Kasper Hamalainen - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

32. urodziny Hamalainena

Redakcja

Dzisiaj swoje 32. urodziny świętuje Kasper Hamalainen. Fin debiutował w barwach Legii 14 lutego 2016 r. w meczu z Jagiellonią. Do tej pory rozegrał w barwach stołecznej drużyny 96 spotkań i zdobył w nich 21 bramek. Z Legią już trzykrotnie świętował mistrzostwo Polski oraz dwa puchary Puchary Polski.
Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Przemass ( L ) - 09.08.2018 / 10:04, *..play-internet.pl

Hama 100 Lat, dużo zdrowia !
I weź się ku#wa w końcu do roboty !

odpowiedz
RAFCIU - 08.08.2018 / 21:56, *..legionowodom.pl

KASPER. Wszystkiego dobrego. jesteś jednym z najlepszych w Legii. Może się uda wspólna fota . Pozdrawiam

odpowiedz
Obi - 08.08.2018 / 20:17, *..dynamic.chello.pl

100 lat!!!

odpowiedz
Kiwi - 08.08.2018 / 15:12, *..play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego Kacper i formy sportowej (L)⚽⚽⚽

odpowiedz
olew - 08.08.2018 / 14:54, *..warszawa.vectranet.pl

Życzę naszemu grajkowi - wszystkiego co dobre, piękne i skuteczne.

odpowiedz
eLo - 08.08.2018 / 10:11, *..play-internet.pl

Weź się do roboty Hama, bo teraz jesteś cienki jak sik komara

odpowiedz
LW - 08.08.2018 / 09:52, *..etlink.pl

Lepszej gry i zdrowia ! LEGIA !!!

odpowiedz
Ali - 08.08.2018 / 09:29, *..134

Ktoś wie kiedy mu się kończy kontrakt? to nie jest ostatni rok/sezon?

odpowiedz
syrenka - 08.08.2018 / 08:49, *..centertel.pl

Dużo zdrówka!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze jednego mistrza Polski z Legią!!!!

odpowiedz
Pawel - 08.08.2018 / 08:40, *..179.ipv4.supernova.orange.pl

100 lat i... 100 bramek w Legii :)

odpowiedz
lucho_83 - 08.08.2018 / 08:18, *..114

Wszystkiego Najlepszego Kasper!

odpowiedz