Faworyt tym razem nie zawiedzie? | 2018-03-18 stadion Legii, dron - fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Bukmacherzy nie dają szans Luksemburczykom

Woytek, źródło: Legionisci.com

W teorii Legia Warszawa powinna ograć zespół z Dudelange wysoko. Tak to spotkanie widzą bukmacherzy Fortuny, którzy kurs na zwycięstwo mistrzów Polski ustalili na 1,22. Dopiero kurs na trzybramkową wygraną legionistów jest wart uwagi - 2,45, ale czy aktualnie ekipa ze stolicy daje nadzieję na tak korzystny rezultat przed rewanżem?

Sprawdź ponad 130 zakładów na mecz Legia - Dudelange


Wybrane kursy na mecz Legia - Dudelange

Legia 1,22 - remis 6,7 - Dudelange15

Legia strzeli co najmniej 3 gole - 2,05

Legia wygra co najmniej 2 golami - 2,45


Możesz zagrać Ligę Mistrzów na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

Bzyk (L) - 09.08.2018 10:24:44, *.play-internet.pl

Zeby sie tylko nie zdziwili

Misiek87 - 09.08.2018 10:39:11, *.centertel.pl

Ja stawiam handicap 0:1 na Legię, kurs 1,55 spokojnie wejdzie

Grucha - 09.08.2018 10:49:46, *.dynamic.gprs.plus.pl

Poszło 5 kafli na Dudalange, kto gra grubo wygrać musi.

Do Grucha - 09.08.2018 11:18:46, *.static.ip.netia.com.pl

Nie zapomnij golasie o kleju do tych kafli...

Grucha1916 - 09.08.2018 11:31:20, *.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Grucha taka ksywa a zakład debilny

Marek - 09.08.2018 11:32:00, *.dynamic.gprs.plus.pl

I tylko Legia! L!

Groch - 09.08.2018 11:40:50, *.play-internet.pl

Bukmacher przewiduje wynik rzędu 5:0. Także jak to będzie jakieś wymęczone 2-0,3-0 to cały stadion razem "WYPIE...LAĆ!!!"

ty(L)ko - 09.08.2018 12:08:49, *.47

Stokowiec od jutra trenerem Legii

Do ty(L)ko - 09.08.2018 12:29:43, *.w90-90.abo.wanadoo.fr

Mam nadzieje ze to tylko taki żart z Twojej strony.

Artec - 09.08.2018 13:01:28, *.90

Trnawie też nie dawali szans a jak wyszło wszyscy widzieliśmy

LW - 09.08.2018 13:22:02, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA nie dla Stokowca ! LEGIA !!!

LW - 09.08.2018 13:23:10, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 3-1 Dudelange ! LEGIA !!!

LW - 09.08.2018 13:32:21, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdecydowanie Ojrzynski ! LEGIA !!!

LW - 09.08.2018 13:33:39, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO mocno walczymy o awans ! LEGIA !!!

rafael - 09.08.2018 14:38:15, *.centertel.pl

Kurs na zwyciestwo 5 bramkami jest ładny 8.2 wiec warto stawiac ja wierze w zwycięstwo 6:0

Urban - 09.08.2018 16:43:59, *.cluster-j.forcepoint.net

Handicap +2 na Luxemburg za 2.21, za min 1 bramke gosci 2.27. Brac na pocieszenie.

jano - 09.08.2018 17:36:26, *.adsl.inetia.pl

Ci bukmacherzy to z torbami przez Legię z torbami pójdą!

Adam_Wlochy - 09.08.2018 18:25:53, *.dynamic-ra-11.vectranet.pl

@do Groch - lekcji nie masz do odrabiania to glowka sie gotuje?

FOREVER LEGIA - 09.08.2018 20:17:58, *.play-internet.pl

Tak po mojemu,to buki czesc wymikow znaja juz przed meczem.

FOREVER LEGIA - 09.08.2018 20:25:22, *.play-internet.pl

Grucha-to pusciles wodze fantazji.

KO - 09.08.2018 22:53:14, *.static.ip.netia.com.pl

Qrwa.... nie wierzę. Nie da się oduczyć grać w dwa miesiące! Jaki był kurs na przegraną?

Grześ - 09.08.2018 22:57:49, *.centertel.pl

Gdzie jest trener?????
Panie Prezesie...
Gdzie jest trener???



Bez dobrego trenera Legia jest niczym....
Niczym pijany menel...
Da się żyć...
Ale nie można żyć na poziomie...


Jak nie będzie trenera pokriju Czerczesowa..
Legia będzie jak dziś...

Ostateczne slowo

(L)egia - 09.08.2018 23:02:58, *.12-4.cable.virginm.net

O bogaty czlowieku, ktory postawiles na luksemburczykow.

Grucha pozycz - 09.08.2018 23:38:50, *.centertel.pl

Hahhaha Grucha gratulacje

Grucha dzisiaj pije - 09.08.2018 23:43:58, *.dynamic.gprs.plus.pl

j.w. hahaha

Do rafael - 10.08.2018 00:24:53, *.dynamic.chello.pl

Twój komentarz jednak bije wszystko! Liczę na 6:0... buahahahaha!

Heresiarch - 10.08.2018 10:15:39, *.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I grucha zarobił . Ciekawe ile kopacze postawili na swoją porażkę?

Historyk - 10.08.2018 12:14:47, *.dynamic.mm.pl

Grucha pokaż kupon