Faworyt tym razem nie zawiedzie? | 2018-03-18 stadion Legii, dron - fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Bukmacherzy nie dają szans Luksemburczykom

Woytek, źródło: Legionisci.com

W teorii Legia Warszawa powinna ograć zespół z Dudelange wysoko. Tak to spotkanie widzą bukmacherzy Fortuny, którzy kurs na zwycięstwo mistrzów Polski ustalili na 1,22. Dopiero kurs na trzybramkową wygraną legionistów jest wart uwagi - 2,45, ale czy aktualnie ekipa ze stolicy daje nadzieję na tak korzystny rezultat przed rewanżem?

Sprawdź ponad 130 zakładów na mecz Legia - Dudelange


Wybrane kursy na mecz Legia - Dudelange

Legia 1,22 - remis 6,7 - Dudelange15

Legia strzeli co najmniej 3 gole - 2,05

Legia wygra co najmniej 2 golami - 2,45


Możesz zagrać Ligę Mistrzów na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Historyk - 10.08.2018 / 12:14, *..dynamic.mm.pl

Grucha pokaż kupon

odpowiedz
Heresiarch - 10.08.2018 / 10:15, *..208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I grucha zarobił . Ciekawe ile kopacze postawili na swoją porażkę?

odpowiedz
Do rafael - 10.08.2018 / 00:24, *..dynamic.chello.pl

Twój komentarz jednak bije wszystko! Liczę na 6:0... buahahahaha!

odpowiedz
Grucha dzisiaj pije - 09.08.2018 / 23:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

j.w. hahaha

odpowiedz
Grucha pozycz - 09.08.2018 / 23:38, *..centertel.pl

Hahhaha Grucha gratulacje

odpowiedz
(L)egia - 09.08.2018 / 23:02, *..12-4.cable.virginm.net

O bogaty czlowieku, ktory postawiles na luksemburczykow.

odpowiedz
Grześ - 09.08.2018 / 22:57, *..centertel.pl

Gdzie jest trener?????
Panie Prezesie...
Gdzie jest trener???



Bez dobrego trenera Legia jest niczym....
Niczym pijany menel...
Da się żyć...
Ale nie można żyć na poziomie...


Jak nie będzie trenera pokriju Czerczesowa..
Legia będzie jak dziś...

Ostateczne slowo

odpowiedz
KO - 09.08.2018 / 22:53, *..static.ip.netia.com.pl

Qrwa.... nie wierzę. Nie da się oduczyć grać w dwa miesiące! Jaki był kurs na przegraną?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.08.2018 / 20:25, *..play-internet.pl

Grucha-to pusciles wodze fantazji.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.08.2018 / 20:17, *..play-internet.pl

Tak po mojemu,to buki czesc wymikow znaja juz przed meczem.

odpowiedz
Adam_Wlochy - 09.08.2018 / 18:25, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

@do Groch - lekcji nie masz do odrabiania to glowka sie gotuje?

odpowiedz
jano - 09.08.2018 / 17:36, *..adsl.inetia.pl

Ci bukmacherzy to z torbami przez Legię z torbami pójdą!

odpowiedz
Urban - 09.08.2018 / 16:43, *..cluster-j.forcepoint.net

Handicap +2 na Luxemburg za 2.21, za min 1 bramke gosci 2.27. Brac na pocieszenie.

odpowiedz
rafael - 09.08.2018 / 14:38, *..centertel.pl

Kurs na zwyciestwo 5 bramkami jest ładny 8.2 wiec warto stawiac ja wierze w zwycięstwo 6:0

odpowiedz
LW - 09.08.2018 / 13:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO mocno walczymy o awans ! LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 09.08.2018 / 13:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdecydowanie Ojrzynski ! LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 09.08.2018 / 13:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 3-1 Dudelange ! LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 09.08.2018 / 13:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA nie dla Stokowca ! LEGIA !!!

odpowiedz
Artec - 09.08.2018 / 13:01, *..90

Trnawie też nie dawali szans a jak wyszło wszyscy widzieliśmy

odpowiedz
Do ty(L)ko - 09.08.2018 / 12:29, *..w90-90.abo.wanadoo.fr

Mam nadzieje ze to tylko taki żart z Twojej strony.

odpowiedz
ty(L)ko - 09.08.2018 / 12:08, *..47

Stokowiec od jutra trenerem Legii

odpowiedz
Groch - 09.08.2018 / 11:40, *..play-internet.pl

Bukmacher przewiduje wynik rzędu 5:0. Także jak to będzie jakieś wymęczone 2-0,3-0 to cały stadion razem "WYPIE...LAĆ!!!"

odpowiedz
Marek - 09.08.2018 / 11:32, *..dynamic.gprs.plus.pl

I tylko Legia! L!

odpowiedz
Grucha1916 - 09.08.2018 / 11:31, *..201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Grucha taka ksywa a zakład debilny

odpowiedz
Do Grucha - 09.08.2018 / 11:18, *..static.ip.netia.com.pl

Nie zapomnij golasie o kleju do tych kafli...

odpowiedz
Grucha - 09.08.2018 / 10:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

Poszło 5 kafli na Dudalange, kto gra grubo wygrać musi.

odpowiedz
Misiek87 - 09.08.2018 / 10:39, *..centertel.pl

Ja stawiam handicap 0:1 na Legię, kurs 1,55 spokojnie wejdzie

odpowiedz
Bzyk (L) - 09.08.2018 / 10:24, *..play-internet.pl

Zeby sie tylko nie zdziwili

odpowiedz