fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Fundacja Legii zebrała 17,4 tys. dla Powstańców

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przy okazji meczu ligowego z Lechią Gdańsk, przy wejściach na stadion Fundacja Legii prowadziła zbiórkę pieniędzy na opiekę dla Powstańców Warszawskich oraz ich rodzin. Łącznie udało się zebrać 17 433 złote. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim kibicom za wsparcie dla Powstańców.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
grizwold - 09.08.2018 / 00:12, *..play-internet.pl

Kropla w morzu..ale szacunek dla dawcow i pomydlodawcow.Winnismy z zbieranin na opraey jak ibice przeznaczać po zbiorce jakis pro% na ten cel.. to tylko uwaga, ogarnac oprawe wiem ze napiac trzeba nie tylko sukno .. pzdr

odpowiedz
Ding - 08.08.2018 / 14:16, *..play-internet.pl

Do takich puszek przed z przyjemnością wrzucam kasę! :-)

odpowiedz
kibol - 08.08.2018 / 13:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bracia niedawno ktoś z moich znajomych udostępnił ten link https://pomagam.pl/pomoc_dla_przemka Znam chłopaka z wyjazdów i z ZYLETY. Proszę pomóżmy Mu! Pokażmy naszą siłe kibicowskiej rodziny! WPŁACAJMY I UDOSTEPNIAJNY!!! CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM

odpowiedz
Bie(L)any HKS - 08.08.2018 / 13:24, *..centertel.pl

Witam. Nastepnym razem przygotujcie sie troche lepiej. Tak jak kolega wczesniej napisal 15 minut przed meczem nie bylo puszek zeby wlozyc kase i przydalo by sie zeby takich ludzi z puszkami bylo wiecej bo nie bylo ich za bardzo slychac i widac a i puszki malutkie strasznie.

odpowiedz
Cześć i Chwała Bohaterom - 08.08.2018 / 11:34, *..184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trochę cicho byli Ci co zbierali. Niewidoczni przy zachodniej. Gdyby nie info w necie nawet bym ich nie zauważył. Jak jest zbiórka na oprawy to słychać przed bramkami.
Mam nadzieję, że jeszcze będą takie akcje .
(L) (L) (L)

odpowiedz
Piotrek - 08.08.2018 / 11:00, *..centertel.pl

Ja nie zalowalem dałem 30 zł

odpowiedz
// - 08.08.2018 / 10:34, *..dynamic.chello.pl

Spodziewałem się znacznie większej kwoty. Zwłaszcza, że wchodzą 15 min przed rozpoczęciem na północną z pudła wysypywały się same 10 i 20 złotowe banknoty. Dobre i to oczywiście.

odpowiedz
kowaL - 08.08.2018 / 09:11, *..centertel.pl

Czyli jakieś 1 pln od łba...srogo...jak to się mówi, po czynach, a nie po słowach ich poznacie...

odpowiedz