Mateusz Kochalski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kochalski obronił karnego. Debiut Iloskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

To nie był udany weekend dla wypożyczonych legionistów do drużyn z ekstraklasy. Tomasz Jodłowiec musiał uznać wyższość Legii, zaś Vamara Sanogo nie znalazł sposobu na bramkarza Lecha. Mały powód do zadowolenia może mieć Mateusz Kochalski. Jego Radomiak przegrał 0-1, ale Kochalski obronił rzut karny. Na Słowacji zadebiutował Brian Iloski. Jednak Zemplin przegrał 0-3 ze Spartakiem Trnava.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Legią Warszawa
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Jagiellonią Białystok
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 0-4 meczu z Lechem Poznań. Ukarany żółtą kartką.

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - do 75. minuty w przegranym 0-1 meczu z ŁKS Łódź

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Grudziądz. Obronił rzut karny w 90. minucie.
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Rozwojem Katowice

III liga
Michał Król (Wisła Puławy) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Sandomierz
Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) - znalazł się w wyjściowym składzie w przegranym 1-2 meczu z Polonią Warszawa

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - we wtorek zagrał do 83. minuty w przegranym 0-1 meczu pucharowym z Bentleigh Greens. Najbliższy mecz odbędzie się 21 października. Ligowym rywalem będzie Newcastle Jets.

Słowacja
Zemplin Michalovce
Brian Iloski - od 46. minuty w przegranym 0-3 meczu ze Spartakiem Trnava
Sadam Sulley - do 71. minuty w przegranym 0-3 meczu ze Spartakiem Trnava. W środę zdobył dwie bramki w wygranym 6-0 meczu pucharowym z Besenova.