REKLAMA

Chojniczanka rywalem Legii w I rundzie Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek wylosowano pary I rundy Pucharu Polski. Na tym etapie Legia Warszawa zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Mecz odbędzie się na wyjeździe. Spotkania będą rozgrywane 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

Pary:
ŁKS Łódź - Lech Poznań
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok
Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze
Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
Ruch Chorzów - Odra Opole
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów
GKS Drwinia - Wisła Puławy
Polonia Środa Wielkopolska - Radomiak Radom
Tur Bielsk Podlaski - Termalica Nieciecza
GKS Jastrzębie - Piast Gliwice
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW Rybnik - Cracovia
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
Falubaz Zielona Góra - Wigry Suwałki
Resovia - Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
Legionovia Legionowo - GKS Tychy
Wisła Sandomierz - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
Śląsk Świętochłowice - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
Elana Toruń - Bytovia Bytów

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Warszawiak na Kujawach - 12.08.2018 / 08:19, *..29

Szkoda, że nie na Elanę ;)

odpowiedz
Chojniczanka Hool’s - 11.08.2018 / 03:58, *..centertel.pl

Legio, idziemy po Was ....
;-))

odpowiedz
swk - 11.08.2018 / 00:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jak dostaną wpie.... to nie bede zaskoczony <3

odpowiedz
Gienek - 11.08.2018 / 00:00, *..play-internet.pl

Ten legijny kabaret nie ma szans z potęgą z Chojnic.

odpowiedz
(L)egia - 10.08.2018 / 23:12, *..12-4.cable.virginm.net

Oby nie okazali sie dla nas za silni.

odpowiedz
JoLaJakubJas - 10.08.2018 / 21:35, *..bb.sky.com

Ale dajnie :D akurat sie przeprowadzam niedaleko CHOJNIC :D

odpowiedz
do plaskacza - 10.08.2018 / 20:38, *..CNet2.Gawex.PL

chyba jeszcze Piast ma zgode z Gks Jastrzebie o ile sie nie myle zrobili sobie nie dawno wiec tu tez dzban odpasc musi

odpowiedz
Plaskacz - 10.08.2018 / 18:14, *..dynamic.chello.pl

Piękna para hehe, jednych zgodowych dzbanów będzie mniej.

ŁKS Łódź - Lech Poznań

odpowiedz
Afro - 10.08.2018 / 17:56, *..play-internet.pl

Dobrze, że nie Iskra Stolec

odpowiedz
lewar - 10.08.2018 / 16:38, *..dynamic.chello.sk

Szkoda, że do tej fazy nie doszedł Fenix Pielgrzymka, albo Pogrom Aniołowo, bo z tymi ekipami jakieś tam szanse na awans być może by były.

odpowiedz
antyk - 10.08.2018 / 16:37, *..static.ip.netia.com.pl

te dundlage to podobny poziom do chojniczanki jak nie gorszy,więc może być ciężko jak znowu nasze dziewczynki się zestresują

odpowiedz
Macik82 - 10.08.2018 / 16:19, *..dynamic.chello.pl

Porażka w Chojnicach-powrót z buta do Warszawy

odpowiedz
Chip - 10.08.2018 / 16:07, *..static.ip.netia.com.pl

To będzie trudny mecz.

odpowiedz
Legionista - 10.08.2018 / 14:46, *..netia.pl

"Na tym etapie nie ma już słabych drużyn"

odpowiedz
Lej - 10.08.2018 / 14:42, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

No to kolejne puchary nam odjadą!
Ale czasy nastały!

odpowiedz
stas - 10.08.2018 / 14:39, *..13.threembb.co.uk

Olimpia-slask no to mam nadzieje ze ze wsparciem dorwa lechie i slask

odpowiedz
Greg61 - 10.08.2018 / 14:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W takiej formie bez trenera i prezesa to sam Trochim z jedną ręką na temblaku ogra naszych bo to chłopak z jedynki mińskiej i ma charakter jest mi tak wstyd ,że aż nie mogę myśleć o tych głąbach. Legia walczyła jak równy z równym z klubami włoskimi a tu z takim syfem przegrała.Panie Mioduski sprzedaj Pan ten klub kończ waść wstydu oszczędź

odpowiedz
Anton - 10.08.2018 / 14:14, *..dynamic.chello.pl

Za wysokie progi niestety :/

odpowiedz
kekes - 10.08.2018 / 13:49, *..97

znowu losowanie nam nie poszło...

odpowiedz
wsciek(L)y - 10.08.2018 / 13:25, *..dynamic.mm.pl

W chojnicach euforia. Czekam kiedy im pensje, premie i inne takie zamrożą i wyślą do rezerw. Niech grają młodzi, wyniki będą takie same ale zaangażowania więcej.

odpowiedz
Simon - 10.08.2018 / 13:21, *..3

Zapowiada się historyczny dzień dla Chojnic.

odpowiedz
aL - 10.08.2018 / 13:07, *..static.ip.netia.com.pl

Ogólnie jest postęp w grze, mecz ze spartakiem u siebie 0:2, a wczoraj było już 1:2... ;(

odpowiedz
eth - 10.08.2018 / 13:06, *..89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Kami(L)a nie było, i w PP nie będzie już rozstawień. Reforma.

odpowiedz
wasam82 - 10.08.2018 / 13:05, *..promax.media.pl

do Kami(L)a:
Rozstawione w tym losowaniu były tylko 4 drużyny (te które zajeły miejsca 1-4 w poprzednim sezonie ekstrklapy. Więc wszystkie pozostałe drużyny mogły na siebie wpaść tak jak w przypadku meczu Wisła K. -Lechia.

odpowiedz
Kami(L)a - 10.08.2018 / 12:53, *..pl

Tam było jakieś rozstawienie czy coś?? Bo jak widzę takie pary:

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
i
Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów
GKS Drwinia - Wisła Puławy

...to upewniam się w przekonaniu , że w PZPN pracują debile.

odpowiedz
eth - 10.08.2018 / 12:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciężki dwumecz..

odpowiedz
Ludzik - 10.08.2018 / 12:43, *..static.ip.netia.com.pl

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 10.08.2018 / 12:38, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Biednemu to się nawet parasol w d....e otworzy. Wyjątkowo wymagający rywal.

odpowiedz
lucho_83 - 10.08.2018 / 12:38, *..114

Z taką grą jesteśmy bez szans...

odpowiedz
Roast - 10.08.2018 / 12:34, *..centertel.pl

Dla obecnej Legii na tym etapie pucharu nie ma juz slabych druzyn.

odpowiedz
Gaźnik - 10.08.2018 / 12:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No to już po pucharze!

odpowiedz
smutek - 10.08.2018 / 12:22, *..10

no to po pucharze :(

odpowiedz
Terefere - 10.08.2018 / 12:20, *..dynamic.chello.pl

Przejdziemy ich?

odpowiedz
Wolfik - 10.08.2018 / 12:13, *..238

Wow, kolejny mega trudny rywal. Może być bardzo ciężko awansować. Zwłaszcza, że piłkarsko są zapewne lepsi od zespołu z Luksemburga.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.08.2018 / 12:13, *..centertel.pl

Czy cyrk objazdowy da święto Chojnicom... ?

odpowiedz
olo - 10.08.2018 / 12:13, *..pl

Prze-pie...olą jak nic...

odpowiedz
yyy - 10.08.2018 / 12:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Uuuuu... oby udało się przejść trudnego przeciwnika jakim jest niewątpliwie Chojniczanka. Bo po wczorajszym "show" to ja nie jestem tego pewien...

odpowiedz