Kasper Hamalainen - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

32. urodziny Hamalainena

Redakcja

Dzisiaj swoje 32. urodziny świętuje Kasper Hamalainen. Fin debiutował w barwach Legii 14 lutego 2016 r. w meczu z Jagiellonią. Do tej pory rozegrał w barwach stołecznej drużyny 96 spotkań i zdobył w nich 21 bramek. Z Legią już trzykrotnie świętował mistrzostwo Polski oraz dwa puchary Puchary Polski.
Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

lucho_83 - 08.08.2018 08:18:38, *.114

Wszystkiego Najlepszego Kasper!

Pawel - 08.08.2018 08:40:44, *.179.ipv4.supernova.orange.pl

100 lat i... 100 bramek w Legii :)

syrenka - 08.08.2018 08:49:16, *.centertel.pl

Dużo zdrówka!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze jednego mistrza Polski z Legią!!!!

Ali - 08.08.2018 09:29:36, *.134

Ktoś wie kiedy mu się kończy kontrakt? to nie jest ostatni rok/sezon?

LW - 08.08.2018 09:52:07, *.etlink.pl

Lepszej gry i zdrowia ! LEGIA !!!

eLo - 08.08.2018 10:11:30, *.play-internet.pl

Weź się do roboty Hama, bo teraz jesteś cienki jak sik komara

olew - 08.08.2018 14:54:11, *.warszawa.vectranet.pl

Życzę naszemu grajkowi - wszystkiego co dobre, piękne i skuteczne.

Kiwi - 08.08.2018 15:12:21, *.play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego Kacper i formy sportowej (L)⚽⚽⚽

Obi - 08.08.2018 20:17:52, *.dynamic.chello.pl

100 lat!!!

RAFCIU - 08.08.2018 21:56:41, *.legionowodom.pl

KASPER. Wszystkiego dobrego. jesteś jednym z najlepszych w Legii. Może się uda wspólna fota . Pozdrawiam

Przemass ( L ) - 09.08.2018 10:04:50, *.play-internet.pl

Hama 100 Lat, dużo zdrowia !
I weź się ku#wa w końcu do roboty !