pododbnie jak paru dyżurnych z PS. Generalnie nie Vuko rozpoczą ta wojenkę, ale widać że musiał uderzyć bo "środowisko dziennikarskie" zawyło. Może warto weszlakom znowu przypomnieć odpowiednim transparentem co o nich myślimy i gdzie jest ich miejsce ?

odpowiedz
FWK - 09.08.2018 / 00:47, *..play-internet.pl

Vuko wez to wszystko po skladaj do kupy awansuj do grupy l.e. i zostan na stanowisku. Jeszcze jedno zeby kazdy z twoich podopiecznych byl tak charaktrny jak ty! Vuko powodzenia, samych sukcesow! Pozdrawiam.

odpowiedz
Laboratorium 731 - 09.08.2018 / 00:27, *..play-internet.pl

Do 0055gp. Czegoś chyba nie rozumiesz. Tu nie chodzi o wiarę w słowa Vuko, tylko o to, że odwraca uwagę od siebie i piłkarzy wskazując niby inne przyczyny kryzysu. Ja tam mu mogę wierzyć, wobec Legii zawsze był lojalny ale nawet jak ktoś mąci, kłamie, sieje ferment, kto by to nie był, czy jakiś zas...ny dziennikarz z Podlasia, działacz, kibic, to nie powinno mieć żadnego wpływu na atmosferę w szatni, relacje piłkarzy z trenerem i kibicami, a tym bardziej formę. Bo to człowiek spoza "szatni", sianiem fermentu nie powoduje gorszej gry, nie utrudnia pracy trenerowi. Olać to i tyle. Gorzej jakbyśmy mieli "kreta" w szatni takiego jak Iwański, no to już byłby problem. Dziennikarze w każdym wywiadzie doszukują się sensacji między wierszami, ktoś coś przekręci, nie dopowie, czy się pomyli i dorabiają "swoje teorie", a wielu w to wierzy. Vuko z jednej strony dementuje plotki, z drugiej maskuje słabą postawę zawodników, a prawda jest taka, że są źle przygotowani do sezonu.

odpowiedz
Ed - 08.08.2018 23:46:37, *.101 - 09.08.2018 / 00:24, *..dynamic.chello.pl

Piotr Wołosik z PS i Weszło. Facet biegający w radzieckiej wojskowej czapce na Mundialu.

odpowiedz
siwy - 09.08.2018 / 00:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

kiedys gralem w lidze 8-semek na Bialolece w lidze bestgol. Kowalczyk gral tam rowniez. Pamietam pierwszy sezon mojej gry: przyjezdza maly busik, zatrzymuje sie na parkingu a z niego wysypuja sie puszki po piwie. Po chwili wysiada Kowalczyk- naj... jak ta lala ale i tak jego zespol roznosil wszystkich wokol. Mimo to Kowalczyka uwazam za menela, cos pokroju Igora S.

odpowiedz
matus007 - 09.08.2018 / 00:14, *..play-internet.pl

Vuko pojechał po nich nieźle najbardziej po tej pijackiej mordzie.Brawo

odpowiedz
Arek - 08.08.2018 / 23:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@kami(l)a, @roma, dobrze napisane. To właśnie przez takich "orłów" teraz gimnazja polikwidowali. A Vuko popieram w całej rozciągłości. W ogóle to w zasadzie jestem w szoku, że ktoś w końcu odważył się pocisnąć z gównem na konferencji prasowej. Ja nie wiem, czy on już teraz nadaje się na trenera Legii, ale w przyszłości moim zdaniem jak najbardziej.

odpowiedz
Ed - 08.08.2018 / 23:46, *..101

Vuko bredzi. Ludzie krzyczą 'Legia grać k.. mać' bo oglądają te mecze i są wściekli a nie dlatego że ktoś z Białegostoku im każe tak skandować. Tyle w temacie.




A pytanko mam. O kim on w ogóle mówi? Co to za dziennikarz z Podlasia który tak niby Legii przeszkadza mecze wygrywać? Please dajcie znać kto wie.

odpowiedz
0055gp - 08.08.2018 / 23:41, *..177.ipv4.supernova.orange.pl

Jakoś bardziej wierzę Vuko, niż wszelkiej maści pismakom i przedziwnym osobom podającym się za kibiców Legii. Przykład - popatrzcie co wypisuje laboratorium.

odpowiedz
Bolo - 08.08.2018 / 22:56, *..centertel.pl

Nie rozumiem hejtu na Wojtka Kowalczyka. Od roku Legia gra mega piach i zenade. To co? Tylko dlatego ze Wojtek jest z Legii ma opowiadac ze jest swietnie jak gra to mega zenada? Troche obiektywizmu. Tak slabej Legii nie widzielismy od lat....

odpowiedz
olew - 08.08.2018 / 22:49, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Vuko jest w porządku. Trochę narwany, ale kocha Legię . Biała jest zakompleksiona, ale przecież znowu ją pogonimy. Tylko żeby Legia trochę zaczęła grać, bo mistrza to mamy corocznie , warto byłoby jednak kiedyś zacząć grać ładniej w piłeczkę.

odpowiedz
Roma - 08.08.2018 / 22:41, *..unknown.vectranet.pl

Radziłbym komentującym wysłuchać najpierw wypowiedzi Vukovicia, bo przedstawiony tutaj skrót zupełnie nie oddaje sensu i trafności jego przekazu. Ja wysłuchałem i na prawdę nie ma się czego przyczepić. Cieszę się nawet, że ktoś to wreszcie publicznie powiedział.

odpowiedz
Cult ⚽️ Legia - 08.08.2018 / 22:37, *..dab.02.net

Nie od dziś trenerze Vuko wielu wpływowych słoikòw zamieszkuje Warszawe ,w każdej dziedzinie od polityki do sportu siedzá na stołkach i źle Legii życzà,a co do Kowala to zwykły pijak ijego bełkoty sie nie liczá..

odpowiedz
Piotrek do Kamila - 08.08.2018 / 22:26, *..play-internet.pl

Nie bardzo można zrozumieć do czego pijesz. I nie zarzucaj ludziom brak myślenia. Pod osłona impulsywnej wypowiedzi i maski twardziela mówiącego cała prawdę Pan Trener Vuko odwraca uwagę od sedna sprawy. A MIANOWICIE WYNIKÓW. Co rok Legia ma problem a my co rok mamy lykac podobne śpiewki tego czy innego wybitnego szkoleniowca. Zgadzam się z przywolanymi przez Ciebie Kolegami że nie czas i nie miejsce na atakowanie innych. Jest bardzo proste wyjście z krytyki. Chociaż może nie takie proste bo wymaga pracy pracy i pracy a z tym jakoś nie po drodze sztabowi oraz zawodnikom. I nic tu po IQ. Krytyki nie będzie jak będą osiągać chociaż część tego co Ty i My wszyscy oczekujemy.

odpowiedz
Xray(L) - 08.08.2018 / 22:18, *..ostrog.net.pl

Do:luka123, sam jestes cienki lamusie z Podlasia

odpowiedz
Bartosz83 - 08.08.2018 / 22:17, *..lukman.pl

Legia to taki klub, że przy gorszych wynikach pojawia się mocna krytyka. Dlatego potrzebujemy jutro pewnej wygranej , przynajmniej dwoma bramkami. Legii potrzebny jest dobry trener i tutaj mam żal do prezesa , że kiedy była możliwość to nie zatrudnił takiego szkoleniowca.

odpowiedz
Kami(L)a - 08.08.2018 / 22:14, *..unknown.vectranet.pl

Matko, tutaj naprawdę co niektórych przerasta umiejętność czytania ze zrozumieniem, a to poziom 3-4 klasy podstawówki.
Przykłady??
Bełkot gości o nickach pablo, Dexter, Mac czy Greg61 (te 61 to chyba IQ).

odpowiedz
Luka123 - 08.08.2018 / 21:56, *..nwrknj.fios.verizon.net

Legia cieniutka jest.

odpowiedz
Mac - 08.08.2018 / 21:50, *..play-internet.pl

Narracja jak w TVPiS. Nigdy nie przyznawaj sie do błędów, tylko atakuj kogoś, odwracjając uwagę od sedna sprawy..
Lechia też taka mocna była, że remis z nimi to sukces??

odpowiedz
Legionista - 08.08.2018 / 21:16, *..226

Brawo!!! W końcu ktoś to powiedział, że dziennikarze i kibice innych klubów tylko czekają na porażkę Legii!!

odpowiedz
go ( L ) den - 08.08.2018 / 21:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie,zakasac rękawy i do roboty!!!
Dość już tej farsy z wynikami i tłumaczeniem,jutro chce widzieć Legię WALCZĄCA!!!

odpowiedz
Tommy83 - 08.08.2018 / 21:09, *..dynamic.chello.pl

Widzę że koledzy mają problem ze zrozumieniem przedstawionej treści....

odpowiedz
SEBO(L) - 08.08.2018 / 20:59, *..play-internet.pl

Czyli jeśli drużyna gra c.ujowo,to mamy siedzieć cicho i nie narzekać, a może nawet chwalić,bo przecież będzie lepiej, bo zawsze potem było? I słuchać o wyciąganiu wniosków na przyszłość? I szukać pozytywów? No to proszę. W ostatnim sezonie wygraliśmy 22 mecze, a w dwóch poprzednich mistrzowskich sezonach po 21 ! Czyli mamy progres w tym regresie! Więc cieszmy się, bo będzie dobrze, styl nieważny, brakuje szczęścia, a wiadomo, że gra bez farta c.uja warta. A teraz kupować bilety , nie narzekać, dopingować,i czekać aż będzie dobrze. Bo będzie...

odpowiedz
Greg61 - 08.08.2018 / 20:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A może by tak zaczeli grać a nie opowiadali bajki z mchu i paproci Tak będzie najlepiej. Żenada i tyle

odpowiedz
Dexter - 08.08.2018 / 20:13, *..cust.vodafonedsl.it

Czyli wszystko jasne, Legia gra piach przez białosuskich dziennikarzy i Kowalczyka, mamy super zespół. super trenerów i cały sztab szkoleniowy w ogóle, super właściciela, który wizję budowania klubu zmienia z kolejki na kolejkę usiłując mimo woli przy okazji zmienić nazwę Legii na "Tęcza", tylko za wszystkie porażki odpowiadają wyspecjalizowani agenci z notesikami. Zatem zamiast zmieniać trenerów zatrudnijmy paru pismaków z Podlasia i problem będzie z głowy.

odpowiedz
Pawel - 08.08.2018 / 19:53, *..178.ipv4.supernova.orange.pl

fragment o Kowalczyku - strzal w 10 :)

odpowiedz
pablo - 08.08.2018 / 19:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Winny Białystok? Co za żenada! Ręce opadają!
Do roboty Vuko, a nie takie brednie gadać!
A o Kowalczyku dobrze powiedziane.

odpowiedz
Legionista80 - 08.08.2018 / 19:29, *..play-internet.pl

100% racji...ci pseudo dziennikarze nie nawidzacy Legii, napuszczaja Nas na pilkarzy, Klub... Trnawa byla taka ch....owa.? A teraz jak zremisowala z Crvena... To jest cisza.... lech i jaga maja spokojne warunki pracy a tu podsycaja jazde te sloje dziennikarskie... Kur... Carlitos bez okresu przygotowawczego robi co moze, szarpie, wrzuca a te pismaki juz pisza ze zawodzi-napuszczaja jednego na drugiego... Nie wpuszczac na konfy i tyle...Cala L zawsze Razem

odpowiedz
kibic - 08.08.2018 / 19:19, *..105

Vuko - sam popatrz kogo mieliśmy a kto nam został , potrzebujemy zawodników na KAŻDĄ pozycję o co najmniej klasę lepszą od obecnych średniaków ligowych , taka jest niestety prawda , a właściciele w tym względzie nic nie robią , aby podnieś jakoś zespołu dużo lepszymi piłkarzami od obecnych . Najgorsze jest chyba to , że po prostu nie mają na to kasy , a jak nie mają na to kasy , to na dziś największym zalążkiem dla Legii jest nie nowy trener , a nowy właściciel z takim kapitałem , aby mógł wyciągnąć Legię z poziomu ligowego średniaka , na taki poziom , który w polskiej lidze Legii nikt przez 20 lat nie podskoczy .

odpowiedz
Laboratorium 731 - 08.08.2018 / 19:18, *..play-internet.pl

Cytuję- "Jestem już od dawna w Polsce i wiem, że wszyscy uważamy, że nasza liga jest beznadziejna. Jeżeli tak, to nie powinno być zaskoczeniem, że przegraliśmy ze Spartakiem. Przecież beznadziejna drużyna nie może się skompromitować." Czegoś tu nie rozumiem, albo pan dziennikarz coś pomieszał albo Vuko nie wie co mówi, bo to się kupy nie trzyma.
Następny cytat- "Wczoraj oglądałem mecz w Belgradzie, gdzie bardzo chcieliśmy zagrać. Crevna zvezda przegrała z tą podobno „śmieszną” drużyną ze Słowacji." Na pewno Vuko oglądał ten mecz, a może za dużo rakiji wypił, bo rozstrzygnięcie chyba było trochę inne.
Odnoszę wrażenie, że Vuko stara się przerzucić uwagę od własnej osoby i piłkarzy, aby zdjąć presję i by mieli spokój od wszechogarniającej ich krytyki, szukając wyimaginowanych przyczyn. Ci rzekomi, wyimaginowani "dziennikarze z Białegostoku" nawet jeśli gdzieś tam są, śmieją się, sieją ferment w mediach, kłamią to przecież do szatni czy klubu naszego nie wchodzą, nie przeszkadzają piłkarzom lepiej grać, ciężko trenować, a trenerowi pracować w spokoju. Tam w tym zadupnym Białymstoku zawsze będą się o nas źle wypowiadać, bluzgać, szydzić ale my to mamy gdzieś i nie ma to żadnego wpływu, przełożenia na formę piłkarzy, atmosferę w szatni, relacje między piłkarzami, a także trenerem i relacje piłkarzy z kibicami. Więc takie gadanie jest bez sensu, panie Vuko, że "oni chcą stworzyć mur między nami, a kibicami", bo gadać to sobie mogą wszystko, a nic nam nie zrobią. To jest szukanie wymówek i odwracanie uwagi. My róbmy swoje jak najlepiej, swoje sprawy i problemy załatwiajmy we własnym gronie. Tylko w przedszkolu dzieci przejmują się plotkami, a na temat Legii zawsze były ploty rozsiewane przez pismaków z róźnych rejonów Polski ale także przez lokalnych plociuchów. Jeśli ktoś gada, że "Radović bije Carlitosa" należy go olać albo wyśmiać w twarz. Co do Kowalczyka to nie wiem czy jest sens jeszcze się odnosić do jego wypowiedzi. Szacunek u kibiców stracił już dawno. Przecież to jest kawał @!$^&*!$^_%.

odpowiedz
Haaaaaa94 - 08.08.2018 / 18:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdzie można obejrzec video????!!!

odpowiedz
Bear - 08.08.2018 / 18:52, *..32.ipv4.supernova.orange.pl

Mur pomiędzy piłkarzami a kibicami budują sami piłkarze.
Weźcie się wreszcie do roboty , dostajecie największe pieniadze w lidze a nie gracie nic. Jak przegracie z potęga z Luksemburga to sięgniecie dna.

odpowiedz
eth - 08.08.2018 / 18:41, *..28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i super. Właśnie w Legii potrzebny jest trener z takim charakterem. Miodek, podpisuj z Vuko dłuższy kontrakt! On sobie poradzi nie gorzej od Skripników czy hiszpanskich 3ligowców :)

odpowiedz
kokojambo - 08.08.2018 / 18:40, *..33.ipv4.supernova.orange.pl

@Andy: Ostatni wers Aco jest skierowany do Ciebie :)

odpowiedz
Plaskacz - 08.08.2018 / 18:28, *..dynamic.chello.pl

Tęczowy Krzyś ze swoimi akolitami już grzeje temat Vuko i Wołosika.

odpowiedz
awes - 08.08.2018 / 18:23, *..warszawa.vectranet.pl

Mur to budują piłkarze słabą grą, taka prawda. Naprawdę Vuko myśli, że jakieś wpisy na twitterze mają realny wpływ na trybuny? Naprawdę uważa, że kibice Legii są aż tak głupi? Nie szukajcie wrogów gdzieś w pizdu, zacznijcie grać dobrze w piłkę i wszystko będzie ok.
Wypowiedź na poziomie Rumaka.

odpowiedz
Andy - 08.08.2018 / 18:13, *..113

Panie Vukovic, to nie jest konkurs oratorski. Absolutnie bez znaczenia jest, co pan, Kucharczyk, Mioduski czy pani Krysia z gazowni powiecie. Wy dostajecie OGROMNE jak na polskie realia pieniądze i waszym obowiązkiem jest przykładać się do pracy. A wy co chwilę macie jakies usprawiedliwienia, wymówki, rok w rok te same. Panie, co mnie interesuje atmosfera w szatni? Co mnie interesują wasze problemy? Maja być wyniki. A jak je osiągnięcie - waszą sprawa. Jak dla mnie możecie chlac dzień w dzień po 10 godzin i drugie dziesięć łazić po galeriach, o ile 90 będziecie zasuwać i wygrywać. A na chwilę obecną jesteście lenie śmierdzące, obiboki i mistrzowie wymówek. Więc odpuść sobie pan te wywody i zamiast produkować się do dziennikarzy - w dres i na boisko. A nie dwa, trzy razy w tygodniu trening po godzince a potem obijanie się.

odpowiedz
brasu - 08.08.2018 / 18:11, *..unknown.vectranet.pl

nic dodac nic ujac - podoba mi sie to co przeczytalem
a teraz... za...c by wszystkim niedowiarkom pokazac klase i ich miejsce w szeregu...
sadze jednak ze na to potrzeba wiecej niz 75 minut treningu.. to tak jak w filharmonii - setki godzin cwiczen by dac jednogodzinny koncert.

odpowiedz
WWL - 08.08.2018 / 18:09, *..play-internet.pl

Ja prdlę
Jak mozna tak zrelacjonować wywiad-"Nie jest prawdziwym lewym obrońcom,ale...."???

Wstyd mi za Was.


A tak poza tym to od kilku lat mówię że Kowalczyk to najwiekszy judasz z Bródna.
Zachowuje się jakby całą karierę grał w pyrlandii lub śledzikowie.
Gryzie rękę ktora go karmiła.
Szuja i tyle

odpowiedz
Kibo(L)ska Legia - 08.08.2018 / 18:07, *..dynamic.chello.pl

Brawo Vuko!
Cala Legia zawsze razem!
Yebac pseudo dziennikarzy i zakompleksionych piknikowcow z Białegostoku jak w tym roku wejda na nasz stadion to bedzie parodia za to jak frajersko sie u siebie zachowuja.

odpowiedz